Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

\"The Ring\" amerykański - byłam sama w domu, bałam się potwornie. Pół nocy nie przespałam gapiąc się w telewizor i modląc, żeby się nie pojawiła studnia :P Za to \"the ring 2\"- wersja japońska -wogóle nie jest straszna \"Stygmaty\" - też dobry film Generalnie preferuje horrory bez krwi, chociaż nie zawsze tak było. Jak byłam młodsza to uwielbiałam horrory o wilkołakach, najlepsze było jak goniły kogoś w lesie :D A potem dopadały i wgryzały sie w reke ;) No i klasyka - \"Laleczka Chucky\" - o jak ja kocham tego rudego potworka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punciory
MY przy egzorcyscie usnelismy choc byl w niezlej budzie zapodany , niezle bylo cos pt martwica muzgu k..kto to wogole wymyslim usmialismy sie przy patyku az jolka sie posikala ze smiechu i przegrala zaklad!!the ring cos w sobie mial ale bac sie?? no moga podst.i gimnazjalisci heh ;/ hmm kolyska nawet daje jej od 1 do 10 2 pnk najlepiej oobejzec sobie cos fajnego np film dokumentalny ze starego jarocina albo cos o bobie marleyu ! chorrory sa aby sie posmiac hihihi ! haha a nie przeciesh wiadomo ze to film i jak mozna sie bac??no my czekamy na film kt óry na serio !! nam zryje koparą mózgowie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zez
popieram, horror to najlepsza komedia, ale i tak filmy dokumentalne królują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy horror to taki, w którym nie trzeba rozlewu krwi ani wampirów, żeby człowiek się bał. Najlepsze są takie, co odzidzałują na podświadomość człowieka i moim skromnym zdaniem najlepsze są horrory robione przez Azjatów tj. Japończyków, Tajów itp. Dlatego \"Klątwa\" była dobra (są 4 części, ja oglądałam The Course part 1) też \"Widmo\". Natomiast nie znoszę remaków robionych przez Amerykanów, oni zepsują każdy horror, na przykład na Ringu i Ringu 2 to można było boki zrywać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs
definitywnie najlepszy klimat ma lśnienie i dziecko rosemary, co do straszenia-polecam książkę "twierdza"-naprawdę wkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shizol
Dla mnie najstraszniejszy horror to "piątek 13" (wszystkie części oczywiście) co prawda stary filmos ale w.d. mnie najstrasziejszy, oglądałem duzo, najprzeróżniejszych horrorów ale po tym najbardziej się boje i mam przerózne shizy:]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviador
najlepszy horror to według mnie to oczywiście Fredii Kruger z ulicy Wiązów , natomiast nie polecam Egzorcyzmów Emili Rose badziewie aż szkoda wydanej kasy na bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annowerka
a co powiecie na "droge bez powrotu"??? oglądałak kilka razy....super filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zez
dokładnie- na amerykańskim Ringu to boki zrywałam ze śmiechu i mało się w łóżko nie polałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś był taki temat... Pisałam wtedy o filmie kanadyjskim,stosunkowo starym (z lat 80-tych) \"Zemsta po latach\".Musiał w sobie \"coś\" mieć,skoro do dziś o nim pamiętam....... Może ktoś też go oglądał,albo ma w swojej kolekcji... Chętnie znów bym go zobaczyła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToX_boX
Witam. Fajne forum i widzę że odpisywane w dojść szerokim zakresie. Horror to szerokie pojęcie, są takie które wywołują strach, przedstawiają krwawe masakry lub to drugie jest przekoloryzowane i po prostu bawią. Dla mnie najlepszym Horrorem (nie najstraszniejszym) jest oczywiście Piątek 13 (wszystkie części, a największą radość sprawia mi oglądanie szóstki). Z "siek" oczywiscie texasy (74,94,04), zły zakręt, dom woskowych może być. Z tej "kategori" pozytywne wrażenie zrobiły na mnie tegoroczne "Wzgórza mają oczy" -> polecam. No i nie można nie wspomieć o takim tytule jak "Dom tysiąca trupów" oraz 2-giej części "Bękarty Diabła". Z Horror'ów "straszących" podobała mi się wymieniana już tu "Ciemność". Od siebie dorzuciłbym tytuł filmu utrzymanego w podobnych klimatach ONI(THEY) Wes'a Craven'a. Są opinie, że horrory nie straszą ale bawią i wymieniona tu była Martwica mózgu. Ten film z założenia zapewne miał taki być. Mniej straszy, a bardziej widowiskowy. Na czyjeś pytanie kto robi takie filmy odpowiem, że martwica to DZIEŁO Petera Jackosna, tego samego co otrzymał oskara za władcę pierścieni 3. Tu nie można nie polecić jego wsześniejszego filmu "Bad Taste". Kto widział martwicę na tym filmie też się nie zawiedzie. Jeśli horror z założenia nie ma być straszny a raczej śmieszny odrazu warto sięgnąć do klasyki czyli toksycznego mścicela ->"THE TOXIC AVENGER". Ten film ludzie kochają lub nienawidzą, grymaśnie odwracają twarz lub niecierpliwie oczekują następnej sceny/części. Obowiązkowo polecam