Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

dentysta był fajny i pierwsza i druga część ale chyba z tego co pamiętam to druga lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy najnowsza piła 4 będzie w miare do obejrzenia bo choć moim zdaniem powinni już dać sobie spokój z tym filmem i dalszymi jego częściami to druga część była światna.było co prawda sporo krwi ale też strach i w pewnych momentach nie wiadmomo było co się wydarzy i to było przerażające...no ale treaz ta 4 część...moim zdaniem będzie denna ale i tak chyba obejrze może chociaż pare momentów będzie w miare dobrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horroro-maniaczka
Oczywiście że najstraszniejszy jest The ring( AMERYKAŃSKI!!!!!) 2 też niczego sobie , a ta Klątwa... wogóle sie nie bałam .... sama krew flaki i prawie nic nie mówią usypiałam z nudy ..i ta debilna muzykaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawka
moim zdaniem jest nim zdecydowanie smakosz 1,2,3 lub teksańska masakra piłą mechaniczna 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morss
Zobaczcie "August Underground's Mordum", najbardziej krwawy i obrzydliwy film. Kastracja, gwałt zwłok itp... Osobiście polecam "Madhouse" oraz "Zywe trupy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzew
powrut tinkiłinki to dopieerooo HORROR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
Coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezo88
Ludzie co wy oglądacie ;/ Chcecie sie zesrac ze strachu to obejrzyjcie "Shuter Widmo" Nie dziekujcie tylko przerarzającego ogladania a i wezcie ze sobą pieluche na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezo88
Ludzie co wy oglądacie ;/ Chcecie sie zesrac ze strachu to obejrzyjcie "Shuter Widmo" Nie dziekujcie tylko przerarzającego ogladania a i wezcie ze sobą pieluche na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatka121
cooo wy wogóle piszecie nie znacie się na horrorach ja obejżałam tysiące już filmów co wy mówicie i pile albo o pile to głupstwo nudne i wogołe nie straszne jak chcecie się dowiedzieć jakie horrory są najleszpe to napiszcie z chcęcią wam podam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduniaa gg10482596
dom na przekletym wzgorzy-dobry film wzgorzaj maja oczy 1 i 2 rzeznia klucz do koszmarow przekleta zemsta po smierci krew jak czekolada mrok nadchodzi strych motel 30 dni i nocy bagno nieuleczalny strach nocne zło zejscie martwica muzgu ciecie anioły smierci delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siatka 121 to podaj te filmy mam ochote obejrzeć cos fajnego i strasznego ale taki prawdziwy horrorek a nie bajeczke dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owat
Ja z kumplem sraliśmy ze strachu na Widmo- polecam! Klątwa ale japońska też super to ta "Ju- on"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluuchaa20
Powiem tak - horrory to moje życie :) To w zasadzie jedyny gatunek filmów jakie oglądam. Wciąż czuję niedosyt, bo nic tak naprawdę mnie śmiertelnie nie przeraziło. Są horrory, które z jakichś względów zapadają w pamięć, ale nie widziałam jeszcze "horroru doskonałego". Wrzucam kilka przykładów + moje osobiste odczucia: -Smętarz dla zwierzaków (na podstawie Kinga) -niezbyt straszny, ale powiedziałabym, że "film ma duszę" (na pewno wersja z lat 80 jest lepsza niż te nowsze) -Silent Hill -taka sobie schiza, nie przeraża -The Ring -na mnie wywarł wrażenie, ale jak go oglądam któryś raz z kolei to już nie straszy, a raczej wywołuje salwy śmiechu :) - Widmo (Shutter) -w klimacie "Klątwy", mnie troszkę wystraszył -Klątwa -podobne odczucia jak po obejrzeniu "The Ring" -1408 -mocno przereklamowany! fajna atmosfera, ale generalnie czekasz aż się film rozkręci i będzie coś strasznego, a tu nic... -Mgła (The mist-ta najnowsza wersja) -śmiech na sali po prostu, nie wiem w którym momencie można to nazwać horrorem -Zejście -takie sobie -Zły skręt -mutanty + rozlew krwi -Hills have eyes 1/2 - również mutanty + jeszcze więcej krwi -Texańska masakra... -sporo krwi (straszy jedynie to, że film oparty jest na faktach) -Egzorcysta (ten stary) -nawet, nawet... -Osada -śmiech, śmiech, śmiech... :) -Egzorcyzmy Emily Rose -także straszy tylko fakt, że oparty jest na faktach -Piątek 13 -każda kolejna część gorsza od poprzedniej (nieśmiertelny Jason) -Koszmary z ulicy Wiązów -dobre dla dzieci -Oszukać przeznaczenie -to raczej nie horror, ale po obejrzeniu zastanawiałam sięm czy wszystkim co wokól mnie się dzieje włada przeznaczenie :) -Piła -no rzeźnia po prostu -Sadysta -w klimacie "Piły" -Klucz do koszmaru -raczej triller .... sporo sporo innych, jak będę mieć natchnienie to napiszę jeszcze Generalnie wybredna jestem i nic mnie śmiertelnie nie przeraziło (chyba, że meksykańskie telenowele) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie,żaden horror nie wywołuje u mnie satysfakcji po jego obejrzeniu no chyba że te starsze bo z nowszych to tylko krew,krew i jeszcze raz krew..nic wiecej a to raczej wywołuje obrzydzenie niż strach czy fajny dreszczyk emocji.najlepsze są stare horrory! te to dopiero umiały przestraszyć widza i zbudować atmosfere napiecia i niewiedzy co się zaraz zdarzy.sama muzyka była tak skomponowana zeby wywołać strach ..i to właśnie było fajne. dobry horrorek który można poniekąd do tego zaliczyć w jakimś stopniu to Egzorcysta z 1973r..film miał klimat i przerażał w jakimś stopniu.jeszcze kiedyś oglądałam STRACH NA WRÓBLE w tv..straszny horror dosyć obejrzałam do połowy i na tym się skonczyło bo to było dawno temu i bardzo późno w nocy.próbowałam znaleść go w necie ale bez większych rezultatów. a o \"horrorach\" typu piła,teksańska masakra czy inne bzdety nawet nie wspominam bo niewarto za dużo tego teraz produkują..niestety takie czasy,kiedyś horrory wyglądały o wiele lepiej niestety..no może podobało mi się wzgórza mają oczy pierwsza część bo bylo kilka fajnych momentów ale też dominowała tam krew,obrzydzenie i takie tam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo1989
