Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej Kasiulena, czemu ty nie masz \"sciany\" na facebooku? Nie mam pojeci jak to aktywowac, wydaje mi sie ze to automatyczne... a moze zastrzeglas sobie w privacy settings?? odblokuj sobie to bede ci mogla zostawic odpowiedz na pytania... :) Co do zdjec to robione wokol mojego domu, przed garazem oraz z drzwi tarasowych... Niezle nas zasypalo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley ale cie zasypalo :D Super !!! A \"sciane\" to mam, w tych zakladkach u gory profilu :) U mnie dzisiaj sztormowo. deszcz leje i zacina o okna mieszkania brrr ... a wiatr wieje tak silny, ze ledwo doszlam do domu ... smiesznie bylo, bo podmuch wiatru \"przytrzymal\" mnie w jednym miejscu chyba przez minute... dobrze ze mnie nie zwialo :)... eh nie brzmi to tak smiesznie jak wygladalo :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dude! nie masz sciany... masz suoer wall.. gdzie normalna sciana? ja na twoim profilu widze zakladke Info jako pierwsza zakladje, natomiast wszyscy inni maja Wall... WTF?? :P Musze sobie isc do spozywczaka i nakupic mrozonych obiadkow bo juz nie moge patrzec na chicken noodle soup ktora ciakle jem na lunch... grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulena, ja ostatnio bylam na Picassie . byla to juz jego 3 wystawa, ktora ogladalam. jak zwykle super, az sie nie chcialo wyjsc, wiec krazylam i krazylam ogladajc wszystko po raz n-ty , bo nie chcialam sie z nim rozsatac na kolejne pare lat...he, he. poprzednie wystawy-kazda oczywiscie inna- widzialam w rzymie i w warszawie w mozeum narodowym. wyobrazcie sobie, ze muzeum to posiada jedna prace podarowana przez picassa podczas jego pobytu w polsce. jest to ceramika-talerz ze slynnym golabkiem pokoju... i nie byloby w tym nic dziwnegoa, ale.........przechowywany jest on w ...piwnicy tegoz szacownego muzeum. szkoda, caly swiat sie zabija o jego prace a my...buch go do szafy i do ciemnego zakurzonego schowka w podziemnych i przepastynch czelusciach piwnic...muzeum. moze ktos to przeczyta i wyciagnie go stamtad??????? tego wspanialego PICASSA????? pzdrawiam wszystkich. i ...kokus...kiedy leca co pancerni? bo ja tez ich uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley :D :D :D :D :D ale sie usmialam .... jeszcze nikt nigdy \'dude\' mnie nie nazwal :) .... zmienilam ustawienia, teraz powinnas widziec moja sciane...z jakiegos powodu moglam ja widziec tylko ja :) ... potrafie sie zabezpieczyc, co nie? Kryspina - ja tez bardzo lubie Picassa i nie moge sie doczekac jego wystawy :) Po raz pierwszy widzialam jego prace w Barcelonie. Glownie byly to szkice dziecka (l\'enfant) i obrazy pochodzace z okresu wczesnej jego tworczosci... ale juz wtedy zrobily na mnie wrazenie :) Na Galerii Narodowej, gdzie zaprezentowana jest ta wystawa, na zewnetrznych scianach budynku (widok od Leicester square) obrazy Picassa pokazane sa w postaci pokazu slajdow rzucanych na fasade budynku. Wieczorem robi to niesamowite wrazenie i setki gapiow przychodza tam by umilic sobie czas :) ... Swietny pomysl by zachecic ludzi do ogladania sztuki wspolczesnej :) A wracajac do Picassowskiego talerza..Wielka szkoda ze nie potrafimy docenic podarunku. No, ale coz byc moze wynika to z tego, ze samotny talerz stojacy na piedestale, w budynku muzeum wygladalby smutnie... co innego szkice i obrazy, czy kolekcja porcelany badz rzezby... jeden talerz, obawiam sie, nie zachecilby mnie to pojscia na \"wystawe\" Picassa w tymze muzeum :) Swoja droga ciekawe czy polska scena kulturalna potrafic kiedys bedzie dac gwarancje dzielom sztuki z calego swiata i przyciagnac je do naszych muzeow... wiem ze organizowane sa wystawy takich badz innych artystow jedyne o oc mi chodzi to o to by odbywaly sie one czesciej :) Milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina - w niedziele, przed poludniem, na TV4. po dwa odcinki od razu.. nie rozpisuje sie, chory jestem... Milego weekendu wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
855 stron to duzo jak na nowicjusza, chcacego sie dolaczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanb1
wcielo mi haslo nie moge sie wpisac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
hejka:):):) ja mieszkam tymczasowo w magdeburgu w niemczech... może jest ktoś stad??? :):):):) pozdrowionka dla wszystkich mieszkajacych za granicą...:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. pless - dasz rade, na pewno.. :D alanb1 - pamietam Cie.. pisz co u Ciebie.. Gosiaczek - witaj na topiku.. pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie z Magdeburga, ale tez z Niemiec pisze, Gosiaczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiuję ___ chytry sposób
