Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Iwka pytalas o siniaki ... tak tak Dustin ma ich sporo !!!! Dalka ... no kochana jak juz piszesz ze fajnie sie jezdzi po miescie to znaczy ze Ci sie to bardzo podoba ... to tylko pare godzin i prawko w kieszeni ....:) myslalam ze dokoncze ale nie da rady ... drze sie jak opentany 😘 sciskam Was jeszcze raz bardzo mocno 😘 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekupilam go ... :) 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 🌻 😘 ❤️ 🌻 spoznione imieninowe dla MAlgorzaty kwiaty ;) SKYE jak milo czytac Twoje literki :)))) Misiu juz Ci odpowiedziala co do zaciążenia topikowego hehehe ... gratulacje dla Paulinki jakies zdjecia nowe na bobasach prosimy :) a dzisiaj dla niej i dla Weroniki i Natalki wszystkiego naj z okazji 22 miesiecy ;) Julcia ... super ze wadl Wam ten wyjazd nad morze .. :) ja przylacze sie do dziweczyn i powiem wozek :)) przy naszych temperamentnych dzieciach to chyba swietne ulatwienie .. i zamkniecie i okielznanie heheheh .. co do wloskow niestety kitki odpadaj bo gmiki z wlosow zostaja sciagane .. heheheh obciecie graniczy z cudem wiec nasze dziecko meczy sie ...przykro mi z powodu przekroczonej normy :( nutramigen bleeeeeeeeeeeeeeeee co do zebow mlody tez sie niemilosiernie slini ale te 5 to tez mnie zaskoczylas ..myslalam ze okolo 3 rokou wychodza ????? TPM ... u nas drzemki sie zmniejszyly do max 1 godziny minimalnie to okolo 45 minut i nasz syn jest wypoczety i naladowany na maxa gdzie ja czasami wysiadam przy nim :D :D ... spac idzie okolo 21. 30 i to norma wczesniej nie ma mowy ta drzemka jest okolo 13 / 14 ...swietnie ze Nati juz tak sobie radzi z nocnikiem :D :D :D Dustin raczej jak Ulcia jak sie osiusia to mu to generalnie zwisa tylko pokazuje TU TU TU eeeeeeeeeeee chodzi z gola pupa ...pytam sie .. ale ic i jak mamy isc gdzies zakladam mu pampersa i co moje kochane pojawia sie kupka :) z czege on jest oczywiscie najbardziej zadowolony hehehehe :) :) Kochana co to niedobrego sie dzieje ???? moze odpoczynek wakacyjny wszystko ukoi ??? ❤️ Dalka te pisosenki sa swietne ... maz za Twoim przykladam znalazl inne ;) Elka weselicho udane to super !!!! co do lózeczka ... nasz sasiad sypia podobnie .. ale on jest starszy od naszych dzieci o 6 mc ... jesli tylko maly je uwielbia to super !!! Mamo Natalki ...jak zawsze wszystko sie ulozy ja trzymam kciuki !!!! usciski dla WAS 😘 zdrowia dla taty Patryka !!! ISIU 😘 karkowka mniam mniam za mna chodza tylko miecha .... do tego takie w sosach ..albo boczek z grilla ... wszystkiego dobrego jeszcze raz ... na nowym mieszkanku ... za kieliszeczek dziekujemy parapetow nie ... przyozdobimy ;) :D :D :D Misiu kochany jak bedziesz miala chwilke napisz co uWas 😘 a dlaczego Pszczola nas juz nie lubi ????? Pszczolko mam nadziejej ze uda nam sie teraz zobycz :D :D :D :D co do mowy ... i tesciowej hehehe tesciowa jest bardzo mila osoba ... ale jak kazdy czlowiek jak nadepnie mu sie na odcisk jest nie do wytrzymania ;) Maly najwięcej mowi mama i tata ... dogadam sie z nim ..ale jego mowa dla co po niektorych to jest nie zrozumiała jeszcze ..spokojnie .. przyjdzie czas .. nie spieszy mi sie juz tak mocno .. ;) naśladuje odglosy zwierzat i to co mu sie spodoba powtarza :) .... zmykam do pozniej kochane ... ❤️ Misiu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa jak nigdy rozpisałaś sie to cudowne że do kazdej słówko zamieniłaś.. nasz młody dziśotrzymał w