Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość mareczek
wlasnie czytam ''bezsennosc'' Kinga.....uwielbiam horrory..najbardziej jednak moi mili polecam gry komputerowe jest zaledwie kilka takich gier ,ktore bija na glowe kazdy film.sprobujcie zagrac w ''Silent Hill''lub''Resident Evil''...to sa dopiero emocje!to jest dopiero to co jest dla mnie synonimem horrorumam zamiar kupic PS2 tylko po to zeby zagrac w Sient Hill 3,4,Resident 4 ...to jest moja opinia...sprobujcie! warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek
wlasnie czytam ''bezsennosc'' Kinga.....uwielbiam horrory..najbardziej jednak moi mili polecam gry komputerowe jest zaledwie kilka takich gier ,ktore bija na glowe kazdy film.sprobujcie zagrac w ''Silent Hill''lub''Resident Evil''...to sa dopiero emocje!to jest dopiero to co jest dla mnie synonimem horrorumam zamiar kupic PS2 tylko po to zeby zagrac w Sient Hill 3,4,Resident 4 ...to jest moja opinia...sprobujcie! warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomniany tu juz wiele razy \"The ring\" i nie japonski (bo to byla jak dla mnie komedia) a amerykanski własnie !!! przez nastepne 2 tygodnie spalam przy oswieconym siwetle i cały czas gapilam sie w monitor kompa( a mam go naprzeciw łozka) czy aby ta potwora juz z niego pomnie nie wylazi :P 1 raz film wywarl na mnie takie wrazenie dla mnie dobry horror, to film strzaszny, bez rozlewu krwi, bo wtedy to mnie abrdziej mdli niz sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corsa
Jestem koneserem filmow ktore robia wrazenie - miedzy innymi horrorow. Nauczylam sie juz nie oczekiwac za duzo bo potem tylko rozczarowanie... Obcy - ogladalam w 81. Niesamowite! Na miare czasow oczywiscie. The Thing. Klasyka. Stary ale jary. Ring - przyznam wrazenie zrobil. Amerykanski. Potem ogladalam japonski (moze powinnam w odwrotnej kolejnosci) i jakos nic... Feardotcom - podobny do Ringu (moim zdaniem) ale w zamysle niezly i tez wrazenie robi. Najciekawsze ze jako psychopata zagral Lepold Bloom ;)(Stephen Rea)... Jesli ktos szuka mocnych wrazen to sa takie stronki w necie. Film nie musi epatowac gore zeby byl straszny. W latach 80 na topie byl Freddie, Jason (co za idiotyczny pomysl wskrzeszac ich zeby ze soba walczyli, bleee, zniesmaczyl mnie ten pomysl jak wszystko co robione na sile - to samo powiem o Obcym i Predatorze... ale jak ludziom pomyslow brakuje a trzeba zarobic to dzieja sie wlasnie takie rzeczy), Obcy, Hellraiser ktorego ktos slusznie wspomnial, Clive Barker nie nalezy do czolowki rezyserow ale pisarzem jest przednim, poczytajcie cos wiecej tego autora bo nie wszystko zostalo sfilmowane, Hellraiser mu wyszedl ale powstal najpierw scenariusz a potem ksiazka - jak w przypadku "The Stand" Kinga ktorego omal nie "znielubilam" za tego gniota. Stefek, rozczarowales mnie - ale moze to dodalo mu wiecej "czlowieczenstwa" bo ludzie popelniaja bledy a dotychczas uwazalam go za skonczonego geniusza, co jego wyobraznia wydalila bylo dla mnie swietoscia... Jeepers Creepers. Nienajgorsze. Troche niesamowite sa niektore filmy Greenaway'a (The Pillow Book - do dzis mnie dreszcze przechodza; Dzieciatko z Macon). Podobno wyszly jakies nowosci ale ostatnio nie mam czasu nawet ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia =D
Czy ktoś zna jakiś horror który zostal wycofany z obiegu przez to ze był zadrastuczny albo straszny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzorcyzmy emily roose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak was czytam i widze ze boicie sie THE RING to mi sie smiac chce ... nic w nim strasznego ... Davidek - chyba tez bym sie tego pzrestaszyla ... to lepsze niz horror co do taksanskeij to sie zgodze niezly filmik ... (duzo krwi a to chyba najfajniejsze) szczerze polecam (chgociaz nie sa baaaardzo starszne -jak dla mnie) KLATWA - nawet niezla ta babjka ktora straszy PIŁA 1 I 2 - fajne efekty .... i neizla rozkmina STATEK WIDMO - nie tak straszny jak jest we wszystkich recenzjach AMITIVILE - heheh bez komentarza brrrr KRWAWA MASAKRA W HOLLYWOOD - calkiem calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmix
