Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Carlaaaaaa-czekamy!!! Dalka-ja pewnie jestem upierdliwa już z tym zębem Nati,ale nadal mnie to zaprząta,więc mam pytanie,czy Twój Dawid tę połówkę jedynki tez stracił w wyniku urazu i czy nie miał póxniej jakichś komplikacji? Julio,Niuninko,kurcze blade,więc ten bunt dwulatka prędzej czy później dopada każdego, tyle że w różnym stopniu...U nas najgorzej wyglądają sprawy posiłków-Sodoma i Gomora.Natalka wola, np.że jest bardzo głodna,każe otwierać lub przygotowywać sobie kolej ne rzeczy,po czym ucieka i nie je nic lub prawie nic.Właściwie to nigdy się nie buntuje prócz tych sytuacji,gdy nie może dostać, czego chce,czyli np.mieć otwrtego 10 soczku z kolei.Fatalnie wygląda sprawa przyjmowania leków.W nocy dostała gorączki,a dziś gdy dawałam jej syrop przeciwgorączkowy to odstawiła taki cyrk,że chyba cały blok nas słyszał.Prawie że zwróciła.A syrop miał smak...malinowy. Mam nadzieję,że nie rozwinie się jej jakaś infekcja,bo już w ogóle mi zmarnieje mój Śliczny Szczerbatuś. Całuski,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM Dawidowi jedynka się ukruszyła , ale komplikacji żadnych nie było. Jedyny problem to był taki że czasami tym ząbkiem ranił dobie usta jak się wywrócił i z tego powodu bylo więcej płaczu niż bólu, ale ogólnie spokój :). Teraz wyrasta mu jedynka stała :D. Dziś moja glizda nabiła sobie na czole śliwkę wielkości śliwki :(. Nie wiem jak to zrobiła, bo mąż był koło niej, ale wyrżnęła głową w róg ściany i ma wielką śliwę. Bidulka teraz musi uważać na głowę, bo jak się dotyka to marudzi że boli. Jeszcze jedno. Przyjechała moja siostra z Norwegii. Siostra ma córe o pół roku starszą od Ulki. Nie widziały się ok 5 miesięcy, ale..... Ulka ma traumę jak widzi tamtą. Córa siostry bije Ulkę, ciągnie za włosy, brutalnie tuli itp. Siostra ją upomina, ja też, czasami klapsa dostanie od mamy, ale to nie pomaga. Ulka nie chce się z nią bawić, na jej widok zaczyna płakać, chyba że tamta jest w odległości 2-3 m od mojej Glizdy. Tamta jest rozwydrzona i jak jej coś nie pasuje i nie jest po jej myśli to od razu płacze. Cholerka co ja mam zrobić, przecież nie powiem siostrze że ma nie przychodzić do mnie. Do świąt musimy się przemęczyć jakoś i cholera pilnować żeby mi Glizusi nie pobiła. Ostatnio tak jej przywaliła w plecy że aż zadudniło, a później się dziwi że nie chcą się z nią bawić. Siostrze nie powiem żeby trzymała ją z daleka, siostra w ciąży ;), jeszcze mi myszy napusci :D. Wyżaliła się i ucieka kolacje jakąś zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa?? Czy wszystkie jeszcze śpią ?? Carlaa grubasku masz mesydż ;) na nasza-klasa :), nawet tam Cię odnalazłam :D Pada i pada :(. Psycha siada i spać się chce cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo ;) Stawiam kawke ... > ... pyszna kawke !!!! na ta jesienna pogode w swietnym towarzystwie super lekarstwo na jessienne dolki ;) Julcia 😘 Nuninko 😘 TPM😘 po wczorajszej wizycie ...rozwarcie na palec ...szyjka skrócona do 1,5 cm .... skurczy brak...hehe no i badz tu mądrym i pisz wiersze ... juz mowilam im ze sie nie zobaczymy a jutro mam jeszcze ktg... Dalka ;) swietna stronka prawda :)) jesli jestescie zalogowane na nasza-klasa to dajcie znac !!!! a jesli nie to warto uwierzcie mi :classic_cool: Dziewczyny ... dziekuje za te wszystkie slowa i za kciuki i za wszystko ... wiecie bo ja juz Wam tyle razy pisalam ja sie nie stresuje porodem..owszem mam swojego rodzaju obawy ale bez przesady ...