Toxica 1 i 4 (w tej kolejności). Nie można zapomieć o wspaniałej rodzinie filmów o zombie tj. dzień, poranek(świt), świat, które doczekały się swoich sequeli lub "remejków". Seria "Powrót żywych trupów" (poczynając oczywiście do jedunki) to jawna paraodia powyższych, która też może straszyć, lub rozbawiać, ale na pewno potrafi zaciekawić. Nie zapominajmy o perypetiach ASH'a w EVIL DEAD'ach. Temat ten jest rzeką i tytuły można wymieniać bez końca. Wiele dobrych tytułów na pewno wypadło mi teraz z głowy. Lecz, cóż po to jest forum, aby każdy dorzucił coś od siebie :-) Wszystkim życzę miłego oglądania Horrorów i dużo przy tym strachu/zaskoczenia/zabawy. Jason Lives Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfred
Najstraszniejszym hyba horrorem jest Masakra Krwawego Klałna z lochnes krew tryska a telewizoró flaki porozrzucane noga w lewym rogu reka w dolnym rogu to jagby połączyć marchewke z kapustą i grochem to wyjdzie Teksańska Siekanka Toporem do Mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Crow
Moje drogie panie jesli chcecie sie bac tak naprawde jest tylko jeden sposob. mianowicie film "Shutter", wiecej nic nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój nr 1
to DEAD END , trzyma w napięciu przez cały film, a przy tym mało krwi i obrzydliwości. Gorąco polecam - naprawdę warto obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioly
Dziewczyny obejrzyjcie sobie film pod tytułem "Śmierć w Wenecji" tylko nie padnijcie na serce dobrze radze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajpan
jeżeli uważacie, że teksańska masakra piłą mechaniczną jest drastyczna, to ciekawe co powiecie na "Dom strachu". Tam dopiero są drastyczne sceny przemocy, gdzie są otwarte czaszki, wyrywanie organów wewnętrznych stoją na porządku dziennym. Poza tym fajny jest ring, klątwa jest straszna, ale mimo tego za bardzo nie przypadła mi do gustu. Polecam też Hostel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan34
Słyszeliście o "Stay Alive"? Jaaa cieee... myślałam że padnę jak później w coś grałam. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black night
dla mnie naj bardziej straszny był film 1. LęK 2.taksanska masakra piłoł mechaniczną 3. piła 3 te trzy filmy sa dla mnie nnaj straszniejsze z chęcia obejrzała bym jeszcze straszniejszy ale chyba takiego nie nagraja|!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wiadomosc!! \"Lśnienie\" bedzie w ten piatek 19.01 na tvn o 22.10 !!! swietny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najka = Love horror
Wy jestescie jak dzieci ja sie tam niczego nei boje a horrror d;amnie jest jak bajka :):) a wy po ringu siusiacie w majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza8
oglądałem 4 częsci silent hilla według mnie jest to najlepszy horror na całej ziemi i pod słońcem.Czytałem też o nim książkę.naprawde straszna muza straszne postacie i straszne pomieszczenia.Niemogę się diczekac kiedy wyjdzie najnowsza część silent hilla.silent hill 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam japońską \"Klątwę\" - naprawdę dobry film bez krwawej rzeźni ale z jakim napieciem! Można umrzeć ze strachu :D Ja głos wyłączałąm bo nie mogłam znieść tego :( Wejdzcie tutaj i zagrajcie w tę gierkę to poczujecie klimat filmu :O Wnętrza sa takie same :( Dla ludzi o mocnych nerwach, serio! http://www.sonypictures.com/movies/thegrudge/site/flash/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza8
tajpan w silent hillu są lepsze rzeczy.Nikt jeszcze i żaden horror nie pobił silent hilla.Bo w silent hillu jest ukrzyżowanie ludzi,otwieranie żywcem czaszki i mózgu..wyrywanie wnęczności też jest,ale napewno lepsze niż ten twoj bzdetny film !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza8
japońska klątwa to rozdeptana mrówka w poruwnaniu do silent hilla !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny film
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie widziałam silent hilla ale słyszałam że dobry :) Nie bede wiec sie wypowiadać :) jednak zdecydowanie wolę japonskie kino od amerykańskiego shitu :) Nie wiem też którą Klątwę oglądałeś, pewnie wersje amerykańską :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Lśnienie\" też mi sie podobało,z adaptacji Kinga jednak gorzej wypadła \"Misery\" - ogólnie jest napiecie, gra aktorska ok ale film nie umywa sie do książki! Nie wspomnę, że trochę reżyser powydziwiał dodając dodatkowe fakty i postaci (jakiś dziaduncio o ile dobrze pamiętam)by akcja nie była zbyt jednostajna :O (w koncu wszystko dzieje sie w domu), ale ogólnie opinie są entuzjastyczne wiec też chyba warto obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasioo
A oglądałaś "Moje wzguża moje oczy" To dopiero dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×