nie lubie jak lata mieso .... b.pobobal mi sie the ring... klimat super..... sa jakies takie podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the ring dom woskowych ciał klatwa dark wather piła taksańska masakra piła mechaniczna nawiedzony i wiele innych horrorów których w tej chwili nie pamietam ale jak sobie przypomne to dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłeczka88
a czy znacie cos w typie Osady? coś bez krwi, ale za to z fajnym, ponurym nastrojem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
dla mnie najstraszniejszy- Blair Witch Project jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damnia
hej;] no więc na początku napisze, że według mnie najstraszniejszy horror to chyba Amitiville...;D Moze nie tyle, ze straszny jest film, ale sama fabuła, przez ktorą do tej pory czuje dreszcze :P:P a tak poważnie to nie wiem, jak Wy możecie sie bać jakiejś Teksańskiej Masakry Piłą mechaniczną...przecież, to jest śmieszne;] i obrzydliwe...;] hehehehe;d ale wy dzieckiochy niektórzy jestescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako pierwszy wymienię \"Blair Witch Project\", część pierwszą oczywiście. Kiedy oglądałam go po raz pierwszy to przez tydzień ciarki po plecach mi chodziły :o Właśnie przed chwilą obejrzałam drugi raz, po latach, i chociaż już taki straszny jak kiedyś mi sie nie wydawał, to jednak klimacik ma :o Zwłaszcza końcówka [boi się] Klątwa. Po pierwszym, nagłym pojawieniu sie tej zjawy na strychu serce mi stanęło ze strachu i do końca filmu koc był w pogotowiu, żeby w każdej chwili można go było narzucić na głowę :o A już kawałek kiedy przychodziła po siostrę tego właściciela domu i wyłoniła się spod kołdry... 😭 Ring ok, chociaż jakoś bardzo się nie bałam. Piła 1 faktycznie może przerazić, choćby ze względu na klimat, dlatego już 2 sobie odpuściłam, podobno jeszcze bardziej brutalna :o Amityville nawet niezłe. Teraz się zbieram w sobie żeby Dark Water obejrzeć. Panikara jestem, chociaż cos mnie do tych horrorów ciągnie :D Ale NIGDY na żaden nie pójdę do kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostel
nie tyle straszny co obrzydliwy, ring tez byl dobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIŁA PIŁA
i jeszcze raz PIŁA ale nie "teksanska masakra pila mechaniczna" tylko po prostu PIŁA..niedwano wyszla druga czesc ale drugiej jeszcze nie widzialam.Rzadko boje sie na horrorach bo uwielbiam ten gatunek filmow ale na PILE pare razy az podskoczylam na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeeee*
Inni, raczej psychologiczny, wg mnie tego typu \"horrory\" sa najlepsze. No i filmy Alfreda Hitchcocka. Przyjemnie tez oglada sie Oszukac przeznaczenie 1 i 2, Krąg, Piła, a ta cala Masakra...to tatalnie glupi i bezmyslny film. Nie rozumiem jak mozna takie filny produkowac i ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gora
shutter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazke czy film? do dzis pamietam horror ktory ogladalam w wieku lat 12 smentarzysko zwierzat przez 3 noce nie spalam ze strachu ze ciotki pies mnie pogryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwalcona_meskim_zapachem
Łojesus. Jeżeli was straszą filmy typu : the ring. - to bieda z wami. Polecam Ci : the grudge 1 / 2, shhuter, the blair witch project 1/2, Shining, Psycho, Nightmare on elm street - One... two...Freddy's coming for you. Three... four...Better lock your door. Five... six...Grab your crucifix. Seven... eight...Gonna stay up late. Nine... ten...Never sleep... again. , Halloween, Suspiria, Amityville, Salo : 120 Days Of Sodom, The Shunned House... i wiele, wiele innych dobrych filmów. A wy piszecie tu o ring'u.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze są...
