Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

nanus - ja tez sie domyslilam od razu, ze ani_2000 chodzilo o Mundwasser i Zahnseide, ale w zyciu bym nie wiedziala jak to jest po angielsku, tylko z kontekstu sie domyslilam. No bo dlaczego jakas tam prawie pletwa (prawie, bo tylko z jendym s) mialaby byc uzywana do czyszczenia zebow, no nie? hehe ;) Tutaj tez to jest na uzytku dziennym, przynajmniej rano i wieczorem, ale mysle, ze w kraju nie jest to jeszcze tak rozpowszechnione. A szkoda, bo na pewno zapobiegloby sie w duzym stopniu prochnicy i w ogole wielu problemom zebnym ;) Ja od lat uzywam roznych nitek a jesli chodzi o plyn to przewaznie Odol, gdyz ma bardzo fajny mentolowy smak i pozostawia dlugo swiezy oddech. Echh, pamietam stare czasy stomatologii w Polsce... dla mnie tragedia. Zylam tam i leczylam sie w latach, kiedy nawet znieczulenie podczas wyrywania zebow nie dzialalo, a bylo to tylko tzw. zlodowacenie sprayem, a potem.... darlam sie tak glosno, ze chyba pol miasta mnie slyszalo :P bo wyrywanie bylo zupelnie na zywca :O A raz jeden to cala klasa mnie gonila z gabinetu szkolnego az do mojego bloku, kilka ulic dalej, tak zwiewalam... :P brrr... acha! do spatzka i innych majacych dentystyczne przygody - mialam kiedys jako dziecko wyrywanego nerwa na zywca! Pewnie sobie nawet nie mozecie wyobrazic co ja przezywalam... a trwalo to jakies pol godziny ;) do dzis nie wiem jak ja to przezylam. Ale dosc o przykrych tematach, na szczescie juz za mna. Jedynie 2 razy w roku wizyta kontrolna i spokoj. W Polsce pamietam myslalam, ze w wieku 30 lat bede juz na protezach jechala.... tak sie balam dentystow i latami nie bylam na kontrolach. naneczko moje maluszki zle znosza upaly, mimo ze maja krotka siersc, jedyna ulga to pol dnia kapieli w rzece, chlodzenie mokrymi recznikami, cien i duzo wody ;) a takze kostki lodu do gryzienia i ciuckania... A co do Twoich imprez to sa niesamowite! I na tyle osob, jeju, toz to prawdziwe uczty i jak tu ktoras dobrze powiedziala - jak przyjecia slubne! Duzo zabawy i wspanialej atmosfery Ci zycze :) Joasiu - szkoda ze jednak nie przejedziesz przez Wieden :) byloby milo usiasc razem na kawke ;) A gdzie nasza tajemnicza Suad?? Zniknela nagle jak kamfora... szkoda, bo ciekawe rzeczy pisala. U nas dzis bylo znow upalnie i spalilam sie troche na raczka, ale nie tak bardzo. Wial spory wiaterek i nie czulo sie tego goraca ;) a myslalam, ze juz po lecie na dobre. bagatelko dzieki za zyczonka, mam nadzieje, ze nie bede zalowala, ale... jeszcze nie jestem pewna na 100% kiedy, jak i w ogole, na razie mysle i organizuje :) Xana - niedlugo powinnam byc juz soweit, zebym mogla zdradzic szczegoly, ale nie jest to znowu zadne cudo...hehe :) Chcialam sie jeszcze rozpisac, ale oczy mi sie juz zamykaja i trzeba do lozka... dawno juz sie tak nie zasiedzialam, a to dlatego, ze drzemke zrobilam nad woda i sen nie przychodzil ;) Jutro powinnam znalezdz troche wiecej czasu w dzien, po pracy. Bye, Tschüß, Good Night und Gute Nacht ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triskell 🌻 fajne fotki !!!!!!!! Dzielna babka - na diecie..... jejku, ja jedyne na co sie moge zdobyc obecnie to zupka kapusciana :o Xana 🌻, czy ten sklep wysyla ? Nie wiesz, czy maja adres internetowy ? Fajnie by bylo....... Spatzek, dzieki za fotki :) Fajnie