Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maniaczkaa

najstraszniejsze horrory piszcie !

Polecane posty

Gość damiangul
zaczne od tego rze niewiedzialem co to jest the ring (ale juz to obejrzalem) i co , i nic!!! zeroo przecierz to niejest straszne co z was za ludzie jesli wy sie boicie czegos takiego ja go oglondalem sam w nocy i nic nawet nie zajonklem wy chyba nigdy niewidzieliscie strasznego filmy ale 'the ring' prosze was jak dlamnie to jest zupelne dno powieccie co wnim jest takiego strasznego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżaStinaa
Polecam: dom na nawiedzonym wzgórzu darkness czas śmierci miasteczko salem the ring www strach milczenie owiec wzgórza mają oczy klucz do snu ( czy jakos tak ) oszukać przeznaczenie 1 i 2 teksanska masakra... egzorcyzmy emily rose ( nie ogladalam ale ponoc przerazajacy...) blair witch project red rose (za 2 razem ogladania - nudne...) shallow ground hostel ( nie ogladalam ale slyszalam ze MaSsakRa ) silent hill smakosz statek widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visssa
najlepszy jaki dotąd oglądałam to 'shutter widmo'. świetne zakończenie. chyba tajlandzki, a wg mnie azjatyckie horrory są najlepsze. nie ma głupiego rozlewu krwi tylko trzymający w napięciu straszny nastrój. osobie powyżej chodziło chyba o 'klucz do koszmaru' a nie 'do snu'. też niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejście - fajny klimat, zwłaszcza ten moment kiedy pierwszy raz dziewczyna dostrzega tego stworka...brrr The Ring - tylko za pierwszym razem się zdygałam... Zły skręt - fajny nawet Teksańska masakra - no co wy? to ma być straszne? haha :D Nie działają na mnie horrory gdzie krew leje sie strumieniami, to jest obrzydliwe a nie straszne Piła - nie zrobiła na mnie wrażenia, żadna część Najlepszy zdecydowanie był \"The Blair Witch Project\" - niesamowite napięcie, nie wiadomo czego się spodziewać.. laska zdygana siedzi w namiocie a tu nagle jakiś hałas, ja bym tam umarła chyba ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam \" W mroku zła\" może nie horror ale naprawdę trzyma w napięciu facet łapie dziewczyny przywiązuje do drzewa za szyje one stoją na palu który się rusza i żeby przeżyć muszą wyjąć sobie z brzucha zaszytą żyletkę i nią przeciąć sznur, oczywiście brzuch jest zaszyty a szwy trzeba powyrywać zaostrzonym kijkiem, który dostają a to dopiero początek...... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_16
Eeee tam poryci jesteście to nie był strasna film debile!!!!!!!!;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilcia_16
to dobrze ze ty jesteś MĄDRA Mała rada dla ciebie: Pierdol...j sobie baranka z samego ranka i wtedy dopiero zabierz się za ocenianie innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam mała to przeraził mnie horror ,,IT\'\',do dzisiaj mam wstręt do klaunów.No i oczywiście nieśmiertelny Freddie Kruger....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia karvan
martita trzeba miec nasrane w głowie, żeby takie rzeźnie oglądać, zachwycać się i jeszcze ludziom polecać... beheadings (prawdziwe egzekucje na jeńcach) też ogladasz dla rozrywki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do claudia carvan
jak nie oglądałaś to się nie odzywaj!!! Nie dopisałam że mi się aż coś zrobiło jak go obejrzałam, że ludzie są do czegoś takiego zdolni!!!! ale warto obejrzeć!!! a nasrane to może w głowie ty masz nie osądzaj jak nie znasz, jak obejrzysz to się wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia karvan
WIDZIAŁAM ten film i dlatego tak mnie zniesmaczyła twoja wypowiedz... i te wytłuszczone "POLECAM"... Obejrzy jeden gówniarz z drugim bo poczytają jak niejaka MARTITKA pisze o wypruwaniu flaków ostrym kijkiem i odpierdzili im palma i wypraktykują nowo zdobtyą wiedzę na młodszej koleżance... To jest przemoc w najczystszej postaci. Nie rozumiem jak możesz to tak beztrosko reklamować... Masz rację... może mam nasrane w glowe, że dla mnie wszytkie Piły, Masakry, Hostele i inne krwawe, chore, sadystyczne sieczki to dno, dno, dno... I nie widze w nich NIC, absolunie NIC do polecenia... GORE i SNUFF kręci się dla psychopatów. Bo nikt normalnie nie znajdzie przyjemnośći w ogladaniu czegos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz nie pomyślałam o tym. Przepraszam, no ale taka tematyka.... Po tym filmie przez parę dni nie mogłam do siebie dojść!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita serio Cie ten film