prezencie bez okazji półkę na swoje pluszaki bo dosłownie toniemy w zabawkach... carlaaa fajnie że już dogadujesz sie z synkiem,no mi sie bardoz śpieszy by poznac słówka i mowę młodego..no niestety..a normą jest by 2 latek mówił 300 słów a nawet odmieniał niektóre wyrazy,składał proste zdania..niestety mój Michał w tym zakresie bardzo odbiega od rowieśników-chłopców,z którymi można nawiązać dialog..kurcze nie iwem gdzie leży przyczyna ale pediatra mówi że jak skończy 2 lata to się będziemy martwic,ale jak widzicie ja juz się martwię bo jako matka czuje że nie wszystko jest ok.. Julka my wybieramy sie na wczasy w te okolice co wy..no ale my w sierpniu.. Dominisiu gdzie sie podziewasz... dla Dalki wielkie ukłony i podzękowania bo dzięki Tobie kobikto zaczynam kurs prawka od września całusy poobiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu, elu... usiądźmy razem i popłaczmy ;) mój synek też jeszcze niewiele mówi... do dwóch lat troszkę im brakuje! Tonia zaczęła gadać niedawno, a jak się rozgadała!!! zdania wielokrotnie złożone, świetna gramatyka, rozbudowane słownictwo! a rok temu ucieszyło mnie, gdy moja trzy i pólletnia córka spontanicznie zapytała: \"mama, kokon idzies?\" jeszcze tylko kilku głosek nie mówi poprawnie... za to wspaniele skarży i namiętnie się kłóci :D wywiad z matką dwulatka- badanie przesiewowe do wykrywania zaburzeń rozwoju mowy: 1) czy dziecko rozumie najprostsze, CZĘSTO wypowiadane polecenia słowne? 2) czy wypowiada spontanicznie pojedyncze wyrazy, jak i potrafi je łączyć w wypowiedzi dwuwyrazowe? 3) czy wypowiedzi dziecka są rozumiane przez inne osoby niż matka? 4) czy dziecko śpi z otwartymi ustami? 5) czy daje się zauważyć u dziecka jakieś nieprawidłowości w sposobie gryzienia, żucia i połykania pokarmów? odpowiedź \"nie\" na któreś z pytań 1,2,3 lub "tak" na 4,5 może świadczyć o istnieniu zaburzeń i dzieckon ajprawdopodobniej powinno być skierowane do logopedy, aby to potwierdzić przeprowadza się badanie dziecka! jakie? napiszę, jak już nasze dzieci będą dwulatkami :p dzięki dziewczynki za troskę :) do lekarza idziemy na 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł. Młody miał zakończenie religii w kościele. Cholera wzruszyłam się jak dzieciaki śpiewały :). Ulka to diabeł wcielony ;). Siniaki, strupy, włazi wszędzie, niczego się nie boi :D. Dawid jak był mały to jak miał strupa, to czekał aż sam odpadnie, a nawet płakał jak podczas kąpieli strup odpadał, a toto samo zdrapuje, krew na nowo się leje, a ona nic, dalej pochłonięta zdrapywaniem :D. Dawid teraz rozpacza, bo ząb mu się rusza i lada dzień wypadnie, a Ulka eeech :D, diabeł wcielony :D. Ela suuuuper że idziesz na prawko. Fajnie jest :D Co z Dominisią ?? W opisie na gg ma - pakuję się do szpitala. Wczoraj wyniosłam łóżeczko Ulki do pokoju Dawida. Dziś prababcia moich dzieci stwierdziła że za wcześnie. Powiedziała że Ulka powinna spać u nas w pokoju jeszcze rok przynajmniej. Oj będę miała przeprawy z prababką ;). Chyba nie jest za wcześnie na przeniesienie jej, skoro nie karmię i śpi całą noc w łóżeczku. Eeeech. Czas zrobić obiad. Młoda śpiulka, a ja do kuchni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe już wiem o co Dominisi chodzić :D Kakało i gofery z cukierem puderem dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Wojtuś- szkarlatyna dziewczynki- angina Maciuś... infekcji nie stwierdzono, za to bardzo mało przybrał :( za tydzień kontrola, jeśli dalej będzie kiepsko czekają nas badania... i trzymać go zdala od trolli, by się nie zaraził... popłakałabym sobie, ale muszę być silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misiu, zaglądam tu wlasnie w sprawie twoich trollików, a tu kurcze szpital:OPopłacz sobie, ja dziś wylam razem z Bąkiem, ulżyło mi i teraz jestem silna....Buźka dla was i wygrzebujcie się szybciutko!!!!