Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość kolorowa sukienka
Proszę polećcie mi dobry mroczny film o duchach coś takiego jak "Inni" Te wszystkie masakry piłą mechaniczną i tego typu filmy po prostu mnie śmieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkaaaaa
Ja takze polecam REC super film a z ostatnio obejrzanych japonskich polecam SHUTTER'a naprawde spoko film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weraaa
Wymienie horrory. To czy sie wam podobaja musicie sami ocenić:D -Widmo -Krzyk -Dom na przeklętym wzgórzu -Amityville -Nawiedzony -Walentynki -Nawiedzony dom -Bekarty diabla -Ciemnosc -Cisnienie -Droga bez powrotu -Dom woskowych cial -Koszmar minionego lata -1408 -Boogeyman -Strach przed ciemnością -zejscie -dark fatum -jaskinia -Frontiere(s) -Oko - WZGÓRZA MAJĄ OCZY1 -WZGÓRZA MAJĄ OCZY2 - Saw - Piatek 13 - Shutter - Zły skret -Koszmar z ulicy wiązów - Rest stop - Wyznawcy - wioska przeklętych - mordercza zaraza - Basen / swimming pool - Od zmierzchu do switu - Kiedy dzwoni nieznajomy - Strych - Dead silence - nieodebrane połączenie -cmentarz lalek -13 Duchów - STAY ALIVE - Gothika - Dom przy cmentarzu -Martwy krzyk - Tunel Śmierci - postarch nocy - obserwatorzy - sadysta - pułapka dusz - Silent Hill - Pokój 1408 - Blair Witch Project - Frontieres - W mroku zła - Przebudzenie - Sierociniec - Zgromadzenie - Nawiedzony Dom - Świt Żywych Trupów - Krwawe Święta -28 Days Later - 28 Weeks Later - The Mist - 30 Days of Night - Opętanie - w Paszczy Szaleństwa - Rec - White Noise - Cure - The Grudge - Prey - Ukryty wymiar (event horizon) - Scrapbook - Acacia -Głosy -Egzorcyzmy Emili Rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike4
Ja obejżałem z moim bratem 3 różne horrory fabryke śmierci, krwawe wizje i zombie anymous oglądaliśmy te filmy do 2 w nocy a to było u mojej babci kura mieszka pod las potem mialem takie shizy że jak jechałem na roweże do kolegi to w tym lesie widzialem takie biale twarze i ludzi a te filmy to ja polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandusia
Na pewno \"Oszukać Przeznaczenie! ,\"Dom woskowych ciał! ,Piła 1,2..,Teksańska masakra piłą mechaniczną,Silent Hill,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luua
polecam 'katakumby' film bardzo mało znany. ale naprawde straszny... czy ktoś zna może ciekawe kinowe hity ze znanymi aktorami ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Predito
Żywe Trupy (Scarecrow), Domek nad jeziorem (Cabin by the Lake), Martwe zło 1-2 (Evil Dead), Armia Ciemności (Army Of Darknes), The Darkness Falls, Sucide Club, Cannibal holocaust, Poltergeist, Inni, Coś, Przepowiednia, Donnie Darko, Zemsta po latach, Lokator, Wstręt, Man behind the sun, Cabinet of Dr.Caligari, Funhouse, Hellraiser, Suspiria, To żyje, Zejście, Jaskinia, 1408, 30 dni nocy (30 Days of Night)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strusiek
Większość z tych horrorów jest straszna tylko trzeba uważnie oglądać bo inaczej nic się nie zrozumie a potem tylko się pisze że są głupie albo nudne jak ktoś ma takie rzeczy pisać to niech wypali sobie trochę marychy i niech po tym filmie pójdzie się przejść to się zesra ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess Paranoia
ja lubię martwe zło, syndrom ebola, martwicę mózgu, blood feast,dom na przeklętym wzgórzu, suspiria, domna cmentarzu, noc-świt-dzień żywych trupów, koszmar z ulicy wiazów. natomiast najbardziej obrzydliwymi filmami jakie oglądałam były cannibal holocaust i nekromantik (tego nie obejrzałam do końca bo pszłam do kibla haftać) obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
zacznijcie książki czytać bo na filmach to się nieznacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horrorki
- Amityville - Evil Dead - Widmo - Nawiedzony - Bekarty diabła - Droga bez powrotu - Droga bez powrotu 2 - Dom woskowych ciał - 1408 - Boogeyman - Boogeyman 2 - Boogeyman 3 - Laleczka Chucky (wszystkie części) - Hallowen - Hellraiser (wszystkie części) - Canibal Holocaust - Piątek 13 (wszystkie części) - Lśnienie - Głosy - Coś - Zejście - Dark Wather - Frontiere\'s - Hostel - Hostel 2 - Wzgórza Mają Oczy 1 - Wzgórza Mają Oczy 2 - Saw - Saw 2 - Saw 3 - Saw 4 - Saw 5 - Farm Hause - Koszmar z ulicy wiązów (wszystkie części) - 13 Duchów - Silent Hill - Blair Witch Project - Zgromadzenie - Nawiedzony Dom - The Mist - Rec - Głosy - Egzorcyzmy Emili Rose - Mirrors - Outpost - Midnight Meat Train - Pulse - Przesilenie NAPEWNO SIĘ JAKIŚ SPODOPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio oglądam same japońskie/chińskie/koreańskie horrory i te najbardziej mi sie podobają. Klątwa1 i 2 Apartament, Krwawe wizje je ogladalam ostatnio i najbardziej balam sie na klątwwach. Podoba mi się Sadysta, i Mirrors - Lustra. Trzyma w napięciu. Podobno dobry jest też \'Nocny pociąg z miesem\" ale jak dla mnie bylo zbyt duzo krwi i nie ogladalam, podobnie jak Pile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszpila
