Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Do Spatzek...... Daaaawno temu bylam na kolonii letniej, gdzie w naszej grupie znajdowaly sie dwie siostry (nie pamietam ich imion, ale pamietam dokladnie jak wowczas wygladaly). W kazdym razie jedna z nich wciaz spiewala taka piosenke: `Jestem Chinka, Chinka Czikulinka z nad brzegu rzeki Jangcy pan. Moja mama Cziku, Cziku liana, a moj tata Czikulian`... Bylo chyba cos jeszcze, ale to mi najbardziej utkwilo w glowie. Przepraszam, ze smece, ale akurat przypomnialm sobie o tym jak zobaczylam to -Chinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam z Libanu!jest tak goraco ze pot po pupciach leci. Wolala bym chyba byc w Polsce... Mam meza Libanczyka i synka Alexa Pozdrowienia dla wszystkich Polek i Polakow przebywajacych poza granicami kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja: gdzies ty to znalazla???? o tej CHince... Heheheheee... Czy to jest Kaja Paschalska? WOw! Ale sie dziecko zmienilo... Kurcze... teskinie za Polska... Ja chce do Polski, do szarego miasta ze sniegiem na kraweznikach.... Ale mam atak tesknoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brylant, Wilczek i Anulka 🖐️ No i co tam jeszcze u Was?? :) Squirley - oj biedaku, takie napady tesknoty sa widac nieuniknione nawet u tych najdzielniejszych ... :0 Zreszta teraz i tak nie ma sniegu na kraweznikach ;) A bylas w Polsce od casu przyjazdu do Stanikow?? Zjedz sobie moze jakas polska slodycz ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka: jakis czas temu wcielam pol paczki ptasiego i takie ciacha Jezyki (chyba nowka, bo jak mieszkalam w Pol to takich nie widzialam). Musze sobie jeszcze kupic takie wielkie pudlo czekoladek Wedla, jest ich pudelku 100. A wszystko to z tego rosyjsko-polskiego sklepu. Ha. Nie wiem tylko jak to pogodze z 1 faza South Beach... A w Pol nie bylam od wyjazdu. Dlatego tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brylantUK, Wilczek, Anulka i Zwariowany 21 A ja mowie bry i zaraz zmykam do fryzjera - musez wkoncu obciac te moje kudly- zwlaszcza ze sie niedlugo wybieramy na 2 weselicha (do Polski) tak wiec pewnikiem znikne na jakis czas. Serdecznie Was pozdrawiam bo piekny dzien jest -wreszcie slonce - i zycze milego dnia. Ps. Brylancie - ja tez mieszkam w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Oj, ja tez cos nerwy mam...Najbardziej mnie wkurza,z e odkad tu jestem moge non stop spac! Normalnie masakra:o Moj Kochany sie z tego smieje, ale ja mam tego dosc. Spie 9 godzin, wstaje, jemy sniadanie i mi juz sie oczy zamykaja. Czasem moge spac ponad 12 godzin na dobe! Nigdy tak nie mialam. Moze to to morskie powietrze albo chora jestem jakas??? W kazdym razie mam tego dosc, bo czasem musze na sile oczy otwierac,zeby w ogole wstac!Wrrrrrrr... Kokus>>> Dzieki, ze popierasz moj pomysl!:) Mam nadzieje, ze wszyscy bedziecie trzymac za mnie kciuki, jak przyjdzie pora!;) Kasiulena>>> Super stronke przygotowalas!:) Witam serdecznie WIlczka, Anulke72, BrylantaUK i Zwariowanego21!!! Wilczek>>> Nio, to wykorzystali taka piosenke kolonijna.... Niestety wg mnie ta mieszanka im sie nie udala:o Do tego Paschalska.... No coz, robi sie kase na czym sie moze hehe! A z tym \"obsrywaniem\" to masz racje. Ja mieszkam w Niemczech i na roznych Polakow juz trafilam, niektorzy zaraz po przyjezdzie przestaja mowic po polsku:O Robia sie bardzo bezwstydnie \"niemieccy\" i zapominaja skad pochodza. Przykre to, ale prawdziwe. Squirley >>> Oj, ja tez pewnie bede miala takie ataki tesknoty jak Ty... Oj, na pewno (mimo ze az tak daleko od kraju nie mieszkam). Sciskam mocno- pewnie juz Ci dzis przeszlo co?:);) Ach, pogoda niezbyt, ale chociaz nie pada. Wywiesze pranie i pojde sie przejsc. Moze mi te nerwy przejda! Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzku -dziekuje za zdjecia, ktora to ty jestes? ;) kokus -tez dziekuje za photosy, zwlaszcza ten z psiaczkeim -jest po prostu cudny :) Ahas z tymi wasami to tez ty ? suad dziekuje za maila - milo mi ze strona ci sie spodobala i zarazem pzrykro mi z powodu wielu przykrych doswiadczen w twoim zyciu. Mam nadzieje ze teraz juz tylko bedzie pieknie a lzy pojawia sie jedynie ze szczescia :) Pozdrawiam i lece do finansow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Witam wszystkich, nowe buzki tez :) Wilczka, Anulke72-z Lbanu to u nas nigdy nikogo nie bylo :), BrylantaUK i Zwariowanego21, dziewczyne gangstera, Ewunie74 - czytaj czytaj ale sie zacznij do nas odzywac :), Misie23 🖐️ Napiszcie cos wiecej o sobie. Esja ten teledysk juz kiedys ktoras z dziewczyn przesylala. Rozgorzala wtedy romowa na topiku o tym, czy to czasem nie obrazajaca piosenka i ze porazka dla Kaji ze sie takich rzeczy chwyta :) Jak kolanko?? Kasiulena ten z wasami to ten sam Kokus :D Kiedys kokus zapytl sie nas cos o wasy, rozgorzala dyskusja na temat wasow, a dokladniej tego, ze wiekszosc z nas woli facetow bez zarostu. No i nasz Kokus nagle ciach, i zgolil wasy. Ale posypaly sie zachwyty nasze nad obecnym image Kokusiowym :) Spatzek to moze wina zmiany srodowiska. Ja w polsce jestem zawsze ranny ptaszkiem. Jak bum cyk cyk :) Z psem kiedys to nawet o 6 rano wychodzilam. wogole uwielbiam wstawac rano. Tudziez uwielbialam bo tutaj mam to samo co TY. Rano nie moge oczu otworzyc. Zwlekam sie z lozka jak moj Misiek gotowy do pracy wychodzi a to dlatego, ze wiem, ze jak dluzej zostane w lozku to pozniej caly dzien bym spala. Squirley przeszla tesknota juz? Bagatelka 🖐️ Kokus 🖐️ no to ci Wegrzy chyba oszaleli ze ten polski niby trudny :D Jay no to musimy se pogawedzic po chemicznemu :) Jak fenole? :D 102 🖐️ haneczka 🖐️ twoje psiaki sa kochane :) I mniejszych upalow zycze. U nas wczoraj zapowiadali ulewne deszcze. Skutek taki ze w nocy cos pokropilo a teraz siweci slonce :( Ja chce burze :D Zmykam do miasta, pieszo oczywiscie bo juz 4 tydzien strajkuja. Juz chyba nie pojezdze autobusami po okolicy przed powrotem do Polski 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska>>> To wiem, ze chociaz nie tylko ja tak mam!;) CZasem jak A. idzie do pracy, ja sie z powrotem klade... I to o godzinie 12stej...:o Masakra no!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! Od niedawna mieszkam w Nürnberg, czuje sie tu troszke zagubiona i samotna: moze jest ktos kto mi poradzi co tu mozna ciekawego robic ?? Mam nadzeije ze mozna jeszcze dolaczyc do tematu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie leje:) kolejny dzien sama w domu ,naplumkalam sie ile wlezie,tym razem tworze rozne kombinacje pianistyczne i sie smieje sama z siebie:P no i przekopalam caly net za kartka urodzinowa dla mojego kolegi-lekarza....i nic ,,lekarskiego ,,nie znalazlam :(wysle mu dwa koty co jak sie je ciagnie za ogon to miaucza ,,happy birthday,, ,lepsze to niz fruwajacy slon.... buziaczki...Czikulinki wy moje:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, no nie bylo mnie troszke a to dlatego ze bylam na szkoleniu i ciezko sie uczylam ;). Suad, twoja historia zyciowa jest niesamowita, przeczytalam wszystko. naprawde i czekam na wiecej relacji. :D nic tylko wow. No mnie czeka 10 sierpnia nastepne spotkanie Clubu, bedziemy juz sie tak na ostro za to brac, strona jest w budowe, musimy umiescic na niej swoje fotki. Pozatym bylam na drugiej lekcji salsy, supper, szukam jakiegos fitness clubu z dobra yoga. No i wogole to zaczelam biegac nad rzeka Cam jak mam czas oczywiscie. POzatym witam wszystkie nowe osoby na tym forum No koncze i umykam pobiegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszlo przeszlo. dzieki za usciski i cieple slowa. Ach wiec to jest TA piosenka Kaji o ktorej tu byly zakladane topiki z obelgami? Aaaaaa... No to wreszcie wiem o co chodzi. Aha, dzis rano mi sie auto o malo ine rozkraczylo. opisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich goraco :) wrocilam :D wpadlam tylko na chwileczke - przywitac sie :), trzeba sie rozpakowac i troszke odpoczac po podrozy stesknilam sie za Wami :) po krotce dzis powiem Wam, ze bylo fantastycznie, Madera jest niesamowita wyspa, goraco polecam jako destynacje wakacyjna :) widoki zapierajace dech w piersi, jedzonko pyszne no i to ich winko mniam mniam :) moi przyszli tesciowie to naprawde niesamowici ludzie, przyjeli mnie bardzo cieplo, czulam sie jak w domu :D rozmawialismy tez o naszym slubie zdecydowanie poparli pomysl slubu w polsce :D yupii :D wiec zdecydowalismy w koncu :) wyznaczylismy sobie tez wstepny termin :) lipiec przyszlego roku, mamy wiec duz czasu na uporanie sie ze wszystkimi formalnosciami mam pytanko do Was dziewczynki, czy ktoras z Was brala slub w polsce, z gory dziekuje za jakies tipy bo nie bardzow wiem od czego zaczac :) nigdy nie mialam zdolnosci organizacyjnych hihihi :) jutro zajrze do Was na dluzej i poczytam wszytko co popisalaiscie przez ten tydzien :) przesylam gorace calusy dla wszystkich 👄 milego wieczoru melduje sie jutro :) zaczne tez wysylac zdjecia wiec zrobcie duzo miejsca w skrzynkach :D ciumki papapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim !!!! Tak sobie czytam co piszecie o Polakach na obczyznie i dochodze do wniosku, ze tu wcale nie jest lepiej..... Jasne, ze mozna spotkac milych ludzi tez, ale jest mnostwo takich, ktorzy sie w ogole nie przyznaja.... nawet studenci, ktorzy tu sa na chwile ... !!!! A jak sie juz przyznaja, to czym predzej staraja sie rozmowe zakonczyc, nie wiem, zeby przypadkiem ich ktos nie uslyszal.... ??? Wcale to nie jest mile :o Co do teledysku Kaii - to byl niezly skandal w Polsce..... Pogoda u nas do kitu, pada i grzmi juz kolejny dzien, nici z plazy, wiec na poprawe humoru poszlysmy ze 102 \"na ciuchy\" i do fryzjera i mowie Wam, 102 wyglada SUPER !!!!! :classic_cool: Potem drink z mezami i wieczor zlecial za szybko :( Boszsze, ja tez chce do Polszy......chociaz na chwile, ale trzeba jeszcze poczekac :( 😭 Pozdrawiam wszystkich goraco !!!! 