wygladacie....... Buziaczki dla wszystkich, jestem, zagladam, tylko rzadko pisze :( Ale sciskam serdecznie :D 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapo, skąd taki nick? :-) Nie wiem, czy faktycznie dzielna jestem z tą dietą, ale chyba przez prawie 2 lata byłam właśnie _za_mało_ dzielna i miałam zbyt mało silnej woli. Pewnie wiele z Was zna to z autopsji: jesteś w nowym kraju, tyle tu nowych produktów, niekoniecznie nawet lepszych, ale po prostu _innych_. A o ile za amerykańskim jedzeniem nie przepadam, o tyle zachwyca mnie tutejszy wybór kuchni etnicznych (w tym mojej ukochanej - indyjskiej). No i te knajpy ze szwedzkim stołem - przecież jak już się zapłaciło za wejście, to głupio zjeść kawałek brokuła i gałązkę selera naciowego, prawda? ;-) No i teraz coś z tym nadmiarem siebie musze zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKAAAAAAAAAAAAAAA
JESTEM W USA NOWY JORK JUZ OD ROKU. POLSKA JEST PIEKNA ALE TU SA WIEKSZE PIENIADZE I LATWIEJ SIE ZYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszko 🌻 - super, że nie jestem juz tu najnowsza. Tylko proszę, przestań krzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dawno tu nie zagladalam.Pojawilo sie sporo nowych osob :)Pozdrawiam wszystkich nowych :) moj maz szuka pracy byc moze sie przeprowadzimy albo do saint Louis albo do denver ale nic jesze nie wiadomo na 100 %,jest w trakcie rozmow o prace mial jedna rozmowe osobista w saint louis druga telefoniczna w denver ale wiecie jak to jest,moze zadna z tych prac nie wypalic i bedzie musial zaczac szukanie od nowa :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek :)Trzymaj sie ;) ja tez dzisiaj mam dosc wszytkiego takze rozumiem :( jeszce babka na poczcie mnie dzisja wkurzyla...czasami mam wrazenie ze ludzie mnie ignoruja w urzedach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf> no juz tak jest w urzedach.. neistety;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikipap
Witajcie kochani Polacy z roznych zakatkow swiata !! Ja pozdrawiam z New York jestem tutaj od ponad roku z moim ukochanym Przemyczkiem. USA to swietne miejsce dla tych ktorzy lubia tlumy ludzi i swiatelka ;) pare takich ciekawostek mozecie zobaczyc na naszej stronce www.mikipap.com zapraszamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Chce sie pochwalic, ze mam nowy monitorek, 17 cali, cieklokrystaliczny.. ALE.. siedze przed nim kilkanascie minut zaledwie i czuje bol gdzies gleboko w oczach... Wczoraj mialem fajny dzien, kolega poprosil mnie o pomoc, nakladalismy kolorowy tynk na ocieplenie ze styropianu.. Na poczatku bylo trudno, bo jednak piec lat przerwy robi swoje, ale po dwoch metrach kwadratowych juz reka pracowala jak trzeba. Sama przyjemnosc - moge spokojnie jechac do Stanikow na \"stucco\".. Witam nowe osoby, mam nadzieje, ze zostaniecie na dluzej.. Poczta jeszcze sie nie \"sciagnela\", zajrze pozniej, wiem, ze ida zdjecia, bardzo dziekuje, bedzie mi sie dobrze ogladac w nowym monitorze.. Wszystkich pozdrawiam serdecznie.. Elfiku, fajnie ze wrocilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokusiu, zazdroszczę Ci tego monitora :) I oczywiście mam tu zamiar zostać na dłużej, miło tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! :) Dzindoberek. Wlasnie polezalam na tarasie godzine i sie troszke straskalam. Skoro wracam do