Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Mój jeden nie śpi...domaga się mojej obecności w łóżku... zatem DOBRANOC! a choć jesem stara... to... ;) :p jeszcze trochę się przydam, jak to Zosia mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No staruszko, życzę przyjemności;)Ja se mogę pomarzyć przez miesiąc, ewentualnie zrekompensować wgłębianiem się w dane statystyczne cudzego pożycia:O DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!! aż TAKA ZGRYŹLIWA nie bądź... mam raptem 32 lata... nie tak jak ela 79, albo julianka 80... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę że się rozpisały babeczki:) czytałam was troszkę ok. 23 ale nie miałam siły napisać padałam z nóg... Pszczoła fajowo że poczucie humoru dopisuje🌻a sukienka zawsze humor poprawi jak tak jak Carla nie kupię sobie a kupię małemu:D Moje malenstwo właśnie pije mleczko a ja kawusię więc zapraszam:) Elu jak tam po weselu?jak mały wytrzymał bez Ciebie?tego się chyba najbardziej bałaś mały zajarzył gdzie się otwiera szufladę na cd przy kompiei teraz przychodzi i otwiera;) Carla mój mały też zajadał wafelki od olodów aż mu się uszy trzesą:D:D:D Wypiję kawusię i zaraz pod prysznic a pózniej na zakupki cosik kupić i do pracki:) Pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natworzyły, natworzyły, a teraz śpią ;). pszczoło, do sukienki, butów i bielizny jeszcze torebka do kompletu :D. Carlaa jak to u dzieci bywa, to rodzice dłużej w szoku po tych ich wypadkach :), wczoraj Kuliś przyfasoliła w podłoge, to rozpacz trwała krótko :), starczyło zdjąć rajtuzki coby powędrowała dalej na gołych szkitkach. A na temat wagi, krzywych nóg itp, to ja bym mogła wam powiedzieć ;). Nie odkrywam kolan ;) bo hmmm nawet nie wiadomo jak opisać ksztaut moich nóg. Moja wredota na mnie krzyczy jak widzimy takie puszyste, skąpo ubrane dziewczyny. Wtedy słysze, zobacz jaka ona gruba i jak się ubiera, a ty nie możesz?? Hmmmm no nie moge :p. Dziś odbieram Ulci pasporten :), a za miesiąc będziem brykać po czechach :). No a za dwa miesiące, koniec gniecenia się z dwójką dzieci i psem na 16m kw. Przeraża mnie pakowanie tego wszystkiego co tu mamy. No i nasłuchamy się od babci, że ona to musi wszystko zostawiać, niestety mentalność starszych osób i znosi mi różne rzeczy do domu które trza będzie powyrzucać. Co tam teściowa wpadnie i razem zrobimy jej porządek ;). Czas na kawe i jakieś śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie śpią! biegałam :classic_cool: od 3 dni biegam... ale kiepsko :o julka 🌻 ma być 5! inaczej się tu nie pokazuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscoła, do tego całego sukienkowego majdanu kapelusz jak nic pasuje!! Że o okularach przeciwsłonecznych to nawet nie wspomnę... Zresztą spoko, pójdziesz do monopolowego po browarek dla Trutnia to na pewno kupisz i jedno i drugie... Donoszę że Julia się lekko denerwuje (to wieści z ostatnich smsów) i posiada jeszcze inne, czysto organiczne atrakcje.. :P No ale i tak wszysc wiedzą że to kujon. Postraszy postraszy i piątkę przyniesie. O ile tu dzisiaj wróci, bo jak pójdzie opijać to możemy jej tu przez jakiś czas nie zobaczyć.. Carluś, moja Wiki wyrywa mi normalnie chleb z ręki jak jem kanapkę. Do tej pory się bałam dawać (gluten, ju noł) ale teraz już będę dawać. Skoro skrzatowi smakuje... Gruby misiu- podziwiam, pełen szacunek i niski pokłon.. Na szydełku... WOW! No i biegania też gratuluję.. Dodatkowe zdzieranie trampek na asfalcie zawsze mnie fascynowało. W kwestii oglądania ofkors. Gumijagoda- jak mąż? Uśpił Cię? ;) Dla wszystkich obecnych i nieobecnych po pięknym 🌻 i 👄 Kawy nie stawiam bo gorąco. Chyba że mrożoną. A browara to niech po południu pani magazynier stawia... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Mamulki ❤️ JULKA !!! JULKA !!! JULKA !!! :D :D :D :D trzymamy kciuki 🌻 Pscolko ❤️ anal - oral ...pewnie odsypiasz :P Gruby Misiu ... ostatnio slyszlama w telewizorni ...ze do 3 rodzice sie boja ale potem idzie z gorki hihih ;) Isiu i jak z mala ???? 🌻 Jak Ty ta sukienke zrobilas ???? Jestes lepsza niz te slynne szydelniczki ...od stringow ;) czy ja moge zobaczyc zdjecie tego cuda ??? a co do wagi hihija tez waze mniej niz przed pierwsza ciaza hihihi tak jakos mi sie ...zazarcilo ;) i wcale taka stara to nie jestes ja w tym roku obchodze okragle 30 ;) Nic o nazwie sukienka nie nosze ... chyba ze do spodni hahahahaha Iwka milej pracy ;) apropo krzywych nog ... my z Patrykiem mamy na to teorie ...za dlugo szeroko pieluszkowane ;) Dalka przepisy mialy byc ... :D :D :D :D :D Ela ...Nesiu ..no jak bylo ??? i jak maludy ????? to jeszcze raz trzymam kciuki z a magazyniera :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu ... 