Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość dziewczyny kto mi pomoze
do AgaSoko dzieki serdeczne za wskazowki napewno skozystam pozdrawiam i zycze jeszcze wszystkim slodkich Mikolajkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN SMILE
Sguirley .....swietny pomysl z tymi torbami widzialm chyba kiedys reklame z takim produktem .....jutro jade do sklepu musze to zakupic bo walizki ledwo co sie zamykaja a sterta rzeczy jeszcze do zabrania....a to napewno ulatwi mi zapakowanie mam jeszcze problem z ciuchami ...mieszkamy na florydzie wiec odziez zimowa powiedzmy jest nam zbedna ot kilka cieplejszych bluzek sweterkow al;e nic na prawdziwa zime jak zastaniemy w polsce przelecialm juz wiekszosc sklepow mall i nic nie znalazlam nawet nie ma porzadnej kurtki czy plaszcza na zime co ja poczne w czwartke musze zachaczyc jeszcze o 2 mall jakie jeszcze nie mialm okazji przeleciec moze wyrobie sie z czasem wszystko na glowie kobietek wiecie o co mi chodzi hihihiho dom ,prowadzimy razem z mezem maly biznes ,podroz ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 86
Pozdrawiam goroco wszyskich i znikam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Smile> ja potwierdze tylko to, co poleca Ci Squirley.. ja kupilam te torby w Walmart, podobnie jak Ty waliza prezentow, a miejsca na moje rzeczy to moze wystarczyloby mi na moje.. skarpetki;-) tylko dzieki tym workom prozniowym zabralam sie jak normalny czlowiek;-)) polecam, naprawde.. a smieszne peiniadze sie za nei placi zwiewam do chemii, jutro mam finalowy egzamin, kciuki to nie tlyko od Kokusia poprosze, ale od wszystkich odwiedzajacych ten topik jutro.. nie czuje sie mocna z tego pzredmiotu, choc moje oceny mowia zupelnie co innego;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zime, mamy snieg huraaaaaaaaaa :D oby go nie ubywalo, tak ladnie swiat wyglada i tak ladnie w swieta bedzie jak bedzie bialo bo co to za swieta bez sniegu ;) pewno dziewczyny z cieplych miejsc teraz wzdechna sobie jak to milo bylo ze sniegiem swieta obchodzic ;) :D sportowa naneczka - zycze powodzenia w przeprowadzce i dziekuje za wiadomosc, odpisze niebawem kochaniutka :) :D Squirley - dostalam Twoje zdiecia, no straszny chudzielec z Ciebie ale mowie to z odpobinka zazdrosci bo ja teraz tylko tyje ;) jak tylko urodze i bede wiedziala, ze moge juz przejsc na jakas diete to sie biore za siebie i to ostro chyba, z emi sie spodoba moj wyglad i taka juz sobie zostane, pulchniutka ja muminek hahaha ;) w kazdym razie wygladalas bardzo pieknie na tym przyjeciu i mialas sliczna kreacje :) a ja siedze aktualnie nad zaleglosciami dnia dzisiejszego bo dzisiaj poszlam na wagary z Marzenka :) urwalysmy sie na shopping :) no i teraz mam urwanie glowy bo okazuje sie, ze jednym moim klijetom zachcialo sie przyjechac po odior zamowienie juz jutro i sie dwoje i troje aby sie wyrobic i przygotowac calosc na jutro rano :) ale slucham sobie fajnego radia www.1dot4.fm \"Sensual World\" a tam taka fajna muzyke graja, czeto slysze Claude Challe, Ottmar Liebert czy Jesse Cook a to sa moje ulubione rytmy wiec jak lubicie taka muzyke to polecam Wam to radio :) mnie sie od razu lepej przy nim pracuje :) dobra zmykam do zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej... jak pusto to pusto, a jak piszecie to wszystkie na raz... :D Piwonia - fajnie z tym sniezkiem.. ciekawe jak bedzie u mnie, bo moj kawalek kraju ma dosc specyficzny klimat, czasem jest tak, ze 30-50 km dalej na poludnie jest mnostwo sniegu a u mnie nic.. Jay - oczywiscie kciuki trzymam.. A co to za chemia? z nieorganicznej nie mialem klopotu, z