Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej hej po latach... dzis bylam u dentysty...ale jaja pierwszy raz tutaj zalapalam sie na nastepny dzien!!!!bozsze... tyle tylko ze powiedzieli mi ze koniecznie musze usunac 8 wszytkie naraz...bozsze....psiapsiola miala wyrwane i chodzila struta przez tydzien... boje sie!!! w pracy urwanie glowy, rece mam jak u malpy do ziemi od machania, a tu jeszcze jeden problem gosc zlamal zeba na koscistym meatballu i chce nas pozwac rewelka... aja prosilam o podwyzke tydzien temu... juz wiem na co moja podwyzka pojdzie lol i jeszcze mi sie przypomnial zart/prawdziwa historia nie wiem dawno temu czytalam i puszczam dalej przed spaniem.... sasiad poprosil sasiada zeby na czas wyjazdy zadbal o jego dom. pilnujacy mial imprezke w ogrodku i ktos niechcacy wypuscil psa. pies wrocil z nieobecnego sasiada kotem w pysku, oczywiscie kot niezywy, wymazany w blocie ziemi obsliniony... no i problem. dzien przed powrotem z wakacji, gosc pojechal do schroniska wybral kota podobnego do zamordowanego i podrzucil do sasiada. nastepnego dnia sasiead wpada do pilnujacego, blady roztrzesiony, przerazony... i mowi ze przed samym wyjazdem jego kot zdechl to go zakopal w ogrodku, a teraz -kot siedzi na schodach i sie na niego patrzy..... no i milej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z innej strefy czasowej, 102 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. Dzien Mezczyzny? jestem zaskoczony, ale to mile, dziekuje.. Rozbawila mnie ta historyjka o kocie.. bardzo dobre, musze, puscic dalej bo warto.. milego dzionka wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus... dlaczego ten topik rusza sie jak mucha w smole? Szkoda... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, przepraszam, szybciej ruszylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 zabawny ten dowcip z kotem :) Wiecie ze Michael Jackson bedzie koncertowal w Londku? Udalo mi sie zdobyc bilety :D ... moj M uwielbia Jacksona i ostatnio na gwiazdke kupilam mu bilety na musical ... prezent mu sie jak najbardziej spodobal, jedynie czego zalowal, to tego ze sam MJ w nim nie wystepowal... i powiedzial ze, gdyby kiedykolwiek MJ zdecydowal sie koncertowac, to on by kazda cene za ten koncert zaplacil... No i teraz jak znalazl... kilka dni temu MJ oglosil ze zagra tu 10 koncertow... nie czekalam wiec dlugo zarejestrowalam sie, dostalam kod i dzisiaj o 7 rano kupilam bilety... zrobie M niespodzianke na jego urodziny w lipcu... ale sie ucieszy :) Pozdrawiam wszystkich i do napisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 zabawny ten dowcip z kotem :) Wiecie ze Michael Jackson bedzie koncertowal w Londku? Udalo mi sie zdobyc bilety :D ... moj M uwielbia Jacksona i ostatnio na gwiazdke kupilam mu bilety na musical ... prezent mu sie jak najbardziej spodobal, jedynie czego zalowal, to tego ze sam MJ w nim nie wystepowal... i powiedzial ze, gdyby kiedykolwiek MJ zdecydowal sie koncertowac, to on by kazda cene za ten koncert zaplacil... No i teraz jak znalazl... kilka dni temu MJ oglosil ze zagra tu 10 koncertow... nie czekalam wiec dlugo zarejestrowalam sie, dostalam kod i dzisiaj o 7 rano kupilam bilety... zrobie M niespodzianke na jego urodziny w lipcu... ale sie ucieszy :) Pozdrawiam wszystkich i do napisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - historia o kocie jest jedna z lepszych, ktore slyszalam :D :D :D Kasiulena - to wspaniale :) Ciesze sie z twojej radosci :) Wszyscy - 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak mnie na przemyslenia zebralo dzis...ja nic nie robie tylko pracuje i w domu siedze... uzalam sie nad soba... przesilenie wiosenne czy kryzys wieku sredniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
Witam wszystkich:):):) jak tam samopoczucie??:):):) pozdrawiam wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
Witam wszystkich:):):) jak tam samopoczucie??:):):) pozdrawiam wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
Witam wszystkich:):):) jak tam samopoczucie??:):):) pozdrawiam wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
