Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Megji
Witam mam problem i nie mogę sobie poradzic może znajdzie się ktoś kto mi pomoże.. Mój synek ma pawie 6m-cy od 3m-cy budzi się co pół godziny a wcześniej zdażyło się że przespał 6godz.,bardzo ładnie przybiera na wadze a ja nie wiem co robić. Właśnie mam zamiar spróbować tej rady.Podobno należy podawac herbatkę i ma to robić tata. Najważniejsze nie karmić w nocy.co Wy na to? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megji, musisz podac wiecej informacji-czy coś w Waszym zyciu się ostatnio zmieniło, tzn. wróciłaś do pracy, przeprowadziliscie sie itp? Bo takie częste budzenie sie nie musi być zwiazane z glodem-mój mały tak odreagowuje dzienne rozstania ze mną...Herbatka u nas nie zadziałała, a ponieważ ostatnio mały spadł z wagi, mam obowiazek karmić go wg jego potrzeb-podobno niektóe dzieci tak często chcą jeść i nie nie ma bata..jeszcze nie wiem, do której opcji sie przychylić-że moga takie duże dzieci budzić się w nocy, czy że raczej nie powinny. Dlatego póki co karmie, choc czasem mam dosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, gapa ze mnie, doczytalam, ze to juz od 3 miesiecy..ale moze byc zwiazane z jakimiś zmianami-powrotem do pracy przykladowo.Jesli jednak nie, to życzę powodzenia z herbatką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megji
Pracuje w domu więc nic się nie mieniło. Mogę jeszcze dodać że mały jest bardzo duży waży ponad 8800, a od jakiegoś czasu nie chce zbytnio jeść w dzień. boję się czy nie przestawił sobie dnia z nocą. Jeszcze dodam że w dzień jest bardzo spokojny a wieczorem adnie zasypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megji
Pracuję w domu więc nic się nie zmieniło. Mały jest grzeczny w dzień tylko jakby mniej je, za to w nocy... Bardzo ładnie zasypia może dość wcześnie bo o 19.30 i pierwszy raz budzi się o 21.30 a potem mamy jazdę do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megji
Przy pierwszym dziecku też ak było( ale to było bardzo dawno 6 lat temu) i wtedy wytrwałam do 10 m-cy w takim stanie, teraz chcę coś zrobić żeby się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej megi może za długo mały śpi w dzień i w nocy jest wyspany. Moja 8 miesięczna córa śpi w dzień tylko 2 razy po 30 minut, za to w nocy śpi(odpukać) prawie wspaniale często sierpniówki Was podczytuję;) sama mam córkeczkę z sierpnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megji
Może. w dzień śpi ok.4-5 godzin. Ale jak go nie kłaść jak jest zmęczony, trze oczka i marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Megii ja ci nie pomogę bo moje dziecko w dzień spi tak 4 razy po 40 min a noc to tak mamy od 21 do 6 budzi sie raz Mamy trzeci ząbek-prawa górna dwójka(Adrainek Iwki taką kolejność ząbków chyba miał z trgo co pamiętam). Zdjecia Adrianka i Dustina obejrzane fajne bobaski -wkleiłam tez kilka swoich,ale nie swiątecznych. Isiu -❤️ nie mozesz mówić że niczym sie nie masz pochwalić,a rozwojem intelektualnym,manualnym-jakze widocznym u maluchów,obrotami na boczki i w ogóle taka masz fajną córę!!!!!!!! Kroma zaglądaj i głos zabieraj coraz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu gratuluje ząbka🌻🌻🌻 tak my taką kolejność mieliśmy najpierw u góry szły dwójki a zaraz za nimi jedynki:)u nas narazie cisza z ząbkami Megi ja też jeszcze wstaję z dwa razy w nocy do małego aby go nakarmić choć bywają nocki gdzie Adi potrafi przespać prawie całą:) Kroma zapraszamy do nas🌻 Mały śpi ja piję sobie kawunie i nic mi się nie chce:(teściowa mnie zapraszała ale tak mi się nie widzi do nich iść...chyba nie pójdę w koncu przeziębiona jestem i nie będe zarażała choc to 2 piętra wyżej;) pozdrawiamy buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam dodaliśmy kikla zdjęć :) na bobasach :). Ulcik wariuje z Dawida gitarą. Nogami w przyciski uderza i gra :). Może w końcu jej te zęby wyjdą, bo maruda z niej straszna ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, nie bardzo mam czas ostatnio...wiec na chwile, poinformowac nowych fotach Jucli na bobasach - juz sa:) Isiu 🌻 nic sie nie martw, zobaczysz jak tylko zdejma Niuni szyne to wszystko w mig nadrobi, ze mna bylo to samo.. Myslami z Toba i Wikunia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) pszczoła- dla tobiego🌻- przestał być poganinem;) irenko❤️ ty wszystko wiesz, ale powtórzę - jaśmina siada z półsiadu- z pleców- nie ma szans, nie stoi, przewroty ten leniuszek uskutecznia, jak się jej przypomni.... nie martw się kobieto, bo twoje dziecko z szyną robi tyle niż moje bez niej!!! a propos krzaczka- właśnie odbywa pierwszą lekcję z kubkiem niekapkiem, jest sfrustrowana jak cholera, bo nie chce tak łatwo lecieć jak z flachy:P wczoraj wreszcie dostała zaległy prezent zajączkowy, oto i on: http://usa.pegperego.it/showPage.php?template=products&id=827&masterPage=tessuti_passeggini-ok.html&search=1283743 zasnęła w nim momentalnie, więc chyba go zaakceptowała:D elu🌻 gratuluję zdolności michałkowych i kolejnego ząbka- też:D nesiu🌻 mati jest naprawdę niesamowity:) iwka🌻 adi to prawdziwy słodziak:) sisi🖐️zazdroszczę ci pogody... u nas było zimno jak za cara;) carlusia👄 stawiam ci nocniczek> bo dawno tego nie robiłam:D i czekam na ciebie.... puza🖐️ sto lat cię nie widziałam;) gruby misiu❤️ i jak zakup wózka?? dotarło, co miało? dalka🌻 gratuluję!! więc i ty tego lata zmieniasz adres:):) a tak w ogóle, to wczoraj byliśmy na poznańskiej prapremierze nowego filmu j.j.kolskiego \'jasminum\' (piękny tytuł;) ), cały czas oboje jesteśmy pod wrażeniem!! niesamowity, piękny i wzruszający obraz:) dobra- spadam do mojego wyjca:D buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja z kubasem kawy siedzę przy kompie,mały michaś ogląda bajki z lózeczka,od paru dni tylko stanie(już nie siedzenie) go interesuje,kiedy trzymam go na kolanach to łapie mnie za szyje i wstaje. Fionko mysalam w nocy o Tobie,jak twoje dzeicaczki jak samopoczucie sissi twoja Julka taka rozesmiana fajna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) my dziś mieliśmy pobudkę o 6.20 Adi wyspany tak więc mamusia też wstła i pozmywała naczynia bo wczoraj mi się nie chciało:0 Ja teraz sączę kawunię więc zapraszam na kubeł gorącej kawy:) Adi właśnie usnoł :)więc mogę chwilę posiedzieć :) Elu mój też sie na początku wdrapywał na mnie :)a pózniej jak zakumał że można wsstać koło kanapy to teraz nic nie robi tylko tam stoi;)zabawki odeszły na drugi tor... Julianko Adi chętnie się z Jaśminka umówi:D to dla niej🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dalka świetnych maz tych dzieciaczków:)Gratulujemy sprzedaży mieszkanka:) Isiu🌻twoja malutka nadrobi wszystkie zaległości jeszcze nie jednego przgoni;) dobrz uciekam pod prysznic :)jadę dziś kupić małemu kurteczkę na wiosnę ciekawe czy coś znajdę:) buziaki miłego dnia Dla wszystkich mamuś i ich pociech🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo ...... :D :D :D :D :D :D Ostatnio bylo mnie malo jak nie jednej z NAs !!!!! ale juz wracam ... buhahahaha .. :D :D :D :D :D mam dobry nastroj .. nic mi go nie zmieni .. !!!!!! Przylacze sie do kawy herbaty slonca :D :D :D :D Julka ..teraz royumiem opis na gg .. :D my wybieramy sie do kina ..jak tylko bedziemy w kraju ..ja osobiscie mowiac nie moge sie doczekac ..nie pytaj o rodzaj ..bo to bedzie tylko i wylacznie komedia tak dawno nie bylismy !!!! Isiu ..ja stracialm wszystkich dziadkow ... niedawno tez byky rocznice wiem jak to boli nawet po kilkunastu latach .. dluga droga przed Toba !!! Wynagrodzil mi fakt ze P. ma wszystkich dziadkow .. i pokochalam ich jak swoich :D jak mowia co w rodzinie to nie zginie Iwka ogladalam Twojego bobaska :D Elus : uslyszec mama ..niby nieswiadomie to tak ❤️ sie cieszy Nesiu co ja tu bede wypisywac Mati jest super !!! ! Dominisiu :D :D :D Pszcola .. ciesz sie ze wszystko poszlo po Twojej mysli ... :D :D mam taki plan na nasz przyjazd jechac do 3 miast.. moze wtedy w wiekszym gronie gdyby ktos mial ochote :D Poznan Torun i Warszawa :D ale to plan moze glosno nie powinnam pisac.. :D jakby co to nie czytalayscie ok :D :D :D ;) AAAAA DALKA ... extra z mieszkaniem ... mi i Julce tez sie tak udalo prawda 🌻 przez swieta schudlam 1,5 kg ... buhahahah a jadlam jak ...teraz tez jem wyjadam resztki ciasto zapraszam jak toras ma ochote ma ly za to chyba przytyl z pol kg ... :D :D :D napasiony.. ;) boje sie co bedzie u mojej mamy jak ona zacznie mu gotowac podawac ..bedzie mial wiecej oponek niz teraz :) i to beda wtedy 245 .. :P dobra bo pisze glupoty !!!!!!!!! :P znikam do pozniej :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wpadam tylko na chwilkę, bo dziecię mi ponadprogramowo spi i nie mam co robić:) Moj znajomy pracuje w stowarzyszeniu dla nosicieli HIV, szuka pomocy dla dziewczyny w 8 miesiacu ciąży-jest nosicielką, ojciec dziecka właśnie poszedł do wiezienia, wyjdzie za 9 lat, a ona nie ma KOMPLETNIE NIC dla maluszka. Potrzebne jest wszystko, co kto ma albo wie o kimś , ze ten ktoś ma...Jeśli któaś z Was chciałaby i mogła pomóc, to piszcie na mojego maila. Dziękuję z góry i pozdrawiam 🌻 dla wszytskich jubilatów bądź obchodzących jakieś rocznice (Julka;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ojojoj, nie wyspana dzis jestem..:( Jula cala noc cos marudzila, troche spala z nami troche w lozeczku i tak sie umeczylam tym wstawaniem do niej,ze nie wiem.. Tak wiec, dajcie kawy kobiety!!!! Ide po coffee, bo padne zaraz. Pozdrawiam 🖐️ Isiulku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Witam się tylko i uciekam pracować, dziś później na szczęscie zaczynam. Paulina znowu nie spała w nocy, koszmar, noc w noc to samo Całuję Was serdecznie i do zobaczenia wieczorkiem :) 🖐️ 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliś miała twarde lądowanie z łóżka na podłogę, Dawid się gorzej spanikował od niej. Będzie guziol na czole. Nic jej nie jest bo rozrabia normalnia jak zawsze :) i próbuje rozebrać mój telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej głowie nieco się przejaśnia... Wiki od paru dni robi kupki!!! Robi je samodzielnie, czopka ie było w użyicu już dawno!! Hurra!! Moja rodzinka zbiorowo zeznaje również że wczoraj kiedy ja byłam w sklepie Weronika powiedziała \"mama\". Od wczoraj ją również namawiam żeby powtórzyła, ale moje inteligentne dziecię ma to w nosie... No i rzecz najważniejsza dzisiaj: żona mojego kolegi i sąsiada zarazem, Anetka, urodziła wczoraj po 21:00 synka!! Mały jest wczesniakiem, miał urodzić się dopiero 15 maja, ale waży 3 kilogramy i czuje się dobrze. Oboje czują się dobrze. Więcej nic nie wiem, sąsiad nie ma czasu na chwilę rozmowy, stawia pępkowe w pracy, hiihihihi... Może wreszcie 18 kwietnia zacznie kojarzyć mi się z przyjemniejszymi rzeczami... Julka- amore mio ❤️ pszczółko 🌻 sisi 🌻 Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo :D Dalka 😘 dla Kulci 🌻 zaraz zmykam na spacerek :D Pszczolko .. ??? jak moge pomoc ??? niedlugo bede napisz co potrzeba ???? Isia czuje sie pominieta :P gratulacje dla sasiadow .. :D Skye ..wszystko bedzie dobrze .. 🌻 znalazlam cosik wklejam .... dla NAS Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić... Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie. Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho... Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie bardzo szybko. Mogę Cię wtedy potrzebować... Twój przyjaciel... sciskam WAS MOCNO 😘 ❤️ dla tych co sie nie oddzywaja ... 