Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dla NatLki zokazji pierwszych urodzin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przedewszystkim teraz dużo zdrówka:D potem też. Bądź szczęśliwym dzieckiem Natalko!!! Mamo Natalki powodzenia i samych sukcesów wychowawczych:) i niech mała też tak miło wspomina niektóre zdarzenia z dzieciństwa jak i ty;) Miłej imprezy. A dla wszystkich miłego piątku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stówka dla natalki :) ❤️🌼 nie ma wody :( i to w całym mieście. Czuję jak pachne ;). Ech wyśle mężulka po baniaki do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko ... wszystkiego co dobre i piekne ... rosnij zdrowo .. sciskamy mocno ... 😘 😘 ❤️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeekujemy bałdzo!!! :) opuszczamy Was na weekend, bo musze odłączyć komputer, żeby go schować... biurko zajmuje zbyt dużo miejsca, a na naszych 32 m musimy pomiescic dzis 15, jutro 10 i pojutrze 12 osob... nie wiem jak ja to przezyje... szczegolnie rozstanie z komputerem.... ;) buziaki ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Natalki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przede wszystkim duuuuzzzoooo zdrowka, radosci, usmiechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Calujemy Cie mocnoSkarbie!!!!!!!!!! Mamo natalki, jestes szalona z tym menu ;-) Godne podziwu!!!! A jak to pysznie sie czytalo!!! Liczba gosci tez niezla! Bawcie sie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Wymiękam. Jestem miła dla babci mojego, a ona wiecznie narzeka. Teraz montują nam szafe wnękową. Jest przerwa bo pojechali po drzwi. No i babcia przyszła obejżeć jak wygląda środek iiiiiiiiiiii zaczeło się. Za mało miejsca, Rura na wieszaki za mała, nie pomieścimy się wszyscy. Nożesz kuuuuuuu............. Jeszcze nigdy a mieszkamy razem już 7 lat nie powiedziała nic miłego o tym co my kupujemy. Jak moja mama kupiła mi okleine na szafki kuchenne na starym mieszkaniu, to stwierdziła że za ciemne i kuchnia ponura. Lodówka no duża fajna, ale...... . Tu na nowym kurnia też, a to zlew nie taki, a to łazienka taka sobie, a to kuchenka isę nie odpala tak jak tamta stara. Ech wymiękam. Nic się już nie odzywam choć cisną mi się na usta niecenzuralne słowa. W końcu to 80-cio letnia maruda. Już nie chcę o tym myśleć co będzie się dizało jak będę do szafy pakować rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... Dalka 😘 wysylam Ci wiadro ciepliwosci 🌻 a ja zabieram sie za prasowanie heheh .. dobrze ze fajne filmy moze mi szybciej pojdzie bleeeee Mamo Natalki ... udanej imprezy 3 dniowka to jak male wesele hehhe ...a kawaler spi .. hehhe 😘 do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, gdzie jest jakis fajny film??? # Filmik obejrzalam :-) Milego prasowanka!!!!!! Ja mam lenia, nawet kolacji nie chce mi sie zrobic ale glodzik coraz silniejszy. Ide do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam Dla natalki na jej pierwszy roczek 🌻🌻🌻🌻 i mnóstwo buziaczków 👄👄👄👄 ide z mężusiem wypić piwko:) a pozniej spać bo mam weekend na rano do pracy bleeee miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobijcie mnie. Od 7.30 pakuje wszystko do szafy i sprzątam u Dawida. Mam już dosyć. A jeszcze trzeba u mnie w pokoju posprzątac, jedno pranie zrobić :(. Nawet babci rzeczy się pomieściły a mówiła że mała szafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Mialam dzis wychodne, maz zostal z mala a ja wypad na miasto. Myslalam, ze sobie cos kupie ale oczywiscie skonczylo sie na sweterku i zabawce dla Niny. Widzialam tez dla malej sliczna kurteczke ale niestety nie jej rozmiar. Jestem zmeczona, Nina obudzila sie wczoraj w nocy o 23 i do 2.30 nie spala a dzis pobudka jak zwykle o 7. A w dzien corcia spala tylko pol godziny. Czy moje dziecko nie potrzebuje snu??? Ja za to bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dal małej Natalki urodiznowy całusek ❤️ Ja dziś byłam w pracy i zmęczona wrócilam do domku,szybciutko posprzątałam i mogę odetchnąć. Michaś odkąd skończył roczek jest spokojniutki(tzn nie płacze tak jak dawniej) sam potrafi się sobą zająć nawet do 30 min,co kiedyś również było nieosiągalne.Naprawdę dziecko mam odmienione...ale sza(nie zapeszajmy) Cały czas spędza mi z oczu sen to że mały malutko mówi,po chińsku non stop ale po naszemu niestety nie.Już chyba wyczytałam wszystko i wiem że dziecko w okresie 14 mies powinno juz zaczac słówka układać. Dziewczynki ..Jaki kombinezon na zimę,a moze lepiej ciepłą kurteczke ...już sie gubię Aktualnie na allegro znalazłam spodenki -ogrodniczki które zamierzam nabyć bo w takich do pasa to mały niby chodzi ale czesto mu spadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ela! Fajnie, ze Twoj maly taki pogodny! :-) Ja mam dla Niny na zime kurtki ale okaze sie \" w praniu\" co bedzie bardziej praktyczne. Co do mowy to sie nie martw. Przeciez czytalas o tym duzo i doskonale wiesz, ze nie kazde dziecko zaczyna mowic w tym samym czasie.Daj mu jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na dobry humor: 10przykazań dla żony: 1.jam jest twój mąż,który cię wywiódł z domu niewoli panieńskiej,zgryzot i cierpień. 