Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość szysza8
oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODY WANILIOWE
a gdzie klasyka??? Omen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza8
przed chwilą oglądałem najnowszą częsć silent hilla .nie zdąrzyłem do ubikacji więc się zerżnąłem w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza8
oglądaliście wojne światów ?załujcie beznadziejny film mało akcjii i nie ma omena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pencak
Moim zdaniem tylko horrory oparte na faktach sa straszne , np egzorcyzmy emily rose !! podoba mi sie oprocz tego "demon historia prawdziwa"!! najstraszniej to jest pojsc na cmentarz o 22 tak jak to ja z kolegami dzisiaj madrze zrobilam i teraz nie zasne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shutter - widmo
to najstraszniejszy horror jaki w zyciu widzialam.....ogladalam go przez palce i odwrócona bokiem...i z wrzaskiem w kinie..masakra jednym slowem! zdaje sie, ze film jest tajlandzki z 1997r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimi
hahahahah zajebisty podszyw: szysza8 przed chwilą oglądałem najnowszą częsć silent hilla .nie zdąrzyłem do ubikacji więc się zerżnąłem w gacie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj obejrzałam \" Wzgórza maja oczy\". Dziwny film, powiedziałabym obrzydliwy, juz w połowie miałam dosc krwi, piłowania ciała itp..... Ale nawet wciagajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
czy zna ktos moze strone do sciagniecia filmu Egzorcyzmy Emili Rose???? bo film ogladalam w kinie i o maly wlos nie narobilam w majtki i chce to powtorzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
właściwie to na samą myśl właśnie popuściłam w majteczki rzadką kupką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
e ty podszywaczu...filmu na oczy nie widziales a piszesz swoje komentarze nie masz linku to sidz cicho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrong way
klasyka wyjebisty film na maxa:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
czy moglabym prosic o adres strony z ksiazkami Kinga i inymi horrorami chodzi mi szczegolnie o "Cmentarz dla zwierzakow" z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
nikt nie ma linku???? a moze cala ksiazke jezeli tak to prosze o przeslanie: m.agda2@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturroo gatttiii
ślinienie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
co slinienie???? ma ktos horror??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturroo gatttiii
lśnienie :classic_cool: niedomyślna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
ojej przepraaszam bystrzaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
no to moze ktos wie oprocz artura co jest naprawdde straszne jezeli chodzi o ksiazkowe horrory???? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa
no raczej nie bede czytala 1000 wpisow zeby sie tego dowiedziec, nie?? tylko grzecznie sie pytam kulturalnych ludzi skorych do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaassiiaa18
hmm moze zaczne od tego ze nie moge trafic na jakis naprawde przerazający horror:( i chcialabym aby ktos podrzucil mi jakis tytuł. Mnie np. nie straszą takie filmy jak the Ring - ja szukam czegos bardziej trzymającego w napięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaassiiaa18
nawet dobre filmy co obejżałam to : * Dom woskowych ciał * Silent hill * White Noise * Teksańska... * Dark Water * Krwawa Mary - czy jakoś tak * Mroki pamięci Ale za mało w nich akcji i napięcia - ja szukam jeszcze lepszych filmów Jak ktoś zna takie to pliss piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia10
oj wy oj wy... jak sie wogóle można bac the ringa, przeto to był bardzo lajtowy film-dobry dla dzieci... w sumie też szukam jakiś horrorów, które by mną wstrząsły i odparły na mnie wrażenie zebym sama sie później nakrecała i bała:D z horrorów które ogladłam to mogę wymienić: *siła strachu *kiedy dzwoni nieznajomy *klątwa1,2 *dom woskowych ciał *doom *room 6 *smakosz 1,2-totalna bajka mogli by to na "mini mini" pokazywać... *widmo shutter *klucz do koszmaru *głosy *egzorcysta *mgła-the fog *egzorcyzmy emily rose *dom śmierci *hostel *13 duchów *piła1,2,3 *księżyc voodoo *głosy *wzgorza mają oczy *lśnienie *teksańska masakra piłą mechaniczną-bardziej obrzydliwy niż straszny *silent hill *koszmar minionego lata, nastepnego lata... *krzyk1,2,3 z tego 3 mi sie nie podobał *pachnidło-nie horror, ale fajny film *duch-stary film ale zajefajny... *cube-nie horror, ale trzymający w napieciu psychologiczny i wiele innych, których w tym momencie nie pamietam i powiem jedno, może jeden czy 2 zrobiły na mnie jakieś mocnjejsze wrażenie...a są to mianowicie klątwa, duch i widmo no i dodam do tego zaszczytnego grona jeszcze egzorcyste... reszta to wg mnie przerost formy nad treścią (oczywiście jak zawsze są wyjątki), ale wg mnie do człowieka bardziej docierają filmy które mogą sie odbić na psychice czyli psychologiczne horrory... zna ktoś może takie?? to proszę zapodajcie tutuły:D ok pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejekkk
wczoraj byla,m na Klątwie 2 i bardzoe mi sie podobalo ..... ... bo to jeden ze straszniejszych filmow jakie ogladalam ostatnio .... w kinie to az krzyknęłam hihi ale bylo warto . POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
obejrzałam wczoraj "zejście" - warto zobaczyć ktoś oglądał " requiem dla snu" - polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie do niego przymierzam ale sama sie boje wiec czekam na przyjacioł hehe ;) w piatek mam nadzieje zobacze Requim .... poczytaj na kafeteri był gdzies topico tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Requiem....to z całą pewnością nie jest to horror tylko dramat psychologiczny... film poruszający i warty zobaczenia, nie mniej jednak dla mnie największą rolę w tym filmie odgrywa fenomenalna muzyka Mansell`a, która to stwarza niesamowity klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =MaRtEzQóA=
Najstraszniejszy horror jaki oglądałam to była klątwa 1 i 2-polecam 2...ale na maxsa to się jeszcze nigdy nie bałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×