przestraszyl?Bo ja sie wynudzilam okropnie :O. Zero akcji, jedynie ta scena z zyletka, poza tym 💤.Ale co kto lubi. Aha i jeszcze informacja dla pani oburzonej, ze ktos poleca horrory - oczywiscie masz prawo nie lubic horrorow, ale pisanie, ze ktos kto je oglada jest psycholem, itp to gruba przesada. Nie powiesz mi chyba, ze normalny czlowiek umiejacy odroznic prawde od fikcji, po obejrzeniu np. teksanskiej masakry wezmie pile i pojdzie cwiartowac innych ludzi. To TYLKO film. A jesli ktos NAPRAWDE ma zryty beret i mordercze sklonnosci to nawet po obejrzeniu Kubusia Puchatka moze pobiec i zabic sasiada. Oczywiscie zgadzam sie, ze takich filmow nie powinna ogladac mlodziez, niestety, w dobie internetu trudno o taki zakaz :O. I nie myl, prosze, gore ze snuffem, bo to zupelnie inne bajki. O ile moge poogladac gore, gdzie wiem, ze to tylko fikcja, bujda, sztuczna krew, itp, to nie wyobrazam sobie obejrzec filmu snuff :O. Pozdrawiam wszystkich zwolennikow i przeciwnikow horrorow ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie przestraszył a obrzydził. chyba już więcej żadnego filmu nie polecę bo znowu zjebke dostane. a ciekawe jak koleżanka zareaguje na \"EVILENKO\" film na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia karvan
Jestem technikiem policyjnym i w zyciu takie rzeczy widziałam, że nikomu nie życzę... bo to się później śni po nocach. NIE MASZ zielonego pojęcia co może zrobic człowiek człowiekowi... i do czego taki film może zainspirować... :O Nie wmówisz mi, że taki Hostel czy Piłę oglądają normalnie ludzie... a później na forach piszą.. "słabe to było, za mało krwi i tortur... za mało realistyczne"... no tak... wzór - konspekt obywatele... :O Dla mnie horror to film, który mnie nastraszy a nie zniesmaczy do granic możliwości i wypaczy młodych ludzi... MARTITO O Andrieju Czikatiło (między innymi) pisałam pracę magisterską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladalam pile i jakos
nie przyszlo mi do glowy, zeby wcielac w zycie pomysly bohatera filmu. Wypraszam sobie obrazanie mnie tylko dlatego, ze obejrzalam taki czy inny film 😠. Nie lubisz horrorow to nie ogladaj, proste, tylko daruj sobie impertynencje pod adresem tych, ktorzy ogladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia karvan
Sama przyznasz, że lubowanie się w tego typu produkcjach też nie jest normalne... Bo jeśli komus sprawia przyjamność patrzenie na cierpienie i torrurowanie ludzi to ma w sobie jakis pierwistek sadyzmu... A ja nie sprawia to czemu ogląda? Wiecie co mnie najbardziej przeraża??? Że takie zjeby chodzą po świecie... Co wyjadają ludziom wnetrzności, obcinają głowy i ręce, torturuja, znęcają się godzinami, ćwiartują lub grzebią ofiary żywcem... A przez ogólnoświatowy szał na GORE ich działaność urosła do rangi majstersztyku. Ludzie, chodzą i powdziwiają na ekranie coś co nie powinno miec miejsca na świecie... co powinno być potępione a nie wyniesione do poziomu "sztuki"... I wbrew temu co piszecie BARDZO lubię horrory... o duchach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
takie filmy oglada sie ze swiadomoscia, ze to tylko FIKCJA. Nie wyobrazam sobie, zebym miala ogladac filmy, w ktorych NAPRAWDE ktos komus coś odcina, urywa czy wyrywa, ile jeszcze razy bede musiala to powtorzyc? Jednego przeraza Sadako wychodząca z telewizora, innego inwazja karaluchow, a jeszcze innego hektolitry krwi i wyrywane konczyny. Nie jestem jakas maniakalna znawczynia gatunku, ktora non-stop pasie oko jakimis skrajnymi filmami, po prostu obejrzalam kilka ogolnie znanych filmow tego typu i nie czuje sie poszkodowana psychicznie z tego powodu, bo to jest TYLKO FILM, a nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądziłam że z tego zrobi się taka afera!!!! Po pierwsze napisałam że polecam, ponieważ na tym forum ludzie polecają sobie powiedzmy (boje się użyć tego słowa) \"ciekawe\" filmy, jesteś technikiem więc powinnaś się zorientować A po drugie, jakbym poleciła jakąś komedię to też mi napiszesz że jestem zryta i dziecinna bo jak można się śmiać z tego czy tamtego.....??? I po trzecie jestem zwykłym szarym człowieczkiem, który na chodniku omija mrówki i robaczki bo nie chce ich zgnieść, a to że ktoś lubi takie filmy to chyba nie przestępstwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silence100000000000
PAmietam dla mnie najstarszniejszym horrorem byl nawiedzony dom-niektore domy rdza sie zle z cathrrine zeta jones-ludzie ja sie balam potem wyjsz rano z lozka albo jeszce byl spoko freddy vs jason chociaz wcale nie starszny i oczywiscie kalsyka KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj kocie...