2.nie wymawiaj imienia swego Męża ordynarnie,lecz mów zawsze pieszczotliwie. 3.czcij ojca i matkę jego,albowiem oni obdarzyli cie twym ukochanym mężem. 4.nie zabijaj w mężu twoim miłości do ciebie. 5.nie żądaj szpilek,futer,ani innych rzeczy,które obciążyłyby kieszeń twego mężą. 6.niw uwódź mężów cudzych,choćby byli lepsi od twego. 7.nie kradnij pieniędzy z kieszeni męża swego,gdy w dobrym humorze wraca późną porą. 8.nie mów fałszywego świadectwa,jakoby twój mąż chodził po restauracjach,pił wódkę,grał w karty,choćby to prawda była. 9.nie zdradzaj męża swego. 10.nie żądaj więcej niż raz na dobę,gdyż są kobiety,które mężów jeszcze nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi-a opowiedz mi bliżejjak sie zachowuje mały co mówi....na co mam zwracać uwagę,bo juz głupieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu mój Bartek jest bardzo pogodnym dzieckiem:) \'\'mówi\'\' mama,tata,dada,papa,toto,tutu i eeeeee jak coś chce też się zastanawiam kiedy mam zacząć się niepokoić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Nie martwicie się!!! Mówienie po chińsku w tym wieku to absolutna norma. Mój Mati mówi bardzo wiele wyrazów i powtarza słowa po nas - niektóre niezwykle śmieszne sobie wybiera, np: gacie - bo tata jak mu zmienia pieluszkę to mówi zwykle \"teraz zakładamy gacie\" i kiedyś Mati powtórzył: gacie i teraz ciągle to powtarza przy przewijaniu...No komedia, ale nie o tym chciałam pisać - otóż Mati zna wiele wyrazów ale i tak najchętniej gada po chińsku. Szczególnie jak wraca z placu zabaw, gdzie słyszy jak dzieci mówią. Sam do siebie też gada po chińsku, tylko czasami powtarza sobie sam przed snem ludzkie wyrazy. Trzeba dużo mówić do dziecka a ono samo się w końcu odważy i wybierze sobie te wyrazy, które lubi - aaaa kolejny przykład - jest taka reklama PO, gdzie Kaczyński krzyczy: \"nie pozwolimy\",\"chcemy zniszczyć\" i Mati parodiuje to \"zniszczyć\" wymawiając \"niczyć\" i machając rączkami. Na koniec napiszę Wam co moje dzidzi dzisiaj zrobiło - zdjęłam mu spodenki i pieluszkę, stał sobie w łóżeczku i zsikał się...ja na to - gdzie się sika? sika się do nocniczka! A Mati złapał za leżącą obok pieluszkę tetrową i dawaj ścierać siuśki z materaca - no rozbroił mnie niesamowicie, oniemiałam! Ale dzieci są spostrzegawcze!!!! Może ze dwa razy się dotychczas tak zsikał i widział, że potem wycierałam i załapał. Jest niemożliwy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pokazuje oko gdzie zobaczy(lalka,zwierzątka)ale jak go pytam gdzie tata albo Jula to nie umie wskazać np.dzisiaj mąż mówi do niego żeby zaniósł kubek do kuchni i dał go mi i zrobił to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pokazuje oko gdzie zobaczy(lalka,zwierzątka)ale jak go pytam gdzie tata albo Jula to nie umie wskazać np.dzisiaj mąż mówi do niego żeby zaniósł kubek do kuchni i dał go mi i zrobił to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kiedy chce to pokazuje np.pieska kotka,itp....a jak spytam gdzie mama tata,baba odkręca sie w naszym kierunku,jak moiwie daj smoczek tacie to go daje,ale czesto też ise nie słucha robi jak uwaza po swojemu,wrzuca klocki do żyrafy próbuje układać klocki naśladuję psa(aa) kotka (cici) ,mama(rzakdko)baba(non stop) kaka zwierzaki. To jego repertuar od 4 mies żadnych nowości w slownictwie nie ma i to mnie dziwi wczoraj wyjął sam sok wiśniowy z lodówki odkręcił go i zalał siebie dywan i kanpape z każdym dniem kovcham go mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem jak takie dzieci się rozwijają,kiedy kręcą główką- na nie kiwają- na tak..on tego nie czyni Za to przytulanka i całuśnik śmieje sie jak oglada bajki jak go łaskoczę Jednego dnia cieszę sieze taki rozumny drugiego już nie bo mniej np.sie słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie-lubi bawić się klockami,a jak tylko usłyszy albo zobaczy psa to mówi huhu...teraz na topie jest \'\'papa\'\' ale do tej pory było \'\'baba\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu pomimo,że to moje drugie dziecko to ja też tego nie wiem. Jak Julka była w jego wieku to wszystko wydawało mi się,że jest ok. Nie miałam porównania ,za to teraz baczniej go obserwuję ,tyllko wielu rzeczy już nie pamiętam z wczesnego dzieciństwa Julki. Takjakty jednego dnia uważam ,że Bartek to mały mąrala a potem...że jeszcze tego nie potrafi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×