Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hallo Mamulki ... 😘 TPM ❤️ Dustin tez chory ... :( bylismy dzisiaj u lekarza zasmarkany moj maluszek gardlo zawalone i goraczkuje ... marudzi na maxa ... tylko na rece nie chce nic jesc :( u nas to nie wszystko ale to moze wieczorkiem 😘 sciskam Was mocno bardzo mocno 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka też nie je. Dziś kilka łyżek rosołu i nic więcej poza piciem. Tuli się i zasypia. Kiedy to minie?? Zdrowia dla chorowitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dalka i Julia zdrowia waszym smykom życzę. Mego synka obsypało za uszkami na główce i czole-nie wiem od czego,gorączki i innych objawów brak.Smaruje linomagiem i czekam aż zejdzie Carlaa czekamy na dalsze wieści młody wyhasał się i padł o 21 to teraz zapraszam do wspólnego pisanka wiosennego Puza,Skye,Isia!!!!!-odezwijcie się ❤️ ❤️ cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zdrówka dla chorowitych dzieciaczków...🌻❤️🌻❤️🌻 U nas odpukać zdrowi jesteśmy...pogoda dopisuje tylko czasu mało ciągle w pośpiechu:( właśnie wróciłam pół godz temu z pracy teraz idę pod prysznic i marzę o ciepłym łóżeczku:):) pozdrawiam i uciekam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki😘 dla wszystkich chorych dzieciaków i mamuś🌻 na poprawę zdrowia:) poza tym dziękujemy za wszelakie życzenia pod naszym adresem :classic_cool: kasiu😘 mam nadzieję, że e-mail doszedł:D u nas właśnie trwa awantura jak się patrzy:D dziecko już ma ubrane spodenki na spacer, tylko buciki nadal domowe,a nie wyjściowe i się kobieta wkurzyła:P wrzask nie z tej ziemi, bo przecież ONA IDZIE NA SPACER!!!!!;) przez tę grypę żołądkową mam kawo-wstręt:o wypiłam dziś tylko jedną małą kawkę i mam dość 😭 idę pod prysznic, a ona niech krzyczy na tatę:P buźka j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ;) Dla wszystkich choruszków 😘 Mialam napisac wczoraj , padlam jak kawka ... wczoraj owocny dzien w wizyty lekarskie z malym ktory juz lepiej i pomiedzy apteka a pediatra zaliczylismy cala rodzina oczywiscie wizyte u ginekologa :D Hmmmmm po tescie ciazowym ktory zrobilam w piatek pani ginekolog potwierdzila ciaze ...WIEC DONOSZE WAM spodziewamy sie drugiej kruszynki :D traz wszystkie objawy ktore myslam ze to odstawienie malego od piersi swiadcza inaczej :) Chcialam sie z Wami podzielic ta radosna nowina 😘 Mamulki milego dnia Wam zycze i sciskam Wszystkich mocno spadam do pozniej 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARLUNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa- huuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Carla, tysiace buziakow!!!!!!!!!!!! Przytulam Cie mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje Wam serdecznie!!!!!!!!!!!Ucaluj Meza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cos chcialam napisac ale jestem pod takim wrazeniem....... JUUUUHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaaa!!!!!!!!!!! Przyjmij ode mnie gratulacje olbrzymie i pogłasz brzuszek z cudowną zawartością!!!!!!!! To jest tak genialnie wymyślone....można stworzyć życie, ach....ale się rozmarzyłam!!!Już mnie zżera ciekawość, czy Dustin będzie miał siostrunię czy braciszka!!! Ależ my stanowimy prorodzinne forum!!!!!! TPM! Jestem z Wami cały czas myślami. Żal po stracie musi przepłynąć szerokim strumieniem przez Twoje serce i duszę...nie wymagaj teraz od siebie zbyt wiele...na wszystko przyjdzie pora i obiecuję Ci, że Bozia ma swój plan...choć trudno się z tym pogodzić w tej chwili, to tak widocznie miało być...a przyszłość sama utoruje sobie drogę, choć to banał - będzie dobrze!I słusznie