Polski to choc troche opalenizny przywioze z Lazurowego :) Do tej pory to w zasadzie nie opalalam sie specjalnie. Triskell, hm to kiedy ty spisz? No nasze forum jest wyraznie ueropejsko-stanikowe i nidy rydy, jedne spia drugie klikaja :) CHyba ze sie ktores zasiedza dluzej albo inne wstana skoro swit :) Hm, no 46 to ta za twoim oknem :) Zachodnia znam bardzo dobrze bo moja mama pracuje tam w szkole. Ale ja jestem troche dalsza twoja sasiadka bom z Kozanowa :) Ale zawsze to blizej niz dalej :) Elfik no to trzymam kciuki zeby sie udalo z ta praca i przeprowadzka!! Kokus 🖐️ no to monitorek fajny. A juz sie zastanawialam gdzie sie podziales a ty sobie reke cwiczyles :D Haneczka no szkoda, szkoda. Ale jak kiedys bede w okolicy to na pewno dam Ci znac w sprawie tej kawki :D A wlasnie, apropos nowych osob. Zaraz wkleje nasza tabelke, jak ja znajde :) Wpisujcie sie do niej. Znaczy skopiujcie tekst, wpiszcie sie i wklejcie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka Dzieki za maila, poszla fotka, ktora jest jedna z sesji jakia mialam niedawno zrobiona przez szefa naszego klubu fotograficznego. mam nadzieje ze fotka doszla. Jesli ktos jeszcze chce to niech da znac Moj email: nesoxochi1@yahoo.co.uk Jak ktos ma ochote to moze mi poslac jakies swoje fotki, bede wiedziec przynajmniej jak wygladaja osoby z ktorymi rozmiawiam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich cieplutko wpadlam na chwileczke zeby sie przywitac i zyczyc Wam milego dzionka ale jestem zapracowana ostatnio dzis wieczorem postaram sie nadrobic zaleglosci i poczytac wszystko :D pozdrawiam wszystkie nowe osobki :D witajcie :D Spatzek - dziekuje za zdjecia, super wygladacie razem :D Naneczka - pieknie, oj bardzo pieknie wygladalas na tym weselu :D oki uciekam do pracy zagladne wieczorem pozdrawiam i sciskam Was wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat TRISKELL; Olympia, WA, USA; 1967; od 10/2003; Bliźniakorak (21.06) VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecznie się do tabelki wpisałam :) Spatzek, Ty jesteś w Lubece? Moim zdaniem to najładniejsze miasto w Niemczech, w ogóle lubię hanzeatyckie miasta. JoAśka - z tym moim spaniem to trochę nietypowo, bo mój mąż pracuje w drukarni, wraca z pracy koło 1.00 w nocy, zanim trochę się zrelaksuje po pracy, weżmie prysznic... spać chodzimy najczęściej koło 5.00 nad ranem. Teraz jest po 3.00, przed chwilą wróciliśmy ze spaceru nocnego w celu oglądania deszczu meteorów (Perseid) i mam nadzieję, że niedługo zaciągnę go spaaaaać 😴 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kawusie:) i znow pogoda do bani... coz to ma byc za sierpien? ostatnio bardziej zartowalam niz mowilam powaznie o tym, zeby wybrac sie do solarium i potrzaskac na mahon. ale coraz bardziej dojrzewam do tego, ze bylaby to chyba jednak sluszna decyzja:) troszke slonka chcialoby sie zaznac:) lato w koncu!:) Moje kochanie dolecialo przedwczoraj (wczoraj czasu poslkiego) szczesliwie. o 21:30 wyladowal na JFK, ale w domu byl dopiero o 6 rano! Oczywiscie nie obylo sie bez przygod. jego samolot z Wszawy do Amsterdamu byl opozniony, wiec moje kochanie bieglo potem na inny terminal gdzies po drugiej stronie Schiphol zeby zdazyc na samolot do NYC. Zdazyl:) Ale jego bagaz nie zdazyl :) dzisiaj maja mu dostarczyc do domu obie walizki, na