😘 ❤️ a teraz mam tylko male pytanie ISIA ...ELA ...dlaczego ???? ale to pytanie czasem bez odpowiedzi niech nie zostaje !!!!! Mamo Natalki 😘jak po voyazach ??? sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miś jest w naszej klasie, proszę znaleźć misia ;) i zaprosić do znajomych! katarzyn z pruszkowa nie ma tak wiele (jak ze szczecina) :) znajdziecie bez trudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlla zaglądam z nadzieją że ktoś doniesiej uż o Twoim rozpakowaniu dwupaku:) Ja też chcę Was wśród znajomych.:D na naszej klasie:D Pozdrawiam serdecznie i spadam żarełko robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi powiedz że trafilam na ciebie :D Cały dzień pada, a czasami nawet grad pada. Wolę zime i śnieg :D A gdzie Ela ?? Zapomniala o nas czy się obraziła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej Laski! No,no Carlaa-Ty nas pewnie jeszcze zaskoczysz i wszystko wydarzy się nie wiadomo kiedy. Dalka,dzięki za odpowiedź.No to Dawid był w lepszej sytuacji niz Natalka,bo j mi wyjaśniał stomatolog najgorzszy jest uraz,już nawet lepiej jak dziecku "zeżre"mleczaka próchnica niż takie wybicie.No cóż...A tak swoją drogą nieźle agresywna ta córka Twej siostry.Nie dziwię się,że Twoja Ulcia się jej boi.Chyba mimo wszystko powinnaś porozmawiać z siostrą,bo czasem z boku pewne rzeczy,ostrzej widać.Tym bardziej,że ona oczekuje kolejnego dziecka i warto,aby ta starsza pozbyła się tych zachowań nim malec przyjdzie na świat.Natalka uwielbia dzieci i potrafi roazpłakać się,gdy widzi np.jakieś dziecko z bandażem lub sińcem.Tak przeżywa.Ale myślę,że z tą kuzynką Ulci to by sie tłukła,bo by jej chyba nie darowala tych kuksańców. Pod warunkiem,żeby miała siłę.Ja już ie wyrabiam z tym jej żarciem.Ratujcie,dziewczyny,bo mi się dziecko zagłodzi.Dziś od od 8 rano do pójścia spać ok 13(właśnie wstała i buszuje po pokoju) Natalka wypiła pół maleńkiego kubeczka mleka,zjadła parę kęsów chleba i jedną łyżeczkę Monte,no i wypiła trochę.To cełe jej wielogodzinne menu.A już jest 15.30.Oczywiście nie tknęła obiadu ani kaszki,ktrą kazała sobie przygotować.Jeszcze nigdy nie było tak źle,jak od czasu tego zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka nie trafiłaś:( Metoda biblijna-szukajcie a znajdziecie:D Podaję wskazówkę jak sie nie uda podam jeszcze dokładniejszą :P Misiu TPM mój Bartek jest zdrowy a je tyle co Twoja chora Natalka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, szukałam kogoś w Twoim wieku :) przejrzałam baśki na pierwszej stronie i nikt nie pasował, a jak otworzyłam drugą stronkę, to nie miałam juz wątpliwości :) no i po ostatnie, pamiętam jak pisałaś o Waszym wyjeździe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babki z kawą w ręcy:P Wyobraźcie sobie,że podjęłam pewne kroki w kierunku jazdy samochodem:)Otóż pobrałam wniosek na wymiane mojego prawka:P Carlaa pełna akceptacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhehehe gumi fajnie masz :D, ty tylko musisz wymienic. Ja we wtorek mam 3 podejście. Umówiłam się już z instruktorem na sobote i poniedziałek na jazdy i zobaczymy co przyniesie los :D. Dziś od rana sprzątam yyyyyyyy. Mam ogarniętą kuchnię (tylko do wieczora, bo pewnie babcia nastawia pełno śmieci na