Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Halooo Mamulki .... Mam troszke przeciążenie hehehe ale kawke z Wami zawsze ... niestety nie uracze Was teraz opowieścią .. hehe lykam w biegu ... Maly spi i je a jak juz je to konkretnie ... Dustin staje na wysokosci zadania a tatulek wow .... wala mi troche hormony jestem nadpobudliwa... ale coz ... jeszcze troche i minie ... ;) 😘 do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witaj Carlaa! Na opowieść poczekamy cierpliwie.Wspaniałych masz chłopaków-wszystkich trzech. Tak,tak podzielam zdanie dziewczyn-Nicolas jest cudny,a zdjęcie z Dustinkiem rozczulające.Normalnie-wzruszyłam się i poryczałam przy oglądaniu.A Natalka wołała: " Też chcem takom dzidzie!" I aż podskakiwała mi na kolanach przy komputerze. Fotkę,na której całą trójką wpatrują się w Nicolasa można podpisać tylko w jeden sposób: Tak wygląda szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa mały jest boski :D, taki taki zatulić by się chciało :). Super że Dusti się odnalazł w roli starszego brata :). TPM gratuluje zaczernienia :D. W końcu dwiema nogami i głową weszłaś do naszej czarnej forumowej rodzinki :D. Musieć się pochwalić. Dziś byłam pierwszy dzień w pracy. Mama załatwiła mi pracę ma poczcie, na umowę zlecenie. Wydawanie listów poleconych i innych przesyłek bezgotówkowych :). Będę tam siedzieć popołudniami do końca grudnia. Trochę kasy wpadnie i dzieciaki nie będą siedzieć same, bo ja wychodzę jak mój wraca :D. Trzymajcie kciuki :D. Czas ścielić łóżko i moją glizdunie przygarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie stwierdzam: piękny jest!😘 carla-wybacz, że bez twojej zgody,ale mój drugi topik już go też podziwiał:D no i został uznany za prześlicznego bobaska, natomiast patryk...za sobowtóra michała żebrowskiego:P dalka🌻 trzymam mocno!!! super,że znalazłaś zajęcie!!! irenko😘 w takim razie - czekam;) pszczółko❤️ dziękuję ci za wszystko buziaki wieczorne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Widzę że dużo się dzieje:) Carla witaj w domku, odpoczywaj dużo i ciesz się synami:) Jak Natalki? zdrowe już? Julka, jak Jaśminek? Moja paula już lepsza i nareszci śpi w nocy:) Przez ten głupi kaszel noce były dość trudne:) Całuje Was mocno, Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Carla Nikolas cudny:):)i potwierdzam że zdjęcia z Dustinkiem rozczulające:):) kto wypije kawkę ze mną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to misiu jaka sobie życzysz???? Ty zawsze na posterunku:D to poczęstuj ę Cie też sałatka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwko :) nie zawsze! dość zapracowany dzień dziś miałam... teraz chwila relaksu, bo dziewczynki wyszykowałam na urodziny do koleżanki ;) chlewik czyta, maćko śpi... luzik i kawka z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tyle Wam przed chwilą napisałam i wszystko mi wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Sierpniówki :) Wszystkie chyba dziś odpoczywają niedzielnie. Kawę wypiłam, śniadanie zjadłam, to może chociaż na bezy Was zaproszę:) Mniam mniam uwielbiam, Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja tez ubbbbbielbiam .... heheheh Mamulki kawka z Wami to rarytas poranny ... maly spi z tata my z Dustinem kursujemy heheh .. tzn .. ja biegam za nim co by zjadl troche .. ;) Nasza opowiesc narodzinowa nie bedzie dluga ... ;) Bo te regularne skurcze o których Wam napisałam skończyły sie kiedy zawieźliśmy Dustinka do rodzicow Patryka... okolo 21.30 bylismy w klinice ... Ktg nic nie wykazalo .. oczywiscie ja chce isc do domu ..polozna mowize jeszcze tylko badanie ginekologiczne .. okazuje sie ze rozwarcie na 4 cm..polozna mowi ze dzisiaj urodze .. no to dostalam pokój i lozeczko ... Patryk pojechal po torbe okolo 23.00 zaczely sie skurcze co 2 i co 3 minuty.. Patryka jeszcze nie bylo hehehe pomyslam sobie ze jak go nie bedzie to nie dam rady ... ale na szczęście sie zjawil hehe okolo 24.00 .. bylismy na kolejnym ctg.. skurcze juz byly widoczne na nim okolo 1.00 znalezlismy sie na sali porodowej ...podlaczyli mi kroplowke z czym przeciw bolowym ... sama nie wiem czy dzialalo bo bolalo i wszystko tak szybko sie dzialao .. rozwarcie postepowalo w szalonym tempie okolo skurcze parte byly okolo 30 minut ... tak sie darlam slyszalam swoje echo .. Patryk caly czas byl przy mnie patrzylam tylko na niego slyszac glos poloznej ale dla mnie to on odbieral porod caly