🌻 Carlaa, to Misiu jakies insynuajce a propos moich sympatii wysuwa, ja nic nie wiem o nie lubieniu kogokolwiek:P Spij spokojnie:D Wiecie jak zaczynaja mnie ludzie głupimi gadkami wkurzac? Np. dzis na echu p. doktor mowi do mnie (gdy dowiedziala sie, ze to 24. tydzien ciąży)-a ja myslalam, ze pani juz niedługo rodzi! Truten na mnie krzyczy,zebym nie przejmowala sie tym, tylko zaakceptowala fakt, ze mam duzy brzuch, ale Wy chyba rozumiecie, o co mi chodzi? Z kolei pani w warzywniaku na wieść o tym, ze będą bliźniaki, rzekła ze litością\"oj, to współczuję\"😡 Delikatność niczym u słonia w składzie porcelany. Dalka, fajnie, ze kurs sprawia ci radośc, oby tak było do samego egzaminu:) Carlaa, maly juz fika? Julia, przyjmij buziaczki i mam nadzieję zamienic z Toba słowko jeszcze przed sobotą👄 Ela, nie chcę Cię martwić, ale chyba niepotrzebnie sie martwisz. Z testu przesiewowego podanego prezez Misia mogłabym wysnuć jakies obawy co do rozwoju Bączka, ale mówię ci calkiem szczerze LEJ NA TO:P:PMichasiowi lepiej zrobi jak sie wyluzujesz i dasz mu samemu odkrywać te sferę:D 300 słów i odmiana ich przez dwulatka to chyba jakies standardy marsjańskie;) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misiu❤️zdrowiejcie szybciutko:( POzdrawiam wszystkie mamuśki a zaciązone szczególnie:) Bartuś też nie gadający zbytnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tu takpóżno bo bezsennośc mnie męczy noi nadrabiałam zaległości w czytaniu! Co do teściowej to ja też moją widze codziennie i pewnie ze nieraz cośtam mnie w niejwkurzy ale tak ogólnie to jest spoko babka i pogadacz nią można o wszystkim :) Julio bardzo Ci zazdroszcze tego wyjazdu,zaraz praypomniałmi sie nasz zeszłoroczny i wiesz co ja też chcę nad morze,chcę chcę chcę !!??!! elu na porządekw zabawkach to jai mężulek mamy jeden dobry i sprawdzony sposób--nasze mieszkanko jest bardzo małe i musimy sie w nim jakos miescic wiec co pół roku tak okoczywiście robimy porzadki i zanosomy tam wszystko co juz niepotrzebne,a zabawek i takprzybywa. Carlaajak ty się czujesz????U ciebie tez takie upały????Dzidzia juz pewnie niezle bryka w brzuszku????Czy Dustin wie juz ze bedzie miałrodzeństwo???? No tomoge już napisac ,ze nasze remonty imalowania dobiegły końca,pozostało jeszcze tylko układanie lub wyrzucanie niepotrzebnych rzeczy. Dzisiaj skończyłam również pranko niemowlęcych ubranek do rozmiaru 68.Nazbierało się tego 6pralek azsama siezdziwiłam ze tyle ciuszkówmam po Krzysiaczku,a teraz szukam ochotnika na prasowanko-wiecie ile tego jest???????????? Takjak Dalka pisała torbe mam już prawie spakowaną do szpitala,robie to ponad miesiąc przedterminem bo wiecie same jak to z Krzysiem było- 0przygotowania!!!Więc tym razem nie dam sięzaskoczyc;) oki teraz to juz spróbuje troche zasnąc ,bo małe skurczykimnie męczą od pewnego czasuale ginek stwierdził ze to jeszcze nic poważnego wiec miłej nocki i papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dominisiu podrzuć mi to prasowanie:D Bardzo lubię prasować takie malutkie ciuszki:) Trzymaj siecieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) misu:(:( może