MĘSKIE SPYTKI To nie są wymyślone kawały o facetach ! To nie są kawały o blondasach ! To są REALNE TEKSTY męskiej części świata ! xDDD ..dla BRECHTU !!! i ku przestrodze... http://www.sendspace.pl/file/4gu50dCa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palinka xD
hmm kurde no ogladałam te wszystkie fimy juz .... ale zaden nie był az taki straszny dlatego kurde jak ktos ma zna cos nowego wezcie napiszcie :P hihi mi sie podobał Boogeyman 3 xD to moim zdaniem poleciła mi kolezanka nie jest moze straszny ale warto obejrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxExxx
Zejscie Nawiedzenie historia prawdziwa boogeyman 1 i 2 the ring 1 i 2 smakosz lsnienie dom woskowych cial droga bez powrotu 1 i 2 amtville blair witch project piatek 13 egzorcyzmy emilii rose wzgorza maja oczy 1 i 2 pila wszystkie czesci nocny pociag z miesem dzieci kukurydzy i wiele wiele inych ale nie chce mis ei pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
nocny pociąg z mięsem.... no błagam :O nie wiedziałam czy mam się smiać czy płakać... wszystko było tak sztuczne i naciągane, że z trudem wytrzymałam do końca... Polecam Sierociniec Darkness The Amityville 30 dni i nocy Oko Wzgórza mają oczy 2 Children of the Corn Funny Games Kemper Egzorcyzmy Emily Rose Dark Floors Jekyll & Hyde Droga bez powrotu Milczenie owiec Piła I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drago0088
kto powiedział ze klatwa to fajny film przeciez to najwieksza porazka w swiecie horrorow specjalnie dla klatwy powinna powstac nowa kategoria w Oscarach-SMIECH NA SALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drago0088
wczoraj bylem na filmie pt. krwawe walentynki świetny film jezeli oglada sie go w 3D polecam wszystkim milosnikom horrorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udinho
Jak dla mnie nastraszniejszy horror to shutter warty obejrzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość null
Dla mie "klątwa" oglądałam też taki straszny ale zapomniałam tytułu i jeszcze"stay alive"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KopaRa
Jak dla mnie Widmo-Shutter jest bardzo dobre, ale ostatnio przyczaiłem że jest też nowsza wersja więc od razu mówię żeby jej nie oglądać bo jest gorsza :P Oglądałem dużo horrorów ale to jest jedyny na którym krzyknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa_666
Aż mi się wierzyć nie chce że nikt nie wymienił Draculi F. F. Coppoli,na podst. powieści Brama Stokera....widze pokolenie japońskiego badziewia...KATRINA pytałaś o film Strach na wróble, jest do ściągnięcia na Darkwarezie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusica
Jak lubisz krwawe horrory to obejrzyj Piłę zwłaszcza 5 część lub którąś część Oszukać Przeznaczenie. Ewentualnie Klątwa. Aha.. I Dark Water wcale nie jest straszny!(jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczek111
Piła, the ring ,koszmar z ulicy wiązów głosy do tej pory mam lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
a dziś leci na tvp 2 : Blair witch project :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrozaaaa
Teraz takie coś leci w kinach http://www.sybil.pl/cinema/film/film/880. Tytuł "Nienarodzony". Opis - straszny. Poszłabym ale się boję Dobrze że nie jest długi, 87minut, jest nadzieja że człowiek z sali nie wyleci ze strachu i do kinowego wychodka się nie schowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THE HARBAC999
Dobre horrory to silent hill 28 weeks later itp. Silent hill to horror w którym jest dobra fabuła, długi film i wciągający. Gdy się go ogląda chce się wiedzieć co się stanie później. Widać które horrory są dobre dlatego że o nie których stworzono gry komputerowe.28 weeks later ma mniejszą fabułę i jest krótszy ale za to krwawszy i więcej się tam dzieje akcji. Jest to film o zombie. wirus dostał się do londynu. Ostatni ludzie próbują się ratować. Oglądałem już dużo horrorów , to dla mnie najlepsza kategoria filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssupra
najlepszy był DOM 1000 trupów , klucz do koszmaru i kostnica, ring to przeszlosc... i nic w porownaniu do domu woskowych ciał(1,2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
Z mniej znanych filmów to polecam "Creed", widziałam na youtube, to stary film, ale niezły. Z innych ciekawe były m.in. adaptacje Kinga - Czerwona Róża, Sztorm Stulecia, Langoliery, Lśnienie, Zielona Mila. Bardzo mi się podobały też: Wioska przeklętych, Lęk, Ciemnośc, Ring 1 i 2, Blair Witch Project - Księga Cieni, W paszczy szaleństwa, Świt żywych trupów, Gothika, Dagon, Wolf Creek, Zejście, Smakosz, Krzyk 1-3, Oszukac przeznaczenie 1 i 2, Sierociniec, Halloween, Morderstwo w domu dla lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×