Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

Gość rei
doWE-> nie pamietam dokladnie bo zrobilam to na oko:) ale wody bylo troche wiecej , wyszlo mi tego razem moze z pol szklanki a wycisnelam pol cytrynki:) juz mi sie konczy i teraz dodam kilka kropel witaminy A i E , mam nadzieje ze Ci tez pomoze :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** *maseczka cynamonowa***
Stosuje tą maseczkę i jestem bardzo zadowolona. Trądzik i plamy znikają. Jak się nakłada na twarz bardzo piecze ale tylko przez kilka minut. Trzymam ją na twarzy 30min i jest ok. Jeszcze nigdy nie znalazłam czegoś co pomogo by mi pozbyć się plam potrądzikowych Ta maeczka jest rewelacyjna plamy bledną z dnia na dzień. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rei-
czy tego toniku z cytryny-kiedy ma sie go nalozyc na twarz? Wieczorem? Czy nie wysychala tobie twarz mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde
cytryna pomaga na wagry? Pierwszy raz slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jak dbacie o skórę wokół oczu, ja mam dwa problemy z którymi nie mogę sobie poradzić 1. dosc widoczne worki pod oczami - taka niestety moja uroda i nie ma to nic wspolnego ze zmeczeniem lub brakiem snu 2. bardzo sucha skora w kaciku oka - stosuje rozne kremy pod oczy i zaden sie jeszcze nie sprawdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
do REI dzięki za przepis jakoś sobie poradziłam i muszę przyznać że fajnie pory są ściągnięte, zobaczę jak to dalej się potoczy:) ale jestem dobrej myśli myślałam też o zabiegu mikrodermabrazji czy może ktoś już miał? i jak? po ilu było widać poprawę? pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pewcia
spróbuj Żel ze świetlikiem i babką lancetową (FlosLek) do nabycia w aptece.Cena koło 7 zł.Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia
Na worki , które były moją zmorą , przemęczone oczy polecam LA ROCHE POSAY nawilżający , likwidyjący worki pod oczami i drobne zmarszczki.To cudowny kremik wreszcie mam mniejsze poduchy pod oczami , a czasami to ich wcale nie mam.:) Dziewczyny a z tą maseczką cynamonową to żart, czy poważnie ???,bo próbowałam i myślałam że 10 sek. to nie wytrzymam nawet kwas 70 proc. u dermatologa to głaskanie piórkiem przy cynamonce.Po 10 sek. twarz poparzona prawie , jak Apacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest przy tej masce cynamo
nowej, moja cera nie jets wrazliwa na nic, i kwasy na nia nie dzialaly i chyba nic, ale ta maska nawet mnie zaskoczyla! dlatego teraz mieszam cynamon z czyms innym, np z kremem do oczyszczania twarzy albo z maseczka do twarzy, zeby pieklo troche mniej, jak daje wiecej cynamonu to twarz tez sie robi czerwona, ale mozna jeszcze zniesc, natomiast sam cynamon nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie sama szukam dobrego kremu pod oczy. Mam 27 lat i zadbaną skórę, ale zauważam, że skóra pod oczami jest już nie ta, co kiedyś. Znacie jakieś dobre kremy nie liftingujące, ale zapobiegające pierwszym zmarszczkom? Aktualnie uzywam kremu Soraya dotleniającego, ale myśle o czyms ciut mocniejszym. Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko
musze podzienkowac rei. robie sobie teraz codziennie ten "TONIK" i naprawde mi pomaga na wagry. Pryszcze mi tez znikaja-naprawde rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPOOMMMOCYYYYYYYYYY
Jejku-nie wiem dlaczego -ale stosowałam maseczkę z cynamonu od ok.2 tygodni codziennie .no i ostatnio w sobotę robiłam maseczkę-i zrobiło mi się uczulenie-swędząca, czerwona twarz w krostki(myślałam że to od pudru) -jadłam więc Aleric i piłam calcium i znikło. A więc zadowolona zrobiłam sobie dzisiaj maseczkę cynamonową-a raczej nałożyłam ją w te miejsca twarzy na których coś było nie tak( wągry ,przebarwienia) No i gdy zmyłam. -dokładnie w tych miejscach gdzie wcześniej była nałożona maseczka znowu pojawiły się czerwone plamy swędzące jak cholera (dokładnie w tych miejscach gdzie był cynamon) . A tak się cieszyłam tą maseczką.Bo pomagało. WIĘC DLACZEGO PO TAK DŁUGIM JUŻ UŻYWANIU TEJ MASECZKI DOPIERO TERAZ WYSTĄPIŁA REAKCJA ALERGICZNA?????????? CZY KTOŚ MIAŁ PODOBNIE ? JESTEM w szoku-dobrze że zajęcia w szkole mam dopiero w czwartek-to może mi znikną te obrzydliwe plamy do tego czasu. POZDRAWIAM CIEPLUTko bo pogoda okropna... Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergik
mysle ze za duzo stosowalas. nie mozna przesadzac z maseczka. codziennie jest nizdrowo , jak juz to 1-2 razy w tygodniu. bo maseczki sie robi jak peeling 1 w tygodniu lub 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mocz nadal wam pomaga
czy po dość długim przecieraniu twarzy moczem ,przestały wam wyskakiwać wkońcu pryszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upinka
co do przecierania twarzy moczem .. hmm przestala bo ostatnio wracam do domu bardzo pozno i nawet nie chce mi sie tak z tym parac ..choc twarz znow mi lekko wysypalo :/ ...czyli znow musze wrocic do siskow co do cynamonu..sam cynamon mnie baardzo piecze dlatego jak ktos polecal miksuje platki owsiane albo otreby dzieki temu powstaje bardzo latwo nakladalana masa ...piecze malo ale mysle ze dla mojej wrazliwej cery to w sam raz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upinka
co do przecierania twarzy moczem .. hmm przestala bo ostatnio wracam do domu bardzo pozno i nawet nie chce mi sie tak z tym parac ..choc twarz znow mi lekko wysypalo :/ ...czyli znow musze wrocic do siskow co do cynamonu..sam cynamon mnie baardzo piecze dlatego jak ktos polecal miksuje platki owsiane albo otreby dzieki temu powstaje bardzo latwo nakladalana masa ...piecze malo ale mysle ze dla mojej wrazliwej cery to w sam raz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super topik! Do wszystkich sceptyków w sprawach moczu- moja teściowa miała straszną egzemę na dłoniach, piętach, łokciach, coś okropnego, skóra sama głęboko pękała, a ponoć ból okropny! Rok wizyt u różnych lekarzy, majątek wydany na różne leki, kremy, maści itp.jedena Pani dermatolog powiedziała jej nawet, że to jest nie do wyleczenia i musi nauczyć się z tym żyć. I wiecie co jedna znajoma zaleciła jej mycie miejsc chorobowych własnie moczem. Efekt piorunujący już po tygodniowej kuracji. Sama sceptycznie odnosiłam się do tej metody, ale potwiedzam, iż efekty są niesamowite. Natomiast sama chciałabym poruszyć problemy cer suchych i przesuszonych,ale bez wyprysków (no, występujących sporadycznie tuż przed okresem) gdyż na tym topiku naczytałam się głównie o sposobach walki z pryszczami, wągrami. Mam 30 lat, cerę suchą (kiedyś miałam tłustą, potem mieszną). Jakie macie sposoby właśnie na taką cerę, z jakich kosmetyków jesteście zadowolone? Apropo, czy przy cerze suchej przemywanie moczem też jest wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
hej mam pytanko odnosinie octu jabłkowego, był mowa o nim na tym topiku. kupiłam ten ocet i kiedy otworzyłam opakowanie zobaczyłam tabletki dokładnie kapsułki........ moze ktos mi powiedzieć czy można dostać płynny ocet. i jak go samemu zrobic, i na co on dokadnie pomaga....? bardzo prosze o odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golaaa
