Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

julianka, no właśnie w ogóle nie dbam o te perełki, bo tyle rozbieżnych opinii-moja pediatra twierdzi ze na razie nie trza, ale my niedługo do dentysty idziemy, to weźmiemy go z sobą, niech ona wyrokuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Adi właśnie usypia:)będę mogła trochę posprzątać bo ostatnio tylko praca a w domu jabby huragan przeszedł;) Julianka gratulujemy ząbka🌻 co do zabawek to mój skupia uwagę na nich a najbardziej do zabawy lubi piloty telefony klawiature czyli to co nie mozna:)a on się jara:) uzupełniamy tabelkę :) DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluniu!!! To Ty teraz już jesteś laseczka :):):) trzymaj tak dalej. gratuluję silnej woli i zgubionych kilogramków :):):) Pszczółko, Mati też jeszcze poganin, mamy zamiar chrzcić w świeta, ale jeszcze nic w tym względzie nie zrobione. Julianko!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ ZĘBÓLCA!!!!!!!! Pierwszy cieszy najbardziej!!!! Nam dwa wyszły bez problemu a teraz.....o laboga, idzie góra, chyba 4, a przynajmniej 2 zęby na raz, no ja już nie wiem....będę relacjonowała.... TPM, mój Mati potrafi długo sie soba zająć jak go coś zainteresuje - też tak z 30 min z pewnością (stacjonarnie w łóżeczku z zabawkami o ile co jakiś czas dorzucam nowe). Ostatnie 5 minut to już nieustanne kicanie i skoki przy balustradzie łóżeczka, połączone ze śpiewaniem i różnymi okrzykami. Puszczony wolno na podłogę, jak jest w dobrym humorze (najedzony, napity i nie bolą go zęby) zwiedza na własną rękę, wstaje itd nawet przez godzinę. ale przez ten czas trzeba być obok, bo on ciągle coś zmajstruje, albo sie zachwieje, albo złapie za coś co sie ślizga, albo pociągnie za kabel, albo ..... no mam z nim 5 światów!!! Najchętniej zwiedza zakazane rejony. Najbardziej lubi nie-zabawki tylko gadżety elektro (komórka, telefon, pilot) gazety i książki, akta - szczególnie te ważne i z oryginalnymi dokumentami, kapcie, papier toaletowy (rolką bawi się dobre 5 minut), butelki po wodzie...itp itd. Nauczył się otwierać szafki, więc teraz regularnie musze układać ciuchy, które od dosłownie w sekundę yciąga i roznosi po całym mieszkaniu. Z zabawek najbardziej lubi turlające się. Ma różne piłki, miękie, twarde, małe i duże. Gania za nimi. Potrafio też popychać piłkę do mnie a ja odpycham do niego i tak sobie \"gramy\".Strasznie znęca sie nad dmuchana kaczuszką (takie kółko do pływania dla dzieci z głową kaczki), okrutnie ją traktuje, macha nią na wszystkie strony, gniecie, uderza. Ona jest lekka więc fruwa w jego silnych łapkach (wcześniej, jak jeszcze leżał to podbijał ja nóżkami w łóżeczku). Mąż sie śmieje, że jak Mati będzie sobie w życiu radzil jak z tą kaczką, to nie zginie :):):) Ale sie rozpisałam i to takż prywatę uprawiam!!!! Dominisiu! Wielkie gratulacje dla Krzysia za samodzielne wstanie - no to sie zaczęło!!!! Teraz Krzysio ruszy na podbój świata, już na dniach!!!! Oj będziesz miała latania!!! Ja już tęsknię za stacjonarnym Matim...dlaczego dzieci tak szybko rosną?????Jeszcze nie zdążymy się nacieszyć tym ich niemowlęctwem a oni pójdą sobe w świat....ach, los Matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko-dziękuję za odpowiedź:) to ja je też zostawię same sobie;) a propos tego topicu, to sama nie wiem, jak to do końca jest... iwonko🌻, nesiu🌻 w imieniu jaśminki pięknie dziękuję:D miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminko, zlotko kochane, gratulujemy pierwszego zabka, Nina szczerzy do Ciebie jeszcze szczerbate dziasla. