Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

I z tego wszystkiego, ze brak mi natchnienia do pisania zapomnialam wspomniec, ze spotkanie z Piwonia i Ewulkiem udalo sie znakomicie, pogadalysmy i pozartowalysmy - juz nie moge sie doczekac na nastepny raz ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Hahaha...wczoraj sie cieszylam ,ze mamy wiosenna pogode,a dzisiaj snieg pada :-( :-) Margot- ja mieszkam w Aalborg. Hmm...widze,ze tutaj tez zagladaja glupcy wyrazajac swoje durne komentarze :-( Wczoraj weszlam na forum www.dazety.dk i szczegolnie zapadl mi w pamiec komentarz jednego pana.Otoz twierdzi on,ze wszystkie Polki to k...,wiec ktos mu odpowiedzial iz w zwiazku z tym ma malo szacunku do swojej matki.A on na to iz jego matka nie jest Polka tylko Slazaczka...hahaha...i co Wy na to? Nie wiem czy z tym gosciem cos nie tak iz twierdzi,ze Slazacy nie sa Polakami.Czy poprostu ja i inni jestesmy malo oswieceni. Zastanawia mnie skad w ludziach tyle podlosci i nienawisci. To tyle narazie i do nastepnego. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha!Zapomnialam napisac,ja jestem wodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale napisaliscie przez weekend! ho! Za´bieralam sie w piatek do napisania, ale nie udalo mi sie, bo musialam pedzic do dentysty... spedzilam na fotelu radosne 4 godziny... zlamal mi sie zab i trzeba bylo reszte \"zabic\" czyli leczenie kanalowe i wstawic srube na koronke... Dentystka sie zalmala, bo ne reaguje na zastrzyko p. bolowe. Dostalam 4!!! a i tak bolalo! a do tego nie dzialaly srodki zwerzajace naczynka krwionosne i mam pewnie cos nie tak z krzepliwoscia, musze zrobic dzisiaj testy, bo inaczej to kaplica! nie wolno mi sie skaleczyc ani nic, bo sie wykrwawie... Wiecie co mi sie wczoraj przytrafilo? wrocilam z weekendu spedzonego u znajomych poza miastem i zaparkowalam kolo domciu. Niestety nie mam miejsca w garazu, zaluje kasy...Nagle puka mi w szybke sasiada i pyta, czy odstapilabym jej to miejsce bo maj aniemowle w aucie i tak byloby im wygodniej itp itd. W sumie nie mialam nic przeciwko i jak sie zaczelam rozgladac za innym miejscem zaproponowala mi swoje miejsce w garazu... a potem powiedziala, ze w sumie moge tam parkowac cala zime, bo ona i tak mieszka w zimie w gorach i tam tez jest jej auto... Fajnie nie? musze jek kupic kwiatka i bombonierke! Agencja modelek mi odpowiedziala! baardzo pozytywnie! Napisali: \"Nasi stylisci ogladneli Twoje zdiecia i mimo, ze nie sa to fotografie profesjonalne, bardzo nam sie spodobalas. Sadzimy, ze bedziemy mogli Cie przyjac do naszeja agencji jako Newcomer-model i sadzimy ze masz duze szanse na dalsze zlecenia. Zadbamy naturalnie o schooting, bys miala profesjonalne zdiecia. Ostateczna decyzja o przyjeciu Cie zapadnie w najblizszych dniach, skontaktujemy sie z toba. Pozdrowienia ....\" Fajnie nie? No i mam kolejne plany zyciowe.. a mianowicie rozgladam sie za studiami MBA. chetnie bym cos zrobila, ale nie wiem czy dam sobie rade z angielskim. Najpierw jednak musze zmienic prace i ustabilizowac moje finanse, wieczorami bede szkolic moj angielski... a potem huzia na studia. Jeju ile ja mam tych planow! nic to, wracam do czytania waszych wpisow! zaraz zreszta musze znowu biec do dentysty! brrr. pozdrawiam, trzymajcie kciuki by nie bolalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja siedze w domciu zamiast w kasie w pracy, jestem zasmarkana i zakaslowuje sie niemal na smierc. Jak mnie J rano zobaczyl to