Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

zachecona rozmowa z Amber, z ktora spotkalysmy sie wczoraj na kawce :D zagladam dzis do Was :D nie bylo mnie tutaj cale wieki, a ile nowych nie tylko wiadomosci a osob, wow :) u mnie na tapecie slomianowdowienstwo jeszcze przez poltora tygodnia, jakos to znosze, drugi tydzien leci mi znacznie latwiej, pewnie trzeci jeszcze lepszy bedzie do tego stopnia, ze nie bedzie mi sie chcialo wyjechac po meza na lotnisko hahaha ;) jestem cholernie zajeta wiec nie mam czasu rozmyslac i sie zamartwiac chociaz wieczorami jak sie klade do lozka to nie jest mi za przyjemnie i sie lezka zakreci i takie tam :( jedynie nerwy mnie ponosza jak wiem, ze moj maz leci tam gdzies samolotem, filuje przy kompie i telefonie az da mi znac, ze dolecial :( no ale kot mi dotrzymuje towarzystwa, kladzie sie zawsze na stronie gdzie maz i tak zasypiamy hahahaha Squirly - St. Charles to przepiekne viktorianskie miasteczko, mialam okazje tam pracowac kilka razy, choc to od Chicago kawal drogi ale jak nie ma rchu to faktycznie objedziesz w godzine do miasta :) http://www.ci.st-charles.il.us/map/index.html Dziekuje wszystkim za zdiecia, jakie w przeciagu ostatnich tygodni nadeslano na moja skrzynke :) jak bede Cos miala to Wam rowniez podesle, obiecuje :D Margot - gratuluje daty slubu chociaz nie moge nigdzie doczytac, kiedy to ale widze, ze inni gratuluja to ja rowniez :D a i z ostatnich news\'ow, moi tesciowie dostali wizy i przylatuja nas odwiedzi, spedza z nami Wielkanoc jak i 3 bite tygodnie :) wlasnie jestem w trakcie umeblowywania jedne z naszych nie zamieszkalych sypialenek, wiec jezdze po sklepach i szukam tj. szukalam do osotaniego weekendu bo juz wszysto znalazlam, lozko i komode, teraz tylko czekam az mi lozko dostarcza, komode dzisiaj zamotuje mi kolega :) ten, ktory tak na moich urodzinach z aparatem biegal, dziewczyny go pamietaja hahahaha :D zrobie mu dzisiaj obiadek za ta jego fatyge :D jutro jade do sadu, moje ubezpieczenie samochodowe wytoczylo sprawe ubezpieczeniu faceta, ktory mnie stukna 2 lata temu i do dzisiaj nie otrzymalam swojego kosztu jaki pokrylam z wlasnej kieszeni za naprawe tylniego zderzaka jak i nie zwrocono wszystkich innych kosztow, jakie moje ubezpieczenie ponioslow tej sprawie :( wiec jutro mam nadzieje, ze nokopiemy im do d... i wroce bogatsza o $500 :D : D :D trzymajcie kciukasy hahaha zmykam i pozdrawiam serdecznie wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Wyobrazcie sobie, ze siedze rano dzisiaj przy kompie , stukam wytrwale, juz niewiele zostalo az tu nagle pstryk... i swiatlo zgaslo. Normalnie wylaczyli mi prad zupelnie. I diabli wzieli caly wpis. Musialem zaraz biec do pieca i zasypac popiolem ogien, bo gwaltownie wzrastala temperatura, a nie wiem, czy zawory bezpieczenstwa sa sprawne.. Gdyby mnie nie bylo w domu, to nie wiem co by bylo.. Margot - to sie stalo o 9, a Twoj wpis pojawil sie o 9:13, a ja dopiero teraz siadlem do kompa. Ale skoro Naneczka trzymala kciuki i napewno inni tez, to mysle, ze sobie poradzilas. Natomiast wczoraj cale popoludnie myslalem pozytywnie o Twoich sprawach, mam nadzieje, ze pomoglo.. Piwonia - robie fotki-widoczki nad Wisla, jak kiedys skoncze film,to Ci podesle.. Graga - witaj na topiku, fajnie ze zajrzalas znowu.. na poprzednich stronach jest taka tabelka -kto i gdzie, i tam jest tez ile kto ma latek.. Marzenusia, jak zdrowko? juz lepiej? Squirley - jestes usprawiedliwona, ze nie piszesz czesto.. Jay - a co sie z Toba dzieje, tez tylko czytasz? naneczka - ja tez mialem piekny, sloneczny dzien, i slabiutki mrozek, swietnie bylo.. Amber - jak sie dogadujesz z tesciem? da sie z nim wytrzymac pod jednym dachem? Aha, slicznie wygladasz na