Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Zgadzam się, na żadnym filmie tak się nie bałam, jak na nim. Schizowy horror. Straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrusiaa_1154236
droga bez powrotu 1, 2 Klątwa Ruiny Omen Piła 1,2,3,4,5,6 krzyk 1,2,3,4 Egzorcyzm i też takie starsze filmy jak : Fredie Crueger 1,2,3,4,5 dla mnie to straszne nie było,ale zawalisty film . Może delikatkie straszny ' kołysanka" nakręcana w skansenie . Polski film . I jeden z najlepszych polskich filmów. Polecaam także ' basen' jesli ktoś lubi krew.I to wszystkie filmy polecame przeze mnie . Oczywiście , które ogladałam. : D Pozdroooooo . dla wszystkich maniaków horrorów : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrusiaa_1154236
za******y był film krzyk .Jeżeli dobierzesz odpowiednio straszny wystrój otoczenia do filmu to będziesz bała cokolwiek zrobić w księgarni czy gdzieś . Ale jeżeli będziesz to ogladała z koleankami to będzie film tak smieszny , że zlejesz się w gacie . To ty musisz przystosować się do tego filmu . To zależy od twojego humoru : smutna - straszny ystrój . Wesoła- z kolegami . awalisty film ............. POLECAM * sorki za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horrory
jak chcesz to napisz mi na E-maila roksanagerwatowska@o2.pl to ci wyślę w folderze tam są klipy z Horrorami i opowieśći ;) czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta399
Natanek czy nawet Szatanek moze przerazic hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Niezła gratka - wraca" Koszmar z ulicy wiązów", remake kultowego horroru . Jestem strasznie ciekawa jak się ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyki już każdy wymienił, ostatnio bałem się tak prawdziwie na horrorze Grave Encounters, spodziewałem się czegoś słabego, a pozytywnie mnie zaskoczył, naprawdę straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo to ja wam opowiem co
czytałam kiedys w gazecie .... Z pracy wracała laska samochodem -była gdzies w delegacji czy co tam No i przy trasie zatrzymała sie na tankowanie i jakies jedzenie ... Po czym chce odjechac ale ... obserwował jej samochód kierowca cieżarówki i zauważył jak do jej auta wślizgnął sie jakiś facet w kapturze (wlazł na tylne siedzenie} Dziewczyna własnie ruszyła i jedzie ,kierowca ciezarówki za nią -chce kobiete ostrzec .. a ta rozpedza sie i rura .Cieżarówka za nia ...droga dośc kreta ,przez lasy ,ciemno ,noc .Cieżarówka nie odpuszcza wreszce facet daje jej sygnały swiatłami ,klaksonem ...baba w strachu jedzie 120 bo mysli ze to jakis debil i chce ją ztaranowac ... kobieta jedzie tak ok 50 km dojechała do miejscowości gdzie mieszkała jakas jej rodzina -wpadła na podwórko cieżarówka za nia -baba z auta w krzyk kierowca ciężarówki dopada auta i wywleka chłopaka z samochodu Ja pierdziele ....ciarki mnie przeszły /Opowiadałam to zdarzenie mojej kolezance kiedy wracałyśmy do domu wieczorem przez las samochodem...omal mnie nie zadusiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Ale to film jest, czy jakaś autentyczna historia?! Weź, bo nie wsiądę więcej do samochodu. Brzmi jak fajny scenariusz na thriller lub horror. Nie wiem dlaczego, ale w tej historii widzę w roli głównej Sandrę Bullock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo to ja wam opowiem co
ta film akurat!!!Czytałam w jakiejś gazecie artykuł na ten temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo to ja wam opowiem co
aa i Sandra nie nadawałaby sie ...bo w jej wydaniu wyszłaby raczej komedia chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Oj, to zaczynam się bać...... A co do Sandry B. to widziałam ją właśnie w jakimś horrorze. I to nawet strasznym. Nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to to moja sąsiadka miała
taki podobny przypadek .W szopie na opał "zagnieżdził" sie jej jakis bazdomny .Mąż wyjechał na szkolenie a ta sama w domu z dziecmi I codziennie łaziła do tej szopy po drzewo ale nie musiała włazic głebiej Dopiero jak juz maz wrócił to sąsiad zauwazył ze facet sie po zmroku zakrada do szopy znalazł jakies nie domykające sie okienko i właził ....bbbbrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Z Sandrą był jeszcze taki film "Przeczucie". dosyć psychodeliczny i straszny. Zaczęłam go oglądać, ale wyłączyłam. Jakoś psychicznie nie dałam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja marze
bardzo dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Ostatnio widziałam thriller "Bez śladu". To może nie horror w pełnym slowa znaczeniu, ale niesamowicie wciąga klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichoboprzyjdziezdzicho
Ring - horror, który zmienił mój światopogląd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Przepraszam, że nieco zbaczam z tematu, ale zobaczcie "czekając na sobotę" - to jest dopiero horror polskiej rzeczywistości. Genialny dokument. Koniecznie musicie zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnikkaa
ja uwielbiam audiobooki Kinga, ściągnęłam całe mnóstwo z chomikuj, po polsku i po angielsku, teraz wieczorami siedzę i słucham. polecam ściaganie z chomikuj http://chomikuj.pl/?page=464806 tu sobie można założyć konto w ogóle to teraz słucham dużo kryminałów, też trzymają w napięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na "Resident Evil: Afterlife"? Milla Jovovich jak zwykle fajnie wychodzi w akcji :-) Jak ktos nie widział, będzie na HBO. Z horrorów to polecam jeszcze "Heartless: W świecie demonów" - dobrze trzyma w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczne serduszko
Serdecznie zapraszam na mój sennik, ktory jest na moim blogu ( jest juz ponad polowa!) zaczyna pojawiac sie tez savoir vivre napewno bedzie tez Imiennik i wiele innych ciekawostek http://sennik-dreamer.blogspot.com/ *** sprawdz co dzis w nocy Ci sie snilo*** :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniatu
"Ring" i "KLątwa. Inne im do pięt nie dorastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EGZORCYZMY emily rose
Bardzo serdecznie polecam egzorcyzmy Emily Rose!! Historia wydarzyla się naprawdę - tym bardziej przerażające i warte obejżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina01
Ja polecam POSTRACH NOCY - bardzo fajny film o wampirach z wielkim przymrużeniem oka :-) Można się pośmiać. Będzie od 11 marca na hbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×