Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

do hmmmmmm cynamon w proszku Kamis kosztuje 1,7 zł za torebkę która wystarczy ci na kilka maseczek co do wągrów to to zależy od osoby ale myślę że przy systematycznym stosowaniu pomoże, w końcu od tego jest, by oczyszczać pory pozdrawiam i ciągle czekam na odp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczka - do Sophie
Sophie: polecam drożdże zwykłe piekarnicze : ) te w proszku jakies lewe są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iczka, może i faktycznie, cholera wie co z nimi zrobili zanim zamknęli w ślicznej torebce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandulla
Wspaniały topik!!!! Przeczytałam wszystkie porady i choc mam metlik w glowie to wiele sie dowiedzialam. Mam tylko taki straszliwy problem!!!!!!!!Pomozcie kochane, moze to samo przeszlyscie. drecza mnie wagry te zaskorniki- czarne kropki wokolo nosa na nosie i brodzie. czasami staram sie je wycisnac lecz niestety jest to mozliwe jedynie na brodzie bo trudno zrobic to na nosie. nos jest twardy a te "rowki" miedzy nosem a policzkami- zupelnie nie da sie zlapac ani dostac jakos palcami. stosowalam juz rozne kosmetyki- nie pomagaja. dbam o skore- peelingi, zele, toniki, maseszki oczyszczajace i nic. moze znacie jakies sposoby jak zwalczyc te okropnie szpecace plamki. mam jeszcze rozszerzone pory-czesto zatkane po ktorych pozostaja dziury. POMOZCIE! doradzcie mi cos. naprawde bardzo prosze. z gory dziekuje. Pozdrowka i buzka dla wszystkich forumowiczek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaczek
Czesc! Wczoraj sobie zrobiłam maseczkę z cynamonu i...JESTEM ZACHWYCONA!!! Mam gładką skórę i zeszły mi niktóre plamki:):):)!!! Aha, no i dwa ogromniaste syfy na czole stały się do zniesienia...Dzisiaj może też zrobię! Super jest!!! Ale piecze jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aić
ludzie ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM WLASNIE NA TWARZY TE MASECZKE CYNAMONOWA JESZCZE NIGDY MNIE TAK TWARZ NIE PIEKLA MAM WRAZENIE JAKBY KTOS ZE MNIE SKORE ZDZIERAL ALLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY TO ABY NIE JEST ZA MOCNE?? AHA CZY MAM SIE POTEM POSMAROWAC KREMEM???????? PROSZE POWIEDZCIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upinka
hihi ale fajnie ze znow wpadlyscie na jakies nowe cudo-chodzi o cynamon !:D dzis sprobuje sobie ale sie zastanawiam czy od niej nie popekaja mi naczynka ???niestety mam z cere naczynkowa :0 co do moczu - nadal stosuje efekty nadal dobre procz czola troszke wyskoczylo malutkich krostek :P kurde a bylo tak pieknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciunia
Zaprzestalam kuracji moczem na jakis tydzien bo bylam chora i co? Pod koniec tygodnia cera zaczela sie psuc. Ale teraz znowu stosuje i jest super. Wagry na nosie mam nadal ale za to nie mam zadnych pryszczochow. Musze w koncu kupic ilejek pichtowy. Poza tym bylam dzis w sklepie po krem Schellera. Nie wiedzialam jaki wziac bo chce tylko nawilzac twarz. Byly dwa: marchewkowy i z algami. Zapytalam pani ze sklepu, ktory bedzie dla mnie lepszy, ona powiedziala, ze chyba oba sie nadaja i dala mi probke marchewkowego bo tego drugiego nie miala. Powiedziala, zebym sobie sprobowala ajak bedzie ok to po niego wroce. Posmarowalam sie w domu i powiem wam, ze ma strasznie dziwna konsystencje, bardzo sztywna, nie wypada z pudełka. Poza tym probka ma 4,5 ml a wystarczy mi chyba na jakies 10 smarowan spokojnie. Jest bardzo wydajny a sklad bez zarzutu. Jak bedziecie chcialy moge go wypisac ale napeawde nie ma sie do czego przyczepic. Teraz zobaczymy jak podziala na moja skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Chora jestem :| Dopadła mnie grypa... chyba... W każdym razie mięśnie mnie nie bolą... Ale do rzeczy... Czytałam genialne rzeczy o maseczce z czarnej rzepy.... Przeznaczona jest dla cery tłustej, a nawet łojotokowej. Korzeń rzepy trzeba zetrzeć na tarce o małych oczkach, a nastepnie wymieszać z naturalnym serkiem homogenizowanym. Papkę nałozyć na twarz i trzymać 15 minut, potem zmyć... Działa na wągry i rozszerzone pory... To tyle, lecę kichac dalej ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K81 mam pytanko.nadal jestes zachwycona kuracja moczem?bo ja juz to stosuje od ponad tygodnia i widze efekty.na razie jest ok.nie pogorszy sie pozniej?nadal polecasz ten sposob? z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K81 mam pytanko.nadal jestes zachwycona kuracja moczem?bo ja juz to stosuje od ponad tygodnia i widze efekty.na razie jest ok.nie pogorszy sie pozniej?nadal polecasz ten sposob? z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azymutka, Jasne, że jestem zachwycona :-) Cera wygląda miodzio :) Zero pryszczy, żadnych wągrów :-) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki K81! moja twarz calkiem niezle znosi moj mocz.najwazniejsze,ze nie mialam zadnego wysypu i od samego poczatku widze poprawe.mam nadzieje,ze tak bedzie juz zawsze:) pozdrawiam goraco!pa ps.miedzy innymi,to dzieki Twoim wypowiedziom zdecydowalam sie na te cowieczorne zabiegi:)wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno. szukam podkladu do mej tlustej i problematycznej buzki. poleccie cos,prosze.wiem,ze tyle juz tu bylo informcji na ten temat,ale jak cos ostatnio fajnego odkrylyscie,to dajcie znac.pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
