Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Ja też się dołączam... W tym roku nie czułam smutku, choć to już drugie Zaduszki bez Mamy.. Czułam wewnętrzny spokój- że nie cierpi, że opiekuje się nami z góry, że patrzy jak Wiki rośnie.. Dziękuję Wam, że jesteście... Postanowienie listopadowe mam- zaglądać tu częściej. Ale- sama do lustra pić nie będę! Zaglądajcie! Carla- pięknie napisałaś! Nesiu- zdrówka dla Matiego! Julia- Ty wiesz najlepiej! Iwka- jak fajnie, że zajrzałaś! Misiu- ściskam Waszą gromadkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* Isiu lustro nie potrzebne ---> jestem przy Tobie :* Fajnie napisalyscie :* Dla Matiego duzo dobrych fluidow !!!! Julcia ---> Ty zawsze wiesz najlepiej (dzieki zaginaniu przestrzeni ..... :D) Iwka :D Misiu niech urzadzanie dobrze idzie Pszczol dla Was i dla brzusia :* Nuninko jak Nina zapisana do szkoly ???? TPM jak milo ze sie pojawilas !!! Dalka a co u Was ???? Skye :D Sciskam Was mocno ----> Kawa na juto czeka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carluniu ❤️ kawę pić, beze mnie? :P zawsze się przyszwędam :D iwonko- pokaż jakieś zdjęcie zuzi :) irenko 😘 ofkors, że wszystko wiem, w końcu alter ego jezdem :classic_cool: my dziś pierwszy dzień przedszkolno-rehabilitacyjny mamy za sobą i powiem wam,że totalna masakra :o rano, 2 samochody przede mną zamknął się przejazd (czyli spóźniłyśmy się do przedszkola...), w przedszkolu awantura- jaśmina nie zostaje, bo nie(!). weszłam z nią na górę, chwyciła mnie za nogę i nie chciała puścić :P rozdzieliła nas pani genia, jej przedszkolanka, a ja z martyśką na rękach i rozwianym włosem zasuwałam do ośrodka reh. na 9 rano !!!! zdążyłyśmy (nie wiem jakim cudem). martycha na początku cała w skowronkach- wyraźnie zadowolona,że widzi rehabilitantkę, usiadła sobie pięknie na stole do reh., później weszła w czworaki, minęły z 3 minuty i jak się zaczęła DRZEĆ :D:D:D:D tak dała do wiwatu naszej kochanej pani justynie, że szok :P po 45 minutach byłyśmy wszystkie na wpół głuche :D to jeszcze nie koniec moich sukcesów- po odebraniu jaśminy z przedszkola, pojechałam zatankować auto i się okazało,że jest jakiś problem z moim bankiem i nie mogłam zapłacić kartą ( w portfelu miałam 12 zeta :D ), w tym momencie do akcji ponownie wkraczają moje córki: jaśmina (świeżo po obiedzie w przedszkolu) konając z głodu, a martycha- zrobiwszy straszną kupę i ponownie drąc się jak opętana :classic_cool: suma sumarum- ja ściągnęłam spoza poznania moją mamę, by mnie wykupiła. martyśka została przewinięta czym bądź (na szczęście pałętały mi się jakieś stare pampki po aucie), a jaśmina dostała hot-doga :P dziewczyny- ja oszaleję :D naprawdę :D jutro mam nadzieję,że dzień będzie mniej zwariowany :P całuję i spokojnej nocy życzę:) j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia no to miałas dzień pełen wrażeń:p Zdjęcia Zuzi mam na nk ale nie wiem czy Ty jesteś zalogowana:) a jak nie to podaj mi maila to cos tam Ci prześlę:):) stawiam kawusię:):) zapraszam miłego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- przecież Martynka to kserokopia Jaśminki! btw- Twoje dzieci są pochodną Twojego zaginania czasoprzestrzeni, więc się nie dziw, to dopiero początek ich występów.. Kawę piję w biegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! teraz dostrzegam kolejne podobieństwo :classic_cool: moje dzieci zidentyfikujesz po tym samym sznurku od smoczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenek :D ofkors- zwis i powiew - obie go mają opanowanego do perfekcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden mikołaj i dwa wojtki :D kurde mole- jak w pysk strzelił- to się zwie duplikat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie misiu- twoje wszystkie 23 literki :classic_cool: to się napisałaś ;) buziaki dla trolląt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia córcie śliczne to będą miały powodzenie:):):) Misiu jacy oni podobni:):)ja jak widzę Zuzię to jakbym patrzyła na małego Adriana:)skóra zdjęta:) Dzisiaj zastanawiałam się dlaczego mnie tak ręce bolą no ale jak się nadźwigam tego naszego wózka to się nie dziwię...normalnie mam zakwasy:p; Zuzia wykąpana sobie już smacznie śpi a teraz idę Adriana przypilnować bo ten z wanny to chyba by wogóle nie wychodził:)nieważne