Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Dominisia
Czesc dziewczyny bardzo dziekuje za gratulacje.Krzysiu ma sie dobrze chociaz dzisiaj dotal kolke i bolal go brzuszek no i niestety plakal cala godzine.Dziewczyny jezeli chodzi o porod to nawet nie mialam czasu zaczac sie bac,wszystko przyszlo tak nagle,tak niespodziewanie,ale mowie wam ten bol i ten wysilek naprawde sie oplaca.porod nie byl taki straszny jak sobie to niektorzy wyobrazaja.Wszystko zaczelo sie o 3 w nocy,obudzily mnie wody plodowe ktore zaczely mi odchodzic normalnie to byly strumienie,od razu zadzwonilam po meza ktory byl w pracy.Wiecie on sobie pomyslal ze ja zartuje ale za pol godziny juz byl w domu.Spakowalam co najwazniejsze i poszlismu do szpitala(ok o,5km od naszego domu)W szpitalu zrobiono mi najpierw ktg potem juz czekalismy z mezem na bole przepowiadajace ktore juz za godzine dostalam,jak sie nasilily poszlismy do sali porodowej,krecilam biodrami siedzac na polce gumowej,ktora przyspieszyla akcje porodowa.Bole parte przyszly od razu wtedy czulam jak glowka Krzysia wchodzi w kanal rodny wtedu maz zawolal panie polozne parlam z calych sil za 4 parciem urodzil sie moj synek tio trwalo jakies 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Polozyli mi go na brzuch cudowne uczucie.Moz pomagal mi jak tylko mogl ,podawal mi wode do picia i podtrzymywal glowe na koncowce porodu.Wiecej napisze jutro Carla wybralismy cie na nasza matke chrzestna internetowa highihiiihhhhhiiii Skye,spoznione ale szczere zyczonka po ❤️ Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
acha jeszcze do uzupelnienia tabelki.Krzysiu wazyl 3120 i mial 52 cm dlugosci ocenili go jako wczesniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie dominisiu :) tylko pozazdroscic tak szybkiego i sprawnego porodu :) heh!! ...niecierpliwe malenstwo z tego Twojego Krzysia... pewnie sie nie mogl doczekac kiedy zobaczy mamusie i postanowil opuscic brzusio!! a co?? bedzie sie jakimis terminami przejmowal!! ZUCH CHLOPAK :) jeszcze raz GRATULACJE :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 opisuj kazdy dzien ze swoim aniolkiem... chetnie poczytamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Witajcie mamuśki tak sie zastanawiam nad tymi terminami...........Krzysio dominisi został uznany za wcześniaka ale wazy wcale nie mało i całkiem spore chłopcze z niego.Moja koleżanka z bloku obok urodziła w czerwcu chłopaka , kilka dni przed terminem z waga 2700.Dominisie wypuscili ekspresowo a koleżanke trzymali 6 dni z małym Igorkiem.W takim razie bardziej patrza na te "umowne terminy " niz na to czy dziecko wazy i mierzy odpowiednio.Gdzie tu sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. ARKADIA............10.08.05........... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.............4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............22kg .........Marylka.........109 Alexandra .........27.08.05..............10kg........?..................102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAmuski.... Dominisiu ..... czytalam z zapartym tchem ;) jeju... pewnie to niesamowite wrazenie... i Twoj porod taki ....hihihihi szybki....wrecz ekspresowo moj maz az podskoczyl ... jak uslyszal o tej inernetowej matce chrzestnej... a ja czuje sie zaszczycona ... Ciocia Carla hihihih z netu .... :) :) :) :) Fiono.... no wlasnie dlaczego tak jest ... wiem ze tutaj gdzie mieszkam najmniej kobieta powinnabyc 4 dni poniewaz miedzy 3 a 5 dniem dziecko dostaje wszystkie szczepionki... hmmm o coz to znaczy ze malutki musi byc zdrowy jak... !!!! ❤️ Arkadio ja tez ponawiam prosbe do Dominisi.... opisuj w miare mozliwosci hihihihi ;) oczywiscie wszystko .... wiem ze kazdy poros jest inydywidualny... ze kazda dzidzia ma swoje zachowanie i wogole... ale to jest takie mile w koncu jestes pierwsz i kazda z nas jest tak ciekawa ze ....