Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hejjjjjj Kochani!!! jejku dawno mnie tu niebylo.. stesknilam sie za Wami.. zyje, mam sie dobrze, jade do Polski na 2tygodniowe wakacje w czerwcu ( wiecej z pracy mi nie dadza, no chyba ze darmowy urlop)... co u Was?? sciskam Was mocno !! pozdrowienia z zimniastego Winterpegu ( Winnipegu hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj Kochani!!! jejku dawno mnie tu niebylo.. stesknilam sie za Wami.. zyje, mam sie dobrze, jade do Polski na 2tygodniowe wakacje w czerwcu ( wiecej z pracy mi nie dadza, no chyba ze darmowy urlop)... co u Was?? sciskam Was mocno !!!!!!!!!!!!! pozdrowienia z zimniastego Winterpegu ( Winnipegu hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj Kochani!!! jejku dawno mnie tu niebylo.. stesknilam sie za Wami.. zyje, mam sie dobrze, jade do Polski na 2tygodniowe wakacje w czerwcu ( wiecej z pracy mi nie dadza, no chyba ze darmowy urlop)... co u Was?? sciskam Was mocno !! pozdrowienia z zimniastego Winterpegu ( Winnipegu hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochani, zyjecie? dawno mnie tu nie bylo... co nowego? ja szykuje sie na przeprowadzke do nowego domciu i czerwcowy wypad do Polski... 2 tygodniowy ale zawsze cos .... pozdrawiam serdecznie Wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) słuchajcie,pisz tu bo szukam pracy za granica ,ale tak nie chciałabym w slepo z jakiegos pustego zrodla wiadomo jak teraz jest,Interesuja mnie gł. Niemcy i Francja czy orientuje sie moze ktos z WAs gdzie mozna jechac? pozdrawiam serdecznie wsyztskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) słuchajcie,pisz tu bo szukam pracy za granica ,ale tak nie chciałabym w slepo z jakiegos pustego zrodla wiadomo jak teraz jest,Interesuja mnie gł. Niemcy i Francja czy orientuje sie moze ktos z WAs gdzie mozna jechac? pozdrawiam serdecznie wsyztskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade - witaj, jak sie ciesze, ze wrocilas na stare smieci.. Czy zima daje Ci sie we znaki? i jak odbierasz kryzys? mam nadzieje, ze osobiscie Cie nie dotyczy.. skoro przeprowadzasz sie do nowego domku.. gratuluje.. Pisz koniecznie co u Ciebie sie dzieje.. Lila - nie trafilas na najlepszy moment do szukania pracy za granica.. pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy kokuś
hej.. ja rozumiem, ze czasami jest zastoj.. ale tyle dni? co sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ludziki :) Co tu takie pustki? Czyzby wszystkich przygniotl slodki ubiegloczartkowy ciezar paczkow :D albo dla anglosasow dzisiejszy nalesnikowy dzien :)? A ja nie zjadlam ani jednego paczka... jak tylko pomyslalam ile minut musialabym spalac go na silowni to mi sie slodkosci odechcialo.... Za to w ramach ostatkowego szalenstwa wybralismy sie na impreze salsowa... ale sie wybawilam :)... juz dawno tak sie nie wytanczylam jak w ubiegla sobote. Nabralam nawet takiego rozpedu ze postanowilam na nowo zaczac brac lekcje tanca... :D ciekawa jestem na ile mi tego zapalu wystarczy... mam nadzieje ze nie okaze sie slomiany :) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... a ja nadal jestem wyczerpana i wogole zdepresjowana... tez paczkow zadnych nie znadlam ani w ubieglyc zwartek ani dzisiaj... buu... kiszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj zrobilam faworki i juz. dzisiaj zaprosilam znajomych , zeby ktos to zjadl. /wyszlo troche za duzo/ powiedzialam, ze post zaczyna sie dopier po mszy popielcowej, czyli po 19...czy tak? smiali sie. grunt, ze zjedli te faworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDALAM EGZAMIN!!! Jestem Certified Public Accountant aka CPA !!! Woo hoo!!! Dzis wlasnie dostalam wyniki ostatniej czesci. ODLOT!!! Czas na swietowanie! Super! Akurat w sobote sie wybieram z dziewczynami do restauracji fondue wiec bedziemy swietowac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> gratulacje!!! i to jeszcze w ciagu tax season;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Squirley - gratuluje, bardzo sie ciesze, ze pniesz sie w gore w tej Ameryce.. powodzenia.. JoAska - bardzo ladne te kwiaty mimozy ( ze zdjecia na Naszej Klasie) i nie spodziewalem sie, ze tak wczesnie kwitna.. pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...u nas juz kwitna od dawna i na 8-go marca beda obowiazkowo wreczane kazdej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - to, ze zdlalas to dla mnie zadna niespodzianka, taka tega glowa mialaby nie zdac? Ale tak czy inaczej PRZEOGROMNE GRATULACJE i buziaki, WOW, ale super, musisz byc szczesliwa :) Pozdrawiam wszystkie ludziki i wracam do obowiazkow domowych, bo mam tego co nieco do nadrobienia po kilkudniowym wyjezdzie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - gratulacje!!!!! :D Pozdrownienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Squirley serdecznie
gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. milo mi poinformowac, ze po raz kolejny rozpoczyna sie emisja \"Czterej pancerni i pies\".. oczywiscie ogladam.. :D milego dzionka wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Squirley jeszcze raz wielkie gratki :) 🌻 Za moment wybieram sie na wystawe o Bizancjum do Royal Academy of Arts, ktora zorganizowala te wystawe ze wspolpraca z Benaki Museum w Atenach. Jestem jej ciekawa poniewaz sposrod 300 wystawionych tam dziel sztuki, znajduja sie tam i takie, ktore nigdy nie zostaly pokazane publicznie. :D milej niedzieli wszystkim zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - wow git! Chcialabym, zeby w CLT bylo wiecej galerii i zeby czesciej zmieniano kolekcje... Baw sie dobrze. Jetem pewna, ze super rzeczy tam beda. A u mnie wczoraj caly dzien lalo, w IKEA kompletne zoo (ze slyszenia i z obserwacji korkow na exitach prowadzacych do sklepu), a dzi i jutro maja byc opady sniegu... KTO TO WIDZIAL!!!!! Snieg w praeie marcu na poludniu!!! Powinno byc cieplutko i slonecznie i wszyztkie drzewa i kwiaty powinny kwitnac. Bylam wczoraj z kolezankami na babskim obiadku w restauracji fondue. Git! Koniecznie zakupcie sobie zestaw do fondue. Ja mam zamiar. Podobno nie wiecej niz $20 w Targecie,a zabawy z tym tyle ze cos! Anywho, pod koniec obiadu zaczelysmy gadac o fatalnym stanie gospodarki i zaszlo jakos na kalendarz Inkow, ktory podobno zapowiada koniec swiata w 2012 roku. Ja sie nigdy takimi rzeczami zwykle nie interesuje ani nie przejmuja, ale kurcze teraz jest na swiecie tak fatalnie ze juz sama nie wiem... Myslicie ze jest szansa ze za 3 lata swiat sie skonczy? Kurcze... ja mam jeszcze tyle do zrobienia. Dopiero mi sie udalo zdobyc licencje, chce sie nacieszyc owocami mojej ciezkiej pracy... czuje jakbym cale zycie tyrala bez przyjemnosci... Ufff... hehe... Otwieram panel dyskusyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> no co Ty? myslisz, ze przynosilabym dziecko na ten swiat, gdyby mial byc koniec swiata w przyszlym roku czy kiedy tam?;-)) lezalabym na plazy w Cabos a nie turlala sie od krzesla do krzesla;-)) a fondue nie lubie, bo ser jasne, ale tylko tylko w plasterkach jak dla mnie;-) u mnie leje, od wczoraj burze z piorunami, nawet nei wiem jak usnelam przy tym halasie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SNIEG!!!!!! heeeee heheheheeheee... pada jak nie wiem co... ale jaka... jest marzec... glebokie poludnie... a tu SNIEG! Supcio wyglada. Jutro praca w domku :) Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce zobaczyc ile sniegu nam napadalo, to zapraszam na moj profil facebook... A na koniec tygodnia i weekend zapowiadaja temperatury w okolicach 20 stopni.... szok... ale ekstremalne warunki... hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - ale jakich 20? C czy F?? a u mnie snieg juz sie konczy.. tylko noca lekkie przymrozki.. pozdrowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20C czyli 70F! Szok! Hehe... to jest bardziej typowa temperatura na obecna pore roku niz te mrozy i snieg ktore mamy dzis i jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi przepowiedniami to co chwile jakas nowa wymyslalaja, a to w 96 mialo nastapic przebiegunowanie ziemi i japonia miala zostac zalana woda, potem w 98 Kalifornia miala zostac skuta lodem, kolejna przepowiednia to milenium 2000 itd itd... :D Nie no, koniec swiata to bedzie jak nie dostane urlopu... ale mi sie nie chce pracowac :o ... a to dopiero poniedzialek :o ... 4 dni do weekendu... Squirley - nie widze zdjec na twoim profilu? Polubilam czesc kulturalna moich weekendow i chyba w nastepnym tyg wybiore sie na Picassa zobaczymy co tam nowego pokaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi przepowiedniami to co chwile jakas nowa wymyslalaja, a to w 96 mialo nastapic przebiegunowanie ziemi i japonia miala zostac zalana woda, potem w 98 Kalifornia miala zostac skuta lodem, kolejna przepowiednia to milenium 2000 itd itd... :D Nie no, koniec swiata to bedzie jak nie dostane urlopu... ale mi sie nie chce pracowac :o ... a to dopiero poniedzialek :o ... 4 dni do weekendu... Squirley - nie widze zdjec na twoim profilu? Polubilam czesc kulturalna moich weekendow i chyba w nastepnym tyg wybiore sie na Picassa zobaczymy co tam nowego pokaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×