mial tylko jeden komentarz: zle wygladasz, dzwon do szefowej, ze nie przyjdziesz dzis do pracy. Jestem mu wdzieczna za to, bo jak polezalam pod kordelka to sie wygrzalam i wreszcie znow moge mowic... Tu Swedzi nie placa za pierwszy dzien choroby w ogole, wiec przed nosem przelecialo mi 200zl, no ale J twierdzi ze zdrowie jest nawazniejsze- zupelnie jakbym slyszala mego tate, hi, hi... Naneczka, przykro mi z tym zebem, przypomnialas mi scene z przed poltora roku, kiedy to mi sie polamal zab. Za jego \"doklejanie\" zaplacilismy 2500zl- do dzis nie wierze w to, ze taki kawalek kosci potrafi narazac na takie koszta. Mam nadzieje, ze jednak obedzie sie u Ciebie bez zadnych krwotokow itp. i ze nie bedzie bolalo....oj. A z ta agencja modelek- grtulacje! Za pare dni sesja zdjeciowa, a za pare miesiecy na okladkach Vogue\'a w calym swiecie ;-) Powodzenia!!! Und viel Spass! ;-) A tak przy okazji, jeszcze sie nie wymienilysmy zdjeciami, co Ty na to? Reszte mocno sciskam- przez i-net to na szczescie niezarazliwe :-) Pa. -brittta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim... Ale dzis denna pogoda... Tak samo zreszta jak wczoraj... Zimno i pada deszcz... Brrrr.... Nic tylko zostac w wyrku i pospac.. Ale nie mam jak... Wczoraj nie mialam ani chwilki tu zajrzec i czegokolwiek naskrobac, bo sie uczylam caly dzien. Wlasciwie moglam sie uczyc wiecej, ale musialam pojechac do Rock Hill i cos zalatwic... Przy okazji zjadlam pyszny lunch w Panera (kto ma w okolicy koniecznie sie wybierzcie!!!! Polecam wszelkie kombinacje U-Pick-2) oraz kawke w ksiegarni Books-A-Million. Mialam przy sobie podrecznik do audytu, wiec sobie troche poczytalam przy okazji. naneczka: a widzisz!!!! tylko sie nie daj naciagnac na drogie sesje probne. Chociaz bewnie beda ci kazali sobie sposorowac zrobienie portfolio... britta: ja tez poprosze o zdjecie slubne!! I mam nadzieje, ze ci niedlugo przejdzie chorobsko. piwonia: jak ci leci? trzymasz sie bez twojego misia? ja tez nie lubie jak moj wyjezdza na delegacje. Teraz wlasnie jego grupa pracuje nad projektem z firma z Bostonu i raz na miesiac tam lataja, potem Bostonczycy przylatuja tutaj. Dno... Amberek: jak samopoczucie? ale wam babeczki dobrze, ze sie mozecie spotykac... CO ja bym za cos takiego dala... Margotka: ciumki! nie poddawaj sie z ta statystyka! poradzisz sobie!! moze sprobuj sie skoncentrowac na rozwiazaniu problemow, a zrozumienie terminow przyjdzie pozniej... Ja sie nawet nie wysilalam, zeby znalezc polskie odpowiedniki angleiskich nazw statystycznych, bo i po co... Nikomu tego nie bede po polsku tlumaczyc. Najwazniejsze to zeby zrozumiec istote problemu. funkia: i jak zdrowko maluszkow? gorace usciski dla wszystkich!!! 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny + Kokus ;) Wlasnie sie zaczernilam, tak na wszelki wypadek... :) Mam nadzieje, ze wszystko dobrze zrobilam, zaraz spawdze... ;) No i wam odpisze tak bardziej szczególowo! Wczoraj spedzilismy z moim L b. mila niedzielke. W zasadzie to jedyny dzien w tygoniu, który mozemy spedzic razem... Byllismy z przyjaciólmi w restauracji na \"sushi-manii\", mniam mniam, polecam... :) Zaskoczylo mnie to, ze nawet mnie brzusio nie bolalo z przejedzenia, mam nadzieje, ze tez waga sie na mnie nie pogniewa... ;) Jutro sprawdze. Do tabelki chetnie sie zapisze - dziekuje za zaproszenie - ale mam maly dylemacik: jaki wpisac kraj? Moge wpisac "w przenosni"? Hihihi... :) Bo te moje 15 lat Niemiec juz nieaktualne (oprócz wakacji