Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Pszczółko jesteśmy z Tobą trzymaj się kobieto❤️ pozdrawiam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko kochana jestesmy z Tobą.. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ .................tak bardzo smutna i kochająca Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pscoła ❤️ 0kobitko trzym się cieplutko. U nas na wieczórponownie gorączka, czopek zapodany i bejbe śpi. Chopy mecz oglądają i wrzeszczą, więc w każdej chwili moją Kuliś obudzić. Dobrze że mundial co 4 lata jest :). Miłej nocki i trzymta się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda minuta wspomnień ożywa... i tak boli... 😭 tak boli... Pszczoła... uda nam się! Całuj Tobka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko trzymaj sie przyjaciółeczko,wszystkie jestesmy z toba i bardzo cie kochamy i bedziemy cie wspierac jak tylko potrafimy-prawda dziewczyny?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniało mi sie-dziekuje za zyczonka dla Krzysiaczka i zpraszam na bobasy wstawiłam kilka aktualnycj zdjec www.krzysiaczek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o wyjazdy nad morze to ja polecam poddabie tam moja ciocia ma dwa pensjonaty,pokoje super ceny do zniesienia,jakby była ktoras zainteresowana to podam nawet stronke lub nr tel,oczywiscie to nie jest reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek kończy dzisiaj 9m-cy jak to szybko zleciało aż szkoda że dzieci tak szybko rosną bo maluchy są strasznie kochane Jula huśta go na huśtaswce i oboje mają mnóstwo radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dla Ulci i Bartusia na kolejny miesiączek duzzzoooo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Isia gratuluję ząbków:)🌻 Mamo Natalki ja ja mieszkam nad morzem:D:D:D w trójmieście są ceny są różne 20-25zł za dobę przynajmniej tak było w sezonie w tamtym roku:) Mam rozeznanie co do Łeby bo tam też jeżdżę to takie same ceny ... Polecam też jeziorka na kaszubach byłam tam dwa lata temu z mężem super było a ceny od 15 zł za dobę:) spokój cisza.....po prostu fajowo:) 3 dzień diety :D i coraz bardziej wierzę że wytrwam:p i te parę kilogramów spadnie :)[chociaż 10;) Idę uspać małego i przygotować obiadek dla męża:) pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscolko ❤️ Julcia 😘 trzymam kciuki juz powoli ;) Usciski dla 10 miesieczniakow ;) 😘 🌻 wszystkim bolaczka na dzisiaj mowimy NIE ... trzymajcie sie i wysylajcie dobre fluidki !!!!! dla kazdej potrzebujacej ... Mamie Natalki zyby miejsce sie zrobilo Gosi ..❤️,..3/4 Isi..zeby wiecej jej bylo...Julci...Eli ...aby poszlo z praca dobrze :) Grubemu Misiowi naszej Matce Polce .. :) , Dominisi..milych klientow :) Iwce ..wytrwalosci dietowych :), Sisi..samych przyjemnosci...Nesi ..wiecej czasu wolnego :) Dalce..odpoczynku od psa .. i meza mniej wymagajacego ;), Fionie ...Puzie aby czesciej zagladaly :) Niniko .. dobrej drogi :) TPM... 😘 Skye..🌻 My wczoraj bylismy ...zobaczyc ...rados wielka do ostatnich minut .. ;) bylo wesolo ... Dusti ..grzecznie spal ... ;) a rodzice ...sie bawili ;) sciskam wszystkich bez wyjatkow :) 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. przepraszam, że zawracam głowę, ale zwracam się do was z prośbą... oto mail, którego dostałam wczoraj wieczorem: Szanowni Państwo! W związku z próbą wprowadzenia niekorzystnych zmian w sposobie refundacji leków stosowanych w NZJ ( w załączniku nr 1 szczegóły - w nawiasach stara cena leku ) zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do akcji wysyłania maili z protestem ( tekst w załączniku nr 2 - prosimy o wklejanie tekstu w treść maila i podpisywanie imieniem oraz nazwiskiem ) w tej sprawie. Do gotowego tekstu można dołączyć swoje uwagi. Prosimy Państwa aby do tej akcji przekonać swoich znajomych. Im większa ilość protestów tym lepiej dla naszej sprawy. Adres e-mailowy pod który prosimy wysyłać tekst: kancelaria@mz.gov.pl Bardzo dziękujemy za przyłączenie się do naszej akcji. oto ten załącznik do wysłania: prof. dr hab. Zbigniew Religa Ministerstwo Zdrowia ul. Miodowa 15 00-923 Warszawa Pragnę ostro zaprotestować przeciwko zmianom cen urzędowych leków stosowanych w nieswoistych zapaleniach jelit. Nie dość, że nowoczesne leki nie są refundowane, a choroby te wykreślono z listy chorób przewlekłych, to jeszcze leki, które trzeba brać przez całe życie zdrożały. W grupie terapeutycznej A07EC środki przeciwzapalne jelit - pochodne kwasu amino-salicylowego i podobne związki, ustalono wspólny limit ceny, co spowodowało wzrost ceny wszystkich preparatów mesalazyny zarówno w tabletkach, czopkach jak i wlewkach. W przeliczeniu na miesięczną terapię koszty leczenia znacznie wzrosną. Należy też z całą siłą podkreślić, że sulfasalazyna to nie to samo co mesalazyna. Sulfasalazyna jest lekiem tylko na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i chorobę Leśniowskiego-Crohna ograniczoną do jelita grubego. Chorzy z ch. L-C z zajętą okolicą krętnicz-kątniczą (najczęstsza lokalizacja choroby) muszą przyjmować preparaty