szafkę ), ubikację i pokój dzieciaków. Przed świętami jeszcze okna i ponowne ogarnięcie chaty. Ech jak ja to lubię :/. Jeszcze zamierzam zejsc do piwnicy, wyniesc słoiki, hulajnogi dzieciaków, jeździk i łóżeczko młodej. A później paśc na pysk i się nie podnieś. Zapraszam na zupe jarzynową z błonnikiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś! a kto przeidział, że dotrzymasz do terminu i jeszcze przenosisz :)? Nesia! W każdym razie wieści są super, bo skoro powoli i bezbolesnie sie rozwierasz, to poród się zbliża i nie będzie ciężki :) U mnie też tak było - nie było skurczy a było rozwarcie. I u mnie poród się zaczął filmowo-odejściem wód płodowych :) Całuję mocno i czekam na nowiny!!! TPM! Jestem pewna, że z tym jedzeniem się ustabilizuje, trzeba poczekać cierpliwie. Mój Mati jakiś czas emu odkrył, że można czuc smak potraw niekoniecznie je jedząc - a metoda jest taka - bierze się kęs do ust, odrobinę gryzie i potem trzyma w buzi niczym jakis chomik - policzek wypchany. Nie trzeba gryźć i łykać a posiłki przeciągaja się w nieskończoność (bo na próbę zabrania miski reaguje wielkim płaczem). Próbowaliśmy juz różnych metod, od próśb, zachęt do gryzienia, wyjmowania z policzka na siłę, na groźbach kończąc. Mati broni sie po swojemu - przecież jem! woła, albo mówi - powiem ci jak skończym gryść...itd. Trwało to około 3 tygodni az w końcu postraszyliśmy go, że jak będzie tak trzymał w buzi to mu się zęby popsują jak Olkowi (Olek jest od niego rok starszy i ma taką próchnicę, że w zasadzie nie ma jedynek a to co z nich zostało wygląda koszmarnie - Mati zwrócił kiedyś na to uwagę i pytał co się stało Olkowi)Więc teraz jak mówie Matiemu - nie trzymaj w buzi to on odpowiada - Olek trzymał i m u się zęby popsuły i po tym stwierdzeniu gryzie i łyka! Wypracowalismy chyba jakąs traumę u niego, ale innej metody nie było. Ale się rozpisałam - a chciałam tylko powiedziec, że nawet niewielka rzecz wpływa na to, czy dzieci chcą jeść, więc ten ból ząbka napewno Natkę skutecznie od jedzenia odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po mej długiej absensji Nie było mnie bo wyjezdzałam do rodizców,by zobaczyć mamę i tatę (schorowanego czekającego na operację serca).Tatko mój po udarze dochodzi do siebie ale serce ma chore mnostwo leków,zła krzepliwośc..ech szkoda pisać co czuję i jaki jest nasz rodzinny stan psychiczny. Ja jako młody nauczyciel zaciągana jestem do dekoracji sali gimnastyczne na swięta dekoracji kościoła,bo u nas np .swięto Niepodległości również w kościele jest obchodzone..Nerwów i przygotowań mam mnóstwo,no i dni w ktore nie pracuję wg palnu niestety w rzeczywistości są pracujące,ba nawet niedizela. Carluniu trzymaj sie mym zdaniem podobnie jak Nesi dotrzymasz terminu lub nawet urodzisz po.Dzięki ze o mnie myslisz 🌻 nawet kiedy sama jesteś myslami gdzie indziej. Mój mąż został kapitanem wojskowym,tylko w obliczu tego co dzieje się wokól tym faktem nikt się nie cieszy,bo same dobrze wiecie co się dizeje w wojsku,w Iraku.Poza tym ta zlamana noga jest dalej u niego rehabilitowana a szyna w nodze posiedzi jeszcze do września. zły mamy ten rok pełen napięć i niepokoju,a siostra ma ostatnio zasłabła w pracy (uczy w Lo w wawie szkoła im Mickiewicz),moze warszawskie sierpniowki tam chodziły.Stes i przepracowanie u niej dały znać o sobie. To tyle wieści ode mnie. Wybaczcie ale ja będę