Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Sok pomarańczowy w każdej ilości. szampana nie ma. Jest rum, wino czerwone wytrawne i dużo różnych łyskaczy... a jak chłopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Qrde , zawziełam się i chce otworzyć 250 stronke a tu bryndza !!!!!!!! >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
W porządku Starczy sie goi szybko, może w poniedziałek odwiedzi szkołę Tymianek tez oki, miał goraczkę trzydniową, wysypkę straszna ale tez szybciutko zeszła.No prawie A jak twoje zdechlaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda Ci się! ale i tak największą małpą jest miś! to co łyski z sokiem może być? coli nie mamy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ło matko , no ile można próbować ????? Beszczelnie zaśmiecam topik wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nie no , takiej mieszanki to raczej nie bardzo................. Ale na jakiś drineczek nie za mocny to reflektuje Dziś jestem wkurzająca wiem ale musze , musze choć raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... bo te strony, to coś mnie się tak zdaje, że na ilość wpisów się liczą, a nie długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Masz w domu chloroform ????????? Dobry sprawdzony sposób na usypianie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Hej laski, dałyście juz sobie spokój na dziś czy wszystkie do Dalki poszły ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ja myślałam o dzieciach , żeby im pomóc w zaśnięciu hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci śpią, ja po kąpieli i teraz odpoczynek :). Ale bym się malibu napiła z mleczkiem heh Jak na razie pozostają marzenia bo malibu to ma Ulka, tylko bez parasolka i słomki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Ja myślałam raczej o dzieciach , co by im pomóc w zaśnieciu hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi u mnie ;), cholera na gg ze 30 kontaktów, a życzenia złożyła tylko Ela i Carla :), bee znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dalka, no co ty, a impreza gdzie? Ja myślałam że balujesz ............z babcią pijesz ...........a tu widze że ty porządna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dalka ???? Ty wiesz co Cie czeka za ta 250 stronke prawda???????? Bęcki moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh młoda zawsze chodzi tak spać :), 20-21, a Dawid padł wcześniej, bo zawsze szalał do 22 :). Heh moje dzieciaki są jakieś inne hihi, a najlepsze jest to, że Ulka się wybudzi do karmienia i dalej w kime :) 2-3 razy w ciągu nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nic mi sie w życiu nie udaje:-( Nawet 250 stronka Ale za to dzieci mam udane Oki ide spać , bo jak nie pójde to ex dostanie te bęcki co sie dalce należą, jak przylezie po pifku..Ech, jutro znowu na 5 na fuszke Dobrej Nocy dziołszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nic jej się w życiu nie udaje ???? Bzdura :) Dzieci ma zajefajne ;), heh nutka młodości we mnie ;) A facet rzecz nabyta :), ja swojego kopne jak mi jeszcze raz numer odstawi :P Jutro zrobie rogaliki, do du... z dietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yupiiiiiiiiiiiiiiiii 250 stronek Gruby Misiu tylko tytul przypadl solenizantce ... :D hej chwile czlowieka nie ma no ... co sie dziej !!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ... a ta mala dygresja te co maja po jedn m .. :P ja ma 2 ...bo maz tez sie liczy :P Fionus :D ... :D Dalka jeszce zostan ..switujesz ..ja sie zabieram z Wami za picie a Was niet .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×