Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

hej Niuninko hej Nesiu,wydaje mi sie ze na tym spotkaniu zostałyśmy tylko my ;) reszta komaruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik sklepu wzywa do siebie sprzedawczynię (oczywiście blondynkę), która spóźniła się dwie godziny do pracy. - Proszę się nie gniewać - tłumaczy się blondynka - ale jestem w ciąży! - Naprawdę? Od kiedy? - No... Będą już jakieś dwie godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tylko na pampersach. A czy rzeczywiscie oszczedza sie uzywajac tetrowe???? To pranie! O nocniku to jeszcze nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest Isia - sprawczyni całego zamieszania? Wystawiła nas..... To łobuzica!!!Nu nu nu, nie wolno - grożę Ci Isiu paluszkiem jak Matiemu - niestety pewnie z takim samym skutkiem.....Mati zakaz rozumie, ale nie respektuje......tzn........pokazuje główką, że nie nie nie, patrzy słodko w oczy a .......rączki robią w tym czasie swoje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas jestem Skye dobrze że jesteś,Nesiu witam a gdize Isia .... My tez mamy malusieńkie mieszkanko,wszystkie zbędnę rzeczy oddję dla biednych bądź wywożę do rodziców... jak Matii....Nesiu jak jemu ise żyje Dobrze że Krzysiaczek ma już buźćkę w lepszym stanie. ja wpisuje zawsze hasloi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Data urodzin.......Data imienin......Miasto Pszczoła........28.04...........10.06...............Toruń Isia...............20.10.............20.10..........Krosno Dalka.............21.04............30.04........Szczecin Julianka..........25.06.....................Pyrlandia Carlaa............22.09..........05.07 ....Zimbabwe Gbury Miś........02.06.........29.04..............Warszawa MNatalki... 22.06...29.04 Warszawa Piasecznem Sisi.......17.07...................03.11..............Gliwice Ela........19.06................................. Sieradz Dominisia........04.02.........06.07........Więcbork Asiawroc.........27.07...........21.08........Wroclaw. Nesia.............25.12......................Warszawa Skye.....15.07.........nie obchodzę ....Katowice Gumiagoda......17.05.........04.12.......ZLotoryja Mama Zuzi.......15.11.........25.11.......Piekary Śl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlot nas wszystkich?.. ja myślę że jest to wykonalne... za 2 lata jak malce podrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo za pare dni nasza Carlunia bedzie obchodziła swoje urodzinki {ciekawe które hi hi?????}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ciagle slysze ode mnie niu niu, pokazuje wtedy niu niu paluszkiem tak jak ja to robie ale rowniez nic sobie z tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu a już myślałam ,że to tylko ja jestem z poprzedniej epoki i używam pieluch tetrowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tabelki to co sie stało z SISI,EWA,FIONĄ???????????? a czy w Zimbabwe obchodzą urodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata... Szybo zleci ;-) No chyba, ze niektore z nas beda mialy kolejnego maluszka, no i sie nie zjawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko jakos Ci sie nie dziwie... majac piekarnie... :) a ja bez weglowodanow... zero chleba,kaszy, makaronu... i po 17 juz nic... a potem jeszcze dorzucilam herbalife.... co do zlotu- jak to niewykonalne?? ustalmy gdzie wiekszosci byloby najbardziej po drodze... my z misiem, a mysle ze i nesia, mozglybysmy sie przemiescic gdzie trzeba... ja w kazdym razie z mila checia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Krzysiaczek jak ja mówie nie wolno mruzy oczy lekko sie usmiecha i dalej zaczyna broic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu! My tylko pampersy. Nie dałabym rady na tetrowych - jesteś niesamowita!!! A z nocniczkiem to strasznie zawaliliśmy temat- Mateusz umie wołać eeee (tak specyficznie, na kupkę) i był czas, jakiś miesiąc temu, że wołał każdą kupkę....ale przyszła opiekunka i jej albo nie wołał, albo nie rozumiała i .....przepadło, teraz nie przynosi już nocniczka ani nie woła niestety. Na razie przestaliśmy siadać na nocnik, bo to zaczęło byc siłowe, a nie chcę go całkiem zniechęcić....efekt taki - robimy w pieluchy.... A siusiu nigdy nie wołał :( absolutnie nocnika z sikaniem nie kojarzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na slowo nie wolno maly wybucha śmiechem! nauczył sie pokazywać jaki jest duży! haha Nocnik kupiony-ale zakłada go sobie na głowę,siedizeć na nim nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny tak , z imieninami gorzej, chociaz Patryk o ukochanej zonie pamieta. Ja tez pamietam wpis Carli, jak to maz zatrzymal sie na autostradzie i skladal jej zyczenia. No kochana, takich rzeczy sie nie zapomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie... ja się łatwo przemiszczam :) wystarczy podać miejse, dzień i godzinę!!! nesiu! kiedy się widzimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tylko pampersy ...mały robi 4 kupki dziennie to jak długo musiałabym siedzieć i dopierać te pieluchy,wygotowywać itp..wolę popić z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i urodzinki tam obchodza ale nie wiedomo czy w Zimbabwe internet funkcjonuje ;) Nesiu wołanie o kupke to juz jest wielkie coś??!! :) Mamo Natalki to bez chleba da sie zyc,to co na sniadanie i kolacyjke same plasterki kiełbaski i serka??????????kaszy i makaronu nie jadam a ta herbalifa to rozumiem ze jakas herbatak na odchudzanie!!?? zlot jest wykonalny nawet teraz ,trzeba tylko chciec ,ja juz z góry zapowiadam ze dojade wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia Krzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 Nesia Mateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....80cm.........10,5 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama ZuziZuzia.......11.08...28.03........76cm.........9700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×