coś pusto tutaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto, bo topik nieco denerwuje tempem dodawania postu.... moze zreaktywowac jako niowy temat? Bagatelka, kokus, co myslicie o tym? Gosiaczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto, bo topik nieco denerwuje tempem dodawania postu.... moze zreaktywowac jako niowy temat? Bagatelka, kokus, co myslicie o tym? Gosiaczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny nie narzekac! Topik powolny bo wszyscy maja zycie pelne wydarzen i zajec... tu jest jak spotkanie z przyjaciolmi, wpada sie na kawe na pogaduchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuptok
Nigdy nie wyjechałam z Ojczyzny ! Ci co uciekają - TO dla nich motto - "nie wracajcie"- ŻAL MI WAS SPRZEDAWCZYKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z ogladania Benjamin Button... i mam nowo nabyta sympatie dla Brada.. wiem wiem... opitalalam go tu publicznie i wiekoszc jego rol nie robila na mnie wielkiego wrazenia... ale ten film jest niezwykly... polecam... btw.. szybka jestem nie? ten film w kinach chyba od 2 miesiecy a ja dopiero teraz... hehe.. nie mialam czasu... jutro sobie jeszcze pojde na matinee na Slumdog Millionaire... mam faze filmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> ja bym bardzo chetnei poszla do kina, ale w tej chwilinie wysiedze juz 2 godzin musze pochodzic w miedzyczasie, no i odkad dziecie rosnie mam bardzo wrazliwe uszy, nie wiem dlaczego wszystko jest dla mnei za glosne;-(( Jeszcze 65 dni matko ja chyba ducha wyzione, albo kregoslup mi sie sam sprasuje;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra sobota :D Slyszalam ze Benjamin Button to dobry film, ale jeszcze na nim nie bylam. Jakos nie mam weny na powazne filmy, ale kto wie, moze po Squirley-owej rekomendacji wybiore sie :) Widzialam natomiast Slumdog Millionere i bardzo mi sie ten film podobal. Byc moze wynika to z mojej fascynacji Indiamii? Przeczytalam ostatnio rowniez ksiazke w podobnym klimacie pt. Shantaram - DAvida Robertsa, ktora opowiada o australisjkim uciekinierze z wiezienia (autor), ktoremu udaje sie przedostac do Indii, do Bombaju i ktory spedza tam 10 lat swojego zycia ... mieszkajac rowniez w slamsach... Jest to ksiazka o przyjazni, milosci, ale rowniez o wyborach zyciowych... po prostu majstersztyk.... inteligentny, sensacyjny, romantyczny, zabawny, pelen szczegolow z zycia codziennego w Indiach :) ksiazka ta wzbudzila wielkie zainteresowanie wsrod filmowcow. Ostatecznie za kamera stanie Mira Nair, a glowna role zagra Johnny Depp. Wydaje mi sie ze premiera tego filmu odbedzie sie w 2011r. Juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
nigdy nie mów nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! głuptok !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
nigdy nie mów nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! głuptok !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. gosiaczek - tu na topiku obowiazuje niepisana zasada nie reagowania na durne zaczepki w stylu głuptoka. Zdarzaly sie nie raz, nie dwa, ale wszelkie proby dyskusji do niczego dobrego nie prowadza, najlepiej jest ignorowac.. Jak ja dawno w kinie nie bylem, buuuuu.. Caly tydzien bylem chory, przesiedzialem w domu generalnie, dopiero dzisiaj troszke wyszedlem do ogrodu, galezie obcinac, troche porzadkow.. Koncem miesiaca wraca ze Stanikow moja Mama, juz na dlugo bo ma wreszcie obywatelstwo i paszport amerykancki.. :D A dla mnie oznacza to, że bede znowu do kosciola chodzil co tydzien.. Oj, juz zapomnialem jak kosciol w srodku wyglada.. :D milego weekendu wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
Miłego weekendu!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Arnusia - 100 lat, 100 lat!! Wszystkiego naaaajlepszego z okazji urodzin! :):):) Ja jak zwykle w przelocie. :( Podczytuje Was i jestem myslami! Pozdrowionka. 🖐️ M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Arnusia - 100 lat, 100 lat!! Wszystkiego naaaajlepszego z okazji urodzin! :):):) Ja jak zwykle w przelocie. :( Podczytuje Was i jestem myslami! Pozdrowionka. 🖐️ M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam do zyczen zdrowia, szczescia i pomyslnosci 🌻 🌻 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia - wszystkiego najlepszego... szczescia i radosci.. Nie mialem wczoraj dostepu do kompa, bardzo stresujaca sytuacja.. brrrr Wracam do pracy po tygodniowej przerwie.. tez stres.. ale damy rade.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×