Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość Gatto Nero
"Egzorcysta" kopie po jajach i zżera współczesne horrory na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horrorwomen
Najstraszniejszy horror to Paranormal Activity . Na początku jest nie ciekawy, ale na końcu jest bardzo ciekawy i nawet straszny choc nie boje sie horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horror m,an
radzę obejrzeć( martyrs) zajebi!!!!y i straszby drastyczny i jeszcze (taksańską maskarę ) i (hostel) pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naćpany
Od pewnego czasu zaczolem ogladac powazniejsze horory. Moim zdaniem film przy ktorym naprwde mozna sie posrac to ' Paranormal Activity '. Warto obejzeć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza20
Zgadzam się, jeszcze żaden horror nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Paranormal Activity, w nocy bałam się iść do łazienki, nawet problemy z zaśnięciem miałam i trwało to kilka dni bo ciągle przed oczami miałam tego demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj po przeczytaniu wielu b pozytywnych komentarzy o paranormal activity na innych topikach obejrzałam go,w nocy zresztą i nie wiem naprawde nie wiem co wy w nim widzicie.ludzie pisza ze potem tygodniami spac nie mogli??!!!w tym filmie nie ma nic strasznego,nic,nic,nudny w dodatku jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocne horrory
Ja dzisiaj chcę sobie obejrzeć paranormal ale słyszałam, że wcale nie jest straszny, zobaczymy. Ja szukam jakichś bardzo strasznych horrorów ale nie czegoś w rodzaju teksańska, nie jakieś rzeźnickie filmy tylko działające na psychikę. Chyba już takich nie ma, wszystko widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocne horrory
zrobiłam sobie ciemności, obejrzałam paranormal prawie w komórce piwnicy i jakoś nie bardzo mnie przestraszył, chyba, że w nocyy jakbym oglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii;*
Tak wy się wszyscy znacie oglądnijcie se egzorcyzmy emily rołs to zobaczycie straszne to jak cholera i na dodatek prawdziwe na internecie se streszczenie przeczytajcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANONIM HORROR
Mam 12 lat a jak miałem gdzieś niewiem 4,5... to przestraszył mnie ring a dla małych fanów horrorów polecam Sierociniec aby starzy nie krzyczeli na was. PS: pseudonim na grach online mam 9pltomaszpl9 gdybyście o nim słyszeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra w Chicago - film oparty na faktach Yassmine - najbardziej psychiczny horror jaki widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Egzorcyzmy Emily Rose ogladalam na lekcji religii, bedac jeszcze w szkole sredniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p
Paranormal activity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda9mama
Paranormal activity to najnudniejszy horror jaki widzialam. Ostatnio balam sie na egzorcyscie jako dziecko i od tamtej pory nie znalazlam rownie strasznego filmu. Ze strachu na horrorach sie po prostu chyba wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arezo
omg... tyle waszych komentarzy typu "oglądałem na religii i się nie bałem" itp. zróbcie sobie klimat -.- ciemny pokój, wieczór (min. 23), oglądając sam i musisz się wczuć... Egzorcyzmy Emily Rose i Paranormal Activity... najlepsze horrory wg. mnie, bo realne. Był jeszcze jeden ale zapomniałem nazwy :P Typy chodzili po strasznych miejscach i doszli do nawiedzonej stodoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arezo
Aha... polecam jeszcze film Nienarodzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca horrory...
Zamurowani, ziemia żywych trupów jak i poprzednie części fajne zombiland trochę jak komedia martwy krzyk bez serca ------------ super!!! sierociniec dzieci kukurydzy ------------- jak wszystkie działa Kinga ma to coś sprzedawca śmierci----- jak wszystkie działa Kinga trzeba zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylofyloylo
WEdług mnie ;) powtarzam według mnie : -zafascynował mnie Pociąg upiorów Jest poprostu świetny , fanstastyczny. polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-kluski
"Lustra" podobno sa niezle....jeszcze nie widzialam ale zamierzam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxsylverxxxxx
hej wam.. słuchajcie widziałAM juz te wszystkie horrory , o jakich piszecie no może z małymi wyjątkami ;D aale wszędzie piszą te same filmy.. czy ktoś zna jakiś ciekawy horror psychologiczny taki ktory naprawde wpływa na psychike ;D hehe.. np.. bardzo podobał mi się '' Dread' (czyli lęk ).. czy ktoś możę zna podobny do tego ? piszcie jak cos ;D pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uknino
Dla mnie straszny byl "Silent hill", moment gdy zaczynaly wyc syreny.. a przyjaciolka bala sie po "stygmatach" isc do domu.A ! jak bylam w kinie na egzorcyscie - tej czesci ze Scorupco to wyszlam bo tak sie balam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjsssfsf
a amityville? albo odcinkowy koszmar z ulicy wiazow?:D polecam jeszcze Sadystę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobiesam
Może sama w sobie książka Dolina szkieletów - Duch w machinie nie jest wybitnie straszna - ale to książka interaktywna. W połączeniu z filmikami na stronie - działa nieźle na psyche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylaa
To ja polecam Krwawe Wzgórza. Dzisiaj o 22:10 na HBO leci. Wiem, że każda opinia jest subiektywna, ale mi się podoba klasyka horroru, w którym istotne jest dużo krwi i dużo krzyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie przepadam za horrorami, ale uwielbiam kino hiszpańskie. Dla mnie rewelacyjny był „Wezwani. W oryginale NO-DO. Mroczny i bardzo klimatyczny (jak całe kino hiszpańskie ;). Dzisiaj o 21:45 będzie na hbo. Warto obejrzeć, bo z tego co widziałam, to chyba przedostatnia emisja i nie wiadomo kiedy będzie można jeszcze raz zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi nieźle więc dzisiaj szykuje się na "Wezwanych" - z opisów wygląda, że będzie niezły dreszczyk emocji. Szykuje popcorn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcecie sie naprawdę bac obejrzyjcie ten film! Bedziecie bali sie kiedy ktos glosniej cos powie lub kiedy glosniej zamknie drzwi ... Czekam tylko kiedy pojawi sie dwujka i bd ja mozna obejrzec w necie bo balabym sie okropnie isc do kina a potem ruszyc sie z fotela!!!! prawdziwa historia normalnej pary ludzi fakty autentyczne... Ostro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×