zdjeciach, zupelnie sie zmienilas.. KaHa - 🌼 bagatelka - no to ja juz od dzis trzymam kciuki za Twoj przyjazd do Polski... Prot - witaj, czasami jakas dziewczyna z Hiszpani kliknie tutaj, ale zadna nie zatrzymala sie na dluzej.. Moze bys zostal na topiku, bo ja tu sam robie za rodzynka... Vida - witaj, zajrzyj koniecznie britta - caluski... Xana - brawo, gratuluje swietnej zabawy... Jedyna - trzymam kciuki i czekam na wyniki, mam nadzieje ze prawidlowe.. emig - witaj, czytasz jeszcze nasz topik? Esja - milej zabawy... i szczesliwego powrotu... malutka_de - gratuluje malenstwa.. :D:D:D magarta - 🌼 simonka 🌼 powiew-wiatru 🌼 pozdrawiam wszystkich, musze juz konczyc, dlatego nie cofne sie na poprzednia strone... Caluski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjus
Witam wszystkich hola Kokus czasami ta dziewczynz z hiszpani sie odzywa , ale nie jest latwo wejsc w wasze forum , bo wy sie juz znacie od dluzszego czasu i macie wlasne sprawy i tematy.Ale nie bede sie zalic tylko od czasu do czasu postaram sie odezwac . Mimo wszystko mysle ze jestes bardzo sympatyczny i nie tylko tobie wylaczaja prad , dzisiaj wylaczyli nam trzy razy . Vida, prawie co roku przejezdzam obok albo przez Hilbronn w drodze do domu , chce powiedziec do Polski, bo te 3000 km przejechac samochodem to wspaniala rzecz i zmieniajac co roku trase mam okazje zwiedzic troche starej Europy. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo chociaz tutaj , jak nigdy , bardzo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjus
ah , kokus , uwielbiam Anie z Zielonego Wzgórza,chociaz teraz czytam historie hiszpani za czasów Izabeli Katolickij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjus im czesciej bedziesz sie odzywal, tym szybciej wkrecisz sie w to towarzycho. :) ;) Powodzenia. ;) A fajnie jest. Zapewniam Cie! 🌼 Kokus juz lepiej. Dziekuje Ci bardzo. Biore antybiotyki i mysle, ze to im zawdzieczam lepsze samopoczucie. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagateIka
pachnę peruwiańskimi rodzynkami i kleszczem, który zagnieździł się pod skórą bawoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nareszcie udalo mi sie wygospodarowac wolna chwilke. Caly Bozy dzionek spedzilam na porzadkach- pranie i prasowanie- jakie to szczescie ze mam w domciu tylko dwa pokoje, to jakos udaje mi sie zapanowac nad moim prywatnym chaosem. No ale przez ostatnie dni udowodnilam sobie i swiatu, ze nie nad wszystkim mam wladze absolutna :-( Bagatelka, tak wiec udalo mi sie uniknac drzwiczek z napisem McDonalds, ale wtrabilam za to pare paczek gumisiow (gumi-misiow), a cukier, w ktorym te kandyzowane lakocie byly poobtaczane do dzis straszy mnie przy komputerze (tam jeszcze nie zdazylam przeleciec szmatka)... I nie usprawiedliwia mnie fakt, ze pomimo to nadal mam tylko 70cm w pasie...Najwyrazniej Britta ma problem- skonkludowalam... Chodzi o to ze wciaz nie mam odpowiedzi z firmy do ktorej wyslalam podanie o prace(krotko mowiac odczuwam egzystencjalny niepokoj), a nadal nie zabralam sie za napisanie podania na uniwerek... I nie dlatego ze mysle ze mnie nie wybiora, wrecz przeciwnie (chyba Wasze kopy zadzialaly za bardzo...) bo wyobrazilam sobie ze problemy sie zaczna jak oni mnie na tym uniwersytecie zatrudnia! Przeciez ja choc uwielbiam literature i jej analize to nie cierpie gramatyki, a tu chodzi m. in. o tlumaczenie tego uczniom- na dodatek doroslym. Wyobrazalam sobie siebie tak w roli tego uniwersyteckiego adjunkta i az mi sie zimno zrobilo, jak pomyslalam, ze sie tam nie sprawdze i po tygodniu mnie zwyczajnie zwolnia... Ludzie, jaka ja mam wyobraznie- szlag by to trafil! Tak mysle sobie, ze fakt iz spie do pozna to taki sposob na przeczekanie tej niewiadomej, tego niepokoju