Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość cha
może nie horror, ale straszny - mechaniczna pomarańcz.... brrr oprócz tego poszłam do teatru, napodstawie książki przedstawiali zakręconą pomarańczę - masakra. Wszystkie emocje się kotłują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camila94
Ludzie, prosze Was ja mam dopiero 12 lat i dzisiaj ogladalam klatwe 1 NIewiem moze to była amerykanska wersja choc nie sądze ale dla mnie to beznadzieja!!!! Czego tu sie bac?? JAkiegos chlopczyka bladego?? Czy dziewczyny z długim jęzorem ???? żal mi tych którzy piszą ze klatwa to najstraszniejszy film jaki widzeli, ja ogladalam tak: *Widmo (i to jest horror!!) *ring :/ słabo *13 duchów * piłe 1, 2, 3 *głosy *costam tego lata nei pamiętam * Dark water teraz sciagam sobie Krzyk i Mgłe i poweim jakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kinie od niedawna można zobaczyć \"Turistas\"- całkiem przyzwoity horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shutter
Oglądałem ostatnio sporo "horrorów" ale większość z nich albo zamula, albo powinna to być komedia ;p Podam moje opinie na temat kilku filmów. Silent Hill - połowa filmu zmuła, potem się powoli rozkręca, ale nie straszne The Hills Have Eyes - nic strasznego, ogólnie sieczka ;p Hostel, Piła 1,2,3 itp - sieczka Dark Water - nie polecam, jeszcze nigdy się tak nie nudziłem The Cave - latające potworki ;p nic strasznego The Grudge - hahaha no comments The Ring 1,2 - przereklamowany, niezbyt straszny SHUTTER (widmo) - z...bisty film, nawet straszny Jak jeszcze coś obejrzę to napiszę swoją opinie - jeśli kogoś to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl x
misery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven5
Jeszcze takiego nie widziałam , jak na razie to same komedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven5
Ale wiecie co ! Grałam kiedyś w Silent Hill 3 i Fear , w nocy , po ciemku i w słuchawkach na uszach . Można paść na zawał średnio raz na pięć minut !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep filmów
Polecamy!!Horror halowin (czy jakos tak) oglądaliśmy!!fajne jest!! Jeszcze nie ogladałam cz.3musze obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuska
duch :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassja
- Ring 1 amerykanski - bylam w kinie i myslalam,ze sie skicham, ludzie jak sparalizowani siedzieli... - The Others (Inni) - bedzie dzis lecial zdaje sie. Swietny klimat, mimo,ze podobny do Szostego zmyslu, za ktorym nie przepadam (nie lubie widoku trupow i bebechow, to dla Amerykaow, ktorzy musza miec kawe na lawe) - Pet Cemetery (Smentarz dla zwierzakow) - stary ale jary, na podst. Kinga. Wioska Przekletych - te dzieci... az ciary przechodza Polskie horrory - Medium i Wilczyca - swietny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassja
no i jeszcze pare innych m.in. Blair Witch Project (swietnie wyrezyserowany) - kumpela byla w kinie i maz jej wmowil wczesniej,ze to dokument na faktach... Kobita prawie zawalu dostala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga xdd
oczywiście teksańska masakra piłą mechaniczną no i OMEN brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg1984
Pozdrawiam Lubię horrory!!! wręcz uwielbiam. Moje ulubione to Evil Dead 1 i 2(Martwe zło), Cannibal Holocaust(specyficzny klimat), trzecia część koszmaru z ulicy wiązów no i ring jest dosc ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachoD
moim zdanie wymiata najbardziej z tego wszystkiego " Teksańska maskra piłą mechaniczną" to jest dobry horro i trzyma w napieci dobry tez jest "Świt Żywych Trupów" polecam oba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofix
Obejrzyjta se hostela i zobaczcycie co to sa obrzydliwe akcje.!!! Troche nudny ale fajny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horrory uwielbiam to