102, specjalny 😘 :D :D :D Kokus 🖐️ Leela 🖐️ Spatzek 🖐️ JoAska 🖐️ Kasiulena 🖐️ Squirley 🖐️ Jay 🖐️ Haneczka 🖐️ Tuptaczek 🖐️ Esja 🖐️ Nesoxochi 🖐️ I wszystkim niewymienionym :D 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leela -ja bralam. Znalazla cos w rodzaju kalendarza slubnego. Poczytaj i zobacz czy ci to cos pomoze :) Kalendarz przygotowań ślubnych określa się na czas od 2 lat do 6 miesięcy przed ustaloną datą - w zależności od tradycji, rangi wydarzenia czy woli przyszłych współmałżonków. - Pierwsze i najważniejsze to określić \"godzinę zero\" i sporządzić możliwie szczegółową listę - nawet w chaotycznej pierwszej wersji - wszystkich rzeczy i spraw związanych z tym wydarzeniem. - Kolejna - \"wbić\" to w ramy czasowe i określić wstępne koszty - konfrontując z przewidywanym budżetem. W ten sposób unika się wielu rozczarowań. Zadanie wcale nie jest łatwe, ale może być świetną zabawą, próbą wspólnego bycia i zarazem szkołą kompromisu dla narzeczonych. miesięcy wcześniej: - zaplanować, jaki to będzie ślub - cywilny, kościelny, czy konkordatowy - obejrzeć miejsca i kilka uroczystości - uwaga: na zły wystrój kościoła można przymknąć oczy, ale trudno brać ślub z zatkanymi uszami - trzeba posłuchać organisty, zawsze można wziąć innego - ustalić wstępną listę gości; zaplanować wieczór kawalerski i panieński - w przypadku dużej ilości rodziny i znajomych zaplanować osobne przyjęcie \"poślubne\" dla przyjaciół, którzy \"nie zmieszczą się\" na weselu 5 miesięcy wcześniej - \"zaklepać\" w urzędzie i kościele termin uroczystości i ustalić jej przebieg - ustalić datę ślubu i zorientować się czy na ten termin są miejsca (ślub kościelny zawierany jednocześnie przez kilka par nie jest dobrym rozwiązaniem) - zacząć przygotowywać potrzebne dokumenty (metryki urodzenia, świadectwa chrztu i bierzmowania, etc.) - zorientować się w terminach nauk przedmałżeńskich - trwają od 8 do 4 tygodni - zdecydować, czy stroje będą wypożyczane, szyte czy kupowane i czy panna młoda przebiera się o północy po tzw. oczepinach 4 miesiące wcześniej - zamówić organistę i ustalić z nim repertuar - poprosić świadków i druhny - zdecydować, gdzie będzie wesele i zarezerwować salę oraz zespół muzyczny (najlepiej sprawdzony przez znajomych małżonków) - obejrzeć dostępną na rynku ofertę sukni ślubnych (internet jest bardzo pomocny - pozwala zorientować się w trendach, ułatwia poszukiwania i wstępną selekcję) - rozesłać zaproszenia i zawiadomienia z prośbą o potwierdzenie przybycia (to pozwala zmniejszyć koszty wesela, uniknąć pustych miejsc przy stołach) -dla niektorych mozna wczesniej 3 miesiące wcześniej - kupić ubranie dla pana młodego i suknię dla panny młodej - dobrać dodatki- wybrać i zamówić zaproszenia ślubne - powiadomić druhny i świadków o kolorystyce kreacji ślubnych (by nie wystąpili w podobnej czy identycznej) - zarezerwować podróż poślubną i zapewnić sobie w pracy urlop na czas ślubu i podróży - zamówić fotografa 2 tygodnie wcześniej - zweryfikować ostatecznie listę gości, w restauracji określić ich ilość - przygotować i przekazać na miejsce wesela wizytówki na stół, plan rozsadzenia gości - przygotować listę rzeczy do zabrania w podróż poślubną tydzień wcześniej - spotkanie z księdzem, organistą w celu ustalenia szczegółów 2 dni przed uroczystością - spakować walizki dzień przed uroczystością - odebrać wiązanki kwiatów - przygotować dokumenty, obrączki kosmetyczkę z chusteczką i