itd.... Na pewno mnie rozumiecie...Zwlaszcza ze wczoraj mialam taki piekny sen o nowym domu, wielkim, z pieknymi meblami, z cudnymi widokami z okna na ogrod...Towarzyszy mi stale uczucie znane ze szkolki: masz do napisania wypracowanie a godzina zero zbliza sie nieublaganie wielkimi krokami...Ja oczywiscie te \"wypracowanie\"napisze- nikt tego za mnie nie zrobi, tylko ze to bedzie z dusza na ramieniu bo w ostatniej chwili... Wypilam niedawno porzadna kawe w nadziei, ze wreszcie uda mi sie zabrac za cokolwiek... np za ten topik :-) :-) Caluski dla wsyzstkich! -britta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, udalo mi sie jeszcze na chwilke dopasc do kompa... Jak szybciutko sie laczy z kafeteria o tej porze.. Britta - to jest piekne: odczuwam egzystencjalny niepokoj... musze to zapamietac, bo to jest dokladnie to co sam czuje.. Marzenusia - no to dobrze, oby tak dalej...:D marjus - sorki wielkie... ostatnio tyle nowych osob zaczelo klikac, ze troche sie gubie, a w dodatku sam jestem zamotany... to ten egzystencjonalny niepokoj mnie sciga... Wylaczenia pradu? ale dlaczego.. u mnie wymieniali transformator na ulicy, jak pozniej sprawdzilem to byly ogloszenia, ale trzeba jeszcze je czytac, zeby wiedziec.. Izabela Katolicka to byla ta krolowa ktora pozwolila Kolumbowi na podroz za ocean? Kiedys czytalem o Torquemadzie, Wielkim Inkwizytorze, do tej pory skora na plecach mi cierpnie jak sobie przypomne niektore fragmenty... ok, znikam juz, dobranoc... dobra noc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagateIka
ostro łykam nasienie niedołężnym starcom w domu opieki społecznej i wygrzebuje im ciepłe stolce prosto z rowa które potem pożeram w wielkim skupieniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja.... wreszcie odpisuje na Wasze wiadomosci! Margot, gratuluje sredniej- domyslam sie ze te 13,35 to dosc wysoki wynik! :-) Napisz jaki w tej Francji panuje system oceniania... Bagatelka, ja tez jak tylko wracam z Polski to juz sie szykuje do kolejnego wyjazdu a do tych przygotowan nalezy m.in. kupowanie prezentow, upominkow itd. Samo lazenie i ich wyszukiwanie jest bardzo przyjemne, bo sie mysli wtedy o swoich bliskich... Joaska, wyobraz sobie moj J jest biochemikiem! Zastanawialam sie gdzie dokladnie suzkasz tej pracy? Moze sprobuj w duzych miedzynarodowych firmach typu: Novartis, Novo Nordisk? Swoje zdjecie wysle jutro. Czekam tez na te slawetne \"palmy w sniegu\" Naneczka, dzieki za mail-jak tylko bede przejazdem w Bawarii na pewno Cie odwiedze! Co do lapania za faldki- to bylo, oj bylo za co, ale juz sie zmylo, odkad pracuje w butiku. Mi jakos jednak moje faldki nie przeszkadzaly, ale to pewnie dlatego, ze w domu mam tylko takie lustra, w ktorych widze sie od pasa w gore, hi, hi... W ogole to strasznie mi milo jak czytam ze ktos jest z np. Rosenheimu, tak jak Graga- pozdrawiam! - bo tam tez stawialam swoje stopy... ;-) KaHa, maniaczek-ogrodniczek, powiadasz... To cudownie!!!!!!! Nie wiem czy istnieje cos tak pieknego i relaksujacego i dajacego tyle szczescia co praca w ogrodzie (zwlaszca tym pelnym kwiatow i krzewow i ptaszkow, ech...) Marzy mi sie wlasny ogrod w przyszlosci... Esja, zdjecia im straszniejsze tym lepsze. Dzieki Tobie mam swietne tapety na pulpicie ;-) Zastanawiam sie czy te jacuzzi w poblizu lodowca to mzoe takie naturalne gejzery? W Islandii z tego co wiem mozna sie kapac w baaardzo cieplej wodzie w naturze- bojlery nie sa potrzebne :-) :-) :-) Simonka-cynamonka- to straszne z tym dvd co spadlo Ci na stope!Mam nadzieje,z e opuchlizna juz zeszla i mozesz wyprobowac swoje nowe buciki! :-)Mi cos podobnego przytrafilo sie w najmniej odpowiednim momencie, wlasnie mialam zakladac suknie slubna i mielismy jechac