mesalazyny w otoczce z eudragit-L, u pacjentów ze zmianami we wcześniejszych odcinkach przewodu pokarmowego skuteczna jest tylko Penatasa (jedyny preparat mesalazyna uwalniany w żołądku, koszt przekraczający 100 PLN/miesięcznie). Również leczenie miejscowe, o mniejszym działaniu ubocznym (czopki, wlewki) jest droższe niż leczenie doustne. Jak ogólnie wiadomo stosowanie sulfasalazyny, wiąże się z ryzykiem wystąpienia wielu działań niepożądanych. Prawie 1/3 pacjentów nie toleruje, a u mężczyzn dodatkowo pojawia się oligospermia.. Z tego powodu, w wielu krajach mesalazyna stosowana jest jako lek pierwszego rzutu w leczeniu łagodnych i umiarkowanych postaci WZJG i ch L-C, wypierając tym samym sulfasalazynę. Co więcej, preparaty mesalazyny są podstawą leczenia podtrzymującego zmniejszając o dwie trzecie ryzyko nawrotu i powinny być stale stosowania u wszystkich pacjentów. Udowodniony jest fakt, że mesalazyna chroni przed rozwojem raka okrężnicy i odbytnicy, a regularne stosowanie dawek powyżej 1,2 g/dziennie znacznie obniża ryzyko wystąpienia raka jelita grubego u chorych na WZJG. Z powyższych powodów postulujemy o zmianę sposobu refundacji, przypominając, że to co jest tańsze dziś może okazać się dużo droższe jutro. Jak wiadomo najczęściej na NZJ zapadają ludzie młodzi i zaniedbania w ich leczeniu dziś mogą przynieść poważne skutki w przeszłości. Mam nadzieję, żę nie trzeba wyjść na ulicę, aby problem został zauważony. Z wyrazami szacunku jeżeli możecie, proszę wyślijcie ten mail do mz, bo takich ludzi jak ja jest więcej, ale nie wszyscy mają możliwość prostestu przez internet. leki mają nam zdrożeć o jakieś 25%, co dla wielu będzie już kosztem nie do wytrzymania.... z góry dziękuję. julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za życzenia dla Bartusia chciałam przesłać dla Uli ale coś mi nie wychodzi więc wirtualne buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! Dopiero teraz przeczytałam :( ........jestem z Tobą całym sercem. Nie potrefię wyrazić jak mi przykro. Najpierw tyle nadziei i tylle bólu teraz.....natura jest okrutna.... Pamiętaj, że jesteśmy tu wszystkie, z Tobą i dla Ciebie. Całuję Cię mocno i proszę żebyś była dobra dla siebie samej Boże, dziewczyny, człowiek tak o tym nie myśli codziennie...., jaki to cud, że mamy swoje dzidziusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio- masz pietra? Obrona coraz bliżej! 👄 Carluś- życzysz, żeby mi się d.. rozrosła, tak? :P Dla wszystkich po pięknym 🌻 ku Jakoś tak idzie.. do przodu powoli.. Ale gorączka nadal, choć zbijam paracetamolem, no i zdecydowałyśmy z pediatrą o włączeniu antybiotyku. A tak chciałam tego uniknąć! Idę, bo marudzi kurczak... nadal 3/4 Isi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Bartusia i Ulci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W sobote wczesnie rano ruszamy nad morze. Juz sie nie moge doczekac. Oby pogoda dopisala... Do uslyszenia za ok. 2 tyg. Trzymajcie sie Kochane cieplutko. Moc calusow dla Waszych cudownych dzieciaczkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Seta dla Bartusia :) 🌼 i Oleńki 🌼. Nie rozpisuje się bo czas pod prysznic, cała spocona po jeździe samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki.. :) Pscolko ❤️ Julcia juz wyslalam 😘 Gumijagodo... kwiatki i inne takie robi sie tak http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Isiu...alez skad ... tylko jak Ty piszesz ze jestes 3/4 ... to prawie Cie nie ma a ja chce zeby wylo Cie troszke ;) zdrowka dla malej 😘 Niuninko przyjemnosci w morzowaniu ..napisz tylko smska jak droga i wogole zamelduj sie ;) Dalka jezdzie samochodem ... uffff jak goraco puff jak goraca.... jak zeby ?????? Wczoraj testowalam nowego loopa ...zapraszam na bobaski ...tam Dusti ...z cala ekipa ...;) :) Ostatnio przebieranie poieluszki naszemu synowi graniczy z cudem ... czasem konczy sie to myciem w wannie i praniem hihihi ... :) mlody nauczyl sie przechodzic pod stolikiem ... co chwile mowie mu be nie wolno a on patrzy tymi swoimi wielkimi niebieskimi oczami i psoci dalej ... teraz wlasnie siedzi sobie na dywanie ... i kombinuje z klockami ... TPM dawno Cie nie bylo co slychac u Ciebie ??? Fiona babolcu ..wakacje jakies czy coz...??? Mammo Natalki ... jak ida prace ???? zapraszam na kawusie ... :D do pozniej 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mąż w pracy, Zosia w przedszkolu, z Tonią nie chciało nam się walczyć i została w domu... zachowuje się spokojnie, może uda się troszkę mieszkanko ogarnąć, choć gdy Tonia pomaga nie jest to łatwe ;) muszę dać jej jakieś śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa mam ten link do emotikon ale nie wiem jak to zastosować czy mam kopiować potem wklejac czy jak bo tak próbuje i mi nie wychodzi aha przebieranie mojego synusia to nielada wyczyn tak się wyręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu :D 😘 ... Gumijagodo .... co chcesz wkleic kwiatki to robi sie tak nawiasy kwadratowe plus tekst [ kwiat ] tylko bez spacji i efekt 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×