zapasowymi pończochami - spacer, rozmowa z kimś bliskim, relaks - złożyć wszystkie pamiątki do jednego kuferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam jeszcze jedno :) 12 - 6 miesięcy przed ślubem Musicie zdecydować jaki to będzie rodzaj ślubu: konkordatowy, cywilny, czy też oddzielnie kościelny i cywilny. Wybrać miejsce uroczystości: Urząd Stanu Cywilnego lub odpowiedni kościół. Tradycja mówi, że właściwą parafią jest parafia panny młodej, ale wszystko można zmienić. Ustalić przybliżoną datę ślubu, warto też pomyśleć o ewentualnej podróży poślubnej (miejsce, czas, wizy, wymagane szczepienia), wstępnie porozmawiać o urlopie w zakładzie pracy. Jeżeli zdecydowaliście się na ślub kościelny lub konkordatowy dowiedzcie się o terminach nauk przedmałżeńskich. Przygotujcie wstępną listę gości weselnych oraz wytypujcie świadków. 6 miesięcy przed ślubem Musicie ostatecznie podjąć decyzję gdzie i kiedy mają odbyć się uroczystości i skonfrontować swoje ustalenia z właściwym urzędnikiem USC oraz księdzem. Ustalcie miejsce i datę Waszych wieczorów: kawalerskiego i panieńskiego, ilość osób, które będą w nich uczestniczyć oraz jakie przewidujecie atrakcje. Zdecydujcie się na miejsce organizacji przyjęcia weselnego. Jeżeli ma być to restauracja dobrze jest wybrać się tam wcześniej na kolację i sprawdzić czy menu, obsługa i wystrój spełniają Wasze oczekiwania. Zarezerwujcie sobie fotografa i firmę która stworzy reportaż video z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Nieocenionym źródłem informacji będą Wasi znajomi, którzy już wcześniej korzystali z takich usług. Zorientujcie się także w ofertach zespołów muzycznych (przesłuchajcie CD, obejrzyjcie kasety Video) i dokonajcie potrzebnych rezerwacji. 5 miesięcy przed ślubem Najwyższy czas zdecydować o wyborze strojów. Co prawda nie szata zdobi człowieka, ale wybór stroju i wszelkich dodatków będzie dla Was prawdziwą przyjemnością. Jeżeli macie zamiar szyć wymarzone stroje jest to naprawdę najwyższy czas, żeby się za to zabrać. Jeśli chcecie je wypożyczyć lub kupić macie trochę więcej czasu na przejrzenie ofert wypożyczalni i salonów. Sprecyzujcie ostateczną listę gości wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, ślubu oraz wesela. Wybierzcie się z wizytą do znajomych, których wcześniej wytypowaliście na świadków, poinformujcie ich o Waszej decyzji i zapytajcie o zgodę. 4 miesiące przed ślubem Najwyższy czas żeby powrócić do rozmowy na temat Waszych urlopów w zakładzie pracy i ostatecznie je \"zaklepać\". Powróćcie do wcześniejszych ustaleń dotyczących podróży poślubnej. Dokonajcie potrzebnych rezerwacji (hotel, samolot, autokar), załatwcie potrzebne wizy i ewentualne szczepienia. Zacznijcie kompletować potrzebne dokumenty. 3 miesiące przed ślubem Przejrzyjcie katalogi z zaproszeniami (są dostępne w większości salonów mody ślubnej), wybierzcie odpowiedni wzór, oraz tekst zaproszenia i zlećcie ich wykonanie. Zarezerwujcie odpowiednie środki transportu, zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości. Rozejrzyjcie się za noclegiem dla przyjezdnych gości i dokonajcie rezerwacji. Dobry moment na wybór i zakup obrączek. Większość salonów jubilerskich wygraweruje na nich Wasze imiona oraz datę ślubu bez dodatkowej opłaty. 