na sesje zdjeciowa, kiedy dziewczyna mego przyjaciela stracila taboret na moja lewa stope. Kant taboretu byl dosc ciezki i masywny, bol wiec byl przeszywajacy, nie pamietam juz ile tabletek przeciwbolowych wtedy polknelam :-( Najgorsze w tym wsyzstkim bylo to ze wlasnie zrobilam makijaz, a ze zdejcia mialy byc za 20 min, slub zas za godzine, to nie moglam sobie poryczec- a jak ja chcialam wtedy wyc z bolu! Krwiak zszedl po 8 miesiacach. Marzenusia, kuruj sie i nie zapomnij o tym, by po kuracji antybiotykowej odbudowac flore bakteryjna jelit: pij jogurty z zawartoscia bakterii mlekowych typu: L. Acidophilus, Bifidobacterium itd. a wszystko wroci do normy... Squirley- Powaznie widzialas Paula Newmana? Moj maz ostatnio dosc czesto go wspominal, a to z racji jego wypowiedzi na temat swego malzenstwa. Ponoc Newman byl zonaty tylko raz z ta sama partnerka zyje cale zycie. Na pytanie o sukces swego zwiazku odpowiedzial, ze dba o to by codziennie na twarzy jego zony chociaz raz zagoscil usmiech- tak wiec J za kazdym razem jak mnie doprowadzi do smiechu, czy wywola moj usmiech komentuje to tak: Czyz nie jestem jak Newman? :-) ;-) Jedyna, zycze Ci powrotu do zdrowia! Mam nadzieje, ze jednak masz te przeciwciala i ze to nic powaznego... Daj znac, jak bedziesz wiedziec wiecej!! malutka_de- co za rewelacyjna wiadomosc o dzidziusiu! Gratuluje i sie ciesze z Toba!!! Uwazam, ze nie mozna nazywac sie rodzina, dopoki nie ma w niej dzieci. Ja i J gadamy o dzieciach na okraglo- tylko wiadomo krowa co duzo ryczy malo mleka daje ;-) Tutaj koncze, zeby mi nie ucielo wpisu, zaraz wracam ;-) Poki co jesczze raz caluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Britta dzieki. :D Kokus Tobie tez. Zobilam sobie zdjecia, ale takie jakies nieudolne, wiec nie wysle. :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.... :-) 🌻 Marjus, tak sie sklada ze i ja ostatnio mialam okazje pospacerowac wsrod osniezonego krajobrazu, do pracy i z powrotem do domu. Jest tego jakies 2,5 km wiec rozgrzewka jest gwarantowana. Jak bedziesz miala jaies zdjecia z obsypanym sniegiem Madrytem, wysylaj! Kokusiu, dam znac jak juz napisze te podanie, bo kazde kciuki sie licza, a juz zwlaszcza te oslawione, czyli Twoje. Mam nadzieje, ze ow niepokoj egzystencjalny nie bedzie za bardzo Cie okupowal i szybko pojdzie sobie precz. To wcale nie jest takie zabawne, jak odczuwa sie go na dluzsza mete... No ale jak Amber zauwazyla, czasem mozna napisac wtedy wiersze... tak sie zaczela z nimi moja w kazdym razie przygoda. Jesli chodzi o \"dekoracje\", jak to nazwales, to przybylo juz ich na 20cm i nie zamierza zniknac- no chyba, ze sie przejedzie zdrowo spychaczem ;-) Esja, a propos wierszy, to szukaj jakiegos grajka, a moze sama grasz na gitarze i ukladajcie muzyke do Twoich tekstow. Bardzoooo mnie poruszyl tamten angielski tekst, zlwaszcza jego druga zwrotka. Masz talent! Wlasnie z takimi tekstami chcialabym sluchac piosenek w radiu... Amber, te wiersze, to do szuflady, czy mozesz sie nimi pochwalic? Czekam i na zdjecie z nowa fryzurka i na poezje... Xana- co za relaks w luksusie! Tobie k-11 przydaloby sie cos takiego, a humorek i samopoczucie na pewno polepszylyby sie znacznie :-) Piwonia- ja z kolei jako slomiana wdowka to jestem bardzo grzeczna, a akurat J wyjezdza jutro do Danii na kilka dni (odwiedzic rodzine, spotkanie w sprawie pracy, z przyjaciolmi itd.) Siedze w domku i tesknie, aha i jeszcze zasypujemy sie nawzajem setkami sms-ow...I co dostalas te $500 z powrotem? Oby tak. :-) Jay- a Ty gdzie? GNU- dzieki za sliczna fotke i usmiech w kolorze sepii- lubie takie zdjecia! Wiesz, ja tez kiedys liczylam czas od przyjazdow J do Polski i jego wyjazdow, ale czas nie stoi w miejscu, co jest jego