Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Zgadzam się z szanowna przedmówczynią! Donoszę, że mój Mati również się wstydzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba wczoraj niedokladnie sie wyrazilam. Moj maz uwielbia moja rodzine i b. sie cieszy na jej przyjazd, chodzilo mi tylko o to, ze wole wszystko spokojnie przygotowac, on na ostatnia chwile. Zmywarka podlaczona, zaraz startuje, czekalam az K. kupi potrzebne srodki czyszczace. Julia, rowerek mamy identyczny. Udalo nam sie kupic w super cenie, normalnie kosztuje 50 euro, my dalismy 30 z prtzesylka. Ninka dostanie go w sobote. U nas na zajaca dostawalismy slodycze, niekiedy jakas drobnostke, nigdy jakies okazale prezenty. Ninie kupilismy rowerek bo i tak miala go dostac. Kochane, nie wiem jak bedzie u mnie z czasem jak rodzinka przyjedzie wiec juz dzis zycze Wam i Waszym najblizszym udanych, radosnych i rodzinnych Swiat!!!!!Caluje Was mocno!!!!!! Ach, Nina tez sie wstydzi obcych, nawet kontakt z dziecmi na placu zabaw jest kiepsciuchny ale staram sie bysmy czesto tam chodzily. I do tego Nina jest okropnie strachliwa, wystarczy stuk stuk za sciana a juz do mnie biegnie i wola \"boje\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D 🌼Zycze Wam dziewczynki Wesolych i spokojnych Swiat Aby dzien Zmartchwywstania Panskiego byl przepelniony miloscia i radoscia Aby zawital do Was zajaczek bogaty;) a w dyngusa spadl na Was kubel wody;) 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisaneczki zrobione, koszyczki gotowe, jutro wyruszamy święcić :). ZDROWYCH, RADOSNYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY!!!!, SUTO ZASTAWIONYCH STOLOW, DUZO WODY W PONIEDZIALEK:) BOGATEGO ZAJACA I JAK NAJMILSZYSZ SPOTKAN W GRONIE PRZYJACIOL I RODZINY:) :* Udanych świąt dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam Wam życzenia świateczne:) WESOłEGO KRóLIKA CO PO STOLE BRYKA,SPOKOJU SWIęTEGO I CZASU WOLNEGO,ZYCIA ZABAWNEGO W JAJA BOGATEGO I WSZYSTKIEGO KURCZE NAJLEPSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życze z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim miłej Wielkanocy :) Iwona,Robert i Adrianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje! To już kolejne nasze święta :):):) Chciałam Wam wszystkim i Waszym bliskim życzyć wszystkiego najlepszego, niech czas Wielkiej Nocy będzie czasem zadumy, odrodzenia i źródłem energii do działania. Dzieląc się jajeczkiem pomyślę o Was cieplutko!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu wielkiej nocy, życzę Ci mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego, niech świeża będzie Twoja pisanka i radosnego Co dzień poranka! Carla Patryk i Dustin 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia przeslane mi na pocztę bądź gg (Julia, Carlaa, Isia, Mamo N. 👄 ). Wam wszytskim życzę radosnych, dobrych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:) Niech to będą nasze kolejne, jak pisala Nesia, ale nie ostatnie święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51b87a2c2544996c.html w tym roku nie piekłam mazurków... te pamiętają jeszcze czasy, gdu Wojtuś mieszkał w mym brzuchu ;) wtedy Was nie znałam... dzięki wszystkim za życzenia :) i Wam wszystkiego, co najlepsze!!! całuski, uściski ❤️ i nie obżerajcie się! bo będziecie miały wielkie brzuchy... jak ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu😘 wzajemnie życzę wszystkiego najlepszego, co byś się nie przejadała w święta i nie miała takiego brzucha jak ja :P nie wiem czy kiedyś wam prezentowałam moje talenta kulinarne, zresztą naprawdę nie ma czym się pochwalić... napomknę jeno, że dziś w ferworze walk kuchennych (jakże rzadkich w moim przypadku :P ) spowodowałam pożar w kuchni.... jak trochę dojdę do siebie i odeśpię - opiszę, jak z prozaicznej czynności pt. GOTOWANIE JAJEK NA BARDZO TWARDO robi się pożar :o buziaki dziewczynki kochane :) papapa p.s. dopiero teraz mi się załadowała fotka : misiu jakie super zdjęcie!!!!! mazurki prawie tak fajne, jak trolle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witam u schyłku świąt i ślę spóźnione życzenia wszystkiego dobrego na każdy-nie tylko na świąteczne dni.Miło nam upłynął ten czas,mimo braku pogody.Po prosu,gdy Jaro jest w domu,jakoś tak łatwiej i milej mi z Natalką.Nie czytałm dokładnie waszxych ostatnich postów( oczywiscie nadrobię),ale widziałm,że pisalyście duzo o postępach dzieci w kwestii mowy.Ja codziennie zauważam u Natalki postępy-czasem zabawnie to brzmi.Np.ostatnio podłapała,że mówię do Jarka-Jaro i ona też go tak zaczęła nazywać,Śmiech m,amy co niemiara,gdy woła na cały głos: Jaro,oć tu! Natalka skałda już