u rodziny, rzecz jasna), za chwile skonczy mi sie pobyt w Montrealu, a zacznie w Seattle... ;) Jak tu liczyc, spece od statystyki? ;) Hihihi... no, przynajmniej humor wciaz mi dopisuje, pomimo tego *******go sniegu za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Xana! Wpisz Seattle, hihihi... Staniki beda sie trzymac mocno! Moze dopisz w nawiasie ze ogolnie na egigracji tyle i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by tak jeszcze wpisac nasze znaki zodiaku do tabelki? Co wy na to? Jeszcze podaje skype: moni_a_b, a gg to 4152761. Tak na wszelki wypadek... ;) Squirley 🌻 Moge sie zapytac jaki masz zawód? Dzieki za stronki internetowe, musze je jeszcze rozgryzc... ;) Myslalam o HR, najlepiej w programie rocznym, aby bylo szybciej, mam nadzieje znalezc cos takiego. Mój L wczoraj mi powiedzal, ze nie wyobraza mnie sobie z kalkulatorem w rece... Bezczelnosc! :) Jego zdaniem wygladam bardziej filozoficznie... Zabil mi cwieka... ;) Czy na MBA musze kuc duzo matmy? Juz tyle zapomnialam... Podobno sa kursy wprowadzajace, chybo o nazwie GMAT, nie pamietam... Ja w zasadzie robilam mature z biol-chem, a wiec liczenie nie jest mi az takie obce, hihihi, kiedys chcialam isc na medycyne, ale mi sie odwidzialo... ;) W kazdym razie w razie czego bede brala prywatne korepetycje z matmy u L, chociaz nie za bardzi podoba mu sie ten pomysl... Jest inzynierem, to chyba cosik musi kumac, no nie? ;) Zobaczymy... Margot 🌻 gratuluje daty slubu! I to w tak romantycznym kosciólu... :) Prosze o zdjecia! ;) My równiez biezemy slub, tyle ze troche wchesniej, chyba w kwietniu/maju, jeszcze musimy dowiedziec sie, jakie papierki potrzebne sa w Stanach. Za 2 tygonie lece do Niemiec i przy okazji na chwilke do Polski, wybrac akt chrztu, no i zobaczyc sie z rodzinka po 2 latach! Juz tak dawno nie bylam w Polsce... A jestem z Grudziadza, z brzegu Mazur... Gnu 🌻 Takie dlugie rozlaki sa straszne, u nas dopiero co sie skonczyly (nawet 9-cio miesieczne!horror!), a wiec korzystaj do bólu z E. ;) Baw sie dobrze ;) Jesli gdzies dobrze wyczytalam, to od wrzesnia tez bedziesz w Stanach? Britta 🌻 reszta forumowiczek, czy moge równiez poprosic o zdjecia? Odwidziecze sie moimi, jak talko uporam sie z moim kompem, cos mi ostatnio szwankuje... :( Aggaa 🌻 Mój facio równiez uwielbia polskosci, hihihi, oczywiscie najpierw mnie, a potem polskie jedzonko, którym go racze. ;) W zrywach uczy sie polskiego. Ostatnio zaskoczyl mnie i moja mame, bo wyslal jej kratke internetowa napisana po polsku! Spryciarz, zaistalowal sobie slowniczek pl-ang. i szpanuje, hihihi... :) A przedwczraj ogladalismy \"Kariere Nikosia Dyzmy\" po polsku (dla mnie) z podtekstami po angielsku (dla niego). :) Mój tata jest z zamojskiego, a wiec znam troche te stronki. ;) Britta 🌻 Podobno najzdrowiej jest pic sok z jablek pól na pól z niegazowana woda mineralna. Szczególnie korzystne dla sportowców, bo sporo w tym elektrolytów... Polecam. ;) Bylam kiedys na koloniach w Hajnówce i b. milo je wspominam... Pierwsza wakacyjna milosc, hihihi... No i dzikie zwierzaki w Puszczy Bialowieskiej, za którymi przepadalam. :) Esja 🌻 Widze, ze prowadzisz ciekawe rozmowy... ;) Syfilis Lenina? ;) Bagatelka 🌻 Uwazaj na siebie, zebys nie opadla calkiem ze sil. To przez cole?! Nie wiedzalam... Funkia 🌻 Trzymaj sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by tak jeszcze wpisac nasze znaki zodiaku do tabelki? Co wy na to? Jeszcze podaje skype: moni_a_b, a gg to 4152761. Tak na wszelki