cudna zaleta, wiec ostatecznie przyblizacie sie do siebie w czasie i przestrzeni, by potem byc ze soba juz caly czas- a wtedy bedzie blogo ;-) Szilva- witam Cie serdecznie, z tym wstydzeniem sie za Polakow to bywa i u mnie. Czasem jade autobusem miejskim i slysze rozne rozmowy - m.in. po polsku a wierz mi wolalabym nie rozumiec i byc glucha... Napisz o sobie wiecej, czekamy. Dark Elf, powodzenia w takim razie z paszportem!!! Ewulek, zdaje sie ze nie mam Twego zdjecia, wyslesz? :-) Ciesze sie ze sie lepiej czujesz... Jeszcze tylko przywitam cieplo: gata 18, powiew-wiatruONA, emig, Graga, Prot- piszcie i odzywajcie sie czesciej!!! A tych wsyzstkich ktorych nie wspomnialam na topiku mocno mocno sciskam!!!!!!! :-) Spijcie dobrze. Bez zadnych egzystencjalnych niepokojow... -Britta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lansuje tego tematu ,poruszylem ta sprawe bo opisuje to, co samo rzuca sie w oczy a ze wy chcecie z jednej strony uprawiac wolny sex z mnoga liczba partnerow a z drugiej strony domagacie sie zeby traktowac was jak pozadne kobiety nie wymaga komentarza stad wasza zaklamana zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POTRZEBUJE INFORMACJI: Kto zna e-mail konczace sie na: @ikm_aeg.pl albo @itm_aeg.pl a moze @itm-aeg.pl - mialam podane przez telefon przy bardzo zlej slyszalnosci a teraz nie moge wyslac... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie...melduje ,ze zyje...:)...przez ostatnich kilka dni tylko czytalam..lekturka jak zawsze obszerna i mila:) a dzis zebralam sie juz w malutka calosc i postanowilam skrobnac pare slow:)...komp stacjonarny w calosci podlaczony wiec bede mogla wysylac fotki tym ktorzy mnie jeszcze nie widzieli:) Britta wlasnie przeczytalam , ze chcesz fotke wiec za chwilke wysylam:)) i prosze tez o Twoje zdjecie:) z tych poprzednich wpisow wyczytalam ze Xeny tato pochodzi z zamojskiego:)) XENA ja tez!! dokladnie Tomaszow Lubelski:)) Piwonia duza buzka dla Ciebie:)) ja dzis wlasnie zalapalam sie na urodzinowe lody orzechowe:))) K-11 buziak serdeczny dla Ciebie...mam nadzieje ze wszystko sie ulozy glowa do gory!!! ( mam mala prosbe wykasowalo mi Twoj mailowy adres na telus...ja tez mam zmieniony jest w mojej stopce czy bylabys tak mila i podala mi go??:)) a poza tym pozdrawiam WSZYSTKIE KOBIETKI i Kokusia:)) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber kochana buzka:) ja 1 raz w zyciu takie cos widze....nie pomoge..buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku otrzymalam przesylke-super:p juz od jakiegos czasu staram ci sie wyslac e-mail,ale nie wiem co sie dzieje komputer nie chce wysylac mi wiadomosci,ciagle strona ginie-czy ktos ma podobne problemy-nie moge sie z nikim polaczyc.......:( ale sliczny ten obrazek -to ty dark elf???tak sobie ciebie wyobrazam-bajecznego dark elfa z krainy fantazji:D czy to ze strony internetowej?podaj adres-przeslicze!!czy jest wiecej takich pieknych zdjec??????? kiedys mialam taka ksiazke z obrazami z tej serji-fantazje itd...swiat i bajka-moj ojczym przeslicznie maluje takie postacie ,robi wielkie obrazy na 2 metry...cudenko-ja tak nie potrafie:( ludzie sa zachwyceni,ale nikt tego nie za bardzo chcial kupowac,lub po niskiej cenie-male miasteczko i ludziska nie znaja sie na sztuce! ojczym sie troche zalamal i zniechecil to pracy to juz chyba ze 7lat jak nie maluje. to tyle pozdrawiam. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emig