szczescie:) ech, tesknie za nim.. pusto jakos w domu bez niego... Jay 🌻 troszke poczytalam na stronach NY i owej stronie o praxis i wyglada na to, ze czeka mnie 4-5 examinow i w ogole, lo matko, jakiez oni maja tam wymagania co do przedmiotow! poloowy z nich nie mialam na studiach... jakas historia szkolnictwa na przyklad.. moje kochanie mnie pociesza, ze na pewno nie wswzytsko co tam pisza bedzie sie mnie tyczylo.. zobaczymy:) Xana 🌻 hmmm, tak soebi pomyslalam, ze moze Jay mialaby dla Ciebie jakies rady w zwiazku z nostryfikacja.. Wspominala cos o owej Kolumbijce.. Slonce, nie poddawaj sie.. wiem, ze z TD nie jest latwo.. a starasz sie o zmiane statusu? masz taka mozliwosc? owszem, it takes forever, ale wtedy juz takich problemow miec nie bedziesz... Marzenusia 🌻 hej!:) Triskell 🌻 witam Cie, bardzo milo mi Cie poznac:) Widze, ze juz sie u nas zadomowilas?:) Super:) Ach, swietne zdjecia! bardzo podobaly mi sie te, jak sie domyslam, z waszego slubu:) No i mas zracje - ja tez te ostatnie tygodnie w PL traktuje bardzo powaznie, chce zrobic tu jeszcze jak najwiecej rzeczy, nacieszyc sie, spotkac sie z kazdym po milion razy, tak na zapas:) troszke sie boje wyjazdu... Ciekawe zajecie mialas we Wro, nie powiem:) Mam kolege DJ-ja, razcej zapalonego prywatnie niz zarabiajacego w ten sposob:) Jest swietny, uwielbiam go. Pare miesiecy temu DJ-owal nawet chyba w Piekarnii, o ile sie nie myle.. a moze to Stodola byla? hihi:) nia pamietam:) jakis znany klub we wszawie Spatzek 🌻 dzieki za fotki i maila, niedlugo odpisze. ciesze sie, ze u sadysty nie bylo tak tragicznie!:) No, z tymi dyplomami naszymi jest niezla jazda. Ale taka juz jest Polaska nasza...:( niestety... Haneczka 🌻 hello:) Sportowa 🌻 lo jej! 150 osob na urodzinach?:) wow! to jak wesele:) super:) A fotki byly super:) dzieki! Ania 2000 🌻 musze sobie zapisac nazwe tego plynu, bo ja poki co uzywac co popadnie... A czy jest moze w usa pasta do zebow o nazwie Lacalut? do krrwawiacych dziaselek? zawsze boje sie zmiany szczoteczki na nowa, bo potem mimo, ze kupuje soft, nowa szcoteczka strasznie mi harata dziaselka.. a Lacalut jest cudny w tej sytuacji Neso 🌻 witaj:) wiec realizujesz sowje zapedy fotograficzne?:) fajnie:) na stronke jeszcze nie zagladalam, ale uczynie to niebawem:) Ja sobie postanowilam, ze sie chyba na kurs garncarstwa zapisze, czy jak to sie zwie. w szkole mojego E mozna sie w to pobawic za symboliczna oplate:) ale to dopiero jak sie w usa troszke juz zadomowie. Zdjecia podrzuc koniecznie na skrzyneczke! (maryjeczkatlen.pl) Gapa 🌻 hello!!!!:) co slychac? czekam na mailika:) fajnie, ze sie ze 102 widujecie Bagatelka 🌻 ja tez nie bede miala sie do kogo po polsku odezwac... linia telefoniczna z Polska bedzie wiec za pewne goraca Piwonia 🌻 hejka:) ah, wiesz, piekne sa zdjecia, ktore robisz! uwielbiam w ogole zdjecia w sepii ablo b-w. maja w sobie cos niepowtarzalnego Elfiku 🌻 no, milo Cie znow widziec:) tzrymam kciuki za prace meza!:) mikipap 🌻 witaj na topiku! A gdzie konkretnie w NY jestes? piszesz o tlumach i swiatelkach, wiec zapewne w NYC zyjesz? Kokus 🌻 no witam Cie!:) DAwno nie rozmawialismy:) Gratuluje monitorka! ja o takim moge sobie tylko pomarzyc. Mowisz, ze oczy Cie bola? Moze okulary pomoga.. nawet zerowki, jesli w ogole okularow nie nosisz. przynajmniej troszke odbija promieniowanie Leela 🌻 