wypadek... ;) Squirley 🌻 Moge sie zapytac jaki masz zawód? Dzieki za stronki internetowe, musze je jeszcze rozgryzc... ;) Myslalam o HR, najlepiej w programie rocznym, aby bylo szybciej, mam nadzieje znalezc cos takiego. Mój L wczoraj mi powiedzal, ze nie wyobraza mnie sobie z kalkulatorem w rece... Bezczelnosc! :) Jego zdaniem wygladam bardziej filozoficznie... Zabil mi cwieka... ;) Czy na MBA musze kuc duzo matmy? Juz tyle zapomnialam... Podobno sa kursy wprowadzajace, chybo o nazwie GMAT, nie pamietam... Ja w zasadzie robilam mature z biol-chem, a wiec liczenie nie jest mi az takie obce, hihihi, kiedys chcialam isc na medycyne, ale mi sie odwidzialo... ;) W kazdym razie w razie czego bede brala prywatne korepetycje z matmy u L, chociaz nie za bardzi podoba mu sie ten pomysl... Jest inzynierem, to chyba cosik musi kumac, no nie? ;) Zobaczymy... Margot 🌻 gratuluje daty slubu! I to w tak romantycznym kosciólu... :) Prosze o zdjecia! ;) My równiez biezemy slub, tyle ze troche wchesniej, chyba w kwietniu/maju, jeszcze musimy dowiedziec sie, jakie papierki potrzebne sa w Stanach. Za 2 tygonie lece do Niemiec i przy okazji na chwilke do Polski, wybrac akt chrztu, no i zobaczyc sie z rodzinka po 2 latach! Juz tak dawno nie bylam w Polsce... A jestem z Grudziadza, z brzegu Mazur... Gnu 🌻 Takie dlugie rozlaki sa straszne, u nas dopiero co sie skonczyly (nawet 9-cio miesieczne!horror!), a wiec korzystaj do bólu z E. ;) Baw sie dobrze ;) Jesli gdzies dobrze wyczytalam, to od wrzesnia tez bedziesz w Stanach? Britta 🌻 reszta forumowiczek, czy moge równiez poprosic o zdjecia? Odwidziecze sie moimi, jak talko uporam sie z moim kompem, cos mi ostatnio szwankuje... :( Aggaa 🌻 Mój facio równiez uwielbia polskosci, hihihi, oczywiscie najpierw mnie, a potem polskie jedzonko, którym go racze. ;) W zrywach uczy sie polskiego. Ostatnio zaskoczyl mnie i moja mame, bo wyslal jej kratke internetowa napisana po polsku! Spryciarz, zaistalowal sobie slowniczek pl-ang. i szpanuje, hihihi... :) A przedwczraj ogladalismy \"Kariere Nikosia Dyzmy\" po polsku (dla mnie) z podtekstami po angielsku (dla niego). :) Mój tata jest z zamojskiego, a wiec znam troche te stronki. ;) Britta 🌻 Podobno najzdrowiej jest pic sok z jablek pól na pól z niegazowana woda mineralna. Szczególnie korzystne dla sportowców, bo sporo w tym elektrolytów... Polecam. ;) Bylam kiedys na koloniach w Hajnówce i b. milo je wspominam... Pierwsza wakacyjna milosc, hihihi... No i dzikie zwierzaki w Puszczy Bialowieskiej, za którymi przepadalam. :) Esja 🌻 Widze, ze prowadzisz ciekawe rozmowy... ;) Syfilis Lenina? ;) Bagatelka 🌻 Uwazaj na siebie, zebys nie opadla calkiem ze sil. To przez cole?! Nie wiedzalam... Funkia 🌻 Trzymaj sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xana: Zajrzyj pod ten link na moja wypowiedz na temat matmy. Napisalam tam cale wypracowanie. Nie chce mi sie powtarzac... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=142709&start=10560 GMAT jest dokladnie taki sam jak GRE, ktory musialabys zdac na studia nie-biznesowe. Jedyna roznica to to, ze kosztuje troszke wiecej. Ja mialam bardzo dobry wynik z GMAT chociaz mialam 3 tygodnie na przygotowanie, a jak juz napisalam wczesniej matmy nie mialam od liceum. Co do kalkulatora, to nie daj sie zaszufladkowac! Lepiej na kalkulatorze niz na papierze! Moj T tez jest inzynierem i dzieki Bogu nie musze go prosic o pomoc w matematycznych problemach, bo by mnie chyba do szalu doprowadzil... Niecierpie jak mi ludzie cos tlumacza... Wole sobie sama rozgryzc problem. No dobra, powtorze jeszcze raz: na studiach biznesowych NIE MA MATMY JAKO TAKIEJ!!!! SA TYLKO NAJPROSTSZE DZIALANIA (dodac, odjac, pomnozyc, podzielic). Widzialas kiedys managera wyprowadzajacego skomplikowane funkcje??? Ja nie! Nikomu to nie jest potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec podpisuje sie pod lista ;) NICK-SKAD?