że woda już zimna:) Dobranoc i zapraszam na jutrzejszą kawusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nic Was nie przebije ... zaginacze i takie tam masakra :D Na kawe jestem pozno bo poznio ale nie opre sie z tymi latajacymi pampakmi po aucie heheheh posikalam sie ze smiechu :D Zdjeciowe kserokopie heheheh te dzieci Wam mamulki rosna i ladne takie :) To dla Martynki bucha na 8 mc Nicolas chodzi od mc do przedszkola zaakceptowany przez grupe lacznie z bratem :) za 10 dni konczy 3 lata a 6 tygodni temu zlamal kciuk teraz juz jest dobrze zlamanie nie skomplikowane , Dustin tydzien temu zapisany do szkoly :( nie usmiecha mi sie to ale prikaz to prikaz .... Sciskam wieczorowa pora .... jeszcze tu wroce :* Jak to dobrze ze jestescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś powiedział kawa 💤 tu dziś leje (nadal) i moje ciśnienie oscyluje gdzieś w okolicy kostek :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miało być 😴 i 💤, ale jestem na takim śpiku,że nie kontroluję swoich paluchów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj minister był na zebraniu w przedszkolu, odebrał opinię dot. Wiki. Generalnie- jeśli chodzi o sprawność manualną i tempo pracy- jest źle. Nie chce mi się pisać więcej. Cóż dziecko mogło odziedziczyć po beznadziejnej matce? Wszystko już jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko- niech minister spier* na drzewo- to jest najlepsze miejsce dla człekopodobnych :o carluniu- > kawka :) dziękujemy za buchę- dzidzia wycałowana :D muszę pochwalić martyśkę, po wtorkowych występach na rehabilitacji, już wczoraj wzięła się w kupę i bardzo ładnie ćwiczy :D dziś nawet usiłowała "raczkować", ale dupka jej ciąży :D a tak poza tym wczoraj byłyśmy się ważyć- mała ma 8,1 kg i była mniejsza niż 4 miesięczny chłopczyk, który przyszedł na ważenie ... obiad trza by zrobić - właśnie symuluję tę czynność :P buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to nie jest wymysł ministra. Opinia jest napisana przez dwie wychowawczynie grupy. Pomijam rażący błąd ortograficzny już w pierwszym zdaniu :) Naprawdę, sprawność manualna kiepska i tempo pracy szachisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu ---> personalnie wale hehe powiedz mi kochana czy to przeszkadza Wiki ??? Ze jest dokladna w tym co robi ...lub lubi robic to w takim tempie ???? Pewni Misiu cos tez skrobni na ten temat ---> osobiscie twierdze ze te niby opinie nie zawsze sie pokrywaja z faktami .... a nasze dzieci rosna i szybko przyswajaja sa zdolne ... Isiu ona ma dopiero 5 lat ma sie bawic , smiac , wyglupiac ...a to pewnie (usmiech i pomyslowosc) odziedziczyla po mamie ;) Julcia dla Mrtusiu wysylamy linki co by pupe podniesc ;) 8 kg ladnie niedawno trzymalam na rekach 8 mc i 8 kg dziewczynke ...masz co dzwigac heheh Nici wazy 13, 6 bylismy dzisiaj na badanich kontrolnych dla 3 latkow wszystko guci :) Kawa na rano czeka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 😘 🖐️ ja piję dwa łyczki, bo ćwiczenia mamy dopiero na 12-tą ;) a tak btw- to chciałam powiedzieć,że mistrz jest tylko jeden :classic_cool: ależ wczoraj złoiliśmy tyłki manchesterczykom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmy! Julio, czyżbym to Ciebie widziała na boisku? :D KOLEJORZ RZĄDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ireno- jakieś wątpliwości? osobiście popchnęłam w odpowiednim momencie głowę arboledy :classic_cool: Kto wygra? Lech, Lech, Lech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ostatnio trafiam na zimna kawe ---> ale i to da sie polubic jak zycie pokazuje Julcia heheh widzialam ostatnie dwie bramki ----> czy ten szalik bedzie na swieta ???? Isiu to wielce prawdopodobne aby zaginaczka przestrzeni i tam sie znalazla hehehehe :D :D Pytania jutro , sprawozdanie moze i tez mi sie uda Normalnie nie chce mi sie juz dzisiaj nic ... padam na pysk ... stawiam kawe na jutro !!!! Refleksyjnie tylko ----> patrze na zegarki i widze daty urodzin teraz 22:09 to ja Scskam mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Trochę podczytuję, ale ostatnio nie nadążam. MIś urodził, a kiedyż to? Gratulacje takczysiak. Ja rodzę pod koniec marca. Jeszcze 5 dłuuugich zimowych miesięcy, a już jestem słoniem. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×