Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

hihihi, boski jest :D normalnie czasem pękam ze śmiechu... jak Ty masz tak x 4, to nie musisz włączać telewizora chyba :D życie jest piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Zycie nie jest piękne Zycie jest popieprzone Ojciec mojego syna umarł w listopadzie zeszłego roku Dowiedziałam się dzisiaj ................... z pisma od komornika(uzasadnienie zaprzestania egzekucji alimentów) Jest mi potwornie smutno rycze przez cały dzien Nikt nawet mnie nie powiadomił, nie zadzwonił przez 5 miesięcy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona... nie wiem, co napisać :o strasznie to przykre :( przytul młodych... można Ci jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piękne! u nas jaja jeszcze nawet nie ugotowane :D ale sernik już upieczony a mięsko się piecze pachnie kurde w całej chałupie jak tu się można odchudzać w takich warunkach :( wieczorkiem włożę mięso w galaretęa jutro sałatka z wędzonego kurczaczka i jajka faszerowane w skorupkach i styka i tak będziemy u rodziców siedzieć bo oni tony żarcia robią a pati nie ma ale lubię taki świąteczny nastrój! zdrówka dużo dla wszystkich i mokrego jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Zdrowych, pełnych radości, miłości i wiosennego słońca Świąt Wielkiej Nocy. Carla,Patryk,Dustin i Nicolas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a teraz kawa ... Dalka piękne jaja... Fiona odezwij sie do nas !!!!! sciskam Was mocno ten czas wielkiej nocy dla mnie jest czasem zadumy... czas zmartwychwstania ... dla wszystkich życie wieczne ... muszę mocno w to wierzyć ...tylko dlaczego teraz to tak mocno dociera..trzeba sie otrzeć o ból żeby zacząć tak myśleć ..dlaczego... do później Mamulki .... !!! wiem ze w wirze obowiązków ale do później !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego - Ula z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Wesołej kiełbasy i śmiesznego jajka dziewczynki,spokojnych i radosnych Swiąt..............zyczę ja Fiona U mnie wszystko dobrze Rozstałam się z mężem.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, ja sie pogubilam... teraz rozstalas? pisalas o tym zamiarze w tamtym roku? czy ja juz wszystko pokrecilam??? tak czy siak przytulam mocno i w imie dawnych czasow tluke troche zastawy slubnej... :) Dziewczyny - spokojnych przede wszystkim... spokojnych dla Was i Waszych najblizszych... My dzis wyczolgalismy sie z domu poswiecic jajka :) mala troche lepiej, wiec jestem w skowronkach.. pierwszy raz jestesmy sami w Swieta... myslalam, ze bedzie smutno, ale jest calkiem milo... bez tej gonitwy... leniwie i sennie.... taki spokoj... mi sie podoba... choc mala baaaardzo teskni za babcią... pszczola za podsmiewujki ze mnie doigrasz sie kiedys, zobaczysz - wpadne do tego Torunia i narozrabiam... ale to juz moze jak urodzisz, coby mnie myszy jakies nie zjadly... juz nie zanudzam- MILYCH SWIAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie świątecznie :) mam nadzieję że WSZYSTKIE jesteście zadowolone i nie przejedzone za bardzo :p WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! i alleluja :D nesiu, dziękuję za pamięć i życzenia 👄 gumi, od Ciebie dostałam też miłą wiadomoś na n-k, ale tutaj Ciebie baaaaaaaardzo brakuje! uściskaj julkę i bartusia :) a teraz o wojtusiu dzisiaj :D byliśmy na mszy, podczas której były chrzczone maluszki, w pewnym momencie ksiądz powiedział: \"teraz zdejmujemy dzieciom czapeczki...\" wojtus szybko zdjął swoja i próbował zdjąć maćkowi ;) bardzo chichotałam wewnętrznie :D :D :D w końcu mamy już datę chrztu maćka! wielki dzień w Boże Ciało :) tym samym będę miała próśb, do Ciebie mamo natalki! mam nadzieję, że mimo słabosci Pięknej, uda nam się jakoś niebawem spotkać? ALLELUJA!!! ALLELUJA! ALLLEEELUUUUUUUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, swieta sie koncza a ja jeszcze nie zdazylam zlozyc Wam zyczenia. WESOLYCH SWIAT!!! Mam gosci wiec nie mam czau usiasc do kompa. Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ plotki o mojej śmierci, uważam za głęboko przesadzone:classic_cool: więc być tak: kierownik jest znakomity, bo go w ogóle nie widzę;):P:D praca- jak na razie spoko, ale jeszcze się wprawiam, więc może dlatego mi się podoba;) poza tym jeszcze nie trafiłam na swoje docelowe stanowisko... z nowości... jaśmina od jutra rana trafia pod opiekę niani. nie wiem czy to dobrze, ale mój tato nie był w stanie dojeżdżać do nas na 7:20 rano:( niania mieszka z drugiej strony wiochy, ma dom z wieeeelkim ogrodem, dwóch odchowanych synów i będzie codziennie rano przyjeżdżać po krzaczka i odwozić mi go jak wrócę z pracy....:( nie macie pojęcia jak mi serce krwawi.... cały dzień rozpaczałam nad moim upadkiem😭😭😭 gówniane życie:o ehhhh to by było na tyle:( zbiorowy 😘i 🖐️ trzymajcie się babeczki🌻 sorry,że się nie odzywam, ale naprawdę nie mam kiedy się odezwać:o buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnta świnta i po świntach :). Posiedzielim, pojedlim i teraz odpoczywanie :). Mało brakowało, a byśmy siedzieli w domu, bo wszyscy chorzy :). Dziś mnie szwagierka wnerwiła, bo zepsuła dzieciakom zabawę z wodą. Tak warczała że Dawid ma jej nie pryskać, że dzieciaki sie powiedzmy bały, cholera. Jak można być taką zrzędą? To jest jeden cholerny dzień kiedy dzieciaki mogą oblewać wodą wszystkich, a taka maruda musi wszystko zepsuć. Normalnie miałam ochotę ją strzelić. Jeszcze coś :D. Chomiki moich dzieciaków, Edward i Duduś ( na początku myśleliśmy że to samce, później że samice, a okazało się że jednak parka ;) ) mają 4 dzieciaków :D. W sobotę młode pojawiły się na świecie. Jak na razie nie wiadomo czy wszystkie dychają, jutro może uda mi się sprawdzić tak żeby \'\'Edward\'\' samiczka nie zrobiła im krzywdy :D. Ktoś będzie chciał chomiczka dżungarskiego ?? hihihi. Pozdrowionka i miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chomiczki sztuk 4 właśnie mają trzy dni :D, dychają wszystkie. Samczyk z racji eksmisji dostał nową klatkę :D. Dzieciaki leżą na podłodze i oglądają wyczyny chomika :D Kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie! Mamo Natalki-my też większość świątecznego czasu spędziliśmy sami i w sumie to nawet było fajnie.Kładłam się z Natalką podczas jej spania lub leżakowania i mogłam trochę odpocząć dzięki obecności Jarka.Jak wiecie,ta końcówka ciaży trochę mnie wyczerpuje i potrzebowałam tego.Cieszę się,że Twoja Natalia ma się lepiej. Dziewczyny-ja nadal niegotowa,niespakowana itd.Jakaś przekora się we mnie obudziła i już.W ciąży z Natalią miałam wszystko dużo wcześniej gotowe,dużo wcześniej do szpitala poszłam i wyleżałam się tam niepotrzebnie 2 tygodnie. Julio-cieszę się,że w pracy ok.Jaśminie na pewno spodoba się u nianii,zwłaszcza,że wkrótce będzie mogła hasać po tym ogrodzie. Fiona-przykro mi z powodu Twej sytuacji. Caarla-dzięki za edukację w komentarzach na bobasach-wreszcie mi się wklejają. Podziwiałam Wasze pociechy.Zapraszam też na naszą stronkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam po Swietach?.... U nas coraz lepiej. Natalka 1 kwietnia do szpitala na kolejne badania i kontrole, wtedy bedziemy wiedziec konkretnie. Goraczki juz nie ma, mala lepiej sie czuje, tyle, ze w buzi od nowa rany sie porobily... Misiu, a kiedy chcesz sie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka ma dwa szwy na głowie. Bujnęła się na krześle, poleciała do tylu i głową w kaloryfer. Głowa rozcięta, dwa szwy, Ulka zniosła to dzielnie. Za tydzień na zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki.... tak swieta swieta i po swietach ... wysylam dobre fluidy dla choruszków ..... zapracowanych , pozszywanych...zabieganych... smutnych i wesolych ... !!!! stawiam kawe |> u nas taki maly szpital ... maly po szczepieniu marudny...tata Dustin i moja mamulka przeziębieni... sciskam Was mocno ... i niech to słonce juz przyjdzie na dobre !!!! do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia dla choruszków :D Kawa dla mamulek. Dziś zapraszamy na torta, Dawid kończy 8 latek ;). Do torta ciasteczka i pączusie. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka to wesoło masz :D ale Ulki to małe diablice, wiem coś o tym :P dużo zdrówka dla Dawida, duży chłop już carlaa też myślałam, że mój sie rozłoży, bo moja mama chora, trochę kaszlał, ale w weekend w domu przetrzymałam i się rozeszło kawkę chętnie i torcika również tyle już mam z wagą do przodu, że laska i do roboty, bo koniec miesiąca i roku finansowego mam nadzieję, że nie wyjdę znowu w nocy słonko mnie grzeje w pupę, ogólnie fajnie jest :) miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zapieprz, bo o 16 do Dawida goście przychodzą :D impreeeezka :D. Zrobiłam mu torta ;). http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8d7d65cd58890ab.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b02f80a1b427d7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92b668f70edfc53f.html Za piękny nie jest bo pierwszy raz robiłam ozdoby z masy piankowej :D. Mykom ogarniać pokoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×