-ILE CZASU? AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 6.2002 MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 XANA Seattle, WA 1974 (15 lat Niemcy) Funkia 🌻 Tak powoli przekonuje sie do tego Seattle. Wiesz, ja jestem b. europejska, a tyle amerykanszczyzny (tz. mieszkanie w USA) na raz troche mnie razi... Ale nic, pozyjemy, zobaczymy. Ja równiez mam problem z \"marketingiem osobistym\". Jak tylko zaczynam za dobrze o samej sobie mówic, to zaraz wlacza mi sie lampka w glowie i zaczynam recytowac wierszyk \"Samochwala w kacie stala...\" Chyba jednak musze cosik w sobie zmienic, zeby sie nie zgubic w tlumie w tym wiegachnym Seattle... Popieram zdanie twojej szefowej, to chyba rzeczywiscie skutek katolicko-komunistycznego wychowania. :( Od razu przypomina mi sie moja babcia, i jej gadki: \"poczekaj, niech cie inni pochwala\", \"dzeiwczynka musi cicho siedziec\" itd. Nie zebym ja byla az taka cicha (zawsze sie z nia o to klócilam, z tym skutkiem, ze nazywala mnie okropna egoistka, bo nie chcialam sie poswiecic dla innym, ech...), ale to jednak pokutuje... Nie wiem, co jeszcze mialam napisac, ale to juz chyba innym razem... Jeszcze nie nadazam za wami... ;) Ale przyrzekam poprawe! :) Pozdrowienia z zasniezonego Montréalu - znów pada \"to biale gówno\" jak niewybrednie okreslil mój L... Troche mnie to juz meczy, tesknie za woisna... W Niemczech juz kwitna pierwsze kwiatki u moich rodziców w ogródku... Buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esja
Na poprawe humoru kupilam sobie plytke Nika Kershawa...(the Riddle,Wouldn't it be good.I won't let the sun go down on me)...i poprawilla:) Xana-ja lubie rozmawiac o wszystkim,czasem nawet o rzeczach dosc abstrakcyjnych,bo kto wie czego sie dowiem???':)W kazdym badz razie Lenin byl ostatnio na tapecie,wlacznie z Trockim itp. Moj czatowy kolega( :) ) pobawil sie photoshopem i z tego zdjecia robie sobie aktualnie poster A5...jak by ktos pytal ,to nie mam obsesji na punkcie swojej twarzy hhihihi Esja-Depresja-Obsesja-Photosesja.....a wysle Wam. Acha!niektorzy niech sprawdza skrzynki pocztowe na dniach,ale nie e-mailowe,te prawdziwe listowe.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaee, info o wwozie zwierzatek do UK http://www.defra.gov.uk/animalh/quarantine/index.htm Esja :-) ja to czasami Lew a czasami Panna (bardziej chyba Lew) Ewulek:-) dzwonilas do szpitala? wystarczy ze zadzwonisz do jednego i zapytasz o swojego przyjaciela. Wszystkie szpitale sa na tym samym systemie. Funkia :-) zdrowia dla Twoich maluszkow Dark Elf :-) napisze Tobie maly esej na temat Twojego wyboru psychologia/ wizazysta dlatego ze ja sama o malo nie zaczelam psychologii..... Britta :-) ja tez bym prosila o zdjecia Margot :-) ja tez juz na jajka nie moge patrzec Joaska :-) dzieki za fotki, sliczna ta Twoja fryzura, bardzo jest Tobie w niej do twarzy ......a ja caly czas pracuje , nie bede miala dnia wolnego przez 3 tygodnie. U nas sie odbywaja mistrzostwa swiata w bobsleju i tak sobie siedze i podziwiam tych sportowcow z otwarta buzia ...oh !