Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Pszczółko, nie miałam na mysli wkonawcy czynności jeno takie coś z główką i ogonkiem, zwane plemnikiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to przepraszam:) Ale póki co to lepiej chyba nie, chociaż już sama nie wiem, tak gadam bez ładu i składu:) Lepiej niech Ciebie zapyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Cześć Gópki Z tym majem Matko Natalki to jest tak że on bedzie ale DOPIERO PO KWIETNIU !!!!!!!!!!!!!!!!!buhahahahah A poważnie to A co tam powkurzam laski troszke Otóż my z ową matka Natalki mamy dziki plan spotkania sie na pewnej działce pewnego maja Carlaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gadaj babo bo sie do Ciebie przejde , a jak juz dojde to posiedze i to długo więc się BÓJ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy ze przez chwile czlowieka nie ma i co sie robi ... :P wlasnie wrocilismy ... musze Was poczytac .. prawie dwie stony splodzilyscie ... ten ostatni czytalam ... Fiona ...przyjedz zrobimy domowe przedszkole .. :D :D :D :D a jesli chodzi o co to ja tam napisalam to taka mala glupotka .. hihih :D :D :D :D ok juz Was czytam i pisze :D 🖐️ do za chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Te gópki to nie dosłownie Tak dla jasności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Pamietacie ????? "Domowe przedszkole czy słońce czy deszcz Przyjść może do Ciebie jeśli tylko chcesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, tu same gópki i @ ! a co jedna to większa! A domowe przedszkole? czemu nie! ja się piszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie, nie ejstem zadnym gópkiem ani @, tylko skończoną idiotką i prosze następnym razem pamiętać o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie, idem se pisać prace:P Julka, coz mnie słabo (=w ogóle) nie zmotywowałaś dzis, bo juz od dłuzszego czasu dupsko przed kompem grzeję w celach niecnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Niecnych pscółko ???? Te dziołchy pscoła gołych facetów ogląda na necie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdej z Was powiem ... :) ...na kocu postu jest wiec mozecie pominac co wazniejsze hihihihihi.... :P jak mnie od @ nazywacie ...to na koncu bedzie :P a swoja droga to jestem @ .. hihihi :D Dzisiaj tak ladnie na dworze u nas prawi tez 20 stopni ..slonce ze hej 🌻 Gruby Misiu ..najstarsza .. :D to ja zaraz po Tobie :D ja do stolu biesiadnego dokladam amaretto do kawki .. :D i cos tam jeszcze kawowego stoi ..Batida moze byc ..to z mleczkiem wiem ze kolorowych nie wszystkie lubia ;) ale jak od koloru to tez od wyboru hihihihiihi Julka ... ❤️ jestes bezbledna .. poznanianko jedna :D Pszczolko .. przeciez wiesz .. :D bedziemy domowac juz niedlugo ...a Fiona obiecala ze dojedzie ;) Mamo Natalki .. 22 jestes ja tez z 22 ale wrzesnia :D :D :D a ja koncze panne ..i uparcie zawsze twierdze i tego bede sie trzymala do konca ..zem... panna :D a jesli chodzi o to co bedzie 4 maja i bedzie trwalo tylko sekunde ... to w nastepnym poscie ;) nie no bo mnie za @ .. przez zata gluptke jaki ruch u nas sie zrobil jak ja Was KOFAM !!!!!! ❤️ o godzinie 01.02.03sekundy :)04.05 maja :D 2006 roku policzymy sobie w dacie do 6 sciu .. :) i to tylko bedzie trwalo jedna sekunde :P i zdarzy sie raz w zyciu .... :P 01.02.03.04.05.06 :D to na tyle koniec zagadki ... :D prosze nie bic :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
A co do gópków.......... Odmiana żeńska gópka to tyż gópka prawda? No chyba gópek i gópka Taka gópawka a nic nie piłam Ja dla odmiany nie uważam sie za gópka ani idiotkę tylko Mega kretynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, bić nie będziem... za to ogłaszam konkurs! która otworzy następną stronę, ta największa małpa! a tak w związku z małpą, czy któraś z Was, tak jak ja, nie może się na pierwszą po porodzie doczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carllaa- ja ciebie ubijut !!!! Obstawiałam , że chodzi o jakies zaćmienie słonca Jak już do Ciebie dojde to kupie flache albo 5 Babaloo Piła mania ? W Polsce nie ma :-( przynajmniej nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ave łyk,lub flaszka zimnego lecha dla wszystkich.... Fionka jak fajnie że jestes TPM daj znak życia ja mogę być małpą i otworzyć nastepną stronke a co tam bardzo was Kocham......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, nie kupuj, spójrz na poprzednią stronę... stół urodzinowy tak zastawiony, że każda znajdzie coś dla się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Solenizantka by padła jakby stado gópków wpadło na imprezke. Ja obstawiam jakiegoś grilla co by zrobic stadkiem.Dało by się w łazienkach??????hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Bardzo konstruktywne te nasze pogadanki prawda? Takie......................na poziomie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łazienkach to może nie, za to w łazience... ho, ho! która ma dużą? niech się przyzna? a poziom trzymamy, gorzej z pionem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dobra Przyznam się czemu tu jestem Młody śpi, starszy też się układa a ja żeby nie myśleć zanadto to sobie pisze .Ex nie ma bo woli iść na piwko niz ratować małżenstwo, ale to w jego stylu więc ..................................piszcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
A gdzie dziewczyny jezdeście??? Padły juz pod stół??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Hmmmm szampana z sokiem pomarańczowym Strasznie suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Albo whisky z colą !!!!!!!!!! O po tym to bym was rozwalila humorkiem, nie ma bata po tym to ja mam na wesoło jazdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Przypomniało mi się coś Ja tez mam dzisiaj rocznicę !!!!!!!!! Tylko taka inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×