Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Moi tesciowie to na szczescie fajni ludzie, zwlaszcza tesciowa ale ja i tak niechetnie Ninke z nimi zostawiam. Czuje, ze jak wreszcie sie przelamie to moge to zbyt czesto wykorzystywac... Wczoraj kupilam wreszcie Ninie porzadne buciki, roz.20 i takie male poncho, slodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam pare fotek na bobasach. Sluchamy wlasnie z Niunia piosenki dla dzieci, Nina tanczy...Ciekawe jak dlugo pozwoli mi siedzeic przy kompie, pewnie niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka.pl
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kolacje :). Dziś w menu szefa kuchni kanapki :D i jakaś słaba kawka lub herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki śpią:D to zaszalały:D Dalka tak skromnie:p może odrazu z grubej rury jakaś lasagne;) Idę się odprężyć kopielą z mnóstwem pianki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ... kaapeczki chetnie ... Puzus piany hehe piwnej 😘 to ja mam winko ..i czytsta .. a rybka na kanapkach to musi plywac 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zajadam kolacyjkę i piję wodę:) Niuninka mała śliczne wygląda w tym ponczo:) Adi juz śpi idę zaraz sie kąpać i wtedy jeszcze troche posiedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam Wam to wysłać na pocztę, ale mi się nie chce... *Do fajnych babek* Gdy byłam młodsza ważyłam pare kilo mniej. Nie potrzebowalam wciagac brzucha, gdy mialam na sobie obcisla sukienke. Dzisiaj jestem juz starsza i moje cialo sie wyzwolilo. Istnieje pewna forma elastycznego komfortu, tam gdzie kiedys byla talia. Wloskie buty musza byc wieksze o dwa numery, zebym w ogóle mogla wsadzic je na nogi, a krok w rajstopach zbyt czesto znajduje sie na poziomie kolan. Zrozumialam jednak, ze nie ma znaczenia, jesli cos złego się przydarzy albo jak czarny jest dzisiejszy dzien: Zycie idzie dalej i jutro bedzie lepiej. Zrozumialam, ze o czlowieku duzo swiadczy jak sobie radzi z tymi 3 rzeczami: 1. Deszczowy dzien 2. Zagubiony bagaz 3. Splatane lancuchy z lampkami na choinke Zrozumialam, ze obojetnie, jaki ma się stosunek, do rodzicow i tak teskni sie za nimi, gdy juz ich nie bedzie. Zrozumialam, ze zarabiac dobre pieniadze i móc sobie pozwolic na wiele rzeczy to nie to samo, co miec dobre zycie. Zrozumialam, ze zycie daje czasami jeszcze jedna szanse. Zrozumialam, ze przez zycie nie mozna przejsc z rekawica baseballowa na obu rekach. Czasem trzeba tez wyrzucic pilke. Zrozumialam, ze jesli cos postanowie gleboko z serca to najczesciej jest to wlasciwa decyzja. Nauczylam sie, ze jesli sama jestem zraniona to nie znaczy, ze moge ranic innych. Nauczylam sie, ze kazdego dnia nalezy wyciagnac reke do kogos. Kazdy potrzebuje serdecznej mysli przyjaznego klepniecia po plecach. Zrozumialam, ze musze sie jeszcze duzo nauczyc. Zrozumialam, ze ludzie zapomna co im powiedzialam albo uczynilam, ale nigdy nie zapomna uczuc, jakie w nich wzbudzilam. Wyslij ten list dzis do 5 fantastycznych kobiet i na pewno wydarzy się sie cos przyjemnego.... Powiesz przynajmniej innej kobiecie,ze uwazasz, ze ona jest fantastyczna i byc moze sprawisz, ze sie usmiechnie. Jesli tego nie zrobisz.... twoj blyskawiczny zamek sie zepsuje, rajstopy opadna do stop, a wloskie buty beda Cie uciskac :-) MÓWIE CI... JESTES FANTASTYCZNA! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu-bardzo dziękuję za myśl przewodnią życia mego ja jestem bryudas a zaraz jeszcze będę pić reedsa czyli(brudas i alkoholik- ba pijak ) i za lasanie podziekuję jestem na diecie....bimbrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama od tygodnia w domu tuchle tyłek z dzieckiem dzis byliśmy na kontroli-choroba nie daje za wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po kontroli.... kolejny antybiotyk - zapalenie oskrzeli... a jutro tyle gosciow :( moja mama mowila na to nie dzien brudaska, tylko dzien dziecka :) \"mozecie sie dzis nie myc- macie dzien dziecka\" :) eech, te mamy.... odkad jestem matka ciagle przywoluje w pamieci mase zdarzen z nia zwiazanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o kolacje to ZAPRASZAM do mnie! jestem wlasnie na etapie smazenia pikantnych nalesnikow do tortilli... a dla tych co poszcza w piatek- ryba po żydowsku, sledz w smietanie, łosoś wędzony w koreczkach, paluszki krabowe i rybne... tudziez sery - camembert smazony z żurawiną, pleśniowe, żołte i baaaardzo dojrzałe.... do tego czerwone winko... a dla grubego misia cos lzej strawnego- krem szpinakowy z jajkiem na twardo.... no i salatki- grecka, brokulowa, rybna.... chyba dzis raczej nie zdaze sie przespac... co mnie podkusiło robic jutro impreze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seviii
Mamo Natalki mniam mniam....... Jednak zwlekłam zwłoki i sie umyłam a co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×