ise rzadziej teraz pokazywała bo nawet nie mam ochoty siadać przed kompa. Dziecko me kaszlące przysypia a ja idę na kawę. Moc całusów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem witam trzymam kciuki za rodzącą Carleę ❤️ TpM szybko u ciebie ta ciąza biegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o naszej klasie pisałam wam jakiś czas temu, ale z moim postem stało się to co zwykle... no to chyba tyle.. Carluś ❤️ Julcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenko😘 kochana- ja ci powiedziałam, że na całą \"naszą klasę\" leję ciepłym moczem:classic_cool: więc maj dir :P:D;) carlusiu❤️ potrafisz budować napięcie;) jak dziś? iwonko🌻 pisałaś, że adi rozpacza jak się skończy bajka, mała też coś w tym stylu ma, ale to bardziej jęczenie, że chce pepę... najchętniej 24h :o;) zapraszam na kawę:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! JA z chęcia na kawke się zapisuję:):):) Carla❤️ jeszcze w dwupaku??:) A ja was też znalazłam na www.nasza-klasa.pl wystarczyło znależć jedną z Was:)np.Gumi:) Ela🌻 wracaj pisz chociaż może rzadziej no ale pisz...:) Dzisiaj jadę zapisać się na testy:))wreszcie chociaż będę czekać:):) Wczoraj byłam na jezdzie i tak sobie jadę a przede mną egzamin a ja na cały głos \'\'gdzie jedziesz głupcze\'\'mój instruktor w śmiech no i pozamiatane bo tam był zakaz:Pwidziałam tylko jak się przesiedli no a ja pojechałam sobie dalej oczywiście prawidłowo:p buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ chyba nasza Carlunia juzzzzzzzzzzzzzzz:D bo sie nie pokazuje:) Iwka Isia Dalka MIsiu Nesiu JUlia TPM Ela Wszystkim zbiorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ,..... kawka kwa kwa ... > oj Gumi Gumi hehehe jeszcze nie ....w kazdym badz razie do tej pory nie .....:D Nesiu ... 😘 tak masz mialas i bedziesz miec hehe racje ten filmowy porod tak mnie kusi hehehehe...;) Isiu kofana jak milo Cie tu obaczyc ... 😘 czy ja cos przeoczylam ???? jesli tak to chce to naprawic ... mea culpa bije sie w pupe ... bo w piersi nie moge ;) Julcia... mam nadzieje ze niedlugo wymontuje to co mi sie wybudowalao ;) hehehehhee Elus ...zdrowka dla Was !!!! i dobre fluidy ...jak milo ❤️ ...ale jak Iwka napisala ..pisz ... Isiu Ty tez ... TPM... juz niedlugo bedziemy wiedzialy kto chowa sie u Ciebie w brzusiu .. wlasnie niedawno dowiedzialam sie ze moja kol z klasy nie widzialam jej 7 lat ... tez bedzie miala dzidziusia wlasnie w kwietniu ... ;) Dalka ja tez wczoraj zabralam sie za generalne i co ... dupa ... teraz tylko cierpliwosc nam zostala ... heheh wlasciwie to caly czas jestem cierpliwa ... tylko chcialam aby dzidzia nie myslala sobie ze mama nie umie heheh ;) Mamo Natalki ... ❤️ Misiu wpadasz na Kawusie ?????? Pscolko .. i jak ... po kolojnych spotkaniach jestes zadowolona ????? to moze na tyle ... hmmmm do pozniej ;) 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego pupa nie wykropkowało heheh bo co ladniej ???? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa, może junior na coś czeka? wojtuś nie chciał wyleźć, dopóki kurier nie przywiózł fotelika do samochodu ;) dostawa się spóźniała to i wojtuś się spóźnił (8dni!) kawa! kwa, kwa! oczywiście :) isiu, nie umiem Cię znaleźć na naszej-klasie! pisałam tam pszczole, że Ty tam zapraszałaś :D pszczoła, zamelduj się tu! iwka, wyślij zaproszenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×