Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

butelki jeszcze sterylizuje w mikrofali ale juz coraz rzadziej zastanawiam ie czy juz nie przestac Podobno do 6 mieiecy powinno sie !!!! ola spi a ja padnieta wkoncuogarnelam dom poprasowalamitp:) Maz namawia mnie na gre w eurobiznes ale nie wiem bo padam milego wieczorku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Buziolki dla Uleńki i Oleczki cmok cmok Butelek nie wygotowywuję już od dawna, tylko czasem wrzątkiem przepłuczę :) Uciekam usypiać, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌻 Wszystkiego najlepszego dla malutkich solenizantek Oluni i Ulci ❤️ Co do butelek to ja gotuję ale bardzo rzadko. Szykujemy się do kąpieli,więc za dużo nie popiszę, a mam jeszcze w dodatku dużo nauki :( Pozdrowienia i całuski dla wszystkich mam i dzieci 🌻 PS. Jeszcze tylko małe pytanko, która Was oprócz Oli karmi dzieciątko tylko z butli a nie z cyca? Pszczółko u mnie i bez karmienia piersią libido poniżej 0, mąż się złosci, może znacie jakieś sposoby na ożywienie tej oziębłej atmosfery—czekam na propozycje. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę, pierwsza jestem? Dobrego dzionka wszystkim! Synuś dziś obudził mnie już o 5.30:O ale w nocy tylko dwa razy go karmiłam, i to przez gapiostwo-zasnęłam podczas karmienia, parę godzin spał ze mna i jak się obudził to automatycznie wpakowałam mu cyca w dzióbek i odleciałam...Wczoraj opiekunka z nim była wieczorem, przyniosła całą torbę ciuszków po swoim siostrzeńcu, cudo! I dobrze, bo akurat zaczął mi wyrastać z niektórych, a wiadomo-jak połowa jest w jednym rozmiarze, to wyrasta z połowy na raz....ale juz dostawa była i ma w czym chodzić:D Buziaki dla Was; Carlaa, TPM🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA ZESWIRUJE Z TYMI ZEBAMI!!!!!!!! Przedwczoraj pogodna- wczoraj nie do wytrzymania....krzyk caly dzien, ja oczywiscie podenerwowana... nawet nie mam czasu tu zagladac... dzisiaj ok, usmiech od ucha do ucha....kociokwiku mozna dostac.... ale z takim wkurwieniem pcha te zabwki do buzi jakby je chciala rozszarpac.... NIECH JUZ BEDA TE ZABKI!! bo ja fiola dostane.... gratulacje dla jasminki.... a propos Waszych ostatnich rozmow -julka- nie wim czy Ci sie chwalilam, ze wzielismy credito (niestety 8 tysi za rok to za duzo dla mnie) i bede robic specjalizacje dziennikarska- kulturoznastwo- znaczy sie przewod doktorski otworze..... :) bo do cholery wygryza mnie w koncu z tych posadek w redakcyjach.... niestety ogromna czesc ludzi chce koniecznie o filmach pisac- A DO CHOLERY TO MOJA DZIALKA ;) ;) ;) niestety co sie z tym wiaze - musze wrocic do pisania, bo jeszcze troche i o mnie pozapominaja i nie beda mnie chcieli z powrotem... decyzja zapadla... ale ja sie zastrzele z tym zlobkiem... ide jutro dwa obejrzec.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja nie chce jej do zlobka dawac, chlip chlip........ jestem zalamana... sto lat dla solenizantow!!! ja karmie tylko butla- a wlasciwie butla juz coraz mniej, bo mala woli znacznie wszystkie zupki z cielencinkami, indykami, krolikami itd niz mleczko... no i kleik kukurydziany -przepada, a na noc kaszke z jablkami.... no wlasnie -jak to jest z ta kaszka? najpierw na niej przesypiala cala noc, a teraz sie budzi ok 4 i trzeba jej dac jesc (choc wlasciwie pic, bo daje strasznie rzadka w nocy) i spi do 6.... a juz tak ladnie sypiala... butelki mam te samosterylizujace sie ( ;) ) wiec wsadzam do mikrofali na 1,5 min... ale nie za kazdym razem... raz dziennie mniej wiecej... sorki ze sie rozpisalam, ale nei wiem czy uda mi sie tu jeszcze dzisiaj pojawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Potęga życia Natalka pilnie bada kształt zabawek, rytm łyżek i łyżeczek. Odkrywa kolory zawsze