[ mnie skreca z ciekawosci ;) ] a Krzysiu to pewnie chcial juz zaczac probowac te smakolyki z waszej piekarni hihihihi pozdrawiam buziaki....kurcze jestesmy interntowymi CIOCIAMI DZIEWCZYNY.... GRATULUJE hihihih ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 zycze slodkich snow ..... buziaki 😘 Carla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane !! Arkadio dziekuje Ci za mile slowa, ciesze sie, ze Cik sie imiona podobaja.Ciekawa jestem czy masz kogos z bliskich z takimi imionami ?? Och, dziewczyny jaki mialam wspanialy weekend.Moj partner zrobil w sobote cudowna romantyczna kolacje.Powiedzial, ze takie kolacje bede miala na codziek jak urodze dzidzie. To w prezencie i podziekowaniu. A jak nasza dzidzia podrosnie to obiecal mi w sobote podroz do Wenecji i Rzymu. Uwielbiam ten cudowny klimat jaki tworzy sie wokol fontanny Di Trevi Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🌼 weekend nie zaglądałam, a tutaj ile się dzieje:):) Dominiusiu tylko pozazdroscić Ci takiego łatwego porodu i zdrowego Krzysia❤️ I spory chłopak z Niego;) Jak na wczesnieka to bardzo duży... na pewno sama słodycz od Niego płynie❤️ Ucałuj Go od Nas.... Jeszcze zazdroszczę Ci Dominisia, ze tak krótko byłaś w szpitalu...ja mam normalnie uraz do szpitali, że dziś rano byłam pobrać krew i mocz, więc weszłam i wyszłam i już mam dosyć, jeszcze wieczorem ktg mnie czeka w szpitalu. Jak wchodzę do szpitala, ten zapach...w ogóle... a po urodzeniu w moim szpitalu trzeba pozostać conajmniej pełne 3 doby ( 3 noce, które nie prześpię). Jak urodziłam Maćka..on spał, a ja nic...oczy jak pimpongi...o jeju...w kazdym szpitalu jest inaczej...ale przeżyję:) dla niunki:) Ja przez weekend byłam jakaś rozbita i nerwowa. Rany jaka ja jestem nerwowa... Ciociu Carllo ;) ja już po smacznym pączusiu:p Zaraz tez przyszła mama nam się rozdwoi, bo w kolejce, Nesi też nie widać...a My Carlaa ciekawe...ja mam przepowiedzine przenoszenie ciaży...a ile lipcówek przenosi, widzieliście, prawie wszystkie po terminie...ja już za bardzo przeżywam;) muszę dać sobie trochę luzu i spokoju;) nie panikować....aaaaaaaa!!!!!!!!! i powiedzieć, ze ja juz rodziłam;) kto by pomyślał.... Carlaa napisz po ktg...co Ci powiedzieli i w ogóle.... piszcie, bo mało czytania miałam, do roboty dziewczyny,pisać, pisać!!!!! Trzymajta się Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. ARKADIA............10.08.05........... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.............4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............22kg .........Marylka.........109 Alexandra .........27.08.05..............9kg........?..................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAMUSKI PUZO......wiesz cos ostatnio mam straszena ochote na slodkie hihihi... zaraz moj maz pojdzie do piekarni hihihihihih ;) i kupi mi paczka...ale jestes przez Ciebie chce poczka :P ❤️ aaaaa podobno kazdy porod jest indywidualny wiec z niunia moze byc naprawde inaczej...zobacz Dominika pierworodka... wiec wszystko jest mozliwe... nie taki.....straszny... jak go maluja prawda hihihihihihhi popisz troche na kafe to Ci ta nerwowosc zniknie hihihihih .... i przepraszam za wprowadzenie w blad wizyte mam jutro ;) zawsze mialam w poniedzialek a tu we wtorek nagle .... tak nakrecilam wszystkim :) w sobote bylam na akupunkturze...ale smiesznie bylo...nic nie bolalo caly czas ise zastanawialam jakie to bedzie uczucie...hihihihi mialam antenke w glowie i po trzy igly po prawej stronie w nodze i rece...dlaczegobylam.. bardzo