sssssssssss, jasne że jest ocet płynny, w każdym markecie dostaniesz ocet jabłkowy w butelce, kupuj w butelce, a nie w pudelku. Z octu jabłkowego mozna zrobić tonik do twarzy, ocet zmieszany z wodą, oraz ocet dodany do ostatniej wody płukając włosy, nadaje im połysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemaneczkoo
a ja miałam maseczke cynamo juz 4 razy i jeszcze rezultatów nie zauważyłam. A wy po jakim czsie i częstości stosowania zauważyłyście jakieś rezultaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
hunter 85 -----> serdecznie dziekuje za przepis :):):) golaaa ----> Tobie róniez dziekuje (eh niestety poszłam do apteki, a niebardzo wiedzac jak to wszystko wyglada, i pani zaopatrzyła mnie w tabletki:(:()) Pozdrawiam :) SzylFia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje
ta maseczka cynamonowa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje maseczka cynamonowa?tyle ile zwykly cynamon w proszku, czyli ok.1 zl.mieszasz troche z woda i na twarz.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten problem
a próbowałyscie płatków owsianych na wagry? Pytam, bo nie czytałam całego topiku, a widzę, że problemem sa zwłąszcza wagry. Ja jestem na etapie pozbywania sie dzieki parówkom z szałwią, maseczkom z zielonej glinki, tonikowi z miodku i cytryny, narazie ejst ich mniej, ale jeszcze sie wszytskich nie pozbyłam. Życzę wam powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka
Ale podobno ta maseczka z cynamonu silnie rozgrzewa skórę i naczynka mogą od niej popękać? Czy to prawda? Smaruję buzię moczem od trzech czy czterech dni, jest trochę gładsza, ale wągry wcale nie znikają! Co oprócz moczu stosować? Ten mocz ma byc świeży, czy kilkudniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie.ja zauwazylam,ze cere mam naprawde o niebo lepsza.a co robie?od ponad miesiaca codziennie wieczorem przemywam buzie moczem.ostatnio uzywam tez glinki zielonej.na dzien zas lysanel mat.i widze efekty.a!myje buzie szarym mydlem.polecam wszystkim. a co do maseczki z cynamonu,to mi ona odpowiada,ale nie mam problemu z naczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie.ja zauwazylam,ze cere mam naprawde o niebo lepsza.a co robie?od ponad miesiaca codziennie wieczorem przemywam buzie moczem.ostatnio uzywam tez glinki zielonej.na dzien zas lysanel mat.i widze efekty.a!myje buzie szarym mydlem.polecam wszystkim. a co do maseczki z cynamonu,to mi ona odpowiada,ale nie mam problemu z naczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny, ja po pół roku walczenia z syfkami i wysuszoną od środków przeciwtrądzikowych cerą za pomocą wszystkiego - najróżniejszych serii (mieszałam, dlatego nie działały), moczu, cynamonu, leków od dematologa... prawdę powiedziawszy zaintrygowana wypowiedzią bodajże Aggie (pozdrawiam!) o tym jak kiedyś walcząc z trądzikiem stosowała serię Seventeen postanowiłam nie filozofować tylko kupić całą serię sprawdzonej firmy i regularnie przez dłuższy okres stosować (a nie zmieniać zdanie i kosmetyki na inne po tygodniu) i wydaje mi się że to był strzał w dziesiątkę.. cera się wygładza.. powoli bo powoli ale mam wrażenie że mniej inwazyjnie i bardziej na stałe niż w przypadku leków... żel tonik Clearasil, na dzień krem matujący Clearasil na noc Bambino bo buźkę mam zmęczoną lekami... bo tak naprawdę to bardzo wiele kosmetyków działa, trzeba tylko dać im czas:) buźka dla wszystkich, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×