nowe, kontempluje fakturę tkanin. Zna smak syropu, nikczemny rytuał zastrzyków. To wymaga wielkiego charakteru. Mamy mnóstwo koniecznej odwagi, sił ponad siły, no i trochę smaku, który pozwala znaleźć dystans, wstać w nocy, uśmiechnąć się, szepnąć ciepłe słowo, zażartować, choćby miała kapnąć słona kropla oka. Cześć Dziewczyny-to,co przeczytałyście powyżej to wiersz,który mój mąż napisał o Natalce,a właściwie o całej naszej trójce przeżywającej radości i smutki rodzicielstwa. Chciałam się tym z wami podzielić. Dziękuję za Wszystkie odpowiedzi. Nallepsze życzenia dla Olo i Uli,gratulacje dla nowych posiadaczy ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... Kawusia juz czeka Pszczola widze ze maly ... rozrabiaki ...trenuje mamusie :) Dustin robi mi to samo ja tez przez sen z gupia franc .. Niuninko ja przplukuje wrzatkiem .. maly tak juz wtyka sobie wszystko do buzi styrylizacja przy jego lapliwosci i ruchliwosci bez sensu ... moze latem ze wzgledow cieplarniancych ... ale tak jak on nie pije mleka z butelki tylko herbatki Puza ;) Skay 🌻 Isiu TPM ❤️ Julka ja z nocnikiem czekam ;) :classic_cool: do milego .. uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🌻 ❤️ ja tu tylko na chwilkę bo zaraz zmykam z Maja na rehabilitacje, a potem skocze na mały spacerek będę wieczorkiem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) My juz po spacerku:)fajowa pogoda Adrianek teraz wariuje na podłodze wszędzie się przemieszcza:) właśnie dorwał koszyk z zabawkami zaraz będe pewnie po nim sprzątać:):):)o już wszystko wysypane :):) Ja tez przepłukuje wrzątkiem butelki:) T.P.M ładny wierszyk🌻 Mamo Natalki wiem co czujesz z tym żłobkiem tez miałam dylemat ale u nas teściowa zgodziła się zostawać:) Sączę kawusię więc zapraszam:p buziaki miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia! Dostałaś mojego maila? Przepraszam Kochane, ja dziś tylko w przelcie....ale pozdrawiam i czytam Was. Jak tylko się obrobię z pracą to zajrzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! u nas powrót do wyłącznego karmienia piersią. :( Paskudne uczulenie na \"niewiadomoco\". Po dwóch dniach już ciut lepiej, ale rozszerzanie diety znowu mi nie wyszło. Odczekamy kilka dni i powolutku od początku. Wojtuś ma zabawki, które bardzo lubi i chętnie się bawi... gdy ma dobry humor. :D Ulubioną jest dłoń mamy, lub taty... Pogratulować wiersza! Nie piszę więcej, by mi znów posta nie zjadło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! wiaderko kawy poprosze ( choc nie pije:P) to moze capucino chociaz dacie.... wyczulam dzis palcem szpilke na dziasle oli ile przebija sie zabek?? ale bylam zaskoczona wczoraj nic a teraz nagle jest pobudka dzis wczesniejsza o 6 30 a co zrobic!!! od niedawna myslimyokupnie ogrodka mamy mozliwosc blisko domu i to raczej pewne juz 2 ogladalismy .generalnie to ze wzgledu na ole bo nasze podworka sa tragiczne..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Stawiam duuuuuuuuuuużżżżżżżoooooo kawy więc zapraszam:) Asiu tak jest ze jednego dnia nie ma ząbka a patrzymy drugiego juz czuć pod dziąsełkami:)gratulacje dla Oli🌻🌻🌻 My narazie jednak spokój z ząbkami jest i już 6 :) pewie niedługo będą następne:):):) Właśnie Adi miał spać ale widzę że nici z tego:):)gada sobie ejjjj ajjjjj :):):) Wiecie co mój mały wczoraj zrobił???brykał po podłodze i się wszędzie przemieszczał:):)w tym momencie zadzwonił mój telefon i rozmawiałam z bratem i tu chwilka nieuwagi a mój malec do kontaktu i wyłaczył telewizor brrrrrr dobrze ze odrazu zauwazyłam rany jak to trzeba uważać...... Uciekam go uspać bo pranko muszę wstawić i trochę porządki porobić:):) buziaki miłego dnia🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ stawiam nocnik i zmykam:) ale mnie boli baniak... ja się