2 miesiące przed ślubem Ostatni moment na rozesłanie zaproszeń (możecie zrobić to za pośrednictwem poczty lub doręczyć je osobiście). Jeżeli uroczystość weselna ma odbyć się w restauracji dobrze jest poprosić o potwierdzenie przybycia - pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych kosztów. Ustalcie i skonfrontujcie przebieg uroczystości w kościele lub USC. Spotkajcie się z członkami zespołu muzycznego i przekażcie im wszystkie Wasze sugestie. Upewnijcie się czy fotograf i firma video nie zgubili kalendarzy, do których wcześniej Was wpisali. 1 miesiąc przed ślubem Zadbajcie o słodką stronę Waszego przyjęcia i zamówcie tort weselny. Dokonajcie ostatecznych ustaleń dotyczących przyjęcia: nakrycia stołów, ich ustawienie, dekoracje, menu. Nie zapominajcie o sobie - zarezerwujcie termin wizyty u fryzjera, kosmetyczki, zacznijcie regularnie odwiedzać solarium. Zamówcie kwiaty: wiązankę dla panny młodej i dla świadka, butonierki dla pana młodego i świadka, stroiki, dekorację stołów i sali. 2 tygodnie przed ślubem Skompletujcie stroje, wszelkie dodatki i zróbcie \"próbę generalną\" wraz ze wstępną fryzurą i makijażem. Jeżeli coś nie zagra z całością będzie jeszcze czas na poprawki. Sprawdźcie kto potwierdził przybycie na uroczystość weselną i ewentualnie zweryfikujcie listę gości. Jeżeli chcecie rozsadzić gości weselnych w określony sposób przekażcie swoje sugestie organizatorowi uroczystości. 1 tydzień przed ślubem Ostatecznie zamknijcie listę gości weselnych i skonsultujcie po raz ostatni z organizatorem uroczystości. Ostatni moment na spotkanie z księdzem i urzędnikiem USC w celu ustalenia ostatecznej oprawy uroczystości. Głowa do góry! Największe nerwy jeszcze przed Wami ! 1 dzień przed ślubem Przygotujcie obrączki i potrzebne dokumenty. Panna Młoda musi spakować swoją kosmetyczkę - powinny się w niej znaleźć dodatkowe rajstopy, tabletki od bólu głowy, perfumy, kosmetyki itp. Udajcie się na romantyczny spacer, podczas którego zaplanujcie ślubny poranek, po powrocie wcześnie połóżcie się spać. Dzień ślubu To Wy najlepiej znacie Wasz najlepszy sposób na walkę ze stresem i tremą wykorzystajcie go właśnie dzisiaj. Wcześniej umówiona wizyta u fryzjera i kosmetyczki. Jeżeli podczas ślubu zdarzy się coś nieoczekiwanego nie traktujcie tego jako katastrofy, lecz zapiszcie to na plus całej uroczystości jako dodatkową atrakcję. Po ślubie Zwróćcie do wypożyczalni stroje, zastawę. Zbierzcie wszystkie telegramy, bileciki z życzeniami w jedno miejsce - będą w przyszłości świetną pamiątką. Załatwcie w pracy, urzędach, bankach formalności związane ze zmianą nazwiska. Spakujcie walizki i wyjedźcie w zaplanowaną wcześniej podróż poślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! 🖐️ Wpadlam przelotem podziekowac Wam za zyczenia slubne i urodzinowe! Jestescie po prostu najkochansi i najwspanialsi ❤️ Obecnie jestem w Polsce... pobede jeszcze tu troszke... Postaram sie zajrzec troche na dluzej, zeby poopisywac co i jak! Poki co sciskam Was bardzo mocno i jeszcze raz dziekuje przeoogromnie za wszystko... wszystkim!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoteczko - tak myslalam, ze to wlasnie Twoj bedzie ten najnwszy wpis :) Jesli to sie jeszcze liczy, to urodzinowo zycze Ci samych slodyczy, niedietetycznych, ale pysznych i licznych, w kazdej mozliwej postaci i na kazdym kroku, i w kazdym pokoju (np. kuchnia, sypialnia, itd...) 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena !!!!!! O czym Ty piszesz !!!!!! Rok, albo wiecej na przygotowania, boszsze Ja przyjechalam do Stanow i mielismy mniej niz miesiac na wszystko :) I bylo pieeeeeknie !!!! I wszystko wyszlo i wszystko bylo super :D Rany, komu by sie chcialo tyle czasu :o Straszne rzeczy ;) Pozdrowki dla wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwona
Margol;cia milo Cie zobaczyc, wracaj szybciutko do nas i opowiadaj co i jak, zdiecia tez chce zobaczyc :D Kasiulenka, z wlasnego doswiadczenia mowie, Ci ze w praktyce calkiem inaczje to wszystko wyglada :) przygotowania slubne sa bardziej spontaniczne niz wedlug jakiegokolwiek planu :) nie stresuj sie jakas statystyka i lista z gazety co i kiedy przed slubem bo im bardziej wedlug planu tym gorzej a przeciez ma byc pieknie i wyjatkowo :) ja wierze, ze bedzie i u Ciebie pieknie i nie powtarzalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ogladam tv i samolot ktory sie rozbil w Toronto. Wow naprawde ze nikt nie zginal!!! A moja koleznka dzis leci do Polski a ja w przyszlym tygodniu, teraz sie zaczynam bac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka tos mi narobila stracha :( w piatek lece do Nowego Orleanu z mezem na wakacje i jak ja teraz wsiade do tego samolotu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - alez ja juz jestem po slubie i to 2 lata -A tte ;iste wytrzasnelam z netu dla leela -chyba :) Wiem ze w praktyce wychodzi inaczej, ale jak niemasz zielonego pojecia od czego zaczac zawsze dobrze miec jakis plan -przynajmniej ja z takiego zalozenia wychodze bo strasznie uporzadkowana jestem :D Ale co prawda tp prawda wszytko wyjdzie w praniu tak wiec zycze powodzenia i z jeszcze przez chwile powspominam cale moje przygotowania :) A propos samolotu - tez sie wystraszylam i to nie malo. Myslalm do tej pory ze moim jedynym zmartwieniem sa terrorysci i srodki komunikacji w Londynie - wiec na moj czwartkowy wyjazd na lotnisko (frune do Polski) zamowilam na wszelki wypadek taxowke. I juz kiedy bylam uspokojona teraz bede sie przejmowac tym ze nie wystartuje lub ze po drodze cos mi sie innego przydazy -Brrr :( Oj, ale podobno zlego licho nie bierze.... Brej nocki zycze i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia- ten samolot nie z powodow terrorystycznych sie rozbil, prawdopodobnie pogoda miala w tym udzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brylant, Wilczek i Anulka i inni ktorych nawet nikow nie moge spamietac ;-) milo was widziec i slyszec... czekamy na kolejne wpisy piwonia- skoro jestes w nowym orleanie to moze o gape i mnie zachaczysz- to tyklko jakies 3 godziny drogi od nas... no faktycznie, jak gapa powiedziala pogoda u nas paskudna WELCOME ON FLORIDA ;-) to z nudow wybralysmy sie na zakupy i przepuscilysmy kupe pieniedzy( szczegolnie ja bo to moj 3 dzien z kolei na zakupach- i nadal mam niedosyt !!) ale bylo warto ;-) spatzek- ja nie dostalam zdjec margot- milo cie widziec i czekamy na relacje.. Polski jest trudny dla wegrow- zebyscie slyszeli jak moj wypowiad co niektore slowa- nie musze dodawac ktore slowa on zna i nie ja go nauczylam ;-) aha- mam prosbe ktos zna jakis polski sklep internetowy z jedzonkiem?cos sie niedoszukalam tego co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×