🌻Fionus ❤️ myslami ❤️ m z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowo michałkowi idą na raz trzy górne ząbki,maq już trzy a teraz jednoczesne ząbkowanie! Dzis je ujrzałam.Moje dziecie praktycznie dzis miało 3 drzemki po 40 min a nie spi od 5.50 rano.Spacerowaliśmy długo a mimo to teraz drzemki nie chce tylko zyć bawić sie.. Uciekam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wojtuś jak ząbków nie miał, tak nie ma... w końcu, po prawie dwu tygodniach opóźnienia z przyczyn różnych, idziemy się jutro szczepić, ciekawe do czego pani doktor czepi się tym razem? ;) Wózek, specjalnie do spacerów wyjazdowych z Natalką i Jej Mamą, (leciutki i łatwo składalny) po pewnych perypetiach mamy... Tylko Natalki i Mamy Natalki do wspólnych spacerów nie ma :( No ale takiego pięknego wózeczka jak Jaśminka dostała, to nigdy nie posiadaliśmy... U nas zwykle granat + stosowna kratka. :) ciekawe dlaczego? :p Prześilenie wiosenne tworzy ze mnie zombi... jstem rozmełmana do kwadratu... Nawet dziesięć kaw mnie nie uratuje... 💤 No to już pomarudziłam. :o Teraz się uśmiechnę :) i odmelduję. Carlaa! dobrze, że znów więcej piszesz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam
czy sprawdza wam się elektryczna niania? Jesli nazywa się to inaczej to chodzi mi o glośniki przez które słychać jak dziecko w innym pokoju czy dalej budzi się. Mnie interesuje zastosowanie tego gdy dziecko będzie w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Gruby Misiu .. :D Ela ..no to bedziesz miala juz wiecej zebow od nas :D hihih ;) do pytajacej mamy ...ja nie posiadam takowego urzadzenia ..moj syn jest tak glosny ze w ogrodzie go tez slysze :D :D :D :D :D :D ...zreszta ..to indywidualne podejscie prawda ... sama musisz wiedzec czy przyda sie u ciebie a czy sie sprawdzi to chyba inna para kaloszy ..my nie posiadamy .. u nas raczej nie zdaloby egzaminu .. :D moje zdanie zbedne urzadzenie wlasnie wrocilismy maly byl prawie dwie godziny na powietrzu z nimi ... a my bylismy u znajomych na grilu hihihih :) to na tyle do pozniej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Carlaa! ❤️ dzięki Ci za ten uśmiech szczery i od ucha do ucha! nam też elektroniczna niania była zbędna, bo ogrodu niestety... brak :( a mieszkanie tak wielkie, że nawet jak kto szeptem w jednym końcu przemawia to w drugim słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu ... :D :D :D :D i jeszcze nie jeden dla Ciebie !!! Dziewczyny to nasz topik ..on bez nas nie istnieje i nawet bez tabelek :P to my go tworzymy nasze opowiesci to serce tego topiku nasze smutki radosci ... przypomnijcie sobie jak pisalysmy o pierwszych kopniaczkach pod ❤️ dlatego bede pisla do Was tak dlugo jak bede mogla .. Jestescie dla mnie tym cudownym wspomnieniem .. kiedy maly byl w brzusiu ..te opowiesci u znajomych a kolezanki syn corka ..robi to ..jestescie moja ksiazka . PODRECZNIKIEM !!!!! wrecz !!! TAk ..to od Was czerpie te madrosci hihih ;) :P wiec prosze dzielic sie wszystkim tym dobrym i tym zlym bo czyz to nie cudowene wiedziec ze gdzies tam blizej czy dalej jest ktos kto poslucha .. i powie BEDZIE DOBRZE..czasem takie dwa slowa a ratuja duche ... ciesza oczy .. ❤️ a zebralo mi sie na sentymenty ... jak mi jest ciezko to czytam nasze wpisy poczawszy od lipca... :D kiedy to nasza Dominisia wydala syna na swiat ..a potem Nesia ... :D i poszlo dalej .. :D a teraz zobaczcie co te maluszki robia jakie sa duze ...chwlimy sie nimy a Weronika to a Paulinka tamto a Michas .. a Mati i moglabym pisac w nieskonczonos TAK PISAC W NIESKONCZONOSC ..ale chyba nie chcecie ..zanudzania ..i tabelek bo z nudow moge wkleic jedna :P kocham Was ... ❤️ sciskam mocno ... i ide sobie bo Was nie ma :D czekam jeszcze cierpliwie ..az.. Mama Natalki sie odezwie Fona napisze .. Nesia ktora ma ciezkie dni w pracy wroci .. :D piszci eprosze wpadajcie na te kilka chwil .. tak malych a jak cennych dla nas po drugiej stronie na koncu kabla wpatrzonych w monitor .. :D Niuninka napisala mi smska ..ze chce wejsc na stronke ..ale nie weszla ..jest w Polsce ... :D mam nadzieje ze mala dobrze zniosla droge ???? pewnei tak ..napisz kochana :D sciskam was mocno przesylam obslinione buziaki od Dustiego i ide zrobic kolacje mezowi bo z pracki wraca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×