Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

Gość ajsza
no wiem jak to jest... ale przestań mysleć o przeszłości, a zacznij o przyszłości!! bierz Folik, dbaj o siebie, dobrze sie odzywiaj i zobaczysz - bedzie wszystko bedzie ok!!! :) pytaniami o bejbi sie nie denerwuj, to u ludzi naturalne, ze pytają, ale nie pomyslą, ze tymi pytaniami moga cie ranic, no coz... Bądz ponad tym i jak mówilam wczesniej - MYŚL POZYTYWNIE a reszta sie ulozy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie nowo przybyłe kobietki Greto mnie jak sie pytaja kiedy będę miala dziecko to mówie ze za małoda jeszcze jestem i to zatyka wszystkim buzie, co do przygotowań fasolkowych moge odfajkować kolejna konieczność: dentysta ;) tylko wyczyscic kamien i wszystkie zabki zdrowe ;) tylko mi to echo serca zostało i tokso , i trzymam za wszystkie kobietki chcace bardzo zeby miały w sobie zdrowiutkiego dzidziusia buziaki a Gosiu ja nauczyłam sie pic kawe ale tylko kapucino i to cieniutkie to mi pomaga nie usnąć buziaki mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe i \"stare\" buzie:):):) Nie wiem jak u was, ale u mnie jest cholernie zimno i pada śnieg z deszczem!!! I jak tu można mieć dobry humor??? Cholera mnie bierze!! Dzis na śniadanie znów czerwona herbata i jogurcik, wiecie, że kawa wypłukuje żelazo z organizmu?? A ja jej tyle piłam:( Nigdy nie jest za pózno na zmianę nawyków:) Pozdrawiam wszystkie i miłego (mimo wszystko) dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Rzeczywiście musze wziąść sie za siebie.Porobić badania i odwiedzić kilku specjalistów.Jednak lenistwo wzieło góre :) Macie może dobra recepture na zgubienie kilku kilogramów !!! ajsza: dzięki za dobre słowa i otuchę. kosona: u mnie ta odpowiedz raczej by nie przeszła, ponieważ w mojej rodzinie maja dzieciaczki w młodszym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie!!! U mnie słoneczko świeci choc nie jest za ciepło. Oglądam TVN Style. I nie mogę się zmobilizować :( Potrzebuje mocnego kopniaka na rozbudzenie ;) Jestem zadowolona że tu trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Mnie w końcu wzięło przeziębienie. Wiedziałam, że ta mieszanka pogodowa na dobre mi nie wyjdzie i prosę: katar jak nie wiem. Piję sobie kawkę i planuję sprzątanie na dziś.Dużo tego nie ma, bo sprzątam na bieżąco, ale odświeżyć trzeba. Co u was słychać?? Wiecie co , nie chcę was martwić, ale jak tak dalej będzie wyglądała obecność na naszym topiku, to obawiam się najgorszego niestety...:( Póki co pozdrawiam wszystkie i zapraszm, chociaż mam wrażenie że już do niewielu z was to dociera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Greto ja mam 29 lat a wszyscy w rodzinie najpuźniej w wieku 22 lat mieli dzieci ( moja mama 17 miala)ale jak mówie ze ze młodo sie czuje na dziecko to sie każdy ucisza i nie dręczy mnie pytaniami Gosia a co ty taka chorowita jesteś w tym roku, mi sie udalo jak narazie przezyc bez choroby caly roczek juz. Mimo tego ze teraz malo jem, malo spie ( w 2 tygodnie ubylo mnie 4 kilo) i wygladam strasznie to jakos sie trzymam jade dziś na Wojciecha to odżyje troszke milego sprzatania sobotniego wszystkim życze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwww
hej dziewczyny! mam 'schizę'na punkcie dzieci i bardzo chciałabym mieć juz takie maleństwo,ale nie mam czasu zadbać o siebie ,więc muszę jeszcze poczekać echhh.Mam pytanie czy to prawda ze jak się ma nadżerkę to nici z ciąży do póki nie wyleczę?pytam bo jestem ciekawa czy słyszałyście coś o tym, a i naturalnie kiedyś muszę się wybrać do ginek.i poradzić tylko jeśli to prawda to kicha z macierzyństwa na najbliższy rok.pozdrawiam Was mocno i biegne do roboty papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmwmwm
hej dziewczyny! mam 'schizę'na punkcie dzieci i bardzo chciałabym mieć juz takie maleństwo,ale nie mam czasu zadbać o siebie ,więc muszę jeszcze poczekać echhh.Mam pytanie czy to prawda ze jak się ma nadżerkę to nici z ciąży do póki nie wyleczę?pytam bo jestem ciekawa czy słyszałyście coś o tym, a i naturalnie kiedyś muszę się wybrać do ginek.i poradzić tylko jeśli to prawda to kicha z macierzyństwa na najbliższy rok.pozdrawiam Was mocno i biegne do roboty papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik_aA