hello:) Och, dzieki Wam, dzieki za wklejenie tabelki. od wczoraj nie moglam sie dokopac do najbardziej aktualnej:) Zmykam do ogrodka, moze cos pokopie... Usciski 😘 To Mayenka juz w polszy? A ktorego dokladnie slub? pamietam, ze mialo to byc cos okolo 20-tego sierpnia.., tak? JoAska 🌻 no, ja co prawda w Opolu jestem, nie we Wro (rodowita Opolanka jestem:) ) ale to pzreciez do Wrcoka rzut beretem, wiec jesli tylko bedzie mozliwosc, bardzo chcetnie przyjade i spotkamy sie na kawce:) Moj braciszek mieszka we Wro, wiec nie bede miala problemu z noclegiem:) Moge zapytac, dlaczego do polaszy wracasz? Tylko na rok, czyp lanujesz tu juz zostac? ania2000 🌻 milo Cie poznac:) To Ty juz tak dlugo poza granicami? od 90 roku? wow! Margot 🌻 jak tam wczasy w Polsce? Esja 🌻 hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) ja razem z moim mężusiem wyjeżdżamy do Anglii do miasta Southampton 25 sierpnia 2005. czy jest ktoś tu z Southampton ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leela, dzieki za zdjecia :):):) Jak ktos ma swoje fotki to prosze przesylac. nesoxochi1@yahoo.co.uk Ja jak na razie moge poslac dwie (chociaz w calej sesji bylo ich chyba 50) no ale wszystkie w studio, na bialym tle. Nastepna sesjia ma byc w terenie wiec znowu bedzie cos ciekawego do wyslania. No a na stronie naszego Clubu Fotograficznego bede umieszczac swoje zdjecia no i inni czlonkowie tez www.miltonphotographicclub.org.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziewczynki na obczyznie Skorzystalam wlasnie z mozliwosci i serfuje po necie. Siedze nadal w Polsce i pogoda jest tu do bani.... Mialam nadzieje ze sie wybrazuje a tu nic. W ubieglym tygodniu pojechalismy do tesciow :(- mielismy zostac tydzien ale moje kochanie musialo wrocic do swojej dentystki na powazniejsze zabiegi.Dodatkowo moj M zadecydowal ze rodzicde powinni przyjechac z nami do Wawy i troche sie jeszcze nami/nim nacieszyc. Coz za udreka (dla mnie) -nio ale na cale szczescie szybko sien im znudzilo i wczoraj powrocili do siebie. Mamy iwc chwile oddechu (tzn, ja mam :D) -czasami sie zastanawiam czy to z powodu tego ze nie czuje do tesciowej miety ;) czy moze z powodu ze moj M jest jedynakiem - jakos nie mozemy sie dogadac i pozyc obok sioebie bezstresowo. W takich chwilach jestem wdzieczna losowi ze wywialo nas na Wyspe :D Nie wiem czy wam piaslam o klopotach zwiazanych z mieszkaniem po tym jak urzyczylismy je znajomym jedynie za oplaty ale opoweim wam ze jak przyjechalismy do domu okazalo sie ze :(: 1) czesc rachunkow za czynsz nie jest oplacona i wciagnieto nas na liste dluznikow . No ale juz wszytsko zostalo oplacone i moze da sie to jakos odkrecic. Za poprzedni rok mielismy nadplate za cieplo - weic zanomi sobie pomysleli ze ta nadplate moga sobie przywlaszczyc i zapisac na swoje konto!!!!!! jak milo -prawda? 2) Brodzik w lazience pekniety -nadaje sie do wymiany, oczywiscie znajomi nie poczuwali sie do odpowiedzialnosci i nawet do firmy ktora nam ten brodzik sprzedala nie zadzwonili -wszystko musielismy pozalatwiac sami kosztem oczywiscie naszego urlopu!!! 