zauważyłaś - mieć do kogo wrócić ze szpitala po takim zabiegu... móc wtulić się w małe ciałko i wdychać zapach swojego dziecka...nie wiem, jak tak myślę o tym, że są kobiety, które walczą o pierwsze dziecko...tracąc nadzieję dzień po dniu...ja chyba bym zwariowała.... U nas od 4 dni zapalenie spojówek i kropelki z antybiotykiem - Mati jak zwykle dzielny - poddaje się zakraplaniu odważniej niż to zwykł robić jego tata! Zdrówka dla wszystkich dzidziusiów! i ich mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaaa!!!!!!!!!!! Przyjmij ode mnie gratulacje olbrzymie i pogłasz brzuszek z cudownš zawartoœciš!!!!!!!! To jest tak genialnie wymyœlone....można stworzyć życie, ach....ale się rozmarzyłam!!!Już mnie zżera ciekawoœć, czy Dustin będzie miał siostrunię czy braciszka!!! Ależ my stanowimy prorodzinne forum!!!!!! TPM! Jestem z Wami cały czas myœlami. Żal po stracie musi przepłynšć szerokim strumieniem przez Twoje serce i duszę...nie wymagaj teraz od siebie zbyt wiele...na wszystko przyjdzie pora i obiecuję Ci, że Bozia ma swój plan...choć trudno się z tym pogodzić w tej chwili, to tak widocznie miało być...a przyszłoœć sama utoruje sobie drogę, choć to banał - będzie dobrze!I słusznie zauważyłaœ- mieć do kogo wrócić ze szpitala po takim zabiegu... móc wtulić się w małe ciałko i wdychać zapach swojego dziecka...nie wiem, jak tak myœlę o tym, że sš kobiety, które walczš o pierwsze dziecko...tracić nadzieję dzień po dniu...ja chyba bym zwariowała.... U nas od 4 dni zapalenie spojówek i kropelki z antybiotykiem - Mati jak zwykle dzielny - poddaje się zakraplaniu odważniej niż to zwykł robić jego tata! Zdrówka dla wszystkich dzidziusiów! i ich mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlunia😘❤️ najserdeczniejsze gratulacje dla waszej rodzinki!!!!!!! na kiedy masz termin?? może spotkacie się gdzieś z pszczołą;) buziaki serdeczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez skladam Carlunia 😘serdeczne GRATULACJE🌼🌼🌼 Elu ja czasami czytam kafe, ale na napisanie nie mam weny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla serdeczne gratulacjie nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze :)))) nosisz pod serduszkiem mlego ludka piekne uczucie Teraz pilnuj sie kobietko i dbaj o siebe A czy o radosnej nowinie wiem synek?? u nas dzien jak codzien gotowanie sprzatanie nudaaaaaaa teraz przyszedl ma z ktorym sie poprztykalam wczoraj i jakos mi wszystkojedno czy jest czy go nie ma trzymajcie sie wszystkiecalusy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś! Pogratulowałyśmy a teraz żądne jesteśmy szczegółów!!! Pisz wszystko od początku....no możesz pominąć samo poczęcie, bo wszystkie wiemy, że to nie sprawka bociana....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! No fajnie wchodze na cafe a tu gratulacje tylko:) Carlunia gratulacje❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ T.P.M będzie dobrze ❤️ dobrze jest że masz Natalka i zapewne jej uśmiech i przytulanie wynagradza wszystko... U nas wczoraj rano był taki ryk że myślałam że Aduś już się nie uspokoi i niewiem dlaczego tak raptownie zaczoł płakać...:(chyba ząbki bolały bo nie chciał nawet smoka ...:(ale pózniej poszli z tatą na imieninki do babci i synek zrobił tam furore bo byl taki grzeczny:) Ostatnio ma manie na autobusy jak tylko jakiś jedzie to macha papa i też chce jechać... No i pobudki mamy teraz 6 rano jak w zegarku:):)nie patrzy czy mama wieczorem przyszła z pracy czy nie ;)trzeba wstać wrrrrr Zapraszam na kawusię Dla choruszków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ;) DZIEKUJE !!!!!! Nesiu heheh fakt