chcę wyspać 😭😭😭 do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no nie wierzę:D żadna się nie pojawiła... > nocnik dla carli👄 irenko❤️ mamo natalki/kasiu- wspominałaś tylko,że planujesz studia:) gdzie chcesz pisać dokotrat na uw?? iwonka🖐️ niuninko👄 propos butelek, od momentu jak mała skończyła poł roku, wyparzam już tylko smoczki:) skye🌻 mam nadzieję, że w końcu któraś z was się zmaterializuje i napije się ze mną kawy😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Julianko proszę kawy!!!! Pół nocnika wypiję to dla Carli jeszcze starczy :) Jestem bardzo niewyspana, ale to nie wina Matiego, on spał jak anioł. Przebudził się tylko dwa razy - na herbatkę i raz mu podałam smoczek. Tylko późno się położyłam, a pobudka o 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo 🌻 ki dla Was to ja stawiam kawusie imieniunowa ...Patryka dzisiaj :) ❤️ wiec swietujemy z tego powodu juz od wczoraj ... i dzisiaj goscie ... goscie...maly zabkuje ..daje nam do zrozumienia ...budzi nas wczesnie rano .... i szaleje po pokoju ... :) ... uczylam go dzisiaj pokazywac jezyk ale nie papuguje po mnie hihi jeszczce :) za to mowi ta ta ta ta ta ta .... kawusia ciasto zapraszam ... :) :) sercecznie :) 🖐️ do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak julcia- na uw... tak jak do tej pory... u prof Adamowskiego jesli sie uda... chociaz znajomi robia mi pranie mozgu ze to najgorszy wybor jakiego moglam dokonac, ze kulturoznastwo to zadna specjalizacja i nic mi nie da... zebym zrobila PR jako specjalizacje, to przynajmniej wiele dziedzin i prac moge zachaczyc jak bede musiala dorabiac..... qqfa no i jestem w kropce... bo po czesci maja racje.... a juz bylam pewna czego chce... :( Z okazji Swieta Piwa- wszystkim po ogromniastym kuflu stawiam!! CARLA- NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA MEZA!!! gratulacje zabka! u nas zabek bez zmian... widac go i paskudnie marudny ten zabek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! dziewczyny to jakas plaga z tym zjadaniem postow... mi nigdy nie zjadlo- nie mozecie zanim zrobicie wyslij nacisnac \"ctrl c\" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cholera carla byla szybsza.. grrr, a chcialam sie popisac ze wiem o imnieninach.... wrrrrrr- 5 minut nie moglas wytrzymac dziewczyno???? hihi a na zielonego patrykusa to sie piwko, nie kawusie stawia! przecie to patron piwka!!! nie wiem jak u Was, ale w Warszawie we wszystkich pubach Patryki maja darmowe piwo... takze nas dzisiaj libacja czeka... ;) jak to dobrze ze tesciowa nie pracuje na noce :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia pkiss] Nesiu 🌻 Gruby Misiu :) pijcie pijcie ...aaaaaaaaaaa i hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki .... dla Twojego rowniez :) Wszystkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla obu patryków w ilościach słusznych:P kasiu- chcesz pisać dokotrat z \'wolnej stopy\', czy też prowadzić pracę dydaktyczną i przy okazji pisać??? też mi się marzą studia dokotoranckie... ale nie wiem, jakie mam szanse by się na nie dostać:( oczywiści na uam-ie:) carlusia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia 😘 😘 bo pierwszy byl ... zpaprany hihih ... Mamo Natalki dziisaj duzo rzeczy na p ... ;) bedziemy robic :P .. i jesc .. ;) no to dla wszystkich oczywiscie kto ma ochote o zielonym zabarwieniu na to swieto patronow ... po pifffffku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Carla.... z tymi rzeczami na p.... to moznaby w nieskonczonosc... milej zabawy w kazdym razie! ;) ;) ;) julka- na podyplomowe 2-letnie a w miedzyczasie otworzyc przewod... a jako ze aby go otworzyc musisz miec 3/4 pracy i spooooro gotowki to pewnie na drugim roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×