3) Sciany w mieszkaniu wciagnely wode (po zlaniu sasiadow) i teraz odpada tynk z farba -trzeba bedzie przeprowadzic kapitalny remont, ale to juz chyba innym razem bo klopotow mamy juz po dziurki w nosie Zalamka- przyjecgalismy odpoczac a tymczasem same klopoty i tylko kase trzeba wydawac- cholera!!! Malo tego znajomi sie uplynnili i niby sa dostepni pod telefonem ale nie kwapia sie do spotkania. Jak to milo znow wrocic do kraju i powrocic do tradycyjnych polskich obyczajow No ale nie bede marudzic. wkoncu mialam tu przyjechac i sie zrelaksowac. Jutro mamy wesele mojego kumpla z liceum.:D Glowimy sie wlasnie nad zawartocsia koperty - a moze wy pomozecie i podpowiecie ile teraz sie przeznacza... ZA tydzien kolejne wesele-tym razem siostry ciotecznej- i tu z prezentem niue ma juz problemu...:) To chyba w tym momencie na tyle. Wyzalilam sie i teraz moge zaczac dzien. Wyglada na to ze i pogoda sie poprawi i temp podskoczy z 12 na 20. Pozdrawiam i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim! U mnie dzisiaj slonce wychodzi! Wow... Cieplej dalej nie jest, ale chociaz to slonko:) Joaska i Haneczka>>> To u was tak goraco??? Zazdroszcze! A moze to do mnie tez juz idzie od was , co?:) Fajnie by bylo! Dark Elf>>> Dzieki;) Ja mam teraz ciezkie dni jakos i to tak dlatego... Sa chwile, ze sie czuje kompletnie bezuzyteczna w tym kraju...:( Ale musze jakos dac rade i to przetrwac, bo wiem, ze lepsze czasy jeszcze nadejda:) Tylko ze ja to jestem taki narwaniec i chce wszystko zaraz i natychmast:O! Musze sobie czesto po lapkach i po lebku dac, zeby zejsc na ziemie!:D Taka natura raczka kurcze... A najlepiej na ziemie sprowadza mnie moj Misiek- wieczny optymista!:) Neso>>>Wyslalam Ci moje fotki:) Czekam rowniez na Twoje! Jestem ciekawa, jak wygladasz!;) Kokus>>> No no, nowy monitor!:) Moj tez jest taki duzy, na poczatku tez mnie oczy bolaly, ale teraz to moze chyba non stop sie w niego wgapiac i nic:D! Kasia>>> A to macie urlop... Tak to jest ze znajomymi kurcze... Czasem lepiej obcemu zaufac. A z ta tesciowa to sie Tobie nie dziwie- ja do mojej przyszlej tez miety nie czuje;) Mila i opiekuncza kobieta, ale za bardzo meczaca... Dobrze, ze tu nie zwyczaju odwiedzac sie czesto!:P Za to tesciu jest supi!:) A co do wesela to ja tez sie do przyjaciolki wybieram w pazdz. i planuje dac 200zl. Tak jakos to sie liczy- 100 na osobe (jak za jedno miejsce w restauracji)... Bawcie sie dobrze!:) Odhulajcie sobie te stresy!;) Witam nowe osobki!:):) Trzeba skorzystac z tego, ze slonce do nas laskawie zawitalo i wybrac sie na spacer po wybrzezu potem! :) Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek twoje to te z J. L, bo jak narazie dostalam od Leeli no i od J.L tylknie nie wiedzialam ze to TY ;):):):) Jesli to Ty to dostalam i tez poslalam CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neso>>> Ja podpisalam \"Spatzek\", wiec to nie ode mnie:) Ale co jeszcze nei doszly do Ciebie???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzku Widze jednak ze JL to nie ty tylko JoAska, no ale tobie tez wyslalam wlasnie przed chwila maila, niestety od Ciebie nic mi nie przyszlo, moze za duzo na raz chcialas wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzku Widze jednak ze JL to nie ty tylko JoAska, no ale tobie tez wyslalam wlasnie przed chwila maila, niestety od Ciebie nic mi nie przyszlo, moze za duzo na raz chcialas wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nic jeszcze nie doszlo, ale ja wlasnie poslalam Ci 3 moje fotki z sesji niedawnej. Podpis \"Kate\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×