ha ha ha ja w wiehu 8 lat obejzalem martwice mozgu scena z kosiarko wymiata film jest tak krwawy ,ze glowa boli.a wy tu sie boicie the ring ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
ludzie ni odrozniaja horrorow od sieczki czyli filmow gore. hostel the hills have eyes hannibal holocayst ( chyba z bledem napisalam) hostel iinne np wlskie filmy gore ktorych jest multum to nie sa horrory. jak czytam ze hostel to chorror to smiac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
sory za blad w horrorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulasek
Dla mnie najstraszniejszym horrorem są TELETUBISIE...Nie ma nic straszniejszego niz one!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosilcielll
ja tam lubie wszystkie czesci "hellraiser", a tak to w ogóle lubie horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosilcielll
a i jeszcze jest fajny "dom woskowych ciał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik69
A więc tak.. W swoim życiu jak do tej pory obejrzałam nie zliczoną ilość horrorów, zawsze w jakimś był mały dreszczyk emocji no ale to jeszcze nie to co strach. Jedynie jak obejrzałam Klątwe to sie naprawde bałam ale tylko za pierwszym razem. Dużo tez do znaczenia ma sytuacja w jakiej sie ogląda. Ja wtedy bylam sama z kolezanka w środku nocy. Polecam może nie są straszne ale warte obejrzenia: Oszukać przeznaczenie 3 - nie straszne ale fajne Nie wiem czy dobrze pamiętam czy to był Tunel ale jakośś tak też był fajny, bardziej drastyczny niż straszny. Siedem - stary ale jary No i nie wiem... Piła 3 Stygmaty Dom woskowych ciał Teksańska masakra piłą mechaniczną - tyle że ta pierwsza wersja nie z 2006 roku tylko ta starsza Smakosz 2 No narazie mi nic do głowy nie przychodzi. Więc to wszystko. One może nie są straszne ale warte obejrzenia :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik69
A ja lubie horrory które działają na psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dźosz
Na wstepie mojej wypowiedzi pragne zauwazycz ,iz film the blair witch project jest kapletna tandeta najgorsza szmira jaki ogladalem .Nie ma nic gorszego niz ten film nie byl ani troche straszny.JEDNYM SłOWEM DNO!!! jezeli chcie obejrzec fajny horrorek tyo polecam,, Egrozcyzmy:Początek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamashi
ZEJSCIE i Silent Hill - na tych mozna sie przestraszyc(na serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ring, Zejście, Egzorcyzmy Emily Rose, Laleczka Chucky... ostatnio oglądałam też Wzgórza mają oczy (jedynka leciała na CANAL+, dwójka wyszła niedawno w kinach) i też niezły horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na filmie Laleczka Chucky myslałam, że się posikam ze śmiechu :) lalka zapładniajaca kobiete strzykawką :D Ludzie to nie horror to komedia. Wyłączyłam po 1/3 filmu szkoda oczy psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredy kruger
dla mnie pelen wypas to KOSZMAR Z ULICY WIAZOW1,2 pozniej masakryczny horror RING1 ale japonski , stare czesci AMITIVILL nowa tez jest wypas,oczywiscie piekna klasyka PIATEK TRZYNASTEGO bardzo goraco polecam i LSNIENIE ale stare z jackiem nikolsonem masakra filmik,moze ktos ogladal DOM PRZY CMENTARZU stary bardzo film wloski ciary przechodza po plecach chociaz mam swoje lata to dawno sie tak nie balem jak na tym filmie,jeszcze proponuje TEKSANSKA MASAKRA PILA MECHANICZNA ale nowa wersja jest wypas.OMEN 1,2 tez piekny horror i WIDMO dla mnie taki sam wypas jak RING1 tylko ze WIDMO jest azjatycki horror ale tez full wypas polecam.Ale RING1 jeszcze dlugo bede pamietal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łincz
jak dla mnie to fajny jest jest filmik "płytko pod ziemia"...moze nie jest taki straszny ale duzo w nim krwi...:P polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×