Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość strange girl
Gotki? Nawet spoko są. Zdarza mi się trochę inspirować ich stylem, ale takie gorsety zdecydowanie odpadają :) Podziwiam je za to, że nie dają się szarej masie i ciemnogrodzkiej mentalności co niektórych osobników w naszym "cudownym" kraju, gdzie inność jest tępiona. W sumie najgorzej z tym w wioskach i mniejszych miejscowościach. Co niektóre gotyckie dziewczyny nie ograniczają się do czerni gdzie się da, ale nawet jeśli, to niekoniecznie mają wiecznego doła. I fajnej muzyki słuchają. I pewnie da się z nimi pogadać o czymś innym niż ostatnia impreza, na której wszyscy się na***ali do zgona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poddają się szarej masie...poddają się czarnej masie subkultury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gothyk to zupełnie nie mój klimat, ale klimat moich nastolatków, zwłaszcza najstarszej . Tzn. ja tu pisze o muzyce gotyckiej i coraz częściej ubiór w tym stylu No cóż, kwestia gustu , każdy ma swoje gusta , upodobania i preferencje Mi się wiele rzeczy nie podoba w ich upodobaniach, im w moich , no ale żyje się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są tutaj takowe panie to chętnie się z nimi zapoznam, bo uwielbiam taki image. Toksyczna kobieto. Mogłabyś podać numer do swojej córki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o niczym tak nie marzę jak poznawać fetyszystów przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, możemy wyciągnąć z tego dla Ciebie jakieś korzyści. Gotka/ czy nie gotka. Jesteś kobietą, a kobiety patrzą tylko na wygląd, więc jeśli mój przypadłby Ci do gustu, to nawet jeśli byłbym mordercą nie przeszkadzałoby Ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim jesteś facetem innym niż mój własny, poza tym ładny, ale irytujący facet mnie nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollollollollollllll
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huehuehuehuehuehuehuehue
i w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotki wyglądają jakby wracały z własnego pogrzebu, a goci to banda spedalonych lewackich ciot, niepotrafiących się nawet obronić.:o tyle w temacie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy jeszcze nie byłam na pogrzebie na którym ktoś nosiłby gorset i kabaretki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi bardziej o to, że gotki wyglądają jak żywe zwłoki z tą swoją bladością i żałobnym ubiorem z ery wiktoriańskiej.:o A tu coś z dedykacją dla gotyckich śmieci -> https://www.youtube.com/watch?v=64M-1kCLIY4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie gotki są blade - niektórzy mają ciemniejszą karnację I nie wszyscy goci lubią modę wiktoriańską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem gotki są pomimo całego mroku po prostu wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób wulgarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale ilu współczesnych gotów lubi batcave i w ogóle wie, co to jest? Niewielu. A ten cały cyber, to kompletne nieporozumienie. Robią z siebie klaunów i jeszcze się dziwią, że ludzie się z nich śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie cyber nie przeszkadza, poza tym bliżej cyberom do oryginalnej mody gotyczkiej wywodzącej się z punk'a niż wiktoriańskim ciuchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak się ma np. Combichrist do np. Sisters Of Mercy lub Alien Sex Fiend? Po drugie, skoro goci tak lubią się odwoływać do punkowych korzeni, to czemu nie używają przemocy i czemu w gotyckich kawałkach nie ma nawoływania do zabijania hipisów (UK77 i Street punkowych zespołach były takie teksty), czy zadym, do których nawiązują teksty street punkowych zespołów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię o modzie, nie o poglądach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym gotyk powstał trochę jako alternatywa do agresywnego, bezmózgiego punka. Moda na początku była podobna, potem zaczęła się zmieniać i teraz jest bardzo dużo nurtów z których każdy wybiera co mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz "odmian" gotyku jest wiele. I sama subkultura też ewoluowała. Dziś ma naprawdę nie wiele wspólnego z klasyką. Dziś goci to w większości romantyczne, mroczne, ciche, melancholijme duszyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gotyku chyba najmniej chodzi o muzykę, raczej opiera się to wszystko na wnętrzu człowieka, uczuciach i też na wizerunku. To nie tak, jak w subkulturze metalheadów,która oparta jest głównie, a w zasadzie to tylko na muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goci to nie są uniwersalnie "romantyczne" duszyczki. Ta subkultura jest najluźniejsza ze wszystkich. Mnie ludzie nazywają metalem równie często co gotem - jedno i drugie mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, nie jestem romantyczna, nie jestem "mroczna", a już napewno nie jestem cicha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś c!pa, nie gotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nie tobie o tym decydować, panno wulgarnie-romantyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14:12: Wkur/wia mnie nazywanie gotyckich ciot metalowcami. Przecież nie nosicie niebieskich jeansów, białych adidasów za kostkę z wielkimi jęzorami i katan, a w dodatku jesteście pi/zdowaci z charakteru.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j c***u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, gotycka ciotka się zbulwersowała.:) Cóż. Goci to emo lat 80-tych, podobnie jak i ich koledzy depesze, których wszyscy napi/erdalali równo i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Alice Cooper był pierwszą gotką ? Może gotem a może pragotką/em ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×