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11, Mayenka, Squirley, naneczka zdjecia juz do Was poszly. Jeszcze slowko do Pieknej Naneczki-o jakich zmarszczkach Ty do mnie pisalas? A moze to ja mam jakies problemy ze wzrokiem? Procz slonecznego usmiechu nic nie zauwazylam ;-) Esja- ciekawosc mnie zzera jak wygladasz, a nawet nie mam na Ciebie namiarow mailowych, :-( zrob dobry uczynek i przeslij jedno z dziel ostatniej photo session ;-) Zmykam. Moze mowilam,a moze nie- ale szukam pracy, pelnoetatowej, satysfakcjonujacej, oszczedzajacej moj kregoslup i zaspokajacej moje ambicje.... :-) Pa. -Britta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny i Kokus:)) Szlag mnie trafil.....wrrrrrrrr ...przepraszam za to szewskie slownictwo...ale...stracilam wszystkie maile z mojej skrzynki na tlenie!!!!!! a co lepsze to pisze listy do tego sznownego zespolu a oni milcza ...a co smieszniejsze ze skrzynka jest pusta wlacznie z ksiazka adresowa...a pod spodem jest informacja ze moje maile aktualnie zajmuja 59.4MB z 1024MB.....!!!!!!!!! nowy adres dodalam to swojego czarnego profilu i mam prosbe by maile kierowac na ten nowy adres Trzymajcie sie cieplo WSZYSCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chcialam sie przywitac, zebyscie o mnie nie zapomnieli. Jeszcze zyje. Pracowalam weekend i padam na gebe. Dzisiaj tez, jutro znowu... Przekichane. ;) Dobra, uciekam do lekcji. :) Buziaczki! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chcialam sie przywitac, zebyscie o mnie nie zapomnieli. Jeszcze zyje. Pracowalam weekend i padam na gebe. Dzisiaj tez, jutro znowu... Przekichane. ;) Dobra, uciekam do lekcji. :) Buziaczki! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za dublowane wypowiedzi... Mialam problemik z Kafeteria... :( Squirrley 🌻 Kochana jestes! A to mnie uspokoilas, tez myslalam, ze to w koncu nie studia matematyczne... Najlepiej jak poczekam jeszcze chwileczke z innymi informacjami, az rzeczywiscie wyladuje w Seattle i zobacze wszystko na miejscu. A zaszufladkowac sie nie dam, nie martw sie. ;) Tak a propos to ja zajmuje sie naszymi finansami, bo mojego lubego to nudzi... ;) Ale niech tam sobie gada, mi to nie przeszkadza, mam na niego moje sposoby, hihihi... W zasadzie on myslal sprawic mi komplement tym swoim spostrzezeniem. :) No nic, musze uciakc, bo znów za duzo czasu spedzam przed kompem. Musze upiec szarlotke na jutro, bo mamy ostatni dzien na kursie angielskiego i kazdy przeyniesie cos specjalnego, zwiazanego ze swoim krajem, a szarlotka jest jak najbardziej polska, prawda? ;) Papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jakos tak negatywnie zabrzmialam w tej poprzedniej wypowiedzi... A ja wcale nie jestem negatywnie nastawiona! ;) Esja 🌻 Jestem por wrazeniem zdjecia! Wow! Naprawde masz blue eyes, nie da sie niezauwazyc... ;) Sliczne zdjecie! :) Britta 🌻 Dzieki za mail. sliczen z ciebie dziewcze! ;) Wyslalam Ci równiez dwa male moje zdjecia. Nie sa najlepsze - ale sa! ;) Ide szukac auta pod sniegiem... ;) Milego dnia/wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jakos tak negatywnie zabrzmialam w tej poprzedniej wypowiedzi... A ja wcale nie jestem negatywnie nastawiona! ;) Esja 🌻 Jestem por wrazeniem zdjecia! Wow! Naprawde masz blue eyes, nie da sie niezauwazyc... ;) Sliczne zdjecie! :) Britta 🌻 Dzieki za mail. sliczen z ciebie dziewcze! ;) Wyslalam Ci równiez dwa male moje zdjecia. Nie sa najlepsze - ale sa! ;) Ide szukac auta pod sniegiem... ;) Milego dnia/wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez dzisiaj mialam przykry dzien! :( Puscily mi nerwy az musialam sie wyplakac S. w sluchawke... 