Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość Savioo
Blair Witch Projekt i 1408 - Słabe. Na Blair ~ można było jeszcze coś pooglądać. 1408 - Polecił mi kolega jako Mega horror - na filmie się śmiałem... Z kumplami chcemy urządzić sobie horror - party, więc potrzebuję takie horrory wgniatające w fotel : najlepiej o duchach i mordercach. Zombiaki mnie nie kręcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa77
O mordercach to polecam Wolf Creek. Jest bardzo mocny, i do tego na faktach. Jeszcze z mniej znanych filmów widziałam dobry slasher - Hotel zła, jest to film norweskiego reżysera, a lepszy niż te Hollywoodzkie. Całkiem niezłe - Mroczne szczątki, Vacancy, Puls. Jak ktoś lubi klimat i efekty to nie ma sobie równych Silent Hill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KędzioR
Siedem (Se7en)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KędzioR
Siedem (Se7en)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobak
Jak chcecie dobry horror to obejrzyjcie sobie "The shoters" jak go obejrzalem balem sie wchodzic do ciemnych pomieszczen przez miesiac naprawde polecam tylko japonska wersje!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroltten
The Ring zdecydowanie. ;] najlepszy horror, według mnie. "Lśnienie" - również godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciad
maniaczka - no dokładnie teksańską masakrę oglądałam 6 razy wszytskie części ;P ona nie jest wcale straszna ani trochę tylko obrzydliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3452654
Masakra piłą mechaniczną to po prostu bardzo dobrze zrobiony film. (piszę o jedynce). Będzie straszny dla osób co oglądają horrory sporadycznie. Pierwsza scena z dziewczyną po prostu wymiata. Widziałam ten film z siedem razy i chyba jeszcze mi się nie znudził. Można też go oglądac jako film przygodowy - ja to właśnie lubię też w horrorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa24
To mnie nie przeraza tylko obrzydza.Kupa miecha sie wala przez caly film.Takich horrorow jest pelno.Wolalabym zeby cos weszlo na psychike.Wtedy jest strasznie.Kiedy zaczynasz sie naprawde bac...ostatnio obejrzalam fajny film.Po obejrzeniu wzruszylam ramionami i mowie,ze wcale straszny nie byl.Do czasu az poszlam spac...mialam jakies straszne koszmary,ktorych cale szczescie nie pamietalam rano.Ale ponoc biegalam po pokoju i szeptalam w panicznym strachu,ze ktos jest w mieszkaniu.Stalam troche pod drzwiami w naszej sypialni i w koncu poszlam sobie spac.Nie pamietam czegos takiego ale tak mowil moj chlopak.Az sie sam wystraszyl i sprawdzal mieszkanie jak sie tylko polozylam.Tytul tego filmu to "the strangers".Nie ma tam ociekajacego krwia miecha,potworow i dziwnych niewytlumaczonych rzeczy i dlatego robi wrazenie.Tymbardziej,ze na poczatku filmu mowia,ze jest oparty na autentycznych wydarzeniach...to jest link z zwiastunem.Naprawde warto.Twoj strach moze Cie wykonczyc.http://www.youtube.com/watch?v=x1TBlPelvbE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3452654
Jakkolwiek nie lubię filmów które są niepotrzebnie bardzo brutalne, to teksańska masakra piłą mechaniczną, cz. 1, jest dla mnie wyjątkiem. Nie było tego aż tak dużo biorąc pod uwagę scenariusz i temat.... A strangers nie widziałam... trailer wygląda interesująco, ale oceny na Wilmwebie słabiutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusiaaaa
Ostatni postój 2: Nie oglądaj się za siebie łoo to jest dopiero horror ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek26EX
1.Martwica mózgu, 2.Lęk 3.Piła I,II,III,IV,V 4.Hostel I,II, 5.Droga bez powrotu, 6.Zły skręt I,II 7.Smakosz / Jeepers Creepers I,II 8.Wzgórza mają oczy I,II 9.W sieci zła, 10.Frontière(s) ----------------------------- www.dragonball.uggo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa24
Do 3452654.Ten film co dalam zwiastuna do niego to jest film tylko dla ludzi z duza wyobraznia.Strach lezy zazwyczaj w wyobrazni.Osobiescie bardzo go polecam jesli tez masz wyobraznie;)Ogladalam tez ostatnio"mama i tata"i tam znowu scierwo ale coz wlasnie ogladalam w formie przygodowego i nie byl zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa24