1. The Grudge (Klątwa) 2. Silent Hill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insolence
The Grudge - Klątwa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horroromaniak
widzialem juz ich duzo, wiec juz mnie raczej nie strasza, ale ostatnio zobaczylem wspomniany tylko raz tutaj film azjatycki Shutter (widmo) , juz dawno zaden film mnie tak nie straszyl. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwinka-a
Chmmmm....w sumie oglądnęłam 42 horrory.Uwilelbiam się bać chociaż czasem jestem panikara, uwielbiam horrory od dawna. Ciągle jest mowa o the ring-są lepsze horrory.Bardzo gorąco polecam: Widmo Schutter (krzyknęłam 4 razy mój rekord;)) Egzorcyzmy Emilly Rose----brrrrr Amytiville-----aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Lęk-------bałąm się tego człeko zwierzecia Zejście-chmmmmmmmm nawet nawet Nawiedzony dom---->uwaga to nie jest "nawiedzony dom-niektóre domy rodzą sie złe"co zostało sparodiowane w starszny film2 to jest inny film Hostel---------------->trzymajcie się za rzoładki-chociaż to zaczyna jak jakiś film erotyczny to potem akcja akcja akcja(byłam w kinie)najgorszy moment jak oko takiej kobiecie wypada bo ktoś jej majstrował przy twarzy heh Demon----->jeszcze chyba nie ma na dvd(byłam na premierze,właściwie na maratonie filmowym gdzie grali wtedy również siłe starchu,która także polecam oraz amytiville) Hanniball----->dla ludzi którzy lubia o perfekcyjnych zabójcach z charakterem Kolekcjoner kosci---->generalnie to nie horror,ale cos w tym rodzaju dobra rola Angeliny Jolie i Washingtona Dom woskowych ciał-------->bajeczka,ale ujdzie (Paris Hillton tam gra-nienawidze próżniary) Klątwa i Klątwa 2-zajefajnee filmiki KRÓLOWA POTĘPIONYCH----------->NALEPSZY HORROR Z WAMPIRAMI (w zasadzie to nielubie filmów z wampirami,wilkołakami wole psychlogiczne i parapsychologiczne,ale ten to jedyny wyjątek) jest jeszcze sporo fajnych ale tio kiedy indziej PROSZĘ O BARDZO BARDZO STRASZNE HORRORY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april211
Ja wczoraj oglądałam ,,GŁOSY,, mało nie umarłam na zawał. mimo iż oglądałam go już 2 raz. polecam ten film. a Z INNYCH HORRORÓW to chyba Teksańska maskara, blair with project (czy jakoś tak). ,,Zejście,, i wiele innych których już nie pamiętam....ale były dobre....heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april211
a jeszcze ,,silent hill,, ,,klątwa,, ,,koszmar minionego lata,, tak sobie .....i jeszcze oszukać przeznaczenie. 1, 2, 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april211
moją pasie do horrorów zaczełam od statku widmo.....to chyba najlepszy mój horror no i głosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na serio, to oglądałam Blair Witch Project część 1 i w ogóle mnie nie wystraszył. Za to po Egzorcyście bałam się chodzić po mieszkaniu :D i Noc Żywych Trupów mnie wystraszyła, ale miałam może 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april211
Ja wczoraj oglądałam ,,GŁOSY,, mało nie umarłam na zawał. mimo iż oglądałam go już 2 raz. polecam ten film. a Z INNYCH HORRORÓW to chyba Teksańska maskara, blair with project (czy jakoś tak). ,,Zejście,, i wiele innych których już nie pamiętam....ale były dobre....heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×