dziewczyny witam ponownie tyle tu napisałyście że dalej czytam , ale już się pogubiłam kto gdzie i z kim!!!!!!!!!! nikt z nashville? czy jestem tu sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, wstapilem na chwilke do domu, wlasciwie na kawe. Odbieram dzis pierwsze sadzonki, 504 szt pelargonii, martwie sie jak je przewioze, bo jest -3 st. Co do innych kwiatkow to polowe juz posialem... Kto ostatnio cos napisal? Mayenka - buzka dla Ciebie, pewnie jestes strasznie zabiegana? powodzenia we wszystkim... emig - z czasem dojdziesz do tego ktojest kim.. Z samego Nashville to jestes sama.. Czy to jest to slynne miasto muzyki country? jesli takto najblizej jest wedlug mojego rozeznania Simonka, z Luizjany. Simonka - witaj, opowiedz cos wiecej o obrazach Twojego ojczyma, to brzmi bardzo ciekawie.. Ewulek - jak sie czujesz? Czy wyjezdzalas ostatnio w jakies dalekie trasy? i jakim samochodem wtedy jezdzicie? Masz jakies nowe fotki? Amber - nie kojarze nic takiego, czy to jakas firma? britta - wow, fajnie, ze sie wreszcie rozpisalas... Piwonia - zaraz zajrze na stronke Yahooo, moze jeszcze zostalo im coskolwiek lodow.. Marzenusia - rob nastepne zdjecia :D ok, to tyle na ta chwile... kawe wypilem, lece dalej zalatwiac sprawy rozne.. Pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, na chwilke tylko wpadlam. Podobnie jak Kokus - siedze przy kawce. Ale nie w ramach przerwy, niestety. Raczej w ramach rozbudzenia przy pisaniu pracy. Czasem naprawde mam juz ochote wlanac tym gdzies w kat.. Dziekuje wszystkim za mile slowa na temat mojej podobizny. Milo mi sie zrobilo, choc nie zasluzylam:) Jedyna 🌼 dziekuje za zdjecia:) Jak juz pisalam Ci w mailu, wygladasz pieknie! Piesio i kotek sa slodkie:) No, dobra, wracam na poprzednia strone i zaczynam odpisywac: Naneczka - dzieki za pocieszajace slowa. Trzymam sie:) Esja. - ech... lodowiec.. pieknie tam musi byc... czekamy na fotki! Amber - hihi:) oczyma wyobrazni widze, jak sie czaisz do komputera:) a ten adres sprobuj wrzucic w roznych konfiguracjach w googlach..moze znajdziesz.. Przy okazji - czy moge liczyc na przeslanie mi fotek? emig, Graga - witajcie!:) 🌼 Emig - Nie wiem, niestety, czy jest tu ktos z Nashvile. A propos, czy to jest TO Nashville - zaglebie muzyki country? 🌼 Graga - Rosenheim, mowisz? to chyba na poludniu Niemiec, tak? Mam siostrzyczke w Niemczech, ale na pn - w Hamburgu.. Zostancie kobity z nami i napiszcie cos wiecej o sobie:) Jedyna - lo-jej.. a co to ta toksoplazmoza? jakies uczulenie? mam nadzieje, ze szybko wrocisz do zdrowia. Xana- ale fajnie mialas z tymi masazami, saunami i szokami termicznymi:) To musi byc niesamowite przezycie:) Usmialam sie tez troszeczke, ze Twoj ukochany musial sie relaksowac po tym \'relaxie\':) hihi Vida - dzien dobry!:) Oj, slabo u mnie z geografia Niemiec.. Ale cos tak czuje, ze te winogronka i winiarnie to tez chyba na poludniu, tak? Moja siostrzyczka mieszka w HH od 8 lat i podobnie jak ty, nadal szlifuje niemiecki:) Prot - witaj:) rozgosc sie. Bagatelka - zycze, zeby ten wyjazd do Polski przyszedl jak najszybciej i trwal jak najdluzej:) Margot - gratuluje swietnej sredniej!:) mam nadzieje, ze wszytskie zajecia, statystyka w szczegolnosci - poszly gladko. Ale biorac pod uwage fakt, ze Kokus trzymal za Ciebie kciuki, jestem pewna, ze sobie swietnie poradzilas na \'kontrolkach\':) jej, ja statystyke mialam 5 lat temu ostatnio.. Ale taka matematyczna.. z wzorami.. mediany jakies.. calki... ciezko bylo.. Piwonia -- > no to pieknie, ze tesciowie wizy dostali:) Ja sie obawaiam, ze moi rodzice wiz raczej nie dostana, wiec przez co najmniej 1.5 roku od mojego zagniezdzenia sie w usa prawdopodobnie nie bede sie z nimi w ogole widzilaa (bo sama tez nie bede mogla usa opuscic przez jakis czas..;( ) Powoli lapie dola z tego powodu.. Anyway, powodzenia na rozprawie! Daj im popalic!:) marjus - witaj jeszcze raz!:) A gdzie mieszkasz? powiedz cos wiecej o sobie. Britta - BRITTA!!!!! Prosze sie natychmiast zabrac za pisanie tse fau i listu mot na ten