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka ... tak nam te dzieci rowno zabkuja ...nam dwie biale kreseczki widac a co do pielengnacji jak juz kiedys pisalam nalezy udac sie na wizyte do dentysty zreszta troszke czytalam nawet teraz kiedy nasze dzieci niemialy zabkow nalezalo pielegnowac jame ustna gaza z letnia woda ale tak miedzy prawda a bogiem nam tego nie robili i jest ok prawda ...dzisiaj widzialm specjalne szczoteczki dla maluszkow kilku zabkowych :) nabomne je i zobacze co maly z tym bedzie robil :) Jak maly nagryzie mi palec bo go swedzi i nie ma niczego innego pod reka to troszke to boli hihiih Nesiu .... ;) TPM ❤️ Isia ...co nic nie piszesz 🌻 jak kupki ... ???? dla Ninki bez 🌻 niedlugo szybko i bezbolesnie :) 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, jak Dustiemu smakowala cielecinka??? Nina chetnie zjada owoce, jak narazie b. zasmakowalo jej jablko z jagodami ale podobno jagody dzialaja zatwardzajaco wiec musze uwazac. Co do pielegnacji zabkow, u Ninuchy narazie bezzebne dziasla ale czyszcze je specjalna szczoteczka, kupilam z Nuka. Mala b. to lubi, mysle, ze jak ja przyzwyczaje, bedzie pozniej chetniej czyscic zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A było już tak pięknie... A tu wczoraj nic w kwestii kupki i dziś, pomna tego, że po południu idziemy na urodziny do szwagra, zapodałam jej czopek. I nie wiem, czy zrobiłaby bez niego, czy nie. Julcia- buziak dla Jaśmina, prosto w ząbek! A propos- czy tu tylko jeszcze moja Wiki jest bezzębną babuleńką? Dobranoc... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko .. bardzo mu smakowala .. byla zmiksowana z warzywami .. i troszke maselka ... mi tez smakowala hihih :) a z szczoteczka tak tak tez je widzialam :) Isia 🖐️ .... jak czytam to nie tylko Wiki .. :) u nas przy zabkowaniu kupka co dziennie dwa razy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czółkiem:D niuninko🌻 carla👄 irenko❤️ serdeczne dzięx za gratulejszons:D dziewczyny chyba zastosuję się do waszej porady i zacznę myć krzaczkowi ząbka:) miłego dnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka ranny ptaszku:D Myj ząbki, myj, ja bym tam siebie za przykład nikomu nie stawiała;) A z tą mgr to mnie naprawde bardzo pocieszyłąś, bo widzę, ze Ty sobie też trochę buszujesz w sieci, ja mam takie wyrzuty sumienia z tego tytułu. Ale dla wszystkich entuzjastek naszych zmagań naukowych-wczoraj po 3 h mozolnej pracy przeskoczyłam ze strony 5 na 9 mojego dzieła. W takim tempie obronie się z toba Julia w maju:P A w ogóle czy Ci już pisałam, ze na kulturoznawstwo (bo to jak pamiętam studiujesz?) W P-niu zdawał mój maż i moja kumpela, przez którą go zresztą poznałam...ale nie udało im sie i chwała, bo wylądowali oboje w Toruniu i tak sie zaczeła nasza wielka miłość;) Isia, ja Waszych kupowych przygód nie śledzę od początku i słabo kojarzę, czy I co lekarz mówił na ten temat? Bo mojej znajomej córcia też problemy miała ogromne i to podobno taka fizjologia-kupa raz na ruski miesiac z płaczem i wrzaskiem...