polecane przy porodzie szyjka robi si emiekka i zmniejsza sie czas porodu kilka wizyt wskazanych ..... trwalo to 30 minut...odbior mam teraz dobry tylko nadal polskich fal nie sciagam a moj maz sie smieje...:D :D :D :D :D :D :D jaka pogoda u Was u mnie chlodno hihih tak wsam raz na prasowanie... odkadane przez weekend... ktory minal przyjemnie i leniuchowato... pozdrawim MAmuski teraz juz nie pisze SIEPNIOWE bo Lipcowka juz u nas jest hihihihih aaaaaaa Dominisiu dla Ciebie http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;29/st/20050713/n/Krzysiu/dt/18/k/d501/age.png gdzies sobie go tam wklej ... jak nie bedzie dzilala to podam Ci adres i zrobisz sobie nowy hihihihi ;) do pozniej ❤️ papa Ciocia Carla 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien doberek :) nareszcie mamy poniedzialek :) jeszcze tylko kilka dni i bedzie czwartek ... a w czwartek mam wizyte :) ... HURRAAAAAAAA!! czekam jak na zbawienie kurde :) do zadnego lekarza nigdy tak chetnie nie chodzilam jak teraz do gina :) tez tak macie?? ja sie nie m,oge doczekac... normalnie odliczam dni... szczegolnie ze obiecal mi mierzenie mojej kruszynki :) wiem!! wiem!! mam jakas obsesje na tym punkcie... ale wy mnie rozumiecie prawda?? w kolko tylko slysze ze mam taki maly brzuszek ( chociaz teraz rosnie doslownie z dnia na dzien , ku mojej ogromnej radosci) ze najzwyczajniej w swiecie zaczynam brac sobie do serca te uwagi i sie niepokoje... teraz chyba jestesmy bardziej uwrazliwione na wszelkie slowa niz kiedykolwiek wczesniej , prawda?? ... w koncu tu chodzi o nasze male skarby ... nasze dzieci... jejku dziewczyny!! jak ten czas leci... to juz niedlugo.... aleksandra!! mam mam :) stad te mile skojarzenia :) Fiona!! mnie tez zdziwilo , ze uznali Krzysia za wczesniaka!! polozna na szkole rodzenia mowila nam , ze poczawszy od 37 tygodnia porod traktowany jest jako terminowy... to kryterium wiec odpada... poza tym przeciez duuzy chlopczyk z niego... naprawde nie wiem o co tu chodzi... Puzus!! jak ja cie doskonale rozumiem!! mam dokladnie to samo... brrrrrrrr!! okropienstwo!! mysle ze u mnie to wynika ze strachu... najnorn\\malniej w swiecie sie boje dziewczyny... chcialabym , ale sie boje... i to wlasnie wywoluje we mnie taka burze ze... ho ho!! grzmoty... pioruny... deszcz... i wiatrzycho... cholerne wiatrzycho ktore targa na wszystkie strony... na szczescie jak to zwykle po burzy przychodzi slonce :) czasem nawet jest tecza... i znowu jest pieknie... jasno ... i kolorowo... i wiecie co?? w takich chwilach dopiero docenia sie co to znaczy prawdziwa wiez z partnerem... porozumienie... wsparcie... pomoc... to prawdziwe szczescie miec przy sobie bratnia dusze... ehhh!! jak tylko o tym pomysle to sie usmiecham... podziwiam tego mojego kiciusia... naprawde go podziwiam :) ... no dobra!! juz juz!1 koncze z ta nostalgia :) biore sie za sprzatanie , a potem kolejna rundka po miescie... normalnie lazik sie ze mnie zrobil... na tylko nie moge wysiedziec :) buziaki dziewczyny :) do pozniej :) ps. coraz bardziej martwie sie o Nesie... wiecie cos o niej?? no i co z reszta dziewczyn?? Isia , Karin, Ewcia... Rika tez sie dawno nie odzywala... Dalka... Ewelin chyba tylko raz... nie mowiac juz o Lotnej i innych dziewczynach... co z Wami?? odzywajcie sie szybko!! tak niewiele nam juz zostalo...nas juz zostalo... a powinno byc chyba na odwrot prawda?? jeszcze raz BUZIAK :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Witajcie laski Dzisiaj wraca mój synek z wakacji!!!!!niestety z moja matką :-( Ale co tam , i tak mieliśmy z mężem 2 tygodnie laby bez niej.sami w domu........wiecie.Strasznie bym chciała mieszkac osobno. Carla-dzieki za smsa .Kiedys leciał taki program na RTL :Mein Baby"-tam tez właśnie stosowali akupunkture podczas I fazy porodu i jest to całkiem normalne w Niemczech.Oglądałam codziennie ten program.A u nas?szkoda gadać.No i warunki w tamtejszych szpitalach o niebo lepsze.Nie ma co , jesteśmy o 100 lat za murzynami pod tym względem. Wiecie co?Ja wam strasznie zazdroszcze, nawet jak urodzicie po terminach to i tak o wiele szybciej niz ja.takie czekanie w koncówce jest najgorsze.A jak ja sie "spóżnie" to moge sie nie załapac na 1 września i ominie mnie bardzo wazne wydarzenie-synek idzie do I-szej klasy. jak wasze samopoczucie?U mnie sie sypie.Brzuch mnie zaczyna bolec na dole,kłucie tez mi dokucza i tak od paru dni.Co chwile cos innego. Do tego wróciła sprawa z pracą męża.Znowu szef chce zamknąc sklep.Jeżdzi po wszystkich ze za małe obroty......idiota.Co maja chłopaki sprzedawac jak nic nie ma na stanie .W dodatku nie płaci, trzeba sie prosic o wypłate.Prowizji nie dostaja bo obroty............w Sumie to mąż pracuje za 550 zł-paranoja.jego praca stoi pod znakiem zapytania, ja nie pracuję, dwójka dzieci,milutko.Koncze gderac bo bede jak moja matka :-P Pozdrowionka i miłego dnia Nie cieszcie się , jeszcze tu wrócę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
macie Skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie !! Ale dzis upal, kolejny letni i upalny dzionek. Sluchajcie mam pytanie do tych dziewczyn, tkore juz kiedy rodzil. Dzis moja kolezanka w pracy powiedziala mi ze po urodzeniu dziecka zaczely jej wypadac wlosy i miala problem z zebami. Jak mowila gabinet stomatologiczny stal sie jej drugim domem. Jestem przerazona, czy Wy tez mialyscie problemy z wlosami i zebami ?? Plisssssssss napiszcie cos bo ju mi serece wali z przerazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Kochane Sierpniówki! Arkadio, widzę,że mamy sporo wspólnego - ja też ciągle bym mogła chodzić teraz do ginekologa,żeby przekonywać się i upewniać,że wszystko dobrze.No i też na tyłku nie mogę usiedzieć. Miesiąc, dwa temu czułam się słabsza, a teraz mam przypływ energii,że hej! Moja wizyta też w czwartek, ale tym razem trochę się boję, bo od niej będzie zależało, czy i kiedy mam iść do szpitala. Niedawno panikowałam,że może to już wkrótce, skoro Dominisia...,ale teraz czuję,że może to być nawet po terminie.Nie zdziwię się, jak mnie któraś z późniejszym terminem" wyprzedzi". Dominisiu, raz jeszcze gratuluję Ci z całego serca. Dzięki za optymistyczne słowa, myślę,że są nam teraz potrzebne. Fiono,mam nadzieję,że pokonacie trudności związane z pracą męża, a mama po wczasach może się trochę zrelaksowała i nie będzie tak źle. Doskonale Cię rozumiem z tym wspólnym mieszkaniem, bo od 3 lat mieszkamy sami i jest naprawdę super, bez porównania z wcześniejszą sytuacją. Z drugiej strony sa tez plusy - będziesz na pewno mikała spora pomoc pry dziecku.A tak swoją drogą - dałabym wszystko,żeby moja mama żyła, zwłaszcza teraz... Carla, masz rację - przydało mi się to odstresowanie, ale chyba ni9e będzie tak jak z Twoją mamą - wiesz,że w 4 dni po imprezie... Kończę,o chyba pranko mi się właśnie skończyło prać. Pa, Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Tez przyszła mamo-wyprowadzę Cię z blędu-nie ufam mojej matce i nie zostawiłabym małej pod jej opieką.Niestety mieszkamy razem pod jednym dachem ale nasze relacje nie sa przyjemne,czasami sa bardzo ostre z tego względu ze "mamusia"ma silna nerwice która się poglębia.Ma ciągłe zmiany nastroju i nie reaguje adekwatnie do sytuacji,czasami spi non stop , czasami łazi po mieszkamiu.Ciągle doszukuje sie spisków przeciwko niej,ma wrecz obsesję na tym tle.jest najbardziej fałszywa osoba jaką znam.Potrafi wyzwac od najgorszych za nic, nawet mojego