organicznej komis (zdalem na 4!!!), biochemia wyraznie mi nie pasowala, ale zdalem od razu.. Mialem jeszcze chemie rolna... Aleksandra - dawno nie zagladalas.. :D Ewulek - dziekujemy za pozdrowienia, ale fajnie ze zajrzalas - pewnie czytasz nas regularnie? Co u Ciebie sie dzieje? Green Smile - moze sprobuj w mniejszych sklepach? Czy lecicie z przesiadka w Paryzu czy bezposrednio? Squirley - ja to rozumiem, czasem jest potrzeba wygarnac komus... Simonka - ten moj stosunek do LOT-u to przez klopoty mojej Mamy w sierpniu. miala wyleciec w srode w poludnie do Newark, a wyleciala w piatek wieczorem do Nowego Jorku, z przesiadka we Frankfurcie i w dodatku Lufthansa.. Dwa noclegi w hotelu, pomoc minimalna, bez obiadu. Tyle tylko ze dostala 700 USD odszkodowania i to po inetrwencjach, bo firma oferowala darmowy bilet tylko do wykorzystania w ciagu pol roku. A te sprawy z Coca Cola to w Meksyku rynek podbija jakas tania podrobka coli z Peru czy Ekwadoru. CC zle traktuje sprzedawcow, ktorzy oferuja oba produkty, bo sprzedaz prawdziwej CC gwaltownie spada, sa juz sprawy w sadach meksykanskich.. Ciekawe, czy takie informacje docieraja do mediow w US czy sa delikatnie pomijane? ok, ide ukladac drewno, zanim snieg je przysypie, od piatku ma byc prawdziewa zima.. PPPPPPaaapappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecja
mieszkam obecnie w Reichu ale nie podoba mi sie tu cholernie, dlateo zaraz po studiach chce wyjechac do grecji, moze ktos jest juz w grecji i moglby mi cos wiecej o tym kraju opowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grecja.. nie pamietam, zeby klikal ktos z tego pieknego kraju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smileyface
a ja mieszkam w UK, Harrow, Middlesex i podoba mi sie tu, do Polski na pewno nie wroce. Jestem juz w UK 3 lata i 10 miesiecy.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ;-) a ja dzis zrobilam sobie wolne - wczoraj zapracowalam za dwoje wiec dzis troche laby ;-) dalej zimno- pogoda odpowiednia na cieply kocyk i swieczki i dvd ;-) [kwiat[kokus - o coli nie slyszalam tutaj 🌻piwonia- zazdroszcze zimy i sniegu 🌻smileyface- witamy i zostan z nami, i rada- zarezerwuj nicka na czarno, ostatnio mielismy kilka podszywaczy 🌻uczciwa osoba- masz bardzo fajne podejscie do zycia. tylko dlaczego probujesz dokopac squirley?? lepiej porozmawiaj z nami, powiedz wiecej o sobie i bedzie przyjemniej.. 🌻grecja- chyba nie mamy tu nikogo z grecji. 🌻Green Smile - jakos cie przeoczylam ... z ktorej czesci florydy jestes??twoj maz zamarznie w Polsce;-) ....ja chyba tez;-) ;-) Gapa- czytaj i zostaw wpis ;-) dawno nie zdawalam relacji o tobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko- czy w tych torbach prozniowych to ubrania sie nie gniota bardziej??bo chyba sobie kupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygona
hejka wszystkim, jak zobaczylam ile wpisow ma ta strona:) to sie przerazilam, tyle ludzi za granica! i ja tez :) od 3 lat mieszkam w Hamburgu. na poczatku byl koszmar, ale teraz jest ok. a nawet bardzo ok :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102: ja juz nie reaguje na te zaczepki. poza tym to tez wyglada na kopie posta z jakiegos innego topiku... Torby prozniowe sa super!!! dodatkowo mozna w nich przechowywac takie spore rzeczy jak koldry poduchy, kurtki zimowe. Ciuchy sie gniota tak samo jak by sie gniotly normalnie w walizce, czyli nie tak znowu bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - czy widzisz jakies zaczepki? ja nie widze.. Antygona - witaj na topiku.. nie wszyscy sa za granica.. no ale ja jestem tutaj rodzynkiem.. :D 102 - szkoda ze nie poslalem tego adresu na topik, ciekawy art.. Smileyface - trzy lata? kupe czasu, jak Ty to wytrzymalas? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witam wszystkich po niebywale dlugiej przerwie. U mnie sesja w toku...mam za tydzien egzamin z historii Anglii....to zakuwam.Peter juz sie sprowadza na wyspe 12 grudnia...i zostaje:) Pozdrawiam Was wszystkich i zycze zdrowych i wesolych swiat (na wypadek gdybym sie nie pojawila) Sciskam i caluje serdecznie Wasza Esja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny konsek
Clapton, London, UK nie podoba mi sie... syfne misto.. byle skonczyc szkole i uciekac :D albo do Polski albo gdzies poza to miasto.... Marzy mi sie Szwecja.. ale trzeba by sie uczyc jezyka :/ Pozdrawiam wszystkich Polakow.. Przyslijcie troche sniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Hej!!!!!!!!!!!!!!!! Zrobilam wystroj swiateczny w mieszkaniu i ehh...az mi sie serce scisnelo na mysl o swietach w Polsce. Niestety, mala ma katarek i tylko lekko ponad mc, wiec te swieta spedzimy tu. 28.12 czekaja nas jeszcze chrzciny :), ale idziemy do lokalu, a pozniej kawa, ciacho i zimna plyta w domku. Strasznie sie rozczarowalam rodzina meza, bo zadna z jego kuzynek nie chciala (!) zostac chrzestna i po prostu nam odmowily wszystkie. Poczekam sobie pare lat, a pozniej jak Kuba Bogu....:P Na szczescie moja kuzynka zgodzila sie zostac chrzestna Laury, a chrzestnym bedzei moj brat. W ogole z rodziny meza na chrzciny przyjda 3 osoby(!!!!!), choc wiekszosc meiszka tu, a z Pl przyjada 4. I juz widac jak komu zalezy, co nie??!!! Achh , no i w ostatniej chwili wypylynela kwestia slubu koscielnego, bo nagle wszyscy chca zebysmy sie przy chrzcinach pobrali.. Chyba ich pogielo!!!Ja tu juz dwa lata czekam na koscielny, zeby zrobic go jak nalezy i teraz mam zrezygnowac!!!!! Uff,,, nazbieralo sie jak diabli :)))) Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Witam wszystkie mile nowe osobki!! 🖐️ Widze, ze na topiku bardzo milo :P Malutka_de no co ty? Odmowily? Dziecku sie nie odmawia! Ale masz racje widac jak komu zalezy. Nie daj sie. I pieknego swieta zycze 28 grudnia :) Neneczka moj Misiek przylatuje ponoc 16 grudnia. Ponoc bo zostal sam na swoim projekcie i boi sie, ze mu beda kazali zostac. Ale na swieta jedzie do Rzeszowa wiec na pewno bedziemy sie mogly spotkac. No mysle, ze wreszcie sie nam uda!! Najwyzsza pora! Kokus egzaminy juz pozdawalam. Zaswiadczenie o ukonczeniu kursu juz dostalam. Mam zato stracha przed jutrem. Znaczy przed ta rozmowa z kierownikiem w Walbrzychu. Czesc osob sie poka po glowie, ze wogole chce jechac i tracic pieniadze bo przeciez w Walbrzychu to chyba nie chce pracowac. A ja stwierdzilam, ze moze warto pojechac. Zwlaszcza ze nie wiem dokladnie co mi zaproponuja bo nie maialm sily sie wypytac. Dzwonili akurat jak bylam chora. No wiec wiem tylko, ze przeszlam pierwsza czesc rozmow i zakwalifokowalam sie do rozmowy z kierownikiem dzialu, ktory ma mi zaproponowac podobne stanowisko. Ale co? :P No to poprosze kciuki jutro o 10:00 !! :D Squirley dzieki za zdjecia!! Musialo byc fajnie na tej imprezie :) Ja wczoraj bylam na imprezie z \"wykladowcami\" z kursu. Bylo tam troche starszych ale i 2 mlodych chlopakow. Poszli z nami do klubu nawet chetnie :) Najdziwniejsze bylo jednak przestawic sie po brudziu na TY :) a nie Pan :) Wszytsko pieknie tylko, ze u mnie w domu znow grypa jelitowa panuje wiec moje wczorajsze wyjscie bylo bardzo taniutkie bo tylko wode moglam pic :) Margolcia gdzie sie nam podzialas? Sluchaj w przyszlym tygodniu bede juz wreszcie bez kursu wiec moze wreszcie sobie jakos pogadamy? :) A ja jutro zaczynam kurs na prawko :) Piwonia u mnie wczoraj byla przez chwile piekna zima. Pozniej jednak zaczal lac deszcz i wole nie wygladac przez okno bo jest takie bloto ze az sie odechciewa. Nie wspomne, ze moje osiedle przezywa szczyt remontow i cale jest rozkopane. Nawet do autobusu nie ma jak dojsc! Pozdrawim wszystkich bardzo goraco. Musze wybyc z domu na troche. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze witam Ewulka ktory sie nam pokazal i zniknal! 🖐️ Co slychowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska: no to jak juz bedzieie w Rzeszowie to pozdrowcie ode mnie wszystkie stare katy... boshe... jak mi sie teskni za starym dobrym Rzeszowem.. ale w 2006 juz na 100% przyjezdzam. Nie wazne kiedy. Nie musi byc na swieta. Wlasciwie poza sezonem bedzie najlepiej, bo mnie bedzie stac na bilety... Ufff... znow mi sie lezka zakrecila w oku... aha, redakcja czuwa.. zauwazyliscie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znow na chwilke:) Kokusiu i JoAsko:)) a u mnie niby wszystko po staremu a jednak nie mam juz tak duzo wolnego czasu jak kiedys:) malzenstwo absorbuje:) jednak pomimo ze sie nie udzielam na forum to czytam co nowego u wszystkich bywalcow:) Pozdrawiam WSZYSTKICH bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!! a i wlasnie ZIMA u mnie zawitala i jak tak dalej bedzie sypac to jutro rano bede miec problem z odkopaniem auta:)) Buziaki pa do milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ewulek, jak fajnie ze wpadlas! Cudownie ze jestes szczesliwa w malzenstwie :) Ja wlasnie siedze w pracy bo o powrocie do domu nie mam co myslec - ponad 4 godziny stania w korkach 😭 Moj samochod zasypany a ja mam botki na obcasie, dobrze mi tak :p Za to jutro robie sobie wakacje i bedziemy z dzieciaczkami lepic balwanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam okolice Chicago, zasypalo nas, co ? :) moj maz wlasnie meczy sie z odgarnianiem wjazdu do garazu, mamy sniegu po kolana, podawali, ze ma nas zasypac do 10 cali !!! no ale nie wszyscy moga byc dzisiaj zadowoleni z tak obfitej zimy :( przed jakas godzina samolot na lotnisku Midway w Chicago przy ladowaniu, wpadl w poslizg wypadl z pasa startowego, przebil sie przez otaczajacy mor lotnisko i wypadl na bardzo zatloczona ulice potracajac samochody badz jeden samochod dosyc powaznie wiec widzicie sami, ze to nie taki zwykly sniezek sobie u nas sypie i nie taka zwykla zima nam spadla z nieba :( WGN-TV video of Midway crash scene; http://www.chicagotribune.com/news/local/chi-051208wgnmidway,0,2163835.wmvfile?coll=chi-news-hed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosh... az sie boje tego co sie tam dzieje... na samym poczatku stycznia jade do St. Charles na szkolenie. Ladowanie na O\'Hare. Jak moj samolot wpadnie w poslizg to bedzie pieknie... Uffff... juz sie zaczynam martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - bez paniki, spokojnie ;) do tego czasu poradza sobie z tym sniegiem bo dzisiaj to jest na prawde pierwszy dzien zimy u nas i byc moze nie wszedzie byli na to przygotowani !! a co do St. Charles to daj znac, umowimy sie na kawke :) ja jestem bardzo chetna :) jak dlugo bedzie trwalo to szkolenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - btw. lotniska to Midway jest bardzo nieszczesliwie ulokowane bo w samym srodku miasta na poludniowej stronie, tam tylko mor oddziela lotnisko od reszty, fatalnie moim zdaniem !!! a O\'Hare to juz klasa sama w sobie, duzo miejsca, przestrzeni, szerokie pasy i daleko od ruchliwych ulic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×