Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

jeszcze mamy tego laptopa-w weeknd bedzie jego sprzedaz,bo chcemy kupić kompa i płaski monitor ja na szczescie mieszkam w bloku i o węglu mogę zapomnieć-moi rodizce co roku maja dylemat ile ton tego wegla-mieszkaja w domku jednorodznnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj...znam ten problem - my co prawda mamy ogrzewanie oeljowe ale w zeszłym roku musieliśmy 2 razy domawiać olej (ostra zima była) i tak na prawde to nigdy nie wiadomo czy wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak organizujecie czas swym maluszkom,czym i gdzie one najchętniej sie bawią,jakimi zabawkami proszę o pomysły Carlaa -robicie pokoik malemu-super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś teraz po urodzinach Bartuś ma mnóstwo fajnych edukacyjnych zabawek ,którymi na początku się bawił,mimo to najlepiej lubi bawić się moimi kuchennymi miskami i przekladać buty w szafce:) Lubi bawić się klockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ;) heheh bula tak tak ..tylko ze musze po nia isc Gumi takiej ochoty mi narobilas 🌻 Elus 😘 tak tak pokoik robimy iKawka od kropki heheh .. no to rozumiem a to ogrzewanie olejowe to o ... mozna rozbic .. olej w ostatnich latach tak poszedl w gore ze ... moj tato ma takie wlasnie na szczescie sie wyprowadzaja..byly takie zimy ze musieli dwa razy napelniac baniaki .. :( a z weglem zawsze ten sam problem ... musi go ktos wniesc hehehe znam ten bol dobrze ze od paru lat mamy na gaz .. co prawda mamy trzy piece w domu wiec gaz wegiel i prad heheh o ogrzewaniu wiem prawie wszystko hehehhe .. a moze kominki ;) mlody wlasnie umyzl zabki i lata z telefonem domagajac sie co chwile ciastka heheh .. no mam ubaw .. :D :D :D :D :D :D a Gumi te zabawki edukacyjne kupilismy malemu ten stoli z Chicco nie powiem bawil sie ale tak jak piszesz garnki pokrywki sitka kubki i wszystko co nie dla niego heheh ... ok sciskam wszystkie do milego .. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u nas. Martusia ma duzo ślicznych zabawek.....którymi się wcale nie bawi. Ostanio jedyne rzeczy istniejące (poza tymi niedozwolonymi) to rowerek i piłka. W piłkę uwielbia grać, rzuca albo przynosi żeby robić \"kipi kasza , kipi groch\" a rowerkiem uszcześliwił ją chrzesny na roczek i był czas że nie chciała z niego wysiadać. Teraz świetnie zastępuje nam wózek. A co do pokoju to niunia ma pokoik odkąd skończyła 0,5 roku- ile my sięnamęczylismy żeby meble ładnie pomalować i go urządzić - a ona i tak bawi się najchętniej u nas w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej Wszystkim! No i proszę,moja Natalka kończy dziś 14 miesięcy,a ja wbrew wszystkiemu co było rok temu nadal żyję.Dziewczyny,pozdrawiam Was wszystki gorąco i ufam,że znajdę czas,aby poczytać Wasze posty.Śpieszę Wam donieść,że tydzień temu przeżyłam horror-mała wyrwała mi się i spadła na kostkę brukową z wysokości 1,5 m!Nawet nie chcę pisać,co przeżyłam.Spędziłysmy jeden dzień w szpitalu na obserwacji.Na szczęście nic się jej nie stało.A mogło...Boże mój-do końca życia nie zapomnę widoku jej spadającej i leżącej...Nigdy! I każdego dnia dziękuję Bogu,że nic się jej nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM dobrze że Natka zdrowa,mój mały wczoraj też mi się wyrwał jak kładłam go do łózeczka, niefortunnie uderzył sie potylicą o kant łózeczka...zaniósł się placzem aż dmuchałam mu w buzię też przezyłam horror-oczywiście ty nieporównywalnie wiecej.. jestem sama i nie kontroluję tego malca,a on ruchliwyt na maxa Dla Natalki,weronisi,Paulinki-100 lat ❤️ ❤️ Pszczółko-tyś zapylona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Właśnie wróciłam z pracy i padam na pysk:( zaraz ide sie kąpać i spać:):) T.P.M juz wiem co przeżyłaś Adi dzis spadł z rowera i uderzył o kant ławy i rozcioł sobie na poliku ale ja szybko przyłożyłam mu zimny nóz i dlatego nie będzie ślwy i obmyłam wodą utlenioną.....było troche płacz.... uciekam Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wstawać śpiochy:D ja wczoraj ostatnia dzis