syna.Teraz jest na etapie wpajania mojemu mateuszowi że jest mniej wazny niz córcia która sie urodzi .Zawsze neguje moje nakazy lub zakazy wobec Mateusza.Ja prosze zeby zajął sie lekcjami , ona wlacza mu telewizje.ja chce zeby spal sam , ona go wpuszcza do swojego lóżka, mówi mu ze "nam przeszkadza"(nam czyli mnie i męzowi".Nigdy przenigdy nie zostawie malej z nia, a Mateusza musze odchamic jak przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla ja tam sobie dogadzam, właśnie drozdzówkę wchonęłam oczywiście z makiem:p polecam;) a pączuś pychotka, co??? :p Wyszłam dzis do miasta i każdy mi się mówił...ty jeszcze chodzisz... Fiona ja też prawie w rozsypce;) a rzeczywiście matka może wróci wypoczęta..praca, praca...ciężko, mam nadzieję, że się Tobie polepszy. Dobrze, ze masz się czym pocieszać - Marylką...słodkoscia, która wyjdzie z brzuszka może nie tak późno jak myślisz:):):):) i tak marginesie...rozumiem Cię doskonale na temat - matka... Widzę, ze my wszystkie juz przezywamy Mój Maciej od wczoraj chce żeby mu tatuaze przyklejać na ręcę, wygląda jak porysowany mazakami;) Alexandro rzeczywiście problem z włosami po porodzie miałam okropny, musiałam je obciąć, stosować rózne balsamy ( głównie pomogła rzepa i pokrzywa) i ciagle wypadały...z zębami miałam mniejszy problem...na szczęscie..dzidzia nam wszystko wartosciowe zabiera, ale za to jest zdrowa i silna, a Ty na pewno poradzisz sobie z włosami i zębami:):):) ok, lecę sobie malinówki strzelić;) papatki brzuchatki;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Oj, Fiono, nie wiedziałam,że aż tak . Szczerze wspólczuję. Straszne musi być takie małe domowe piekiełko. Te drobiazgi, które wyniszczają, jak kropla drążaca skałę. Wiesz, kiedyś usłyszałam zdanie jakiegoś psychologa,że młode małżeństwo to chocby w namiocie, w garażu, byle osobno. To oczywiście była przenośnia, ale sporo w tym prawdy. Dziewczyny, ratujcie, mszyce i muszki atakują. W bloku i w ogóle w całym mieście pełno ich. Po przyjściu z balkonu byłam tym świństwrm oblepiona - ubranie, twarz, włosy. Brrrr. Na praniu pełno uch sieezi, aż sie brzydzę, Ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamuski... Puzo i tu Cie zaskocze hihih :P... nie dosyc ze paczek to jeszcze drozdzoweczka oraz amerikan i kikla slicznych jabluszek hihihih :D :D :D :D :D :D uwaga leca.... leca...leca.... Tez przyszla mamo no ja mam taka nadzieje ze jeszce troszke pochodzimy ... moja mamuska miala zostac w szpitalu...ale poszla na to weselisko a to juz byla koncowka ciazy wiec luzzik nam to nie grozi hihihihih ;) a juz niedlugo wizyta 21 lipca jak pamietam i duzo sie wyjasni prawda... !!!!!! Fiono .... taki okres letni ze klienci mysla tylko o wakacjach... i jak tu cos sprzedawac... prawda ...ale mam nadzieje ze szef jest wyrozumialy...i wszystko bedzie dobrze... 🌻 podaj login na skypa... Puzo jak to strzelic malinowki... hihihihhi ja dzisiaj tez piore i prasuje... lece ...dalej do pozniej 🖐️ Carla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... co do mam...przykro mi ale sie nie wypowiem ... bo ja bardzo tesknie za swoja.... choc codziennie rozmawiamy przez telefon to lezki w oczach staja... mam nadzieje ze u Was sie polepszy... i cosik chociaz na dobre sie zmieni...tego zycze z calego serca... co do mieszkania samemu Tez przyszla mamo masz 100000 % racje ... moja Sia tez tak zawsze mowi cziasne ale wlasne sami... my mieszkamy sami ... i naprawde jest inaczej... UWAGA LECE Z KLAPKA NA MUCHY ...plasssskk...plasssskk.... sio sio.... odganiam je 🖐️ .... :) a trzeba buzie zamknac zeby nie wlecialy :) 🖐️ do pozniej Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przyszła mamo no właśnie te paskuctwa były też u mnie akurat