09:44 mod_errata Niestety, tak sie dzieje gdzies od pazdziernika i nie wiemy w czym przyczyna poza tym, ze topiki sa w wiekszosci wiekowe. Informatycy nie potrafili znalezc przyczyny, dlatego chcialam , zeby mieli latwiejszy do nich dostep (a nie z pojedynczych maili). Zobaczymy. Na razie moge tylko poradzic zalozenie nowych topikow z adresem poprzedniego i wpisanie na starym topiku namiarow na nowy. Jesli ktos uprze sie przy pisaniu na starym topie, moge doradzic robic tak: podczas wysylania postu nie czekac az wyskoczy wam \"blad\" - post sie wyslal na pewno - tylko wejsc normalnie w temat i zamienic ost.0 w adresie na 1, np. z http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1016312 &start=16440 na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1016312 &start=16441 Uciazliwe, ale moderatorzy na to nic nie poradza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek2266
hejka :) miłego dzionka życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ale tu nie ma zera na zamiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego, dziewczyny.. z calego serca zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. zeby wpisy sie nie dublowaly po prostu nie wysylajcie po raz drugi, trzeci i czwarty.. tak robilem kiedys, a teraz wysylam raz i wiem, ze za kilka, kilkanascie minut moj wpis pojawi sie na topiku.. tak jak jest opisane powyzej.. San - napisz cos wiecej o sobie, co porabiasz i gdzie.. troszke ostatnio mniejszy ruch tutaj, ale trzeba sie przyzwyczaic.. Chory jestem dalej i chyba jutro to juz pojde do lekarza i na zwolnienie.. Snieg padal dzis, zimno i ponuro.. Kiedy ta wiosna nadejdzie.. Pozdrawiam wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo na Kokusia to zawsze mozna liczyc ❤️ Ja w ten weekend robie wiosenne porzadki :classic_cool:, a Wy? Pozdrawiam i zycze nam wszystkim z okazji dnia kobiet loza pelnego platkow roz 🌻, jak nie dzis, to kiedys tam ... (nie wiem skad mi to akurat przyszko do glowy, moze przezywam przesilenie wiosenne, albo kryzys wieku sredniego :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowych 🖐️ ooo kokus :D :D wielkie dzieki :) ... to rozumiem ze przygotowales dla kazdej z nas po gozdziku :) bagatelka - tez mialam w planach wiosenne porzadki, ale na zamiarach sie skonczylo :) Poszlismy w sobote na 30-ke kolezanki i zabalowalismy do bialego rana... takze w zasadzie weekend przemknal nam przez palce :) ... a jutro juz poniedzialek :o Milego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, Bagatelka ja pisze z Niemiec, gdzie mieszkam juz bardzo dlugo i na stale. Tak sie zycie rodzinne potoczylo. Pasjami lubie szperac w necie, poza tym czytac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
san - to ja mam chyba podobnie, tyle ze nie w Niemcach, a w Stanikach ;) Kasiulena - lepiej sie bawic niz sprzatac, bedziesz starsza, to sama zobaczysz :D No wiec za pare minut pojde dokonczyc te wiosenne porzadki, tyle mi na starsze lata pozostalo po dniu kobiet 😭 Sobie wezme to kiedys i odbije na losie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Ciekawe kiedy odezwie sie gosiaczek? Ide spac. Co prawda, nie mam jutro z samego rana do pracy, ale lubie tez lezec. I czytac w pozycji horyzontalnej ;-) Pozdrowienia 🖐️ (szkoda ze ten topik tak wolno chodzi i dodaje :-O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...po latach... Co slychac moi drodzy? jakby mnie ktos nie znal to ja klikam tez z niemiec, z monachium... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to daleko ode mnie, bo ja z pólnocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy skinny bitch
czesc sexy bitches, ja jestem z USA. Tyle lat juz tutaj, zostalam na sile wywieziona przez rodzicow. Mialam przyjaciol, chlopaka. teraz jestem innnym czlowiekiem. Pierwsze 2 lata tutaj , byly tragedia. W szkole gdy musialam wejsc do nowej klasy i sie przedstawic. A tu kazda lekcja z inna grupa. A ja ani be ani me po angieslku. Znalam perfect niemiecki. Angielskiego nigdy nie lubilam. Ale wstyd to byl. Hiszpancy i czarni zaczynali buczec i krzyczec jak malpy, bo faktem jest ze tutaj same pasztety sa. Grube i chamowate. Malo delikatnych dziewczyn. Sama przytylam, ale pozniej wpadlam w bulimie i znowu przypominalam ladny szkielet. Wow mialam to powodzenie. to byly czasy. Ciezkie ale jak ekscytujace. Ci czarni chlopcy chodzili czesto bez koszulek, co jak co ale ciala to im nie mozna odmowic zajebistego. Gorzej w glowce. Raz na lekcji zaczal wyc alarm, bo byla szczelanina, I jeden zabil drugiego. Mowili o tym w tv nawet ze to najgorsza szkola w usa. Coz gdzie indziej nie mieli miejsca na taka sierote jaka bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Jakby ktoras ogarnela nostalgia za krajem nad Wisla to zapraszam do obejrzenia mojego nowego albumu, gdzie uwiecznilem nadwislanskie wierzby rosochate, targane wichrami, spalone przez wiosenne wypalanie traw, rozkladane przez grzyby, ale rowniez stanowiace miejsce do zycia dla ptakow (gniazda i dziuple). Gdyby tu byla Piwonia to znalazlaby okazy do prawdziwie artystycznych ujec, ja raczej traktuje swoj sposob widzenia jako zapis stanu istniejacego.. oto link: http://kokus63.fotosik.pl/albumy/599246.html Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszytskim!! Kokus wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mezczyzn!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×