Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Fionus ciasna .. jestes .. ;) czy w ulczce ;) hihihihi ❤️ pisalam jak ktoras bedzie wklejala tabelke to ma wkleic moja date imienin .. co to za niesubordynacja :) :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
ło matko, się czepiasz!!!!!!!!!!! Masz ZNP czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi kochana :D nie nie mam :D ale ja uwielbiam sie Ciebie .. moja ciasna Ty jedyna :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................16.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06............................................Pyrlandia Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe. Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona jestem z wami caly czas ale tylko czytalam juz nie mialam sily pisac olamniewykancza i jeszcze dzialka remontujemy robimy piaskownice itp wiec padam na pyszczek A jesli chodzi o Ewe to mialysmy sie umowic konkretnie ale cos sie nie odzywa :( mozemy ja napasc:P i zrobimy grila u mnie na dzialce pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem nowa na tym forum ale chciałam się pochwalić żę ja również urodziła córeczke w sierpniu 2005 r a dokładnie 28 (w niedziele) a ponoć jak ktoś się rodzi w niedziele bedzie leniwy:( czy jakies mamy też w tym dniu rodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniś! ja 28 sierpnia, miałam się zgłosić na wywołanie porodu i nawet do szpitala dotarłam, ale im się nie chciało mną zajmować, kazali zgłosić się ponownie w poniedziałek i tak Wojtuś jest z 29. :) Za to i ja, i mój małżonek jesteśmy niedzielni i większej pary leni świat nie widział. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu ale u mnie w szpitalu nikt z tego co wiem nie rodził w niedziele tylko chyba ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymek naszej drogiej Fiony też z 28! a na jego lenistwo jeszcze się Fionka nie skarżyła. :p jak widzisz kochamy tabelki, jeśli chcesz się z nami bawić, to kopiuj i doklejaj się i dziecię! I napisz więcej o Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
I ja !!!!!!!!!!!!! Tyle że wyemigrowałam aż do Trzebnicy, 20 km od Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nie skarżyłam ale teraz poskarże................... Tymek nie chce raczkować , tylko zabiera się za chodzenie dziamdziak jeden.Leniwiec pospolitus chce sie wymigac ale ja jestem wredna matka i go dręczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... chwilowo dziła na wstecznym oraz \"okrężnym\" i wpycha się pod kanapę, ale wczoraj zaczął unosić się na klęczki, to pewnie niedługo ruszy w przód, bo go strasznie wkurza, że próbuje czegoś sięgnąć, a się oddala, więc ćwiczy wytrwale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja jak leży na brzuszku to tylko przekręca sie wokół siebie ale nie chce ani do przodu ani do tyłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Hallo ... Monis :D tak tak Fiony maly z 28 .. sierpnia ...jak mala ma na imie Gruby Misiu ..u nas podobnie z wk... kombinuje jak lysy :D ale juz niedlugo tez go mecze ..najbardziej jednak lubi on stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Moniś witamy! moja droga moje dziecko raczkuje!do tyłu..... nowa mama sierpniowa na forum .a propos narodzin w niedzielę - moja babcia byla w tym dniu urodzona i nie nalezala do robotnych... tylko do czytajacych,myslących co na wsi popularne nie było,mądra była z niej kobietka-gratuluję synka Fionka kochana Ela jest z Sieradza!150 km od Wrocławia. Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Moniś coreczka troche dzis za dlugo siedze i plącze i mieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu u nas dokładnie tak samo-wchodzi pod kanapę i wokół wlasnej osi sie kręci hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtusiowi do stania się nie spieszy... dopiero od niedawna nie przewraca się posadzony... z drugiej strony, tak jest lepiej... ortopedzi wcale nie cieszą się z \"prymusów\", którzy na nóżkach zaczynają pomykać zbyt wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna juz sztywno siedzi ale nie spieszy sie do wstawania czy raczkowania. I własnie tez słyszałam ze jak nie chce to nie. same wiedzą kiedy mają zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona wredny babolu, nie narzekaj na młodego ;), on nie chce Ci kurzy wycierać kolanami ;), on od razu na nogi, jak normalny cywilizowany :). Carlaa przejadła się rogalikami hihi i dlatego się czepia ;), bee zamiast sama uzupełnić tabelkę, ale to chyba wszyscy z Zimbabwe tacy nerwowi ;). Asia witaj, dawno Cię nie było, heh zapomina się o koleżankach. Moniś witamy wśród nas :), pisz jak najwięcej :) i pochwal się córą :). Moje bejbiki już śpią po dzisiejszym dniu :).Zaraz ja też uciekne, ileż to można siedzieć :). Ulka też kombinuje z raczkowaniem, ale jeszcze jej nie wychodzi, choć babcia mówi, że ona dawno już powinna raczkować. Heh, zębów też dalej nie ma. Leniwe dziecko hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec moja cora urodziła sie przez cesarskie ciecie a zanim to zrobili to przez kilka godzin sie meczylam ale wszystko dobrze sie skonczyło teraz słodko spi. no i przesypia mi całe noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cudaczki też śpią... tyle godzin na zewnątrz, spacer długi... i atrakcje różniste... noc powinna być spokojna. :) miś gruby, tudzież gbury, jak, co niektóre go piszą, dokonał niniejszym 999 wpisu pod tym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu czy jak wychodzicie z dzieckiem na spacer tez urządza sceny jak moja? czasami spi czasami wrzeszczy nie chce lezec czy siedziec w wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek uwielbia spacery, najgorsze są powroty, bo starsza córeczka (3i pół) za nic nie daje się zaciągnąć do domu i wtedy bywa nerwowo... Ale we dwoje z synkiem, możemy spacerować bezstresowo cały dzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to z najstarszą, gdy miała kilka miesięcy, mieliśmy podobne kłopoty do Waszych. Nie chciała jezdzić wózkiem. Na szczęście dla mnie, dość szybko, jej ta niechęć minęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze i Justynie minie to. Ale naprawde nie rozumiem dlaczego tak sie zachowuje, ogólnie jest radosnym dzieckiem, uśmiechnieta od ucha do ucha, gaworzy na okrągło istny anioł a jak wyjde z nia na spacer to zmienia sie nie do poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×