Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

A u nas pieknie slonecznie!!!! Najlepsze dla solenizantek!!!!!!!!!! Moc caluskow Kochane!!! Julia, zaciekawilas mnie... Czekamy na relacje. Carla, Skarbie, tak malo Cie, drugie dzidzi tak daje Ci w kosc??? Tesknimy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie tak myslalam,ze te Kaski to jakos kolo moich urodzin świętują, ale kiedy-nie mialam pojęcia:O Teraz wiem, więc lecę ze spóźnionymi zyczeniami dla Misia i Mamy N., Dalce zaś niespóźnione skladam🌻🌻🌻 TPM, Tobiasz ma alergie pokamowa, na białko mleka krowiego. Jednak do tej pory trzymanie diety przynosiło efekty, nie mam pojęcia, skąd to nagle pogorszeenie:( Julia, no pisz! Bo nie domyslam sie, coż to za wydarzenie. Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i patrzcie, Miś u nas nic nie napisal, a ja z nudów weszlam na zimowe i co widze-Mis rodzi!!!! Trzymamy kciuki!!!Lekkiego i szybkiego rozwiązania zycząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu! spóźnione życzenia imieninowe- co by sie lekko rodzilo :D dalko- wszystkiego naj 🌻 a kaśce- mamie n. nie musze za pośrednictwem neta nic winszować, bo sie dziś widziałyśmy :classic_cool: ot i moja wielka tajemnica :P p.s. pszczoła- ja i praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius juz jest! Napisalabym wam wczesniej, gdybym w koncu zaakceptowala wynalazek cywilizacji, jakim jest komórka, i nosila go wszedzie ze sobą:P tak czy siak, poród była na pewno szybki-nic więcej nie wiem, bo Mis dzwonił 3 razy, a ja nie mialam telefonu i tylko sms-a dostalam. GRATULACJE🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Misiu-gratulacje i uściski dla Ciebie i Maleńkego Maciusia! No to macie gromadkę,jak się patrzy : dwie plus dwóch! Nesiu-jak samopoczucie,juz lepiej? Nati przez telefon to by chyba jeszcze z Mateuszem nie pogadała,bo póki co,ona trzymając słuchawkę ,mówi tylko: halo i wypowiada z nabożnością wręcz imię osoby dzwoniącej,jakby zdziwiona,że słyszy głos,a nie widzi człowieka.I tyle z jej rozmowy...Ale tak w ogóle to mi się tak dziewczyna rozgadała,że hej. W weekend nastąpił istny boom jej mowy i gada na całego,coraz więcej nowych słów i zdań.Jestem z tego dumna i o tym piszę,bo tak poza tym,to martwie się kilkoma sprawami. Teraz ma znów głdką skórę na ciele,ale to chyba tylko wygaszenie objawów,bo ma mści i Zyrtec-bez tego - zmiany natychmiast wracją.Tak bym chciała,żeby to jednak nie było AZS,bo jak o tym poczytałam,nie spałam dwie noce.Druga sprawa to to łzawiące często lewe oczko( może to niedrożny kanalik) ,a nie tylko sprawa wrażliwości-chyba muszę z nią pojśc do okulisty. A z drobnych sukcesów-to-prócz rozwoju mowy-od Świąt Wielkanocnych nie jemy lizaków-hurrra! U nas pogoda do bani.Znów się zimno zrobiło. Kończę,życząc Wszystkim miłego weekendu i pozostając pod wrażeniem narodzin Maciusia.Pa! Aha,mam trochę nowych fotek,więc www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Pszczoło-zobaczyłamże umieściłaś myśl z książki,którą wlaśnie czytam i pod której urokiem jestem od kilku tygodni-Cień Wiatru.Nawet sobie tę myśl wynotowałam,bo przypominała mi mój stan,gdy zmarła moja mama,a ja miałam zaledwie 5 lat.I nie rozumiałam,a czułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ... ;) to tak w maj tanecznie ;) z porodowki ;) GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co ja czytam nadejszla wiekopomna chwila .. i tak malo o niej napisano ;) jakies foty Julcia Mamo N. beda ;) ???????????? Nuninko 😘 juz mam serdecznie dosc tego rzygania heheh wbaczcie moja absencje ;) nadrobie to !!!! OBIECUJE !!! Pscolko ;) Mamulki tak piekni eopisujecie umiejetnosci Waszych pociech .. az sie rozmarzylam ... ;) Maly szaleje na ogrodzie placach zabaw wszedzie gdzie sie da ;) ... JEST NIE DO OKIEL ZNA NIA uffffffffffffff :) oboje czasem wysiadamy ;) dzisiaj pzaliczylismy przyspieszona wizyte u gina ... widzielismy malenstwo ..jak szalalo ... heheh serduszko bilo ... eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee same przyjemnosci .... Mamulki padam na pysk jak pewnie nie jedna z Was ... 