macie jakies adresy stronek dotyczacych bobaskow i mlodych mam?z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik_aA
macie jakies adresy stronek dotyczacych bobaskow i mlodych mam?z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co wy wszystkie w ciąży juz ze nie piszecie wcale gorące buziaki przesyłam w ten pochmurny i deszczowo szary dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Kosonko może nie w ciąży, ale zapracowane:) Ja ostatnio mam sporo pracy i ciągle gdzieś biegam i załatwiam , stąd moja skromna tu obecność. Natomiast co się dzieje z dziewczynami innymi to nie wiem, pewnie już im się nie chce tu zaglądać:( Pozdrawiam Cię i miłego dnia:) Niech zgadnę, dziś herbatka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonowa ;) ja tez jestem zapracowana,terminy gonia. czas strasznie szybko ucieka, dopiero była niedziela a tu juz środa jakie macie dziewczęta plany na dłuuuuugi wekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!! Byłam u gina przepisał mi folovit. Zrobilismy równiez badanie nasienia-wyniki są super. Teraz ja zaczne pokolei robic różnorodne badanie. Zaczęłam od cytologii-wyniki za 3 tygodnie :( W najbliższy tydzień jestem zajęta pisze prace dyplomowa ale cieżko mi to idzie za duzo mysli w głowie. :) Wszystkiego naj... dla wszystkich. PaPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greto powodzenia przy pisaniu pracy ja tez pisze włsnie i wiem jak ciężko jest coś wyłonić sensownego z tylu myśli naraz buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia22
Cześć dziweczyny.Jestem tu nowa,ale dopiero teraz zajrzałam na tę stronę.Jestem mężatką od 6 miesięcy,i cały czas staram się z moim mężusiem o dzidzia,ale jak na razie nic z tego nie wychodzi . Koleżanki mi mówią,ze to przez to ze myslimy,ja żyję w stresie,bo i praca,a na dodatek robie prawko. Mój mąż tez ma stresującą pracę,więc może to jest wina tego wszystkiego.Chciałam Was zapytać czy można planując ciąże zażywać jakieś korzystne witaminki.Ja i mój mąż.A jeśli tak to jakie. Z góry dzieki za odpowiedź.Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny.paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marusiu22 jeśli chodzi o witaminki to raczej nie powinno sie zazywać jakiś witamin w postaci tabletek proponuje dożo owoców, warzyw ryb ale koniecznie zazywaj kwas foliowy np FOLIK (za 30 tabletek ok 7zł) po jednej tabletce dziennie jest to ważne potem dla dobrego rozwoju płodu a tym ze jeszcze nie jestes w ciąży to radze sie narazie nie przejmować porobić sobie niezbędne badania odwiedzić lekarza dopytac sie o wszystko i cierpliwoe czekac Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Ale miałam praaaaaaacowity tydzień. Dobrze, że już weekend się zaczyna:) Macie jakieś plany na tyle wolnych dni? Ja jadę w góry i mam zamiar porządnie odpocząć. Należy mi się to po prostu i już:) Zajrzę tu do was najwcześniej w środę, jak zawsze na porannej kawce:) MIŁEGO MAJOWEGO WEEKENDU ŻYCZĘ WAM DZIEWCZĘTA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieji
Wiem dziewczyny, że nie powinnam do Was narazie trafić, po takim przeżyciu. Ale skłoniły mnie do tego Wasze wypowiedzi. Może zacznę od początku, oczywiście żadnej dziewczyny nie chcę dołować. Moje przygotowania do zajścia w ciążę czyniłam 4 miesiące przed. Nadszedł ten wyliczony i planowany miesiąc luty, w którym zaszłam w ciążę. Przed brałam ok. 3 miesięcy FOLIK codziennie wieczorem. Jadłam dużo owoców, warzyw, piłam mleko, dużo wody. Spałam bardzo długo i wypoczywałam kiedy się dało. W marcu dużo radości, że ciąża pojedyńcza i prawidłowa - w kwietniu dużo łez i bólu - kilka kropelek krwi i czar prysł. Po przeprowadzonym badaniu USG okazało się że ciąża obumarła i niestety musiałam przejść zabieg wyłyżeczkowania. Także ani FOLIK, a później brane witaminki dla kobiet w ciąży nic nie pomogły. W 10 tygodniu zakończyła się moja radość życia. Ale nie zamierzam się poddać i na lato planuję ciążę, gdyż po 3 miesiącach można bezpiecznie zajść w ciążę. Niestety przyczyny straty dziecka nie znam i nie poznam, gdzyz lekarza nie są w stanie jej określić. Ale nie zamierzam się tak denerwować, jak to robiłam przedtem, ponieważ stres i nerwy mają negatywny wpływ na dziecko. No, ale jak w dzisiejszej rzeczywistości się nie denerwować. Dziewczyny