bocian nie bocian 100 kg zywej wagi heheh ;) Iwka ... kawka zprzyjemnoscia za jakis czas heheh jak narazie raduje mnie woda i jablka :)) Maly nadal troszke podziebiony ale stare babcine metody duzo pomagaja .. hmm po pierwsze od lekarki dostal silniejsze czopki i to po pierwszym przesadzilo ze goraczka juz nie wroci ... potem nastapila kapiel w cytrynie i olejkach na noc kladlam mu reczniki mokre na kaloryfery i goraca woda z sola lub soda do wdychania ..powiem Wam druga noc juz byla przespana nadal mowi troszke przez nosek i tak smiesznie heheh go slychac ale temperatury niet i ogolnie jest pelen sily i energiiiiii i werwy i wogole ma kreciole w dupce... !!!! Wczoraj byl u niego sasiad hmmm sasiad niby ze stycznia ale jakis taki nie ruchawy, powiedzialabym i cichutki Dustin przy nim wygladal jak taki maly kabaczek zobaczylam i wlasciwie zdalam sobie sprawe jak on rosnie i grubieje hehehehheheh Calay czas jet mama mama maaaaaaaaama ... i mam w tym ciagu zdaniowym heheh jesycze pytanko ..mamulki jak wygladaja kupki Waszych szkrabikow ??? Julcia termin mam na 4 listopada wiec tak jakos caly miesiac po Pszczolce heheh eeeeeeeee ten lisopad wiekszosc z Was pewnie wie o czym mysle ;) Wizyta troszke nerwowa bo choc znam p. ginekolog i wiedzialam co jak gdzie sie wklada heheh ;) to tak jakos troszke stresowo ... ginekolog jak zawsze rzeczowa no i steptyczna rozumiem ja...teraz nastepna wizyta w kwietniu... pytala mi sie czy chce robic badania prenatalne ale zanim postanowie cos musze jeje odpowiedziec czy pomimo wyniku badan chce dziecko ... nie mialam sie co zastanawiac odpowiedzialalm jej ze to nie ulega wotpliwosci ...a ona to jaki cel robic badania ktore jest kosztowne i ryzykowne zreszta powiedziala ze pierwsze dziecko zdrowe to wyklucza duzy procent no i teraz czekamy pierwsze zdjecie za nami teraz czas na nature za duzo mysli mam w glowie.... a co do samopoczucia ...wcale nie jest tak fajnie jak za pierwszym razem hehehehhe calkiem inne jak dla mnie objawy moze za tym pierwszym heheh tego z radosci i oszolomienia sie nie pamieta hehehehhe sama nie wiem ... Oczywiscie maly juz wie heheheh ... byl z nami ogladal zdjecie ja i tatus opowiadamy mu ..i wiecie co w poniedzialej ajk zostalismy sami tata poszedl do pracy to usiadl na kanapce taki schorowany przytulil sie do mnie do brzuszka i go calowal ❤️ az sie poryczalam .... Mamulki wybaczcie moj belkot .... 😘 ale komu jak nie Wam Moze dzisiaj wyjdziemy na spacerek kupilismy malemu rowerek taki troj kolowiec ...oczywiscie szkrabik na pedaly ma nakladke heheheh ;) ...tyle rzeczy sie wydarzyło w krotkim czasie ze nawet nie mam kiedy napisac opisac opowiedziec ... mam nadzieje ze mi sie w najblizszym czasie uda !!!! 🌻 Sciskam Was do pozniej 😘 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu do lekarza. Ulka na antybiotyku, ale ma kaszel silniejszy, gorączka utrzymuje się od soboty w granicy 38-39 stopni, oczy ropieją i cały czas marudzi, śpi, na ręce chce. mam dosyć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa!!Przyjmij jeszcze moje spóźnione gratulacje!!!Znów rodzimy prawie razem;)To teraz czas na dziewuszki, co?:D My całymi dniami na spacerkach,slizgawkach,huśtawkach:)Pogoda boska,a maly zastrajkowal do tego ze spaniem-obojętnie, o której go połozymy,wstaje o 6:O I w dzien wczoraj np. spał 25 minut:O jestem ledwie zywa-ale szczęsliwa:D Buźka, do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć! Caarla ,serdecznie Ci gratuluję,choć muszę się przyznać,że jakoś mi tak smutno...Może,gdyby było ok,ale-wdało się zkażenie.Schrzanili mi ten zabieg-w macicy zostało 11 mm matwej tkanki.jestem na antybiotyku,Natalkę muszę dziś po odebraniu od opiekunki tak po prostu bez żadnych ceregieli odstawić od piersi.Jeśli antybiotyk nie poskutkuje,muszę znów iść na zabieg do szpitala.Mam już dość i znikam,żeby nie psuć wesolego topikowego nastroju.