lepiej popłacz chwilkę, a zaraz będzie lepiej!! ściskam cię przez te wszystkie kable i wszystkim trollom życzę szybkiego powrotu do zdrowia😘😘😘😘 dominiko- ja też mogę poprasować, nie lubię tego robić, ale co mi tam- nie chcę, żeby mnie myszy zjadły;) elu- jaśmina mówi koło 20 słów.... nie mam zamiaru się ciąć z tego powodu, zwłaszcza, że w języku tadżyckim (którego używa w porozumiewaniu się z nami) zasób słów przekracza 1 000 ;) nie martw się tyle, rozumiem co przeżywasz, ale posłuchaj pszczółki😘 oj pszczoła, pszczoła... eli każesz lać na różne sprawy, a sama się jakimiś durnymi babami martwisz..... gośka- primo masz dwie współlokatorki, więc jeżeli spodziewałaś się do 9 m-ca figury kate moss, to chyba cię pogrzało:classic_cool: secundo- pani z warzywniaka niech lepiej groszki w słoiku liczy, a nie żałuje biednej pszczoły😠 no!!! carlusiu😘 bliźniaczka twojego syna, też przede wszystkim naśladuje zwierzaki- kota, psa, kurę , krowę, kaczkę.... kawa dla ciebie> zmykam dziewczynki miłego dnia buziaki pa julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana jesterm na maxa misiu choroba twych pociech zasmucila mnie..\\ michas mowi tylko 5 słow stad moje sluszne obawy... dzis ze sznura przed oknem ukradziono mi spodnie wranglera,spodenki i polar meza... to tyle..zla jestem i smutna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu prykro mi ,🌻dla CIEBIE dobra dziewczyny podawacadresy to ja te ciuchy podziele rozdziele i wysle priorytetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lech i Jarek Kaczynski odwiedzili jedna z warszawskich podstawowek. Podczas dyskusji z uczniami Lech zapytal: Co to jest tragedia? Czy ktos moglby podac przyklad? Dziewczynka z pierwszej lawki podniosla reke: - Gdyby moj przyjaciel, ktory mieszka na wsi, bawil sie na polu i zostal rozjechany przez traktor - to bylaby tragedia. -Nie. - odpowiada Jarek Kaczynski - to bylby wypadek Zglasza sie kolejne dziecko: - Gdyby autobus, ktory odwozi 50 dzieci do szkoly, mial wypadek, w ktorym zgineliby wszyscy pasażerowie - to bylaby tragedia. - Tez nie - odpowiada znowu Jarek Kaczynski - to bylaby wielka strata. Czy ktos ma inne pomysly? W klasie cisza. Nikt nie chce sie zglosic. Nagle odzywa sie Jasiu: - Gdyby samolot, w ktorym lecieli Pan Prezydent i Pan Premier zostal trafiony przez pocisk i rozpadl sie na kawalki - to bylaby tragedia. - Brawo! - wola Lech Kaczynski- Mozesz nam powiedziec dlaczego uwazasz, ze to bylaby tragedia? Na to Jasiu: - Dlatego, ze to na pewno nie bylaby wielka strata i raczej niebylby to wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, duzoooo zdrowka dla dzieciaczkow i sily dla Ciebie!!!!!!!! Dominisiu, ja tez lubie prasowac ale teraz w taki upal to takze u mnie sterta prania czeka. Dorzuc swoje, jak sie rozkrece to ho ho! Ela, tez bym sie wsciekla!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane... jak pisalam odkąd mamy łózko dla malca w końcu śpimy jak ludzie-no mł;ody pije ze 4 butle nocą ale zaraz zasypia i spi od 21-7 to nasza norma i niech tak zostanie od 2 tyg bloi mnie lewa strona szyi-taki tepy ból nawet nocą -czy to możliwe by mnie aż tak przewiało?? Isia gdzie ty.. rozpakowana??? szczesliwa z nowego gniazdka?? kawa na stól..zaraz wjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki .... 