żadne rosołki, jabłuszka, śliwki-nic nie pomagało. Teraz chyba już przeszło, mała ma 16 miesiecy. Dla Oli i Marlenki 🌻🌻🌻🌻🌻 TPM ❤️ trzymaj się, mam nadzieję, ze wygrywacie z choróbskami...a wiosna wbrew pozorom tuż tuż-przynajmniej juz blizej niz dalej:) Dobrego dzionka wszytskim! Dziś z rana malarze wpadli do przedsionka od mieszkania naszego i sasiadów, gdzie trzymamy wózki inne graty, kazali sprzet schowac, bo malują...rozpierdolnik istny mam w domu, co dla mnie pedantki jest ciosem ponizej pasa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieweczki, Ale się zębuszki sypią, gratulacje dla wszystkich zębatek i zębatych. U nas głucha cisza, na zęby się nie zapowiada. Irenko z tą kupką to naprawdę problem, ja też to z Pauliną miałam, ale jakoś samo się wyregulowało. Carluniu 👄 Dominisiu jak tak w cukierni, mówiłaś, że otwiera się blisko konkurencja, jak sobie radzicie? gratulacje dla Krzysinka, juz stoi no no :P TPM tryzmaj się 🌻 Julianka ja tez chcę już ząbbbkaaaaaaaaaaaa, gratulacje Pszczoła bierz się ostro za pisanie pracy, ja już niedługo się bronię, ufff nareszcie bo mnie to już męczyło:) No ja lece do marudy, Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Mamulki :) :) 😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻 specjalne obslinione buzaki dla Uli i Oli ... :) dziewczynki na te 7 miesiecy bucha i kwiatki dla Was 😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻😘 🌻 😘 🌻 Julia 😘 no i jak juz razem to po nocniczku ;) sa takie spacjalne szczoteczki jeszcze ze pasuja na te dwa dolne zabki i maluszek sobie ja podgryza ...i czysci milego dnia u nas sloneczko za oknem choc zimno nadal .. mam nadzieje ze dzisiaj choc snieg nie bedzie padal :) Dusti jeszcze spi wiec moge troszke pobuszowac ;) 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiedzialam ze cos pokręcę...ale ja ciężką noc miałam, bo mały uczy sie nie jesc w nocy.:) Bucha oczywiscie dla Oli i Uli, nie Marlenki-chociaż dla niej tak bez okazji może być tez:)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla👄 a ja????;) stawiam nocnik i czekam:D pszczoła🖐️ gratuluję:D 9 stron to już coś:) nie chwaliłaś się, że mąż miał zapędy kulturoznawcze:D ale wy jesteście chyba młodsi ode mnie:) skye👄obśliniony i szczerbaty od krzaczka, dla paulinki;) idę pod prysznic- jak wrócę, kawa ma już czekać:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolko czyli stosujesz technike ...cos innego niz cycus.. rozumiem i dziala ???? .. napisz potem cos wiecej :) no to 🌻 ki dla Waszystkich zaszalejmy hihihi :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia... 😘juz nocniczek dla Ciebie na poprzedniej stronce ;) ale jak masz ochote ..tylko ze zostal mi tylko niebieski mam nadziejej ze nie masz nic przeciwko ;) hihi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wpadłam się tylko przywitać🖐️🖐️🖐️usypiam właśnie małego a pozniej pod prysznic i pędzę do pracki.....dziś jakaś bezsensowna kontrola:( Nesiu u nas tez górne ząbki szły 4 na raz:(no ale już są na wierzchu i jest ok:)choc wydaje mi się ze zaraz beda kolejne bo pcha wszystko do buziulki:p Dla Uli i Oli od Adrianka🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa...działa to duzo powiedziane..budzi sie, lecę z herbatka , którą on ma głęboko, ale daje, on wrzeszczy, zatykam go smokiem, trochę sie uspokaja, potem znów wrzeszczy, no to herba, nie chce, to smok-i tak z 15 minut aż zasypia i po godzinie jak sie budzi, to już na cyca. Jak stosowałam tą zmodyfikowaną przez siebie technikę, to po 2-3 dniach na pierwsze karmienie budził sie po 4 h, a kolejne po 3- w sumie wstawalam do niego 1-2 razy, bo ja późno spać chodze, a on wcześnie wstaje:) Ale teraz stopniowo chce go przekonać, ze fajniej jest w ogóle w nocy się nie budzić...moze zajarzy:) Julianka, no ja to młodsza o rok:) a mój mąż Twoj rocznik-to co Ty robisz jeszcze na tych studiach? Bo ja opóźniona jestem, po maturze byłam poł roku w P-niu na TiR zaocznie, a luby mój to w ogóle zwiedził full uczelni, ale zadna mu do gustu nie przypadła:P A Ty w ogóle juz mi chyba pisalas, czemu