Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość TPM
Witam! Dziekuję za życzenia dla Nati z okazji ukończenia 22 miesięcy. Niestety,u nas nie za kolorowo-całą trójką chorujemy( Natalka dziś wzięła ostatni zastrzyk i jutro do kontroli),a ja czuję się fatalnie.Gorączka mnie zżera,a leków boję się brać,bo wciąż nie mam okresu i wolę na zimne dmuchać po ostaniej wpadce.Do tego mam kupę roboty w szkole-nie wiem,kiedy wypiszę świadectwa i całą dokumentację,bo mamy z Jarem wszystkie popołudnia w tym tygodniu zajęte,a z Natalką( do tego chorą) na garbie to niemożliwe. Mała trochę marudzi i nie śpi za dobrze,jak to przy chorobie,ale jest taka kochana.Ja do niej często mówię,jak się zbudzi-"Malutka,cześć",a ona dziś jak się obudziła z dzienej drzemki i zobaczyła,że ja leżę koło niej taka smutna,rozgorączkowana,to pogłaskała mnie po policzku ze słowami" Malutka mamusia chola".A jak wrócił Jaro,mówi do niego" Mama chola,na dwól nie idziemy,mama czółko golące".Oczywiście to było 3 osobne wypowiedzi,a nie jedna cała,ale wszystko mu powiedziała i starała się mnie pocieszyć,mimo że sama jest" chola".Po dworze z nia dziś siły nie miałam biegać-bo za nią właśnie trzeba biegać i troche się smuciła.Kończę ,bo muszę się do pracy przygotować.Smutna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szkodami was TPM moje samopoczucie tez coraz gorsze :(,coraz wiecej dolegliwościi coraz wiekszy brzuch i powolniejsza jestem,brzuch mamjuz wiekszy niz był z Krzysiem,pojawiły sie tez nowe rozstepy (buuu) :( ubrankamam jeszcze niepoprasowane:(jakos nie moge sie dotego zabrac,jak padniena mezulka toprasowanko to juz mamy pociuszkach ;) boon niedoświadczony w tymfachu!!! za tydzien w poniedziałekmamwizyte u ginkaijuz bedziemy konkretnie oporodzie rozmawiac,duzo sie zmieniłou nas w szpitalu od czasu urodzzenia sie krzysia wiec musze sie wszystkiego dokładnie dowiedziec?? co do mowy krzysia to jest juz wielki postep,z dnia nadzien łapie nowe wyrazy i zaskakuje rodzicówswoja błyskotliwoscia :) bardzo go kochamy ,zaczynam sie powoli martwic jak bedzie sie zachowywał jak przywieziemy mu do domu braciszka który zostanie z namijuz na zawsze????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ TPM-nie bądź smutna,być może twoja fasolka w brzuszku właśnie kiełkuje.. no i dla niej też musisz być silna. Natalka jest już taka mądra że dech zapiera,wiem o czym piszesz bo my tu w bloku mamy dziewczynkę nieco młodsza od naszych a mówi i myśli jak dziecko 4 letnie.. Juz niedługo wakacje to sobie Asiu odpoczniecie.. Mój Michaś zafascynował sie tymi teledyskami Bebe Lilii i ciągle jak ją widzi i jak pytamy jak śpiewa Lili słyszymy dzidzia dziadzia-czyli pewnie dzidzi śpiewa o dziadku..bo ta piosenkę uwielbia Iwka widzę że czuwasz na posterunku,u was pogoda słabsza bo tu u nas upały a dziś to nawet nad Wartą nogi moczyliśmy i babki robiliśmy.. a ja jutro mam imieninki pojutrze urodzinki,za tydzień rocznicę ślubu..3 cia-szybko zleciała..czerwiec to piękny miesiąc-jak dla mnie najcudowniejszy całusy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś stawiam imieninową kawę i ciacho ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 www.michalko.synek.pl 🌻 \"teoria jest inna od praktyki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki 😘 :) 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 Elus ... wszystkiego naj naj z okazji imieninek ... moz buziakow .. i oby nigdy marzeń nie zabraklo ... :))) 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś Stówa na Imieniny :D 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 🌼❤️👄 Laski oriętujecie się czy możliwe jest wysłanie dzieciaka samego samolotem ?? Młody z chęcią pojechałby do cioci do Norwegii na wakacje, ale nie miałby kto z nim jechać. Czy mogłabym go wsadzić w samolot, a siostra by go odebrała w oslo na lotnisku. Dziś stawiam kawkę i oscypki :D. Wczoraj przywędrowały z Zakopanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ... ja chce oscypka ja ja ja .... :) Dalka ... oczywiscie ze moze ;) Samodzielna podróż dziecka Dziecko od 5 do 16 lat może odbyć samodzielną podróż samolotem. W takim przypadku wymagane jest pisemne potwierdzenie, że w porcie docelowym będzie na nie oczekiwać upoważniona osoba dorosła. http://eturystyka.org/content/category/46/101/ ie możemy wysłać dziecka za granicę bez opieki osoby dorosłej, natomiast dziecko od 5 do 16 lat może odbyć samodzielną podróż samolotem. W takim przypadku wymagane jest pisemne potwierdzenie, że w porcie docelowym będzie na nie oczekiwać upoważniona osoba dorosła. http://wycieczki.interia.pl/pomoc/dzieci.phtml http://www.tur-info.pl/p/ak_id,13973,,paszport,dziecko,dowod,granica,dzieci,podroz,wakacje,dokument,wpis_do_paszportu.html to wakacje synka juz masz z głowy ;) hehe pozdrawiam serdecznie !! i zmykam do obowiazkow :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Ciaży nie ma-test zrobiłam wreszcie.Więc są jakies zaburzenia hormonalne.Do tego czuję sie fatalnie.Idę dziś z Małą do kontroli,a na siebie biorę zwolnienie do czwartku,bo w piątek rozdanie świadectw,to i tak byc muszę.Nie wyrabiam się z niczym i przytyłam.Zaczęłam się tez pocić,co mi się wcześniej nie zdarzało.Na klimakterium za wcześnie,a zachowuję się jak babki,które je przechodzą.Co się dzieje?! Elu-wszystkiego NAJ! Dominisiu-ach,jak miło znów czytać o tym magocznym oczekiwaniu na kolejny cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM ... 😘 trzymaj sie i nie daj sie masz garść dobrej energiiiiiiii i zdrowka dla WAS !!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Eluś najlepszego, spełnienia marzeń i grona dzieciaczków :D ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziekuję za zyczonka imieninowo-urodznowe ❤️dziewczynki u nas też jest postęp w mowie ❤️-to dla mnie najwiekszy prezent z dnia na dzień nowe słowa czapka (tapka) giligili,trzy,co to (to,to)...etc..podzielic sie z wami chciałam mą dobrą nowiną jupiiiiiiiiiii jupiiiiiiii jeszcze raz dziękuje za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tego Elu, chciałam Ci życzyć!!! ;) 🌻 Wojtuś powtarza w kółko: japonja... japonja... o co mu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu-❤️ może mysli o kolejnych Mistrzostwach w Japonii i chce tam w nich brać udział-wszystko możliwe.. moje dziecko założyło sobie moja zimową wełniana czapę,boa-różowe ofd kurtki i biega nawołując tapu tapu-dabu dabu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś .... 😘 przylacze sie do zyczen Misia ;) wszystkiego dobrego i nie zamartwiaj sie wiecej !!!!! ❤️ padam na pysk ... ale co tam wszy mi sie dzisiaj snily ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randy
Carlaaa.córka czy syn?????-ja obstawiam synka...🌻 kto ze mną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 stronka 450 jest moja jak przystało na dzisiaj.. Carlii śniły sie wszy,a mi że ujarzmiałam dwie krowy...i udało mi się to..ciekawe co to znaczy.. a co do wszów-pieniezy koleżanka,kazała mi posypać kąty domowe solą..i uwaga zamiast kasy mąż złamał nogę,no ale ja też dostałam pracę... Julka a co z twoim przedsiewzięciem w Domu Kultury..??pewnei teraz nie odpiszesz bo opalasz swe ciało nad morzem..ale jak wrócisz to skrobnij w tej kwestii bo trzymałam kciuki na bieżąco a teraz sie pogubilam.. a jeszcze jedno szuakm kawalerki dla siostry w Warszawie -centrum,grochow praga-do 1000 zł-na dlużej od lipca jakby ktos miał lub coś i wiedział proszę o kontakt ❤️ www.michalko.synek.pl ❤️ - tak me dziecko dziś składało mi życzenia \"teoria jest inna od praktyki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Niech juz się skończy ten rok szkolny i to głupie chorowanie! Ja chora.Natalia jeszcze niezdrowa. Mała dostała antybiotyk i "w razie czego" mamy pokazać się w piątek.Świadectwa wypisane,ale zostało do zrobienia sto innych rzeczy .Grrrrr.W piątek mamy imprazę z okazji zakończenia roku szkolnego-mamy ustylizować się na lata 70-te.Rzućcie mi pomysłami,please.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cedric
