Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość inesines666
Jestem miłośniczką horrorów. Oglądam coś w każdy weekend na Andrino, jak mam trochę wolnego czasu. Jaki podobał się Wam najbardziej? Szukam inspiracji na nadchodzącą sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inesines
ja mam inspirację dla ciebie - wez to Andrino i jebnij sie nim w ten głupi łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki hirurg]
witam , najgorsze są horrory gatunku gore. oblesny bezczelny, jebany syf, hostel 1. 2. 3. traficie do takich podziemi. najgorszy ludzki strach to strach przed bulem, a jeszcze tak zadanym koszmar,nastepnie syfiaste straszny gnuj to stonoga ludzka,1, 2, aż zygać sie chce. gory są tak straszne bo tak straszny jest ból i strach przed nim . tortury piłą ,skalpelem , podcinanie pęcin, wybijanie zębuw. takiego czegoś można się bać reszta to bajki .... [ niemiecki hirurg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki hirurg]
z horroruw proponuje wam żeczy o opętaniu . to zdaża się naserio emily rose to niestety thriller a nie horror. last egzorcyzm, szukać kina niezależnego, tam są najlepsze filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z książek to Lśnienie Kinga, film zresztą też miażdżył. Z gier to Silent Hill sprawiało, że bałem się iść w nocy do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia5161
wzgórza mają oczy klątwa klucz do koszmaru wrota do piekieł hostel przypadek 39 krwawe wizje eden lake baby blues delikatna motel 1408 coś nieznajomi nieproszeni goście córka uwierz w ducha zaginiona kolonia dom szaleńców oko sinister scar the host it nawiedzony dom humpty dumpty boogeyman piętro niżej art of the devil schock labyrinth hotel śmierci apartament 1303 pokój dziecięcy shutter house of the butcher death tunnel dark water black x-mas halloween krwawe walentynki ludzka stonoga 1 i 2 śmiertelna gra zabujca z autostrady the chair the door omen the ring diabeł tasmański epidemia strachu mama monstrum magnetyczne tornado meat grinder koszmar z ulicy wiązów koszmar minionego lata orphan lustra paranormal activiti (wszystkie części) mgła silent hill teksańska masakra piłą mechaniczną nieodebrane połączenie rec (wszystkie części) egzorcyzmy emily rose kolekcjonerr głów robale droga bez powrotu (wszystkie części) wycieczka bez powrotu 13 duchów lśnienie TO NARAZIE TYLE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortoise
Paranormal Activity było nawet straszne, parę razy się wzdrygnąłem. Ale taki naprawdę straszny i klimatyczny był Grave Encounters, nie wiem czy leciał w Polsce, ale polecam go znaleźć w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmika
Na mnie spore wrażenie zrobił Naznaczony 2. Polecam obejrzeć jak lubicie horrory, można znaleźć przez stronkę https://filefox.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam reklamę z Lisowską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie "Właściwie bez winy" Viveca Sten w Matrasie jest za 25zl, nie js to najstraszniejszy horror, bardziej kryminał z zagadkami policyjnymi, sa chwile grozy, ale bardziej chodzi o rozwiazywanie zagadek i skomplikowanych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwych horrorów na próżno szukać w mainstreamowej telewizji, bo ze względu na cenzurę wiele z nich jest niedopuszczanych do emisji. Widziałam kiedyś "Guinea pig", bodajże japoński o tematyce gore, w którym jakiś psychopata kroiła dziewczynę żywcem. Jeśli ktoś jest zainteresowanym mocnym kinem to zdecydowanie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jednym z najstraszniejszych horrorów jest Ring – Krąg pierwsza część, amerykańska wersja. Dziewczynka w studni była niesamowicie przerażająca. Druga część to bardziej thriller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałem film Draczny Wypadek na youtube jest albo na google wystarczy wpisać tytuł Draczny Wypadek polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w kinie ostatnio na Babie Jadze. Historia słowiańskiego demona widziana oczyma twórczych brytyjczyków. Jak ktoś lubi, to bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampir Janusz
Od długiego czasu jestem miłośniczką horrorów więc możesz na mnie polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×