Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

malutka_de: ej, wyslij cos do mnie!! ja nie mam twojego maila!!! czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley-ciekawa praca. Malutka -zdjecia poszly, swoja droga fajny nick:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Squirley wyslalam Ci juz dzis rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley- A ja sie zastanawiam czy sie nie zatrudnic w telemarketing. Praca okropna ale godziny mozna sobie dowolnie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Wlasnie doszly mnie pierwsze fotki i musze powiedziec, ze panie tu na Kafeteii naprawde sa atrakcyjne :) Dziekuej Wam za foteczki i czekam na kolejne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka_de: ale nic do mnie nie doszlo! :(( ja chce zdjecia....:(( kurcze... nie wiem czemu nie doszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objadlam sie fondue serowym i ledwo moge oddychac! Ale pyszne bylo! :D :) Marzeniusia - najlepsze beda zabie udka w sosie wlasnym ;) :D A tak powaznie to nie wiem, co mam Ci polecic! Zdaj sie raczej na kelnera :) :) Piwonie - jak juz raz wygralas, to pewnie uda Ci sie wygrac drugi raz! :) Ja trzymam kciuki w kazdym badz razie :) :) Malutka_de - ja tez nie mam zdjec :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, myslalam, ze spadne z kanapy. ;o Bleee hehe ;) Zobaczymy co tam maja w kartach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi..Zabie udka. Ciekawe czy ktos tu na forum probowal? Moja kolezanka mowila ze smakuja jak kurczak...Blee... Ja bym sie tez nie skusila. Shrimpow tez nie lubie bo to dla mnie robaki wodne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie na co ja mam chcice- na mix orzeszkow prazonych lekko solonych. Co weekend kupuje puszke firmy Beaver. Oj ale mi sie chce tych orzeszkow!!!!!Chyba zaraz je polece kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze mi lepiej ale to jakas zlosliwa odmiana chandry podstepnej. Pojawila sie niespodziewanie wczoraj pozna noca, nie dala mi spac, meczyla i przekrecala sie ze mna z boku na bok. Az strach pomyslec co bedzie dzisiaj... :-O Squirley, ja kompletnei nie wiem gdzie to ale jakbysmy organizowaly to jakby byla jakas brygada to z przyjemnoscia bym sie dolaczyla by mnie na spotkanie z Toba powiezli :-D Kokus, juz pomocy nie bede chyba potrzebowac, jeszcze raz dziekuje za checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley:) tak musisz sobie sprawdzic dokladnie ja np jestem 4 cztyli indywidualistka ale dokladnie to 4 w5 czyli wloczega:) Calusy dla wszytkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elfiku fajny ten test ja tez jestem 4w5:D-podalam go dla gaty 18 na moim topiku...chyba sie nie gniewasz........ czy dostalas kartke z kotkiem? pozdrawiam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Mam swoj czas na kawe... Chce zakomunikowac, ze moja mniejsza sunia, Tina, ktora jest na zdjeciu na stronce, ktorej adres jest w stopce Squirley, bedzie miala male szczeniaczki... Kto chce male szczeniaczki? Powinny przyjsc na swiat tuz po swietach wielkanocnych, zeby tylko nie duzo... Nie wiecie czasem ile takich malych kundelkow moze byc? Zrobilem sobie test i chociaz wiele pytan wzbudzilo moje oslupienie, to wyszlo 7w8. Ogolnie sie zgadza z tym co sam o sobie mysle, ale jest wiele elementow na ktore wplynal moj wiek i nabyte doswiadczenia. Mysle, ze bedac w wieku 20-kilku lat zgodnosc bylaby duzo wyzsza. Po prostu za duzo juz przezylem.. ok, pozdrawiam wszystkich, mnostwo caluskow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ale wczoraj obiadlam sie tym fondue! Jeszcze teraz odczuwam skutki tego objedzenia w postaci pelnego brzuszka! :D :) Mayenka - nie probowalam jeszcze zabich udek! I jakos mnie nie ciagnie, zeby je sprobowac :o :) Marzenusia - naprawde nie wiem, co moge Ci polecic! Pewnie gdyby miala karte dan przed nosem, wynalazlabym Ci cos smacznego, ale tak... hmmm... moze zamowcie z mezem wlasnie fondue! :) :) Amber - nie dawaj sie chandrze! 