proste zdania ,takie jak Mati i od niedawna odmienia niektóre wyrazy,np nie mówi już zawsze w mianowniku słowa: mama.lecz.np.z mamą,mamy,podobnie z wyrazem: tata i dom.Jest równie bystra,jak absorbująca-ale coś za coś... Niestety,mamy tez pewnien kłopot-nasza nieoceniona niania nie będzie się mogła zajmować Natlką od września,a tylko do końca roku szkolnego,więc znów szykują się zmiany.Danusia tak zawyżyła poprzeczkę,że nie wyobrażam sobie innej opiekunki.No,ale będę musiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Aha,moja Natalka też z tych przytulających i lubiących tulić-nie miałby Mati z nią łatwego zycia. Zapomniałam-macie super fotki! Ja też zapraszam na podgląd towarzyskich spotkań mojej Nati www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... 🖐️ tak tak Gumi juz po .. ;) ale niedlugo bedziemy swietowac 1 Maja ;) hehehe sciskam Wszystkich porannie !!!! i stawiam kawe .. ;) Mlody znow ma katar... ale waro bylo ryzykowac szukanie jajek w mokrej trawie ;) mdlosci nie minely heheh ale co sie najadlam w swieta !!!! to moje !!!! ;) milego dnia dla Was !!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka herbatka, ciacho,jajka, kiełbasa, dla każdego coś innego ;) co kto woli i czego pragnie :). Objedzeni po świętach, dzieciaki zadowolone z zająca :) teraz odpoczywamy :). U nas też zakatarzone dzieciaki, troche kaszlą, smarkają ale jest oki :). Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D ja też z kawką :) oprócz tego z kiełbasą z wczorajszego grilla, żurkiem i mnóstwem wszelakiego miecha :o jestem przejedzona 😭 ;) miłego dnia julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Święta były ale się skończyły :) no coż...szkoda, zostały niezjedzone czekoladowe zajączki... Pogoda u nas paskudna! Całuję Was wbrew pogodzie bardzo słonecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja tylko na chwilkę :)wpadłam sie przywitać🖐️🖐️ na święta zapomniałam o diecie;)ale nie do przesady:p Właśnie wróciłam z pracy ale zaraz zmykam na kręgle:):)i piwko.............i też na dzień dzsiejszy zapominam o diecie:)ale prawie cały dzień nic nie jadłam bo nie miałam czasu to piwko nie zaszkodzi hihi:) pozdrawiam ps co u nas zawsze tyle pomarańczy?????????????lubią nas chyba;) Całuski uciekam się szykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka :) pomarańczy, to było mnóstwo przez święta! dwa razy zgłaszałam na śmietnik, to troszkę wykasowali... ale teraz mi się nie chce... nic mi się nie chce... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem tylko że pszczółka będzie miała bliżniaki i aż mi łezki poleciały jak to przeczytałam. Pszczółko na kiedy masz termin porodu?? Ja rodze w lipcu prawdopodobnie 21 lipca ale mam juz bardzo wielki brzuch i mysle ze juz pod koniec czerwca sie rozdwoje. Dziewczyny napiszcie mi która jeszcze jest w ciąży i na kiedy macie terminy?? Miłych snów musze teraz mężusia wpuścic pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Mamulki ... :) Zapraszam na kawke .. ktora powoli juz moge pic heheh .. :D i wczoraj musialam upiec babke ... bo .... bylo wiele ;) Iwcia o diecie to chyba kazda z nas zapomniala hehe na swieta .. hehe i nie tylko .. ;) Misiu .. jeszcze tylko troszke prawda.. mam nadzieje ze macica da rade ;) Pscolko jak samopoczucie hmmmm ???? Dominisiu jak milo czytac Twoje literki .. niesamowoity czas narodzin drugiego bobaska .. a co bedzie ????? nie pochwalilas sie !!!! Julcia ..maialas pisac jak te jajka ... ;) :D MAmmo Natalki .. Dustin sie wstydzi ale tylko przez pierwsze 10 sekund .. nasz syn ma nowe pseudo POPIS ;) Nuninko... szczesciaro ... ;) jak tam rodzinka .. jeszcze przy Tobie .. ja tez chce !!! musze Wam opisac tyle rzeczy .. jak malowalismy jajka , jak bawi sie z nowym sasiadem .. jak chodzimy na spotkania dzieci w podobnym wieku co tam porabiamy ... jak chlopcy bawia sie w ogrodzie !!! ok splywam ... 🖐️ do pozniej !!! KAWA CZEKA ... KWA KWA ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poswiatecznie!!! Dlaczego wszystko co dobre tak szybko sie konczy?? Rodzinka pojechala, zostala mama :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie nie siedze cale dnie sama z Nina. Corcia tez smarkajaca ale humorek dopisuje. Niunia tez zaczyna odmieniac wyrazy ale jeszcze nie laczy ich w zdania. Smiesznie jest jak hedziemy autem i Mloda mowi do taty \"tatik, uwazasz?\" lub \"tatik, uwazaj!\". Caluje !!!!!!!!!! Ciezarowki, poglaskac brzusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny ranek. Dziś do dentysty :). Nie jestem przesądna, ale jakoś przeraża mnie dzisiejsze borowanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×