jestem z Wami i już czynię przygotowania do niestety kolejnej ciąży. Najważniejsze, by się nastwić pozytywnie i liczyć na swojego partnera. FOLIK do ręki i zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich hej Iskierko ale sie wymeczyłam w ten długi wekend 1 maja obchodziliśmy z Kubusiem pierwsza rocznice ślubu ( rodzinne obiady i te sprawy) potem byliśmy na imprezie niby imieninowej ale spotkała sie nasza paczka ze studió( nie cala ale większość) bylismy wczoraj w górach na turbaczu ale nas zlało byli z nami znajomi z małymi dziećmi (jedno 3,5 latek a drugie 8 miesięcy) i niestpo burzy zmoknięci musieliśmy wracać do samochodów ( brakło nam ok 30 minut do szczytu a juz 3 godzinki szliśmy) ale i tak spory kawałek zaliczyliśmy buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ chciałam sie pochwalić ODDAŁAM DZIS PRACE DOKTORSKA teraz tylko czekac pomyślnych recenzji buziaki ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;(;(;( jak tu smutno i pusto kobietki odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kosonko, wygląda na to, że reszta dziewczyn nas opuściła:( Fajnie, że są już jakieś postępy w związku z Twoją pracą Ja jestem zaziębiona, chyba górski klimat mi nie posłużył.Pogoda też jakaś senna:( Ciekawe jak tam starania naszych koleżanek? Pozdrawiam cię cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kosonko, wygląda na to, że reszta dziewczyn nas opuściła:( Fajnie, że są już jakieś postępy w związku z Twoją pracą Ja jestem zaziębiona, chyba górski klimat mi nie posłużył.Pogoda też jakaś senna:( Ciekawe jak tam starania naszych koleżanek? Pozdrawiam cię cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc może poprostu przez ten czas mają strasznie dużo pracy ja tez sie zastanawiam jak tam reszta dziewczyn miejmy nadzieje ze żadna sie nie odwróciła od swoich planów, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sales
Hej dziewczyny. Jestem Madzia i mam 25 lat. Też planuję w najbliżyszm czasie dzidziusia, ale żadnych szczególnych przygotowań ani starań nie czynię (no może po za odstawieniem miesiąc temu tabletek i innych zabespieczeń typu prezerwatywa).Oprócz tego właśnie dziś zaopatrzyłam się w ten kwas foliowy o którym tak dużo wszyscy mówią.I zamierzam zacząć go brać, tylko nie wiem ile? Czy wystarczy jedna tabletka na dobę? U ginekologa ostatni raz badałam się chyba jakoś we wrześniu, a krew i mocz (rutynowe badania okresowe w pracy) robiłam w marcu. Wszystko było w normie. Czy uważacie że powinnam zrobić jeszcze jakieś dodatkowe badania? A tak w ogóle to muszę znaleźć jakiegoś dobrego ginekologa, bo moja ostatnia wizyta, jakiś miesiąc, u "mojego" lekarza u którego leczyłam się od kilku lat, skończyła się propozycją pana doktora że przyjmie mnie za odpłatnością "bo na dzień dzisiejszy limit się wyczerpał". Dodam że jest to państwowa przychodnia, taka rodzinna, a pan doktor przyjmuje dwa razy w tygodniu po 3 godzinki. Ja pracuję więc nie mam czasu "polować" na wizytę, ale na prywatne gabinety mnie nie stać. Więc drogie przyszłe mamusie doradzcie mi co mam robić, jakie badania,, jakie leki, itp,polećcie dobrego ginekologa, i czyńcie starania!! Trzymam kciuki i pozdrawiam. Pa pa czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sales witaj w gronie kobiet starających się ci do kwasu foliowegoto jedna tabletka na dobe w zupełności wystarczy, nie wolno przesadzac. Co do badań to każdy lekaż widze zleca inne badania przed ciążą ale prawie każdy zaleca jeśli nie chorowałas szczepienie na różyczke, jeżeli w dzieciństwie byłas chora to nie musisz i jeszcze zalecane jest często badanie Toksoplazme, ale to jest badanie odpłatne, ale grunt to nie przejmować sie za bardzo, nie myślec za bardzo poczekać aż samo sie to zycie potczy. Co do lekarza to ja chodze do prywatnej przychodni, płacimy co miesiąc abonament 30zł od osoby ( drugie 30zł płaci frma męża) ale za to wszystko jest juz bezpłatne,lekarze mili warunki super i umawiasz sie przez telefon z lekarzem. Teoretycznie płace za lekarza 60zł miesięcznie (dla niektórych to dużo) ale w sumie nie interesuja mnie ani kolejki ani limity, wiem ze do każdego lekarza bedę przyjęta i każde badanie mam zrobione neodpłatnie ( ale zrobiłam reklame;) ) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×