te horrory co tutaj piszecie nie sa straszne chcecie obejrzec cos ekstra to polecam: - NOC ZYWYCH TRUPÓW - DOM TYSIACA TRUPÓW - THE EXORCIST CZYLI EGZORCYSTA Z 1973 roku - PILA 1, 2 i 3 czesc -KOSZMAR ULICY WIAZÓW - DEATH TUNNEL TE HORRORY SA NAJLEPSZE A ICH KLIMAT ZAJEBISTY POPROSTU TRZEBA JE OBEJRZEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelakiss
Wy chyba nie widzieliscie horrorów...! hahaha Jesli dla Was Ring jest straszny to obejrzyjcie Muminki v Gumisie :):) to wtedy spac nie bedziecie i koszmary bedziecie miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelakiss to skoro ty znasz takie dobre to podaj jakieś tytuły. mnie ring nie straszy ale ma jakiś klimat to trzeba przyznać bo niektóre \"horrory\" to aż przerażają ale głupotą..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foszek
tyle horrorów się naoglądałam i z większości się śmiałam ale mimo to polecam Klątwe1,2, ring uwielbiam oglądać świt, dzień(2008r.) i noc żywych trupów(czarno-białą wersje), ciekawe dla mnie też były: strych, shutter(starsza wersja) polecam film Rec(mało straszny ale ciekawy) no i oczywiście wzgórza mają oczy obie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najstraszniejszy horror jaki widziałem ostatnio to pewna pani na ulicy , aż strach myśleć co by było, gdyby panie tak wyglądały...aczkolwiek z wiekiem stają się coraz "atrakcyjniejsze" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...............
moze to nie horror ale mnie jak do tej pory najbardziej powalił oldboy i salo czyli 120 dni sodomy.... straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina 17 ten horror
strach na wróble - to nie raczej dyniogłowy ? - Pumpkinhead z 1988 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ten horror.mój film to strach na wróble (Night of the Scarecrow) z 1995 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość androgenius
Widziałem Cannibal Holocaust - ciężko ten film zaklasyfikować dokłądnie jako horror-na pewno jest filmem drastycznym i obfitującym w makabryczne sceny-faktem jest również,iż zabijano tam prawdziwe zwierzęta-pomimo tego ten film uważam za piękne dzieło-przede wszystkim daje sporo do myślenia-ukazuje rozłam kulturalny cywilizacji zachodu i "dzikich" plemion-ten film w moim mniemaniu nie miał wce\ale na celu gloryfikacji makabry-jest ona tutaj tylko uzewnętrznieniem,manifestacją a nie sednem przekazu-film ukazuje ( czy też miał ukazać) natomiast prawdę o naturze cywilizowanych białych-kanibalizm oficjalnie nie występuje już na ziemi-ale nieoficjalnie zdarzają się incydenty o tym charakterze-co do filmu,to zdecydowanie obraz nie dla każdego-ale mi się podobał i widziałem go jakieś 5-6 razy-poza tym ścieżka dźwiękowa autorstwa ortolaniego jest po prostu piękna i urzekająca-dla mnie film 9/10-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Cannibal Holocaust też chciałam go kiedyś obejrzeć ale obawiam się że sceny gdzie zabijają prawdziwe zwierzęta i ta wyjątkowa dziwna prawdziwość tego filmu zabardzo mnie obrzydzi i zbulwersuje:/ aczkolwiek przez to interesuje mnie to i może kiedyś w końcu obejrze.czytałam kiedyś że były plotki o tym że nawet ludzi mordowano tam naprawde bo wszystko było bardzo realistyczne choć to pewnie tylko plotki. mimo wszystko i tak szokujące jest to że zwierzęta były prawdziwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galus
eheeee jak was slysze to mi sie plakac chce najstraszniejszy horror to The Ring (japonski) a nie jakies amerykanskie gowno poza the the ring wybiegaja jeszcze 3 dosyc straszne i fajne horrory Wzgorza maja oczy 1,2 Droga bez powrotu 1,2 i jeden z najlepszych filmow co widzialem nie taki straszny jak the ring ale zaje.... sie patrzy to ZAGINIONA KOLONIA ;] Tyle na ten temat pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniac Horrorów
Wy wszyscy piszecie Bajki no moze niektóre tytóły jak według was Ring albo Klątwa jest horrorem to ja jestem niewiem czym według mnie nie ma strasznego horroru moze są fajne horrory np.Droga Bez Powrotu,Piła 1,2,3,4......Lęk 1,2....Piła Mechaniczna...W Mroku Pamięci....W Mroku Zła...Boogeyman niewiem jak się to pisze dokładnie ............to są moze fajne filmy ale strasznego horroru nie ma a nnie ze wy piszecie Klątwa to przecież nie jest Straszne TYLKO ŚMIESZNE hehehehe według mnie to bajka jest...................oki KAZDY lubi co lubi co nie ......pozdro wszystkim narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×