😭 Moi koledzy ze studiow potrafia byc naprawde przykrzy... Chcialam pozyczyc notatki od jednej kolezanki... spytalam sie wiec jej grzecznie czy pozyczy mi je do jutra... a ona mi na to: \'wiesz, ze jestes upierdliwa\'! Opadla mi doslownie szczeka... Nigdy wczesniej o nic jej nie prosilam, a ona mi wyjechala z takim tekstem :( Naprawde zrobilo mi sie przykro :( W ogole im dluzej jestem na tym uniwerku, to stwierdzam (to zreszta nie jest tylko moja opinia, ale i innych cudzoziemcow, ktorych znam i ktorzy studiuja na tym uniwersytecie), ze francuscy studenci to cholerni egoisci (pomijajac kilka wyjatkow)! Liczy sie tylko czubek ich wlasnego nosa! Dziecinada totalna! Moje studia, moj dyplom, moja przyszlosc... a ty radz sobie sam! Naprawde zyczylabym co niektorym, zeby wyjechali za granice na studia i zeby byli w ten sam sposob traktowani! Nic, teraz zmykam wygrzac sie do wanny! Moze napisze cos jeszcze pozniej :) Pozdrawiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie!!!! Nijak nie moglam sie polaczyc z Kafa, jakby wyparowala! Ale to juz nie pierwszy raz mi sie to zdarza, tylko ze za kazdym kolejnym to jakos tak cierpliwosc sie czlowiekowi konczy :-( Z innej beczki: Esja ma charyzme !!!!!! jak stad do ksiezyca albo dalej, co widac nie tylko w tym co pisze do nas ale jak wychodzi na zdjeciach tych \"artystycznych\" i tych zwyczajnych... Ludzie, jakie ona wrazenie na mnie zrobila ta swoja \"najnowsza\" fota, zamarlam z podziwu!!!!!!!!!! Z takim magnetyzmem i hipnotyzyjacymi oczyma to tylko sie codziennie dawac fotografowac. Kto jeszcze nie widzial niech zaluje- Esja Twoje zdjecie \"blue eyes\" jest niesamowiteeeeeee! Zastanawiam sie co zamierzasz z ta \"niesamowitoscia\" zrobic dalej?!? Bo takich talentow w ziemi NIE WOLNO zakopywac!!! :-) Margot, skarbie, tak mi Cie szkoda...Ci koledzy rzeczywiscie zachowali sie podle, jak zawsze z takegos samego powodu: z zazdrosci, Margot. Francuzi maja opinie zadzierajacych nosa, a tu sie okazuje ze sa na dokladke egoistami....Ale jak to sie mowi prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. Mam tylko nadzieje, ze cos sie z ta statystyka wreszcie rozjasni i ze wiedza pobijesz tych wsyzstkich zabojadow na glowe- czego jestem pewna! :-) Trzymaj sie poki co Margot. Otrzyj lezki i zabieraj sie za ksiazeczki... pomysl ze to Twoje ulubione ;-) Nie mozna zmienic rzeczywistosci, ale mozna miec wplyw na swoje nastawienie do niej, moze ten mechanizm zadziala i bedzie Ci latwiej przyswoic wiedze? Zaczynaj od codzienenj mantry: statystyka to bylka z maslem itp itd ;-) Pozdrawiam wszystkich. -zmeczona britta Ps. Gardelko ma sie lepiej... a tak fajnie bylo nie isc do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po kapieli! Od razu sie lepiej czuje! :) :) Trine - w Aalborg spedzilam wiele milych chwil! :D Szkoda, ze nie znalysmy sie wczesniej :( :) Naneczka-modeleczka - ach, wcale sie nie dziwie, ze tak Ci odpisali! Piekna jestes jak aniol! :) :) Britta - dobrze, ze zostalas w domu! :) Przeziebienie lepiej przeczekac a najlepiej wlasnie wylezec w lozeczku :) :) Squirley - jesli chodzi o statystyke, to mam teorie do nauczenia - 200 stron ksiazki, nie do zrobienia do srody! Przerobilam tyle ile moglam, tego sie naucze... jesli chodzi o reszte to trudno! Ja sie tez nie wysilam, zeby znalezc polskie odpowiedniki... ani w