dla mnie egzorcyzmy emily rose film oparty na prawdziwej historii .the ring nie zrobil dla mnie wrazenia byl dziwny ale nie bylo tego czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaa
Dwa wg mnie naprawde przerazajace to: -Delikatna -Zejście Polecam zwlaszcza film \"Delikatna\". Nie jest moze tak znany, ale naprawde dobry, do konca trzyma w napieciu. Juz nie tak straszny, ale rowniez swietyn film to \"Gothica\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoa
Tesz jest fajny film noc zywyh trupow i film lustro przeraza m nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinoqua
Porządnie mną wstrząsnęło gdy oglądnęłam Egzorcyzmy Emilie Rose! Tylko że w ten film trzeba sie wczuć! Pomyśleć że to na prawdziwych historiach sie naprawdę zdarzyło! brrr...Polecam Zejście i Dom Woskowym Ciał fajne filmy:) Strzeżcie się przed Km31, Koszmar Kolejnego Lata, Kostnica bo są naprawdę beznadziejne! Słyszałam że straszne jest Widmo i Lęk! Jakie wy polecacie, najbardziej przerażają mnie duchy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swojej kolekcji posiadam ok 200 horrorów moje ulubione to min : Gabinet doktora Caligari Nosferatu – symfonia grozy Dracula (1931 r) The Birds (Ptaki) Psychoza The Thing from another world (1951 r) The Thing (1982 r) Bad Taste Braindead Witchin the Woods(Evil Dead) It\'s Murder Evil Dead Evil Dead 2 Evil Dead 3:Armia ciemności The Texas Chainsaw Massacre (1974 r) Noc żywych trupów( Night of the Living Dead ) Świt żywych trupów (George Romero) Friday 13 - part 1,2,3,4 Obcy - ósmy pasażer Nostromo (Alien) Obcy – decydujące starcie (Aliens) Scream (tylko 1 część) Blair Witch Project They Live Halloween (1978 r) Prince of Darkness (1987 r) Tales from the Crypt : Bordello of Blood Tales from the Crypt : Demon Knight The Puppet Masters ... Aktualnie poszukuje bezskutecznie bo nie znam tytułów dwóch horrorów. 1.O wielkich szczurach które zaatakowały pewną farmę a na końcu kiedy zniszczono tamę to sie wszystkie potopiły (stary,biało-czarny film) 2. O roślinach ludożercach które przyleciały na ziemię w meteorytach...głównym bohaterem jest slepy facet i towarzysząca mu mała dziewczynka (także stary i biało-czarny film) :D Jak ktoś z was pamięta tytuły to będe bardzo wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasze nieprzyjemne i
okropne horrory które zapadły mi w pamięć to wilkołak,wilk,skowyt ,smętarz dla zwierzaków,piątek trzynastego i omen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka092
Polecam horror \"Widmo\" chiński w stylu Klątwy i Ringu ale zajefajny moja kumpela w niektórych momentach piszczała i ogólnie jest dobry, a ostatnio oglądałam \"wzgórza mają oczy\" 1,2 część i też są świetne polecam :p a dark water jest na max lipny nudny i nie ma tam w ogóle nic czego można się bać to prędzej dramat niż horror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiler
Dla mnie najlepszym horrorem jest SMETARZ DLA ZWIERZAKóW Stephena Kinga ! goraco go polecam.... jeszcze jest fajny WZGURZA MAJA OCZY (1 i 2 czesc) goraco polecam ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży to problem
Najstraszniejszy film na świecie to shutter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamo87
Moze to nie jest horror ale polecam obejzec film ,,Jestem Legendą,, zajebisty film i trzyma w napieciu do konca naprawde fajny film :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×