uniwerek! :) Dobra, przyznam szczerze, ze ja sobie etz czasem tworze scenariusze w glowie - takie czarne .. I zwykle nie wychodzi mi to na zdrowie:) Wiec pisz podanie, uda sie na pewno. Pamietam, pisalam o tym Mayence w mailu, ze kiedy zaczynalam studia, uwazalam, ze w zyciu nie bede chciala zostac nauczycielka. A potem, kiedy bylam na praktykach w szkole - gimnazjum, potem liceum, okazalo sie, ze nie jest tak strasznie. BA! powiem wiecej - uczenie bardzo mi przypadlo do gustu. Tak wiec, sprobuj! Byc moze okaze sie, ze to bedzie wlasnie to, co chcesz robic. Powodzenia i wiecej wiary w siebie! :) 🌼 Dziekuje rowniez za piekne slowa pocieszenia.. Wspaniale to ujelas:) Ewulek - dzieki za maila. czekam na zdjecia. I uszka do gory. Nie smuc sie juz, prosze. buzka! 🌼 simonka - maile wysylasz programem do poczty, czy ze strony? jesli uzywasz outlooka czy innego programu - sprawdz na str gdzie masz konto mailowe, czy przypadkiem nie zmienili czegos w ustawieniach serwrow do wysylania poczty.. jesli tak, trzeba to potwm zmienic w outlooku. i powinno hulac. Mayenka - czesc, czecs.. cos rzadko bywasz tu ostatnio.. nadal masz zablokowane polskie strony? mam nadzieje, ze M. juz zmiekl i je odblokowal:) 3maj sie cieplo:) Kokus- czyzbys zajmowal sie ogrodnictwem? Ja tak tylko czasem kopie sobie w ogrodku.. W tym roku dopiero w grudniu przycielam roze i oblozylam je siankiem.. Ale listopad i grudzien byly w miare cieple, wiec mam nadzieje, ze nie przemarzly. mam tez nadzieje, ze niedlugo juz wiosna przyjdzie - chce zobaczyc jak moje wlasnorecznie wsadzone cebulki narcyzow, hiacyntow i lilii wyrosna w gore:) Niezmiernie to cieszy..:) Marzenusia, Jay (gdzie sie podziewasz?), KaHa, Aggaa (zagladasz tu jeszzce? ), Funkia, JoAska, Dark Elf (ciebie tez ostatnio nie widac..:( ), K-11, Magarta - wszytskim buzka i kwiatuszek 🌼 Pozdrawiam was cieplo. zmykam do pisania pracy. ghhhrrr.... Tak mi sie nie chce.. tym bardziej, ze za oknem lekki mrozik, bezchmurne niebo i piekne slonko... Chcialoby sie do lasu na spacerek wyskoczyc.. 3majcie sie, papa m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Nareszcie w domu! Koniec zajec w tym tygodniu... sporo pracy przede mna, ale przynajmniej moge ja odrobic bedac tutaj... w domowych pieleszach :) Wczoraj nie mielismy kontrolki ze statystyki! Ufff... tworzylismy za to mapy w komputerze... i w koncu zaczelam cos rozumiec z zagadnien statystycznych wlasnie! Lepiej pozniej niz wcale ;) A dzisiaj moje kochane miasteczko przywitalo mnie 10 cm warstwa sniegu! :) Jest cudownie bialo! :) I po poludniu znowu ma padac! :) Bardzo mnie to cieszy, bo w tym roku wyjatkowo nie bylismy rozpieszczani przez zime! :) S. wczoraj w koncu zajal sie naszym ogrodem... a dokladnie plotem! Nareszcie jestesmy porzadnie dobrze odgrodzeni od sasiadow i mamy swiety spokoj z kotami! Pisalam juz Wam chyba, ze w okolicy jest pelno bezpanskich kotow (z 50 chyba, jesli nawet nie wiecej!), ktore mnoza sie jak kroliki (koty?)! Sa one wszedzie, zywia sie pozostalosciami ze smietnikow, zalatwiaja sie, gdzie popadnie... Juz wczesniej zostala wystosowana prosba do merostwa, o zrobienie czegos z tym problemem - miano je wylapac i wysterylizowac, ale poki co nic z tym nie zostalo zrobione! :( Koty naprawde sa wszedzie... doszly nas sluchy, ze ktos z sasiadow zaczal je nawet podtruwac :o :) Britta - zasada jest taka, najpierw dostan prace, potem zacznij sie martwic! Nie na odwrot! Inaczej ciezko bedzie Ci cokolwiek zaczac! Glowa do gory! My wierzymy w Ciebie! :) A jesli chodzi o srednia, to jestem zadowolona i to bardzo! We Francji skala ocen jest od 1 do 20 i aby zaliczyc semestr trzeba miec srednia z ocen wynoszaca 10! :) Jestem bardzo zaskoczona, bo u mnie na roku, bardzo wielu osobo nie udalo sie uzyskac sredniej a mi sie udalo! :) Jak sobie czasami pomysle, ze dopiero od dwoch i pol roku ucze sie francuskiego! :) :) Naneczka - dziekuje za kciuki! 