🌻 :) kokus - oj, ja chetnie bym wziela szczeniaka! Od tak dawna mysle o psie! Tesknie bardzo za swoim... :( No nic, zmykam! Dzisiaj znowu musze posiedziec nad statystyka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Szikaganki!! ale by bylo fajnie, jakby sie nam udalo spotkac... ja tez nie jadlam nigdy zabich udek, ani slimakow... Ale za to uwielbiam wszelkie sea food. Krewetki PYCHA!! Malze i ostrygi MNIAM krabie nozki MMMMMM, homar UUUUUUU, Kalamarnica AAAAAAAAA... No i wszelkie ryby.... Pychotka... W grudniu na asza 2 rocznice bylismy w Idaho w jednej takiej restauracji na seafood buffet... Obzarlam sie tych wszystkich dziwolagow morskich za wszytkie czasy... Ok, dzis mnie czeka bardzo pracowity dzien. Mam test i projekt do oddania w pon i nadal jestem w lesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrywam przyjemnosci zycia realnego;-) zycie wirtualne zostalo zrzucone na drugi plan z baaardzo wielu powodow, pochorowalam sie tez i nie mialam ani w dalszym ciagu nie mam sily siedziec dlugo pzred komputerem.. walcze z INS, co zabiera mnostwo czasu siedzenia w papierach, nawet na czytanie Was nie mam czasu;-( kupilam sobie aparat i wychodze dzis lapac wiosne, wlasnie na parapecie przysiadl blue-jay (piekny niebieski, dosc duzych rozmairow ptak), takie z rudymi brzuchami tez skacza na jednej nodze.. jest cieplo, moje zasianew sloneczniki zaczely sie przebijac przez ziemie i juz maja jakies 2 cm;-) rzodkiewki i kalareypy posiane, moj J. zbija mi dzisiaj mala szklarenke na moje przyprawy rozniste.. wysialam oregano i bazylie i sage i rozmaryn i jeszcze duzo innych, w ponad 15 \"sadownikach\" sa;-) aaa, azalie maja juz paczki, co oznacza, ze wiosna juz nie tylko za rogiem, ale juz siedzi na drzewach.. pozdrowienia dla wszystkich, jade po 3 kg spokoju duszy i ciala do Mepkin Abbey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy wlasnie ze spacerku! :) Ale przyjemnie bylo! :) Juz nie moge doczekac sie cieplejszych miesiecy i dluzszych wypadow! :) :) Squirley - ja tez uwielbiam owoce morza! A juz w ogole kochamy kraby i krewetki! :D :) Jay - zastanawialam sie ostatnio, czemu nie widac Cie na forum! Trzymaj sie cieplusienko, nie choruj i koniecznie powysylaj nam jakies nowe fotki :) ja za moj ogrodek zabieram sie tylko jak stopnieje snieg i zrobi sie cieplej! :) Aha, dostalam smsa od Esji, teskni za kompem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratatouille w sosie jogurtowym :) Skladniki: - 2 cukinie - 3-4 marchewki - 1 por - 1 czerwona papryka - 1 zielona papryka - 20 dag pieczarek - 1 szklanka jogurtu naturalnego - 1/4 szklanki warzywnego bulionu (moze byc z kostki) - posiekana natka - 20 dag swiezo startego parmezanu - sol - pieprz Przygotowanie: Obrac marchewki i por, z papryk usnac gniazda nasienne. Warzywa umyc i pokroic na kawalki. Pieczarki oczyscic i pokroic w plasterki. Warzywa i pieczarki zalac bulionem oraz jogurtem, przyprawic do smaku sola i pieprzem. Duscic pod przykryciem okolo 20 min. Pod koniec duszenia posypac startym parmezanem i natka. Podawac na cieplo lub na zimno z bagietka, ryzem lub ziemniakami! Voilà :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam 🌻 Margot - mniam-mniam :) Elfik - tez zrobie sobie ten tescik, ciekawe kim bede ;) Cynamonka - doslalas moje zdjecia? Bo ja Twoich jeszcze nie ;) kokus - z gory dzieki za kciuki odnosnie mojego wyjazdu do Polski ... a losy sie jeszcze waza :) malutka_de - ja tez poprosze o Twoja podobizne i sie odwdziecze, ale nie am Twego adresu :) Britta - mam nadzieje, ze te podania o prace wypala :) Gumisie tez uwielbiam, ale w USA sa jakies inne, wiec sie nimi nie zajadam tak, jak tymi w POlsce, natomiast frytki ostatnio wcinam srednio co drugi dzien chyba ... mam jakas chcice na tlustosci :D Na razie zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay ale Ci dobrze ja tez sie coraz czesciej zastanawiam nad powroceniem do reala:) Simonka tak wlasnie czulam ze mamy cos wspolnego(wloczegowskie dusze) nie nie dostalam kartki:(Czasami Twoje emaile nie dochodza,ale to nic zawsze mozemy pogadac na forum:) Bagatelka cos czuje ze Ty tez bedziesz 4w5 zobaczymy:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu siedze nad statystyka i mam zalamke 😡 Juz mi sie wydawalo, ze cos wiem, ale niestety jak zawsze wszystko wychodzi w praniu i wlasnie w praniu wyszlo, ze jednak cos robie zle! I najgorsze jest to, ze nie wiem co 😡 A S. moj \"kochany\" zaraz jak zobaczyl nad czym siedze zwinal manele i wyemigrowal na gore - choroba jedna 😡:D :) Bagatelka - a jak tam Twoje ukuchennianie? Zrobilas ostatnio cos pysznego? :) Elfik - ja jeszcze nie zajrzalam do tesciku, ale na pewno zajrze! :) :) JoAska, kokus - jak bedziecie na skype to dajcie znac :) Nic, wracam szukac bledu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - jestem 5w4 :D Ty mala spryciarko ;) Chociaz bardziej identyfikowalabym sie z 4, moze powinnam jeszcze raz zrobic ten test, bo tak troche na chybcika nierz odpowiadalam i bez calkowitego przekonania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz przeczytalam o czworce i jednak nie zupelnie, raczej nie, ale wiele czworkowych nastrojow mam, oj mam, poczucie pustki i tesknoty np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka:) Teraz to ja sie zamotalam dlaczego Kurt Cobain jest wymieniony w dwoch typach 4w5 i 5w4?Hmmm moze dlatego ze to bardzo bliskie siebie charakterystyki?Ha i moj ulubiony Steven King jest tez w 5w4 4w5 to raczej artystyczne dusze,na wizazu tez robilismy sobie ten test i jest nas wiekszosc:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka:) to jestesmy bardzo podobne ,mnie tez sie troche rzeczy z 5 zgadza,ja jak czytalam o czworce to nie moglam uwierzyc tak wszytko sie zgadzalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - ostanio przezywam kuchenny bol egzystencjonalny :D Jestem z reguly nieusatysfakconowana tym, co ugotuje, albo nie mam natchnienia, albo nie moge sie zdecydowac, co zrobic :0 ALe dzis mam w planie cos chyba pysznego ... wloskie danie \"saltimbocca\", z tym ze z biustu kurzego miast cielecinki (nie przpadam za jej smakiem). Tego praktycznie nie mozna zawalic ... podam przepis wkrotce, bo teraz nie mam go przysobie (jestem w \"pracy\"). Polecam ten Elfikowy test - pytania niby takie jakies niewiadomojakie, ale opisy typow bardzo wnikliwe i ciekawe. Wydaje mi sie, ze moj facio tez moze byc 5, bo przeczytalam opis zwiazku 5 z 5 i bardzo mi pasuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik - wcale sie nie dziwie, ze mamy podobne cyfry ... zawsze tak sobie o Tobie myslalam :) U mnie z ta 5 zgadza sie praktycznie wszystko, oprocz nie odczuwania lub nieokazywania uczuc - tu mialby pole do popisu ktos inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha moj facio jest 8w7 jestesmy totalnie rozni ale przyciagamy sie jak magnesy i sie uzupelniamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×