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM ... 😘 ❤️ kochana wracaj szybko do zdrowia ... Nie bolej nad ostawieniem malej od piersi prosze Cie ... teraz juz jest dobry czas na to dla Was !!! To dla Twojego dobra kochana !!! 😘 Pscolko ciesze sie ze jestes szczesliwa !!!! mam taka cicha nadziejej ze jeszcze Cie zobacze z brzuszkiem ;) Tak czas na dziewuszki!!!! ZDROWIA DLA WAS >>>>> dla MALUSZKOW 😘 ❤️ sciskam mocno wirtualnie mocno az poczujecie !!!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka ma zapalenie płuc. Jedziemy do szpitala. Jak wróce to się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalko 🌻 biedna Ula pozdrawiamy,trzymajcie isę TPM ❤️ -antybiotyk mam nadzieje zwalczy to zakażenie my po odpoczynku znowu wyrywamy na plac zabaw podobnie jak u pszczołki piaskownice slizgawki bieganina i spokojnieszy przez to sen cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, Dalka, przykro mi, ze macie takie przejścia, zwlaszcza gdy pogoda daje ducha swieżosci....Powrotu do zdrowia jak najszybciej. Ja mam dzis dzien z przygodami. Najpierw Bąk sobie rozmawial z numerami alarmowymi wszelakimi ok. 2 minut łącznie, po czym ktoś (nr zastrzezony) próbowal sie do mnie na komórkę dodzwonić-jak dojrzala dwudziestoszesciolatka spanikowalam i nie odebralam, nerwowo relacjonując Trutniowi na gg \"kurwa, policja dzwoni, zaraz mnie namierzą jak Gruche i przyjadą\". Następnie dla utrudnienia akcji policyjnej zwialam z m-sca przestępstwa do pobliskiego supermarketu, w którym rozpakowalam Bąkowi soczek i chrupki (jeszcze nie zaplacone), a przy kasie okazalo się, ze portfel szlag trafił. Zrobił się oczywiscie problem, mały wyje z głodu, nie rozumiejąc, czemu już nie moze jesc chrupków (szcęście, ze soczek przelałam do aventu:O ), kasjerka próbuje poszukac kogos, kto zdejmie jej częśc odpowiedzialności za ucieczkę głodnej matki z miejsca przestępstwa. Udało sie, ale obawiam sie, ze scigają mnie dziś listem gończym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tp.m zdrówka❤️ Dalka dla Ulci 🌻❤️🌻 biedactwo ....jeszcze taka fajna pogoda..daj znać co i jak... Pszczółko niezły dzień :)a to wczoraj przecież był 13 ;) Ja wróciłam właśnie od teąśsciowej ale jestem opita i objedzona;)nic mi się nie chce..... ucieka m ....i jeszcze zajrzę tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalka, naprawdę mi przykro- 2 razy to przechodziłam i nie życzę ani sobie, ani nikomu podobnych przeżyć:( wszystkiego najlepszego dla uleńki, szybkiego powrotu do zdrowia🌻 pszczoła😘 już wiem, co za złoczyńcom grasującym po toronto zostanie poświęcony dzisiejszy odcinek \"uwagi\":P:P:P uśmiałam się jak norka:classic_cool: bo to było mocno w moim stylu (dziś pojechałam ubezpieczyć mieszkanie-polisa ważna ofkors do dzisiaj- i nie zabrałam ze sobą kasy:P ) buziaki sierpnióweczki:D 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamulki.. Ech, życie, życie.. Raz się jest na wozie a raz pod wozem.. Carluś- kochana, serdeczne gratulacje składam na ręce Twoje i Stach***sky\'ego ❤️ Pscółko- twe dzisiejsze dokonania pachną mi niejako wpływem poznańskich fluidów.. stanowczo! Dalka- będzie dobrze, trzymam kciuki za zdrówko Ulci! Julio- amore, wygrzebałam się z pudełka po japonkach i donoszę uprzejmie, że ajlowju i Krzaczka też... Setunia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×