jak dlugo utrzymuje sie zaczerwienienie po maseczce cynamonowej? czy nie podraznia cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
jak dlugo utrzymuje sie zaczerwienienie po maseczce cynamonowej? czy nie podraznia cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerwienienie utrzymuje sie z jakas godzinke.ja stosuje te maseczke prawie codziennie i skora mi sie nie wysuszyla,a czasem mialam z tym problemy. w przypadku tej maseczki wszystko gra!skora jest suuuuper!!!!polecam i jeszcze raz polecam!dzieki Doswiadczonej sprobowalam i polecam wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
dzięki, a czy dajesz potem jakiś kremik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
dzięki, a czy dajesz potem jakiś kremik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dużą prośbę: Na czole mam 3 pryszcze których niczym nie mogę zwalczyć. Tormentiol, pasta cynkowa, spirytus salicylowy, rózne środki antybakteryjne...Nic nie działa!! Czy znacie coś co zniszczy tych \"gości\" na moim czole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldginger
kurcze tyle mnie juz tu nie bylo, a jak znlazlam swoj post na stronie 22 to ktoś mnie zrąbał!! Kolagen który jest wykorzystywany w leczeniu i upiększaniu naszego ciała jest pozyskiwany z łuszczu rybiego i dizeki odpowiednim procesom bla bla bla nie traci swojej potrójnej helisy czy jak to sie tam zwie (juz zasypiam) i przez to ma tak wysmienite dzialanie. A kto tu mówił o tabletkach? To jest preparat który trzeba wklepac w skóre, pod kosmetyk. Kolagen ten wsiąka do kości (przenika całe ciało) więc ma obszerne działanie. Do K8i mozna go kupić u dystrybutorów, w aptekach po jeszcze nie ma bo czeka na opinie leku, narazie jest tak jakby kosmetykiem hehe. moja mam testuje go od 2 tygodni i widze ze zmniejszyly sie przebarwienia i skóra sie wygladzila, choc zmarszczki jeszcze sa ale mniej widoczne. W gabinecie stosuje go bo zabiegu oczyszczania, zeby przyspieszyc gojenie ran, mocze w nim paznokcie do manicuru jak ktos ma popekane.. A w salonie fryzjerskim robia z niego maski na włosy po trwalej lub intensywnych zabiegach. Nie korzystam juz prawie wcale z netu wiec jak jakies pytania to maila bo tylko go sprawdzam ;D gratuluje wytrwalasoci z moczem K8i ja nie moge z niego z korzystac bo mam ciągłe zapalenia pęcherza mimo że bym spróbowowała ;D Nie uczula i nie podraznia i moze byc stosowany juz od 13,14 roku życia gdzie mlodziez zaczyna miec problemy z tradzikiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseczka z czarnej rzepy
Czy ona naprawde pomagan na wagry??? Czy ja moge ja tez robic? Mam najpierw 14 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Zrobiłam sobie dwa dni temu maseczkę z czarnej rzepy... I muszę Wam powiedzieć, że JEST ONA PRZEZNACZONA DLA OSÓB, KTÓRE MAJĄ OGROMNE PROBLEMY Z CERĄ. Zdawało mi się, że ja problemy mam, ale okazało się, że nie... Wytrzymałam z tą maseczką całe 30 sekund :| Potem moja twarz była calutka czerwona. Całe szczęście, że robiłam ją przed spaniem i nie musiałam potem wychodzić... Bo byłby duuży problem... A czy mi pomogło? Po 30 sekundach trudno cos powiedzieć... Ale spróbowac możesz ;-) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JAK.......
SIE ROBI TA MASECZKE Z CZARNEJ RZEPY, KUPUJE SIE, ZA ILE I TAKIE TAM.... PROSZE NIECH KTOS NAPISZE! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygunia
ludzie pomozcie!!!!!!!! mam straszne , ropne wykwity - ale tylko na brodzie , codziennie kilka nowych . pozostala czesc twarzy jest ok. nie swieci sie, nie mam rozszerzonych porow. tylko ta broda!!!ogromne wpierw czerwone ,a potem biale podskorne PRYSZCZE!!! co mam robic???. moze to jest natury hormonalnej?w ciagu ostatnich dwoch lat bralam z przerwami diane 35, od dwoch miesiecy nie biore i ...wygladam strasznie. uzywam kosmetykow vichy,ale wydaje mi sie , ze nie pomagaja. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla K8i
Pomogla tobie ta maseczka z czarnej rzepy? Masz wagry? Napisz... mocno bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×