🌻 I jak tak? Wybraliscie sie na nocne narty? :) :) kokus - dziekuje! 🌻 Mam nadzieje, ze niedlugo bedziemy sobie mogli znowu porozmawiac! Niestety nie moge sie wiecej rozpisywac! Musze wyjsc za chwilke, ale pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! alescie nastukali przez caly wieczor i nocke! ho ho! ja tu bywam w zlym czasie! Squirley! 🌻 zapracowana kobieto! Witaj Graga! 🌻 nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze sie tu pojawilas! Niestety wczoraj pojechalam prosto z pracy na te \"nachtskifahren\" ale zabij mnie nie pamietam jak ta miejscowosc sie nazywala... poprzednio bylismy w Brauneck. Za to wczoraj bylo REWELACYJNIE! super snieg, calkiem spory stok - mozna bylo poszalec! Ja mam 29 lat (jeszcze...za pare miesiecy przekrocze \"magiczna bariere\"), siedze w Monachium od 5 lat i pracuje w Pro7Sat1. Jesli chodzi o diety wszelkiego rodzaju, to jestem beznadziejna... mam pare dodatkowych kilosow, ktore nie reaguja na moje prosby i blagania i nie chca zniknac! Na reszte Waszych wpisow odpowiem pozniem - mamy tu maly dym... na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze na momencik - 🌼 Margot - ja tez mam problem z kotami.. Niestety, plot nie pomaga. Swietnie sobie radza z przeszkodami. \'Moje\' koty sa takie polbezpanskie - bo wlasciwie mieszkaja na podworku sasiadki.. A ze jest to starsza pani, nie da sobie wytlumaczyc, ze trzeba by je bylo, no wiesz.. przynajmniej panow wykastrowac (sic).. jeden taki bandyta-kocur (nie majednego ucha, bo sie ciagle w bojki z psami wdaje), codziennie przychodzi pod nnasze drzwi i pieknie nam obsikuje wycieraczke.. Wiadomo, siuski panow kotow smierdza niemilosiernie.. juz nie wiemy, co z tym zrobic.. Slyszalam gdzies, ze podobno wysuszone odchody lisow mozna rozkladac w ogrodku i wtedy koty przestana przychodzic, bo beda sie baly ewentualnej konfrontacji z takim liskiem. :) Moze warto sprobowac, hihi:) Pozdrowienia.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Ufff, pierwsza aplikacja wyslana. Ciekawe czy cos z tego bedzie :O Zobaczymy. Witam kolejne nowe "twarzyczki" Ale nas sie tu zbiera! :) Britta wyslalam Ci moje zdjecia ostatni i \"palmy w sniegu\" tylko przy wysylaniu poczta mi sie zwiesila i nie wiem czy do Ciebie doszlo. Daj znac. A pracy szukam w mojej okolicy na Lazurowym. Tutaj w Polsce tez sie rozgladam, na razie zbieram informacje o firmach i zaczne pisac listy. Wiecie, dzis w nocy tak jak i u Margolci na Lazurach spadlo 10 cm sniegu. Masakra bo Francuzi nie umieja tam w takich warunkach jezdzic. Znajomi do pracy zamiast 20 minut jechali 1,5-2!! Widze, ze na topiku temat \"koty\". No Gnu ma racje, zapachy okropne. Trzymam kciuki zebyscie sobie poradzily!! Trzymajcie sie wszyscy cieplutko. Zwlaszcza Ci co maja zime jak nie wiem co :) Odezwe sie moze wieczorem. To zalezy jak mi pojdzie dzisiejsza wizyta u dentysty. Juz mnie wszystkie zeby bola :P Matko, to juz tylko 2 godziny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Viga dzieki za propozycje ;) chwilowo pije duuuzo mleka i jem wszystko co ma odczyn zasadowy.. zadnych kwasow ani slonych reczy, ale mezus zaczyna gadac cos o kiszonej kapuscie i chyba bede musiala mu zrobic .. bleeeee ;/ Do innej kolezanki z Rosenheimu to ani nie wiem gdzie ta miejscowosc lezy??? moglabys cos o niej napisac?? I oczywiscie witam Cie tu serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Jesli ktoras chce moja foteczke lub mojej lepszej polowy to podajcie jakies adresiki :) a foteczek mam duzoooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×