dopiero teraz sie bronisz,a le ja mam demencje starczą od kołyski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elooo laseczki To ja :), ta wstrętna baba co was zaniedbuje ostatnio. Uliś od rana wariuje jak może. Nie chce już leżeć ani siedzieć tylko stać. Łóżeczko już się chwieje, bo przecież Dawid musi do niej wchodzić na wygłupy. Ech. Zębów jeszcze nie widać, ale objawy ząbkowania nadal są. Dla Oleńki ❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️ Ulcia mówi eku eku eku i koli kole :) eja eja eja :) No dobra czas na kubeł kawy i do żywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko droga:) chyba nie pisałam:P wcześniej byłam na filologii latynistyczno-polonistycznej, też na uam-ie, ale nienawidziłam jej szczerze od początku:o koniec końców, po 2 latach zmagań, rzuciłam ją na rzecz kult. zaznaczam, że nie były to studia międzywydziałowe, czy cóś, aczkolwiek byłam wpisana na III rok na lat.-pol..... brrrrrrr... jak wspominam tamte studia to dostaję gęsiej skórki:P tym sposobem jestem aktualnie na roku V, choć powinnam być na VII:P iwonko🌻 dalka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale macie dziś \"dzień pisania\", właściwie poranek... Coś dorzucę później, teraz tylko poczytałam, połykając kawę i wracam się bawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!! dziekuje za zyczonka dla oli:) dla uli sto caluskow:)))) MOja olka tez bezzebnac choc juz od jakiegos czasu dostaje wsciku ( wszysko pca DO BUZI I GRYZIE Z CALEJ SILY:() WIEC CZEKAMY NA TE ZABKI co do tych kupek to tak jakjuz kiedys pialam ola tez mialaproblemy i pomoglo tylko dawanie nacczo 150ml soczku !!!! czopek raz dzialal raz nie pozatym to prowadzi do uzaleznienia i poznije ciezko bedzie oddzwyczaic dzidzie dzis olka marudn wstla z drzemki z placzem chyba te kielkijej dokuczaja:( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!!!!!!!! Sto lat sto lat dla Olenki i Ulenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja zaraz wybieram sie na krotki spacer, zbyt dlugo siedzimy w domu. Niech tylko Ninus sie obudzi. Milusi dnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki dostaje codziennie na czczo sok jabłkowy i nic! Nie chce mi się pisać, ech... Jakieś przygnębienie mnie dopadło.. To po napisaniu artykułu o depresji sezonowej, hehe. Julka ❤️ 🌻 -i dla wszystkich Buziaki Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Ja też nocniki kawy:p w pracy😡 brak słów...😠 Marlena raczkuje. Ganiam za Nią ciągle:o Byle do wiosny;) Też Przyszła Mamo będzie cieplej to większość dnia spędzicie na spacerach. Wyjdzie słonko to też da Tobie energii do przetrwania:) i mi przy okazji też;) Nesiu wiem co przechodzić ganiając za synkiem;) Czy Wasze dzieci też tak zgrzytają zębami? Marlena robi to ciągle:o aż mi ciarki przechodzą;) Isiu a może dużo owoców dawać Weronice na kupki? koleżanka ma 1,5 rocznego synka i dalej boryka się z tym problemem, także wiem co czujesz. Dziś byłam wzywana do przedszkola do Macieja:o płakał za mamusią:D kochany dzieciak:) mamusi pomógł na chwilkę wyrwać się z pracy;) Dla Oli i Uli 🌼 i dla reszty dzieci 🌼 Carla ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia ja tą depresje już mam :). Niechęć do wszystkiego mnie ogarnia i to już od chyba dwóch tygodni. Wczoraj zaszczepiłam się przeciw bocianowi. Naczytałam się o działaniach niepożądanych i teraz sprawdze to na sobie:). Na koniec miesiąca znowu zostane na tydzień sama z dzieciakami :). Kiszka, mój jedzie do grodu Kraka na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×