Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość ktośśśśśśśś
Ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd pomysł, że ogólnie nie są miłe? Może taka się komuś trafiła, że była niemiła. Ja ogólnie takiego trendu nie widzę wśród dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśśśśśś
Zgodzę się z tym, że nie ma trendu na gotyckie dziewczyny, bo bardzo rzadko takie widuję, ale z tego co zauważyłem, przeważnie są niemiłe dla nie-gotów. Kiedyś zawsze marzyłem o gotyckiej dziewczynie, bo często słyszałem, że to są miłe, urocze i bardzo uczuciowe kobietki, które marzą o tym, żeby spotkać kogoś, kto Je pokocha, jednak rzeczywistość okazała się inna, a przynajmniej w moim przypadku. Tak więc nawet jak ktoś słucha Fields Of The Nephilim, Christian Death, czy Siouxsie And The Banshees, a nie jest gotem, to i tak gotka się nim nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie generalizuj. Wiele moich koleżanek, również gotek, ma facetów spoza subkultury. Może po prostu jesteś niespecjalnie interesujący jako facet i to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośśśśśśśś
Może faktycznie nie jestem zbyt interesujący, chociażby ze względu na to, że trochę wyłysiałem i co za tym idzie, golę głowę na 0, ale to chyba nie powód, by być dla kogoś niemiłym, tym bardziej, że nachalny nie jestem. Zresztą nie tylko dla mnie są niemiłe, ale i dla innych nie-gotów, którzy chcą się zaprzyjaźnić z jakąś gotką i tu dodam, że znam gościa, który ma zadbane włosy i powodzenie u zwykłych dziewczyn, a gotki nawet nie chcą z nim rozmawiać, choć sam również marzy o jakiejś - jak to sam określa - miłej, uroczej klasycznej gotyckiej damie. Owszem, nie wszystkie są niemiłe, być może są nawet w mniejszości, tylko pewne osoby mają pecha i trafiają na takie, a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez niegot
Gotki jak kazde inne, dziela sie na madre i glupie, ladne i brzydkie, luzaczki i sztywniary, wiec nie ma sensu generalizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczafan
"Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?" Nie wiem co mam o nich myśleć, bo nie wiem, kim są te gotyckie dziewczyny, czy jak im tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myślę że...
...klasyczne gotki są przepiękne i przeurocze, a cyberki są kiczowate, wstrętne i okropne. Na widok klasycznej gotki, serce zaczyna mi szybciej bić i marzę, by taką przytulić, a cyberki wzbudzają jedynie salwy śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
i znów w górę! Może jakaś gotka się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
niech się jakaś gotka wypowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczafan
Czy ktoś mi w końcu powie, kim są te gotyckie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda o gotkach
Myślicie, że gotki są takie miłe, bo wyglądają uroczo? Nic bardziej mylnego! Otóż gotki zwabiają do siebie, bądź porywają małe dzieci, następnie zamykają w nadzianych ostrymi przedmiotami beczkach i toczą z nich krew, a następnie ją piją, bądź kąpią się w niej, tak, jak to robiła ich idolka Elżbieta Batory, z młodymi dziewczętami, aby zachować wieczną młodość. Po wytoczeniu krwi, rzucają zwłoki dzieci psom na pożarcie, a więc zastanówcie się poważnie, czy gotka aby napewno jest idealną kandydatką na Waszą dziewczynę, żonę i matkę dla Waszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda o gotkach
Ja tylko napisałem to ku przestrodze, abyście wszyscy uważali na gotki, albowiem są to dziewczyny bardzo okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda o gotkach
Dodatkowo gotki oddają się za darmo na cmentarzach, tak więc nie są warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myślę że...
...klasyczne gotki są przepiękne i przeurocze, a cyberki są kiczowate, wstrętne i okropne. Na widok klasycznej gotki, serce zaczyna mi szybciej bić i marzę, by taką przytulić, a gdy takowa się do mnie uśmiechnie, to nawet najgorszy dzień staje się miły, natomiast cyberki wzbudzają jedynie salwy śmiechu, swym przekomicznym wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
i w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark Electro
Gotki są przeurocze i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj widzialam
troche nie na temat, ale dzisiaj widzialm niesamowitego faceta we wroclawiu, byl ubrany w stylu gotyckim, byl wysoki, mial chyba ze dwa metry wzrostu, mial dlugie czarne wlosy, glany, i dlugi skórzany, czarny plaszcz. niesamowity po prostu, wszyscy sie za nim oglądali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj widzialam
i mial fioletową podszewke od plaszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że hę?
@cała prawda o gotkach - ciekawe, ciekawe dyrdymały. masz poczucie humoru, to ci trzeba przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotki tok
Ale wieśniacki styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thrash 'Till Death
Gotki są po prostu żałosne, a w dodatku większość z nich, nie zna nawet klasyki swojej muzyki. Kiedyś zagadnąłem gotkę wracającą z CP i jak zeszło na temat muzyczny, powiedziała, że jej ulubione zespoły, to Artrosis, Closterkeller i Moonlight, a na pytanie, "a Bauhaus, Joy Division, Sisters Of Mercy, Siouxsie & The Banshees, UK Decay, Fields Of the Nephilim, Christian Death, Alien Sex Fiend, 45 Grave?", odpowiedziała "eee... A co to takiego?". No rozumiem nie znać UK Decay, czy 45 Grave, ale Sisters Of Mercy, który znają nawet ludzie, którzy nigdy nie słyszeli o gotach? Dodatkowo gotki-idiotki, nie wiedzą, jaki jest typowy wygląd metalowca, czyli białe adidaski za kostkę, niebieskie jeansy i katana narzucona na ramoneskę, a nie glany cały rok i tylko czarne ciuchy, jak to one błędnie utożsamiają i jak zobaczą takiego typowego metalowca, to się dziwią. Do tego gotki-idiotki uwielbiają sobie robić słitaśne focie na grobach, co jest żałosne. Szczerze gotów i gotek nienawidzę za to, że są utożsamiani z metalowcami. Goci są przez wiele osób błędnie nazywani odłamem metalowców, co dla mnie jest obrazą, bo nie mam nic wspólnego z tymi spedalonymi gotami! Dodatkowo często spotykam się z tym, jakoby gotka, była synonimem metalówki. Oba te środowiska, to dwie różne bajki. Gdzie tam gotkom chodzącym w czarnych szmatach, do metalówek? @dzisiaj widzialam: Powinien się cieszyć, że go nie spotkałem na swej drodze, bo bym mu solidnie obił mordę i nie pomogłyby mu glany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Raper
Gotki-idiotki, kurwy i szmaty! Możesz je ruchać jeśli jesteś bogaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NastepnyIgnorant
Sisters Of Mercy,klasyk nad klasykami,az sobie zapuszcze Floodland .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×