czas do mnie mowil .. dawal wskazowki ... glaskal ...pocieszal... teraz do mnie doociera to jaka on spelnil role podczas tego porodu ..byl wszystkim lekarzem i polozna kochajacym mezem partnerem ojcem naszych dzieci .. i oczywiscie operatorem ...kamery i aparatu ;) Mamulki .. te ostnie skurcze..bolesne ale jak uslyszalam jak Patryk mowi ale ona ma wlosy hehehe to parlam ile moglam ... niestety lekarz musial mi troche pomoc ale tym razem naciecie nie bolalo jak z Dustim ;) NO i POJAWIL SIE ON 2:44 n swiecie zjawil sie nasz drugi syn Nicolas Feliks ..wyczekiwany ...z bolem i miloscia wydany na swiat ... mamulki... ta milosc jest inna a zarazem taka sama ...jest czyms wyjątkowym jest darem..przychodzi od tak pojawia sie znikąd... jest ... Nie powiem ze jest latwo .mam stresa i hormony czasem daja popalic... ale dajemy sobie rade ... najwazniejsze ze w tych wszystkich chwilach jestesmy razem ... Dziekujemy Wam za wszystkie piekne cieple i mile slowa..ciesze sie ze jestescie .. i ze moge Wam to opowiedziec... ❤️ Wasza C. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluniu, jesteś Wielka.:) 👄 jesteśmy z Ciebie bardzo dumne:) Całuski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa zapomniałabym, masz tu troszkę bezików, bo ja już przesłodzona nimi jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nicolas jest pogodnym i slicznym malestwem .. ...na sile nie upatruje w nim podobienstw ..ale jak go zobaczylam..to zobaczylam w nim mojego tatulka mojego Sia ❤️ i wiecie co bylismy juz na drugiej sali i zdawalo mi sie ze widze tate jak zaglada przez okno .. a pozniej widze jak idzie swoim pewnym krokiem zapinajac plaszcz i przeczesujac wlosy ...spogladajac na mnie .. wiem ze on wie...byl caly czas przy nas .. i cieszy sie tak jak my... ze lzami w oczach ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla jestes Wielka:) ja też się poryczałam;) U nas gorączka a ma ją Adrianek:(:( chodzi i się tuli teraz leży na moich kolanach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... ;) Dziekuje za te slowa ale .. kazda z nas jest taka ... !!!! KAZDA z nas jest wielka i wyjatkowa ... nie ma takiej na swiecie jak my .. wiec WY TEZ TAKIE JESTESCIE !!!!!! 😘 Mam nadzieje ze nie potraktujecie tego jak wazeline :P Julcia ... Patryk mi w piorka obrosnie i bedzie chial zagrac w jakims filmie lub cos innego go tam natchnie heheheh hehehe Isia kiedys tam wspomniala ze podobny do Stachurskiego hehe no to scena mu w glowie byla... a ze swego czasu po scenie szalal to mu sie przypomnialo... mikrofon w domu u nas na porzadku dziennym ..bo maly z niego non stop korzysta ... tylko wydaje mi sie ze bardziej to moje geny hehe niz tatulka...jak wiecie moja rodzina jest taneczno muzykalna heheheh .... jeden tanczy drugi spiewa mam na mysli braci .. a siostra uprawia kolo gospodyn wiejskich wiec .... talent dziecko odziedziczylo po mamusi ... a po tatusiu hehe urode ;) Musze WAs poczytac bo ja tak ciagle o sobie ... 😘 a karmie piersia ...no powiem ze cycki objetosciowo rewelacyjne ... heheh sciskam Was mocno zmykam .... do pozniej Kawa oczywiscie czeka ... > ..... a i musimy wreszcie opic ....Nicolasa... mam nadzieje ze jakis wieczor opatentujemy hmmmmm ;) 😘sciskam jeszcze raz do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULCIA !!!!!Ja jestem .. choc miedzy karmieniami hehe .... ;) jak nie jeden to drugi heheheheh ... no i jeszcze jak nie jednemu zmieniam pieluszke to musze drugiemu ..no smieje sie teraz z tego ale jak do tego dochodzi to mnie trafia heheheheheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa 👄 julka, jestem... jestem tylko \"jakoś\" przez weekend chata bałaganem porosła :o a i chlewik mi usiąść nie daje ;) powinnam być czujna, gdy dzieć poprosił na śniadanko \"kapało\" :D a tak... kapało było i \"myło i wycierało\" też musiało być! a i jeszcze młodszemu musiałam łóżeczko przebrać, bo się cuuuuudnie przesrał, przez trzy warstwy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki ... ;) > Misiu ... muszę ci sie zapytać bo Ty będziesz pamiętała ... kiedy traci sie ta wrażliwość sutek.... nie pamiętam takiego uczucia z Dustim ... Julcia 😘 Kawka czeka ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj Junior ma tydzien .... jedziemy dzisiaj do pediatry na usg bioderek ... mam nadziejej ze wszystko bedzie dobrze .. WSZYSTKO JEST DOBRZE !!!! o ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×