😘 moje motto na dzisiaj ... Wszyscy chcą naszego dobra ... nie dajmy go sobie odebrać ... MIsiu 😘 ❤️ czasem to jest nieuniknione tak jak popełnianie błedow ... jedna rzacza jaka mage to lacze sie z Toba ... i daje siłe przez kable przez łącza !!! dobre fluidy ... z ❤️ serca ❤️ dziekujemy za wywiad ... ktory swiadczy o braku zaburzen u naszego syna ;) Elu ... polka na pluszaki .. to chyba każdemu sie przyda ;) heheh u nas z nimi podobnie .. dogadujemy sie sie z mlodym tzn .. on zazwyczaj i tak i tak musi robic to co my chcemy heheheheh ;) rozumiesz porządek musi byc hehe w koncu niech nam sie wydaje ze to my rządzimy ;) od kilkunastu tygodni chodzimy na spotkania maluchow w wieku Dustina ... maly niezle tam rozrabia ale i nie raz mu sie oberwalo ... radzi sobie ... co chwile z tlumu dobiega mnie ... MAMA .. takie troszke ostre .. przypominajace .. szukajace .. obronne ... bawi sie wysmienicie ... jak i z dziewczynkami i chlopcami .. pokazuja kto ma wladze a kto powinnien pozamiatac ;) choc tak czy tak na koncu to zadanie mam heheheh ;) Gratulacje decyzji prawkowych 🌻 teraz tylko Iwka ... ;) ja chyba dopiero po porodzie mialam plany na sierpien hmmm ale któż to wie wszystko moze sie zdarzyć :) Dalka co ta prababka tak Cie meczy ... nasz mlody ma łózko w swoim pokoiku juz od ponad roku sypia tam hehhe co prawda do poł nocy ale sypia ... !!! mam nadziejej ze niedlugo sie to zmieni !!! a te gofry to z przyjemnoscia !!!!!!!!!!pewnie juz ich dawno nie ma !!!! :( :) Pscółko ... wiem wiem ze to byly prowokacyjne MIsiowe insynuacje ;) maluda kpie juz intensywnie az Patryk ostatnio poczuł co przy Dustinie byloby w tym okresie nie do pomyslenia ... ta ciaza jest zupełnie inna tak zupełnie !! ❤️ no i Julcia dobrze Ci pisze W DUPE TO MIEJ I LEJ NA TO ;) a masz jakis skan Twoich cudów chciałabym zobaczyć jeśli da rade ... :) Gumi 😘 ;) Dominisiu ... a moze Krzysiu Cie tak zaskoczyl bo Ty babo jedna spokojnie nie mozesz tylko w biegu wszystko .. pranie sprzatanie prasowanie ... hallo .. ;) ostatnio czytalam wstecz nasz topik jak Krzysiu sie pojawil to bylo prawie 3 tygodnie przed prawda ;) u nas niema upałów jast dziwnie raz zimno raz bardzo zimno raz duszno na maxa ... Dustin nie wiem czy wie mwoimy mu o tym caluje moj brzusio ale nasze dzieci to taki gapioszki czasem.. ja mu opowiadam co by nie powiedzila mi ze jest zaskoczony heheh ta wiadomością ... ;) uważaj na siebie ;) 😘 Julcia .. Ty juz pewnie spakowana ;) u nas wszystko co lata jest kwa kwa ;) ale to nie tragedia ani wypadek .. hehe zart przedni !!! Elu pewnie tez bym sie wsciekla .. gdyby ktos mi cos zwinął sprzed okna !!! to co myszy mu to zeżrą i juz !!!! 😘 Nuninko 😘 jak tam mala juz zdrowa ???? Mamo NAtalki .. wysylam Ci garście optymizmu !!!! i czego tylko chcesz !!!!! specjalne 😘 dla Ciebie !!!! ok musze spadac ... obiad .. a wczoraj mialam zachcianke na tort ..i co zżarłam pol sama !!! dzisiaj od slodkiego z daleka ;) sciskam mocno MISIE najmocniej 😘 do pozniej kochane !!!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u misiów lepiej, dużo lepiej :) tylko ja na pysk padam! przyrosłam do laktatora... ale młody JE! Wojtuś (tinky-winky) przed chwilą osiągnął CEL! po długich próbach wciągnął na się różowe majtasy :D o mojej górze rzeczy do prasowania aż nie warto wspominać... sięga już prawie sufitu :p spaaać... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie i wekeendowo:) MIsiu to dobrze że już lepiej,a Tobie mnóstwo siły życzę:) Carlaa zawsze jestem pod wrazeniem długości twoich postów i tego,że dla każdego skrobniesz kilka słów,to bardzo miłe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki!!!! Kawka czeka:) Misiu zdrówka dla dzieciaczków❤️❤️❤️ Carla na prawko zdecydowałam że pójdę od września :)a mój mąz na to że \'\'wreszcie\'\':p Adi własnie układa swoje samochody na parkingu:):)a ma ich tyle że hoho musze chyba zrobić mały przegląd w zabawkach;) idę się kąpać pózniej po zakupki i do pracy:):) buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) dziewczynki- ja nadal nie spakowana, ba! mam jeszcze część rzeczy nawet nie wypranych:o:o:o (o prasowaniu ich w ogóle nie ma mowy:P ) misiu- bardzo się kochana cieszę, że u was lepiej:):):) a tak poza tym, to przeprowadzamy się.... los zdecydował za mnie (dot. kursu na prawo jazdy), bo wynosimy się do swarzędza (miejscowość tuż koło p-nia).... przedwczoraj krzysztof dostał klucze do nowego i ślicznego 2-pokojowego mieszkania, więc zgodnie z wcześniejszymi planami- sprzedajemy to i budujemy się w grzybowie (tam, gdzie mamy działkę).... jeszcze nie potrafię tego ogarnąć.... wczoraj byliśmy obejrzeć to nowe- fajne jest:) niestety nie tak duże jak nasze, ale jakoś wytrzymamy (jak znam życie z 5 lat:( ) później jeszcze spróbuję napisać, a jak nie dam rady, to do zobaczenia za tydzień:) trzymajcie się i nie chorujcie (a ci, którzy chorują, niech zdrowieją) buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 zapraszam na kawke oj dawno juz nie byłam jako pierwsza:) to może zbożówka z mleczkiem {moja ulubiona}????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dominisiu... zbożówką częstowałaś ;) a w mojej sytuacji... konkretna kawa była potrzebna :p niebawem będę cyborgiem :) śpię co raz mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem.. widzie że Miś jest obecny..❤️ dominisiu ja kawe to dziś o 11 stej piłam.. ciekawe jak tam Julka na wypoczynku 🌻 moje dizecko jest coraz bardziej samodzielne-samo pacha wozek i mimo ze isę z nim przewraca to szybko się z godnościa podnosi,otrząsa i idzie dalej,samo robi babki w piasku-a dotąd to ja je robiłam,samo myje ząbki itd.. Czyzby nadszedł czas że matka nie potrzebna??? www.michalko.synek.pl kolejne fotki i wyrysy z wydarzeń..serdecznie zapraszam ja popijam drinka i cieszę sie błogą ciszą "teoria jest inna od praktyki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... :) Dominisiu ... 🌻 Misiu 😘 jak sobie radzisz ... ❤️ dobre fluidy dla Was !!!!! no i ta kawusia .... > Elus ... no no no ... delektowalas sie wczoraj ;) Julcia odpoczywa !!! 😘 mam nadzieje ze pogoda bedzie przednia ... Pscolko buziaki dla Was 😘 Nesiu, MAmo NAtalki ,TPM, Iwka pracusie nasze zabiegane ... 😘 Gumi 😘 Dalka ... odpoczywasz przed nastepnymi jazdami ;) Isia 🌻 Skye .. bywaj u nas czesciej 🌻 Niuninko .. plany wyjazdowe na kiedy ??? 🌻 Puza , Fiona , Arkadia ;) i dla nie wymienionych 😘 milej niedzieli dla Was !!!!!! 😘 >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karson
🖐️ my wstaliśmy z drzemki popołudniowej..upalne dni powoduja u mnie notoryczną potrzebę snu.. dzis pojedziemy gdzieś na zieloną trawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Adi właśnie śpi :):)jeszcze pewnie z godz. a ja zajadam kalafiorek:)może ktos ma ochotę;) U nas od paru dni pochmurno tylko żeby nie padalo bo obiecałam Adriankowi że pójdziemy na huśtawki:):)bez nich dzień to dzień stracony dla mojego dziecka:)a jest taki szybki że nie nadarzam za nim szczególnie jak wskakuje na zjeżdzalnie.... buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×