jak pranie śpiochów robiłam...oblepiły mi wszystko, łącznie z oknem, ścianą, balkonem i wkroczyły chamsko do domu siadając na komputer i wszystko co blisko okna...koszmar...pisałam o tym...na szczęscie te masowy atak trwał parę godzin...na drugo dzien było w miarę;) osobno mieszkać to rzeczywiscie RAJ...sama na początku mieszkałam u tesciów, a teraz od 4 lat już jestem na swoim...luksus, mimo, że malutkie mam mieszkanko, ale własne i mam SPOKÓJ, co kazdej życzę...szczególnie Tobie Fiono🌼 Carla juz widzę jak my byśmy miały cukiernię:p jeszcze w spółkę byśmy weszły;) bankrut murowany;) A strzelić malinówkę to wypić herbaty malinowek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... hihihihih :) :) :) :) :) :) :) dokladnie ...PUZO mam teraz taka ochote na slodkie ze hohohoh..... a teraz rozumiem strzelic malinowke...bo myslalam najpierw o jablkach potem o likierkach i wogole trop nie ten okazuje sie hihihih no strzelaj hahaha 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia wroc
Czesc wszystim mamusiom:) dawno nie pisałam ale w domku miałam remnt i nawet nie mialm czasu na ogladanie telewizji ale tak to jest jak sie robi wszystko na raz łazienka przdpokój i pokoik:) Apropo wczesniejszych porodów ja miałam termin na 13.08 ale lekarz powiedział ze urodze max za 2-3 tygodnie bo szyjka jest juz mocno skrócona i zaczyna przpuszczac zalecił siedzenie w domku Na szczescie dla dzidzi juz wszystko mam łozeczko kupione w sobote Prosiłabym o zmiane w tabelce termin na razie niech zostanie 13.08 kilogramów 12 dziewczynka(emilia) pas 105:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. ARKADIA............10.08.05........... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............22kg .........Marylka.........109 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100 Hallo Asiu... tabelka na zyczenie 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa zapomniałaś imię dopisać;) ;) ale mamy apetyty takie same:p Witaj Aska zaglądaj do nas czesciej TABELA I *************************************************************************************** Dominisia Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. ARKADIA............10.08.05........... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg...........Emilia...........105 DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............22kg .........Marylka.........109 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś się zgubiło serduszko, więc znowu wklejam tabelkę;) carlaa zapomniałaś imię dopisać ale mamy apetyty takie same Witaj Aska zaglądaj do nas czesciej TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG......PŁEĆ PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu...............105 KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz..............130 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........16kg...........Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. ARKADIA............10.08.05........... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05........... 9 kg..........Maja...............94.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg...........Emilia...........105 DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............22kg .........Marylka.........109 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Carlaa-madziaimarcin1979 Sumienia nie macie, wredne babska.ciągle tylko o slodkim. Ja tez bede wredna . Kto chce zimnego slodkiego arbuzika z lodóweczki, taki soczysty az po brodzie spływa.........he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzika to juz w ogóle bym wchłonęła błyskawicznie:p :p :p mniamu, ale mam ochotę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×