statystyce ani w innych dziedzinach, bo czasem moga byc one mylace... Wracajac do samej statystki, pytania beda z szeroko pojetej teorii a wiekszosc definicji sklada sie z nieznanych mi w ogole slow... polaczenie wiec tego w logiczna calosc nie jest wiec takie proste... Ja dopiero ucze sie francuskiego od dwoch i pol roku... z slownictwem matematycznym i statystycznym nie mialam wczesniej do czynienia... stad te schody... :) Xana - ja takze Ci gratuluje! :) Ja tez sie od razu pisze na zdjecia ;) I jeszcze z Grudziadza jestes - no popatrz - a ja z Bydgoszczy :) :) Esja - ale masz niebieskie oczy po tej przerobce ;) :) k-11 - ja zerwalam z jajkami na jakis czas - jestem na 2 fazie... jajek na razie niet i jeszcze raz niet! :D :) Ewulek - dzwonilas do szpitala? A te maile to moze sie znajda, bo mi sie kiedys tez tak stalo! :) :) Marzeniusia 🖐️ Ide spac! pa, pa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta-lo matko i corko !!!!ja niewiem co mam napisac......zatkalo mnie to co przeczytalam i w mailach i tu.No niewiem jak to skomentowac...no milo mi bardzo:))).....o jezu kolczasty,zatkanam:P Margot-jak sie tam pojawie z moim wykopem ,to sobie te studenciki policza wszystkie zeby....co za masa!!!No egoizm totalny.Spiewalam kiedys z siostrami pewna piesn okolicznosciowa na temat wendety na molach.....ze przytocze tresc: Czapke mi zezarly w lecie mole Jak bez czapki w zimie bede zyl? Wezme wszystkie mole i wypole! ....i Azotox\'u wsype im do zyl:P ....no wiec,korzystajac z podobnej techniki...........(a dalej to szlo,,bo ja jestem cwaniak maly ,musze sobie radzic sam,A moj ojciec to ma szklarnie ,a ja g...z tego mam:P) Proponuje metode Laxigenu wsypanego do herbaty:P Brak slow dla takiego chamstwa!!! Ok,zbieram sie do lozka,moze sie wreszcie wyspie. Serdecznie dziekuje za maile i posty dzisiejszego dnia:) Buziaki i usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailis
potrzebuje pomocy, kiedys weszlam na to forum i napisalam cos od siebie i nieopatrznie zaznaczylam abym byla powiadamiana o wiadomosciach w tym temacie i teraz dostaje killaset e-mail z tym powiadomieniem. Jak mam sie tego pozbyc, HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta - dziekuje za mile slowa :) Juz mi lepiej... :) Niestety jesli chodzi o statystyke, to juz wiele nie zdarze zrobic, bo jutro mam zajecia od rana do wieczora, do domu wracam ostatnim pociagiem, wiec nie bede wczesniej niz o 21:15 :( Mowi sie trudno... i dalej sie zyje! :) Niestety musze juz uciekac! Pora spac! Jutro pobudka o 5:45 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta - dziekuje za mile slowa :) Juz mi lepiej... :) Niestety jesli chodzi o statystyke, to juz wiele nie zdarze zrobic, bo jutro mam zajecia od rana do wieczora, do domu wracam ostatnim pociagiem, wiec nie bede wczesniej niz o 21:15 :( Mowi sie trudno... i dalej sie zyje! :) Niestety musze juz uciekac! Pora spac! Jutro pobudka o 5:45 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot:) moze ta osoba miala zly dzien i tak odpowiedziala nie przejmuj sie:) Britta:) dzieki za zdjecia i prosze o wiecej:) Esja:) wygladasz jak modelka,widze ze tez polubilas shopa:) Bagatelka:) no wsumie najbardziej interesuje mnie robienie makijazu i pielegnacja cery,zreszta po trochu wszytko co zwiazane z moda i uroda:) K11- czekam na esej:):):) Marzenka:) Ewulek:) Squirley:) Kurcze nie moge spac w nocy....Wczoraj siedzialm do 5 nad ranem. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×