pierwsza:D:D:D Zapraszam na kawusię ja zabieram się zaraz za mycie okien:) buzka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kawka z mlekiem i cukrem. Oj, musi mnie postawić na nogi bo idę dziś na rozmowę w sprawie pracy (obecna jest beznadziejna i w dodatku pieniążków wystarcza tylko na bilet miesięczny i bułę w pracy :( ) Martunia nadal gorączkuje chociaż jue trochę mniej. Pierwszej nocy miała ok 40 stopni, teraz w okolicy 38. Jesli jej dziś nie przejdzie lecę do lekarza (podobno 3 dni u dzieci to normalka) poza tym nie ma zadnych objawów ani kataru ani kaszlu - nic!!! TPM - wiem co przeżyłaś. Moja marta spadła z łózka (jakiś czas temu) bo durna mama (czyli ja) przysnęła i niezauważyła ze mała się obudziła. Rany jakie ja mam wyrzuty sumienia. na szczeście nic się nie stało - nawet guza nie miała - ale serce zamarło mi ze strachu i aż sie poryczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja po pracy ufff dobrze ze weeknd ja szybciutko obiad robię i na dworek z dzieckiem biegnę-u nas słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Krzyś kończy dzisiaj 15miesiecy i można stwierdzić ze kawa ł z niego chłopa już jest hi hi ;) tak jak inne dzieciaczki lubi bawić sie przedmiotami kuchennymy(butelki szklane i plastikowe,słoiki ,drewniane łyżki itp...),z zabawek dla dzieci lubi piłki,swoje autko na któtrm jeżdzi i te grajace,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Krzysia 🌻🌻🌻 rośnij chłopie tak dalej:) Ostatnio też jak patrzę jak nasze dziecko rośnie nie tak dawno mógł spojnie wejść pod stół w kuchni a teraz już głowa wystaje ponad stół:D:D U nas dziś pogoda taka sobie była zimny wiatr:( Gdzie się wszystkie podziałyście ?????maluchy już śpią ???to na kafe zaprzaszam:):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Martusia usnęła po długiej awanturze a ja jestem wykończona- mam nadzieję że dzisiejszą noc prześpię bez konieczności podawania leków małej. A na kawkę chyba trochę za późno więc jeśli masz kakao to poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka kakao oczywiście że mam:)proszę bardzo nawet wielki dzban:) Ami chodziło że na kafe to na kafeterie:p wiem że na kawę za pózno;) idę się kąpać i popluskać w wodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak powinnam zrobić bo widzę że z myśleniem to u mnie już kiepsko ;) szare komórki niestety się przegrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wstawać śpiochy:) zapraszam na gorącą niedzielna kawkę:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia2000
a ja w pracy ;( ale kawka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Dziewczyny-ja na szybcika z pytaniem,a właściwie wołaniem o pomoc.Małej wyszły tydzień temu na brzuszku,pleckach i nóżkach takie rózowe szorstkie plamy.Lekarka na szczepieniu raczej je zbagatelizowała,kazała tylko maznąć sudokremem,ale ja widzę,że jej się to zaogniło i już pojawia się na rączkach.Do tego ma gorączkę,lecz też żadnych innych objawów.Co to może być? Wygląda to nieciekawie.Znikam,bo mała marudzi,pora na wieczorne oblucje i jutro do harówki.Pozdrawiam Waszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMP-moja córa też miała takie objawy wezwałam lekarke i okazało sie że to trzydniówka a ja myslałam że różyczka bo podobnie wyglądało.Niektore dzieci tylko gorączkują w inne mają też wysypke ,ale może lepiej skonsultuj to z pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak....tylko u TPM te plamki są już ponad tydzień, więc to nie trzydniówka - trzydniówka to zwykle trzy dni gorączki a potem wysypka na całym ciałku. TPM, rozumiem, że plamki były już przed szczepieniem, więc to nie jest odczyn poszczepienny. Może małą coś uczula??? Ale ta gorączka? To nie pasuje....a może ma uczulenie swoją drogą a odczyn swoją drogą...w ile dni po szczepieniu plamki się rozprzestrzeniły?Albo uczulenie i przeziębienie razem? Zamiast Sudokremu na takie plamki, jeśli to zmiany skórne tylko są a nie jakaś choroba, lepszajest Cutibaza. Może trzeba do innego lekarza??? Pisz TPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×