😘 sciskam mocno ... Misia jeszcze raz ... !!!! i oczywiscie Maciusia w pietke 😘 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zapraszam na majową kawkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maj 1 maj u POLAKOW BLOGI RAJ ;) no to świętujmy ... kawka herbatka .. mały MIS MACUS ;) Iwka tak tak kawusia .. mniam mniam .. !!!! aa odmlekowalismy malego .. w nocy tylko woda ;) sciskam mocno ... 😘 😘 miłych majówek Dominisiu juz wiadomo ???? ja ja chce jechac do kraju ... 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek urodził się w pól godziny od piewszego skurczu, po podaniu oksytocyny :) choć krakowiaczek postanowił opuścić łono z rączką przy głowie... nie popękałam i nie mam żadnego szwu, a tym samym czuję się rewelacyjnie!!! najchętniej byłabym już w domu, ale mały bądź co bądź jest troszkę wcześniakiem... no i nie mam na razie mleka, więc zobaczymy co dalej... Wojtuś ma za sobą pierwszą noc bez mamy, ale nie jest źle! tak się dziś do mnie tulił... maciek nie zobiłna wojtusiu wrażenia, bo spał:) dziewczynki jeszcze nie widziały najmłodszego... oj będzie się działo ;) dzięki 🌻 że jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu świetnie że masz się dobrze🌻 buziaczki 👄dla Maciusia i wracajcie szybko do domku:)napewno w domu dziewczynki nie mogą doczekać sie najmłodszego braciszka:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!!!!!!!!!!! Misiu!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! moc caluskow dla Ciebie i Maciusia!!!!!!!!!!!!!!!!! Szybko wracajcie do domu!!!!!!!! Dobrze, ze tak gladko poszlo. :-) U nas pogoda fajna. Spacerek zaliczony. Rodzinka jeszcze jeden dzien jest u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu🌻 moje najserdeczniejsze gratulacje :) trzymajcie sie kochani i niech krol macius pierwszy rośnie wam zdrowo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla 🌻jeszcze nie wiadomo ,14maja usg może wtedy,to ja od razu napisze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Misia:D:D:D Niech Maciuś rośnie zdrowo i dla mamusi mnóstwo siły teraz życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Gruby Misiu-jak miło czytac takie słowa! Ale po nich czuje się chyba jeszcze podlej dziś...Misiu ma czworo dzieci i jest super mamą,a ja-mam tylko jedno-ukochane,wyczekane,a czasem tak daję się ponieść nerwom,że czuję się później jak zero.Np.dziś przed spacerem .Natalak nie trawi,jak się ją kremuje,a ja muszę to robić,staram się delikatnie,a ona drze się i histeryzuje.Zawsze jakoś to znoszę,bo wiem,że to moment i będzie dobrze,ale dziś nie wytrzymałam i ...ją uderzyłam.Jarek,który czekał,aż ją na ten spacer wyszykuję-wszedł z pytaniem w przerażonych oczach: Ty ją bijesz? I dodał komentarz: No to już teraz na pewno smarowanie kremem będzie się jej jak najgorzej kojarzyło...Poczułam się fatalnie,bo wiem,że miał rację.A mi,niestety,już kilka razy zdarzyło się Natalce dać klapsa,choć wiem,że to karygodne.Zauważyłam,że bardziej się stresuję,gdy jest Jarek podczas takich czynności,nktóre Nati reaguje płaczem.Gdy same jesteśmy,przetrzymuję to -i tyle.A-tak-zdaje mi się,że on oczekuje,żeby Nati była zadowolona,a ja nie mogę temu w danym momencie sprostać i moje zdenerwowanie narasta.Ale wiem,że to mnie nie usprawiedliwia i chce się przed Wami pokajać.Moje Szczęścia poszły na spacer a ja i moje wyrzuty sumienia zostałyśmy.W dodatku Jaro dziś na 15 idzie do pracy i przez kolejne trzy dni będzie sprawdzał prace jako egzminator i wracał wieczorami.A ja cały dzień tylko z Natalką.Oj,kończę,bo zły mam dziś dzień.