TPM coś na lata 70 ?? Dżiny dzwony i bluzka z szerokimi rękawami wzorzysta :D, styl hippie :D. Carlaa no moje gratulacje :D jakie imię dla synka będzie ?? Kawa dla wszystkich :D. A na sobotę zapraszam wszystkie z dzieciaczkami na grilla :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Dobrze czasem usiąśc i sobie Was poczytać. Brzuchatki jak znosicie upały? Bo ja chociaz w ciązy nie jestem ale urosłam i to strasznie i cięzko mi chodzić hihihih Kurcze jestem strasznie zła że tak przytyłam, nie wiem co robić, robię dziś na obiad gotowane mięsko, ryż i sałatę z jogurtem. Doradxcie co jecie żeby troszkę, bez wysiłku :D schudnąć. Macie śliczne perełeczki:) Całuję Was mocno. TPM koniec roku w mojej szkole też pracowity a nie mam przeciez swojej klasy :P Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAA jeszcze jedno, jakbyście oglądały zdjęcie ostatnie na bobasach to ta laska co stoi za moją córeczką to niestety nie ja:( 😭 tylko moja przyjaciółka. Całuje mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki !!! 😘 Elus gratki na rozpoczecie strony :D :D Misiu jak tam sapopoczucie malutkich ??????? 😘 a co do Japoniiiii hmmm moze mlody ma ochote na wiśnie ;) badz tez cos bardziej wyrafinowanego sushi heheheh :D :D :D :D :D u nas od wczoraj mlody mowi MAMA MU MU ... hmmm czyzbym bylam czarna w kropki bordo ... ale ja nie przepadam za trawa ..za to chcetnie daje mleko ;) heheheheh ;) Pscolko ... a u Ciebie u Was ????? TPM... no Hippiska z Ciebie bedzie heheh... dziecko kwiat w pelnej krasie ;) i kwiaty we wslosach ... heheheheh Dalka to ja wpadam na grilllaaaaaaa tak tak bedzie synalek hehehe no nawet mamy foty ... klejnocikow .. heheheh Dalus imienia jeszcze niet ... :( z mlodym byl klopot a co dopiero teraz hehehe ...byc moze bedziemy zwaracali wieksza uwage na rodzinne imiona hehehe ;) ale ktoz to wie ??????? we wtorek bylismy na badaniu połówkowym stuknął nam 20 tydzien wszystko w porzadku ... z tego wszystkiego ze dowiedzielismy sie ze chlopac nic sie nie zapytalam heheeh kompletnie nas zatkalo ;) hmmmmmmmmmmmmm przez ta wiadomosc obiecalam P. ze bedziemy mieli jeszcze jedno dziecko ;) teraz kombinuje ze to bylo w amoku ... Nesiu moze cos wymyslisz na to jakas niepoczytalność:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Dominisiu jak sie czujesz ????? Isiu ... głowka jeszcze boli ... czy to spowodowane tak dluga parapetowka ;) Julcia sie plażuje zbiera energie na nowe mieszkanko ;) Nesia Mama NAtalki i Iwka zapracowane Nuninka ... sie nie oddzywa hej halooo jak maala ???? pakujecie sie juz ????????? Gumi a Ty gdzi e jestes ???? ok u nas od dzis wakacje ... heheh leje wrecz ulewa ... od rana :( a mamy sie spotykac z dziecmi w ogrodzie ... pomalu bokiem mi wychodza zamkniete pomieszczenia ;) ok spadam ... nie zanudzam ... :) mam straszna ochote na truskawki ... kopsnie ktoras ??? sciskam do pozniej mamulki ... :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO GOSIU !!!! 😘 ale mala urosla no no no !!!!!!!!!!!!!!!!!!! bucha dla niej 😘 🌻 wyglada jak moja prawie 4 letnia bratanica ;) co do upalow .... do nas jeszcze nie dotarly ;) a co do kilogramow .. hmmmm Gosiu kochana to tak bez wysilku chyba nie da rady ;) 😘 sciskamy mocno ... i pisz do nas czesciej ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, gratulujemy drugiego synusia!!! My sie jeszcze nie pakujemy ale moze uda nam sie jechac w przyszlym tygodniu. B. bym chciala! U nas wszystko w porzadku. Nina jest grzeczna, zwykle ;-) Troche sie martwilam, ze nie chce jesc ale to chyba bylo przez te upaly. Teraz znow apetyt jej wrocil. Ostatnio ja wazylam, 12 kg, to chyba ok, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×