Tomek Pila 2,3,4,5?? Pierwsza byla naprawde dobra.Sa gusta i gusciki mi sie nie podoba.Jakby na sile chcieli przedluzyc ten film ale za rzadnym razem juz taki dobry nie byl jak za pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3452654
Kolejne, poza pierwszą, odcinki Pił to po prostu badziewie. Odcinanie kuponów od sławy. Dwójka była o milion razy gorsza od jedynki, ale do obejrzenia, a co do trójki to wypożyczyłam i żałuję, czwórki nie będę oglądac. Coraz większe badziewie produkują... Byle sprzedac. Te wszystkie znane filmy i ich kontynuacje to badziew za badziewem... Sciągam właśnie Twilight i 30 days of night. Ktoś widział te filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestraszny
"oko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet1976
"Mgła"-stara wersja, Ogólnie nie boję sie hororów ale ten film był jakis taki specyficzny i mroczny>Działal na podświadomość do tego stopnia ze nie oglądałam do końca bo się fakycznie bałam.Inne straszne filmy to Milczenie Owiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksia12
Najstraszniejszy: Droga bęz powrotu-zły skręt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyWomen
Szczegolnie polecam te horrory : 1. Czerwona Maska - Masterton http://www.nasza-czytelnia.pl/ksiazka.html?8 2. Lśnienie - S.King http://www.nasza-czytelnia.pl/ksiazka.html?112 3. Okruchy Strachu - Masterton http://www.nasza-czytelnia.pl/ksiazka.html?840 4. Kostnica - Masterton http://www.nasza-czytelnia.pl/ksiazka.html?846 5.Kafejka u Lunatyków - Laurell K. Hamilton http://www.nasza-czytelnia.pl/ksiazka.html?906 Podałam stronki z opisem książek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud
ja wczoraj widziałm maakre ;d;dd myslałm ze bd straszniejsza .. :Dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud
eloo Morningstar ten canibal holocaust jets nie tyle strazszny c obrzydliwy ale to tez nie taki.. inny ;d i tak, zabijali zwierzeta .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CLUDI CARVAN
JESTEŚ IDIOTKĄ !!! JAK MOZESZ MOWIC O LUDZIACH ZE SA NIENORMALNI ;/ JUZ NIE MOZNA OGLADAC HORROROW BO TY SIE KURWA ZNASZ ;/ PO CHUJU !! NIE MASZ NAWET POJECIA O HORRORACH !!! HORRORY SA PO TO ZEBY LUDZIE SIE BALI A NIE FASCYNOWALI A POZNIEJ POWTARZALI TO TYLKO ZE W REALU !! A TY MOWISZ O ZWYKLEJ OSOBIE KTORA OGLADA HORROR I POLECA GO INNYM ZE MA NASRANE W GLOWIE ;/ CHYBA TY MASZ COS Z GLOWA.... NIE PDOOBAJA CI SIE HORRORY TO PO CHUJ OGLADASZ I PO CHUJ TO I TERAZ O NICH PISZESZ NAJLEPIEJ POWIEDZ WSZYSTKIM DOWIDZENIA I SIE ODPIERDOL OD HORROROW JESLI INACZEJ NIE UMIESZ !!! I MYSLISZ ZE LUDZI CIEKAWI TO ZE JESTES TECHNIKIEM POLICYJNYM (ZAL) I TO ZE WIDZIALAS JAKIES OSTRE PRZYPADKI .. KOGOTO OBCHODZI ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLEK222
Najstraszniejszy horror jaki oglądałem to EGZORCYZMY EMILY ROSE MASAKRA NIE MOGŁEM SPAĆ PRZEZ TEN FILM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLEK222
W sumie to nie śpię do dziś :(( czasami strasznie płaczę też w nocy ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralin
Uważam się za odważną osobę no wiecie chodze z kumplami nocą na cmentarz i tym podobne odjechane miejsca. Egzorcyzmy emili rose no niezłe ale raczej nie straszy, jest tylko jeden rodzaj kina grozy który tak mnie przeraża że nie ma mowy bym obejrzała go nocą- japońskie horrory klątwa, krąg (ogólnie wszystkie z tymi białymi miałczącymi duchami o podkrążonych oczach).Jak raz oglądałam w dzień to przez miesiąc widziałam zamordowanego bachora za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slash
jak chcecie sie bać włączcie sobie w nocy orginalne nagrania egzorcyzmów przeprowadzanych na anneliese michel na podstawie których nakręcono egzorcyzmy emilie rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik4ever
"Śmiertelna przysięga"...to jee dobre brrrrr ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaGa9797
Najstraszniejsze horrory jakie widziałam to:Klątwa 3,Piątek 13, The Ring i Sierociniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×