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ T.P.M trzymaj sie 🌻 mi też nieraz zdarzy się dać klapsa Adiemu jak np. wyleje mi napój na kanapę choc wie że nie wolno tego robić...ze smarowaniem buzi kremikiem nie mamy najmniejszego problemu wręcz przeciwnie Aduś bardzo chce:) nawet parę razy pod naszą nieuwagę wysmarował się sam:D:D no ale wtedy trzeba było go kąpać bo był cały w kremie łączniee z włosami;) U nas jeszcze tem potworny katar się trzyma a on za nic nie chce nic do noska :(nawet nie chce wydmuchać :(:(więc chodzi z gilami:p pozdrawiam życzę miłego dnia idę położyć Adiego spać a pózniej na spacerek:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, ja jak zwykle doskonale Cię rozumiem:) tez lepiej znosze humory Tobiasza, gdy Trutnia nie ma w domu. Też zdarzyło mi się małemu przylac, choc jestem zagorzałą tego przeciwniczką. I tez wtedy mam dola i czuję się beznadziejnie. Chce Ci tylko napisac, żebys się nie oskarżała, bo to do niczego nie prowadzi. Moja koleżanka, matka 5 dzieci, mówi mi, gdy zaczynam przed nią wywalać swoje macierzyńskie brudy, że jestem dla mojego dziecka najlepszą matką! Że tak naprawde każde dziecko jest inne i ogólne wytyczne dot. wychowania nie zawsze się sprawdzą - pociesza mnie, że ona widzi, jaka jest różnorodnośc osobowości wśród jej dzieci. Kiedy ona jako matka jest łagodna dla jednego swego syna, to on to ma gdzies i dopiero twarde słowa ojca sprowadzają go na ziemie. To oczywiscie nie usprawiedliwia bicia, ALE CHODZI O TO, ZE TAK NAPRAWDę nie wiemy, jakie nasze zachowania dzieciom wyrządzą najgorsza krzywdę, a które paradoksalnie je dobrze wychowają. Nie roztrząsaj więc swojego błędu, potraktuj go jako incydent, którego nie chcesz powtarzac, przeproś małą raz i zapomnij o tym. W zasadzie to chyba bardziej sobie te słowa napisalam niz Tobie:) Będe do nich wracać kiedy tylko załapię znów doła. 👄 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Dziekuję,zwłaszcza Tobie,Pszczoło-bardzo mi te słowa pomogły. Dziś przez resztę dnia byłam sama z Natalką i cały czas powtarzałam sobie,że choćby nie wiem co,nie wolno mi jej uderzyć ani się wydzierać.I udało się,choć,oczywiście przy ponownym smarowaniu przed poobiednim spacerem atak płaczu się powtórzył... Dobrej nocy Wszystkim dzieciom i mamom.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Ale pustki! Dziewczyny-dobiła mnie dziś rano wiadomość o śmierci dwuletniego chłopczyka na Opolszczyźnie. Sepsa! To straszne! Czy Wy szczepicie na pneumokoki.Co o tym wszystkim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tpm. my zaszczepilismy Nine. Zastanawiam sie tez nad szczepionka przeciw kleszczom. TPm, chcialam Ci jeszcze napisac, ze nie tylko Tobie zdarza sie zachowac w stosunku do coreczki w sposob, ktory sama nie pochwalasz. U mnie jest podobnie. Raz chwale mala, mowie jej jakim jest skarbem i jak b. ja kocham, pozniej potrafie na nia krzyknac czy dac klapsa (musze przyznac, ze zdarzylo sie to 3 razy), by za moment poczuc sie fatalnie. Jak moge krzywdzic te bezbronna istotke, ktora jest dla mnie calym swiatem. A na koncu mysle o mojej przyjaciolce, ktora stracila synka (wczoraj obchodzilby urodziny)...I prosze Boga by nigdy nas tak okrutnie nie doswiadczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Niuninko-dzięki za odpowiedź.Więc zaszczepiliście? Kurcze,może i my powinnismy? Tyle,że dla nas teraz kilkaset zł to bardzo obciążający wydatek...Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ co nas tu tak mało??????????????????? Misiu już w domku????ja sieę miewacie ???jak tam reakcja rodzeństwa ??pewnie nie masz czasu na nic...trzymaj się i ucałuj malutkiego Maciusia👄 pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×