🖐️ 😘 dokladnie kawa mrozna teraz a pozniej browarek .. no to sobie popijemy z magazynierem .. ;) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wróciliśmy spóżnione życzenia dla 10-siecio miesięczniakow ❤️ Ale sie laski rozpisałyscie... super poczytam wieczorem. Iwka pytała jak po weselu i jak maluszek u tesciów. Tak więc odpowiadam weselicho supero,malec u teściów spedził 2 doby był fajniutki spokojniutki,spał z tesciową w łóżku i było ok. Tesknilam za nimn strasznie,a on podobno jak płakal to wołał mamama,mama Aha dziś moje urodzinki... już nie 18-naste a 27...i taki piękny dzionek Od dziś na tydzień mąż wyjeżdża na szkolenie i zostajemy sami Zyczę miłego dnia papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT 🌻 🌻 🌻 dla solenizantki!! No nie mówiłam? Będzie głowa boleć, będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaaa chyba chcesz przybrać kilka kg przez te przepisy ;), ale co tam :D. Murzynek 3 szlk mąki 1 1/2 szkl cukru 1/2 szkl mleka 3 łyżki kakao 6 jaj 2 łyżeczki proszku do pieczenia 2 łyżeczki sody 1 kostka margaryny 1 dżem 400g ( najlepiej kwaskowy ) 1 krem ajerkoniakowy Jaja cukier ubijać, dodać mąkę, mleko, kakao proszek, sode, dżem. piec 40 min w 170 stopniach. przekroić po wystygnięciu przełożyć masą i zjeść :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ciasto budyniowe 5 jaj 1 1/2 szkl mąki 1/2 szkl cukru 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1 kostka masła 2 paczki wiórków kokosowych 2 budynie waniliowe lub śmietankowe mleko 3 jajka+ mąka+1/2 masła + proszek do pieczenia = ciasto :) 1/2 masła rozpuścić 2 białka ubić na sztywną pianę dodać cukier, dwa żółtka, masło, na koniec wiórki kokosowe. Budyń ugotować, lekko wystudzić. wylać na ciasto, a na budyń wyłożyć kokos. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Słoneczko na dworze więc jak kuliś wstanie to spadamy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ela babo 100 lat :) pół litra i ogóras na zakąske :) i torciacho na stół :). 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już chciałam szukać tabelki urodzinowej... ale nie muszę ;) sto lat i 🌻 ki dla Eli! będzie imprezka... a ja nie zabaluję :( jutro bardzo wcześnie muszę wstać... pociąg na mnie nie zaczeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam weselne pół litra Sobieskiego dzięki za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam! gruby misiu wydziergal kiecke na slub! widzialam! zlota raczka normalnie..... carlus, fachowiec (psia mac) nie mogl wejsc od dzisiaj, ma byc od srody... a my juz rozmontowali wanne i umywalke i mieszkamy u tesciow... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a myslalam ze na dwa dni....................aaabuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaa boryyygoooo aaaaaaaa a wlasnie, misu super ta nowa wersja piosneczki, bardzo mi sie podobuje, ale ni w huhu nie moge znalezc nigdzie tej wczesniejszej... wycofali ja z serwerow... a znalazlam juz taki fajny z oryginalnym teledyskiem i slowami oryginalnymi i po angielsku... a tu dupa... zamkneli strone... buuuu czy ktoras ma jakis dzialajacy link??? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donoszę że od dziś możecie mówić do Julii per \"pani magister\" !! Szczegóły dopowie sama gwiazda jak powróci do domu (jest bowiem taka szansa) Julio- będę pierwsza ofkors- serdeczne GRATULACJE!!! Ode mnie, ministra i Weroniki!!! 🌻 🌻 🌻 No a teraza nalejcie tego Sobieszczaka na rozluźnienie nerwów... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok polewam wódeczkę dla pani mgr. Julii -podwójna kolejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na bobasy,dawno już nic nei wstawialam to już się poprawiam oto zdjęcia mojego szczęscia ❤️ ❤️ www.michalko.bobasy.pl nosi juz ubranka na rozmiar 80-86 🌻 duży chłopczyk, a teraz kolejny ząbek mu idzie. Mamy pociech ząbkujących trzymajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokazuję się;) dostałam czwórkę:P:P:P elu🌻 z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, ja świętuję w niedzielę:D dziękuję za pełne wsparcie duchowo-fizyczne;) j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodo a jak po usg-co wykazalo? co lekarka mówi moje dziecko ma głowę w obowodzie ok 47,5 i klatkę ok 48 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka powiedziała że jest to w górnej granicy normy wszystkie parametry są prawidłowe, nic się nie powiększa to dobrze bo gdyby szło w górę to istniałoby podejrzenie wodogłowia wystraszyłam się jak to usłyszałam ale uspokajała mnie uważam jego rozwój za prawidłowy , jednak po Julce jestem przewrażlwiona i kiedy ona była taka mała nie zauważałam żadnych niepokojących oznak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia🌻 buziaczki serdeczne.... Ela, sto lat!!! Pijcie laski pijcie-ja mogę, to nadrabiam. Piję, palę, życia sobie używam-ale nie w pełni:( Carlaa, anal-oral już mam dość, oczy mi się rozjeżdzają, a dziś kolejna noc seksowna....Seks w teorii, gdy praktyka zabroniona, jest GEHENNĄ!!!!! Zmykam, bąk się budzi.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×