Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam serdecznie, skorpionko VERMELHA. Odważnie się opisałaś - podoba mi się Twoja bezpośredniość. Dzikuję za sympatię, jaką darzysz Nasz wodnikowski topik i zgadzam się z Tobą, że jest najlepszy (napewno z zodiakalnych :P) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie maleństwa drogie!:D Zapytam dziś bezpośrednio, zważywszy na to, co od rana tu się wyprawia:) : \"Czy moje kotki dobrze spały? Czy sny slodkie o mnie mialy? Ja o Was dzisiaj śniłem, że całą noc z Wami spędziłem.:D\" Patrzę przez okno: biało jak okiem sięgnąć. Śniegu przez noc dosypało...:) Zima😭 nas całkowicie opanowała:( Ale i tak życzę Wszyskim Wodniątkom sympatycznego i ciepłego w uczucia dnia:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem!!!!ja tylko na chwilke. wszystkim jubilatom wszystkiego co najlepsze ,slonka,sniegu (co kto sobie zyczy):D🌼 wszystkich pozostalych mocno sciskam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek Anno Domini 2005!!!:D 🌻🌻🌻 W każdej chwili,zawsze,wszędzie niech Wam w życiu dobrze będzie:) Niech Was dobry los obdarzy Wszystkim o czym serce marzy.❤️ Dla wodniczków miłych,Habanerka👄 Magdaby👄 Bombaprawdziwa👄 Olinea👄 w Dniu Waszego Święta-cały staw o Was pamięta ❤️ a i innym wodniczkom,coby miło było:)aby dzisiejszy dzionek do najmilszych zaliczylo(i tak każdego dnia:D) Alan_Pol---przeczytałam Twoją opowieść o Joannie-jest-śliczna!!!!!!!!!!! Skorpionku wśród nas-witaj w klubie!Do swych zalet dolicz jeszcze dzielność!Podbij cały świat!tam gdzie jedziesz!:)) Wiecie co mnie jeszcze ciekawi?bo np ja jako wodnik,rodzona zima:)) jestem ciepłolubna,zimna nie lubię a jak u Was?preferujecie lato czy zimę?....wiem,że każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok..:)chodzi mi o to co jednak bardziej?ciepło-zimno?w jakiej temp.lepiej funkcjonujecie?:) Pozdrawiam calutki wodnikowy staw🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek Anno Domini 2005!!!:D 🌻🌻🌻 W każdej chwili,zawsze,wszędzie niech Wam w życiu dobrze będzie:) Niech Was dobry los obdarzy Wszystkim o czym serce marzy.❤️ Dla wodniczków miłych,Habanerka👄 Magdaby👄 Bombaprawdziwa👄 Olinea👄 w Dniu Waszego Święta-cały staw o Was pamięta ❤️ a i innym wodniczkom,coby miło było:)aby dzisiejszy dzionek do najmilszych zaliczylo(i tak każdego dnia:D) Alan_Pol---przeczytałam Twoją opowieść o Joannie-jest-śliczna!!!!!!!!!!! Skorpionku wśród nas-witaj w klubie!Do swych zalet dolicz jeszcze dzielność!Podbij cały świat!tam gdzie jedziesz!:)) Wiecie co mnie jeszcze ciekawi?bo np ja jako wodnik,rodzona zima:)) jestem ciepłolubna,zimna nie lubię a jak u Was?preferujecie lato czy zimę?....wiem,że każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok..:)chodzi mi o to co jednak bardziej?ciepło-zimno?w jakiej temp.lepiej funkcjonujecie?:) Pozdrawiam calutki wodnikowy staw🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka 30
Ja też jestem z 30 stycznia - pozdrawiam i składam serdeczne życzenia urodzinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra :D:D:D:D:D:D to tak, jak ja nie nawidzę zimy, mimo żeśmy z zimowych miesięcy ja kocham wiosnę i lato lubię sie wygrzewać na slońcu. To są najprzyjemniejsze pory roku, a u nas jak zwykle :( mróz i jeszcze ten śnieg brrrrr a ja na nie znoszę cię zimo idż stąd a kysz a kysz silo przeklęta ;) :D:D:D:D No ale klimat zawsze byl przeciwko nam ;) ;) ;) A i sluchejta wodniczki jakiś skorpionik podrywa nam tu naszego bossa, no nie tak te se mnie można pozwolić :D:D:D:D:D:;) ;) ;) ;) :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Dla Skorpionki Vermelhy i 🌻 trzymaj z nami to zajdziesz daleko :classic_cool: ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier...le co za forum odrazajace, BLEEEEE, RZYGAC MI SIE CHCE, te wszystkie kwiatki usmieszki, kadzenia, przymilania sie, piekne slowka BLEEEEE :-/. od razu widac, ze wiekszosc tu zebranych za punkt honoru obralo sobie ekspercka znajomosc przygod rysia z \"klanu\" BLEEEE. tylu pieknych i przymilnych slowek to nawet \"na dobre i na zle\" nie ma (BLEEEE). i te kwiatki i te usmieszki, no ja pier...le ile mozna. a na dodatek forum o niczym BLEEE.teraz ide sobie porzygac do kacika, ale jeszcze moze wroce, aby nawracac was niewierni, bo nie wiedzie, ze CZYNAMI SWEMI NIE TYLKO MNIE, ALE TEZ LUDZKOSC KRZYWDZICIE. BLEEE :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytam wytam Solenizantów - Wy tam -ja tu:D🖐️ Co byscie nigdy ni musieli byc sami w nocce cornej, Babo Jage schowali do torby(chilli ze zliskiem wolcyli i zlisko wykuncyc umili;))i co bysta siem usmiechali nawet gdyby Wos ludziska:P(Alkazelcer:P:P:P) palcem wytykali i sie GLUPKOWATO z Wos smiali:D:D Hyj:D:D Skorpionq----Zyca...hm...polamania...nóg:D:D(no w przenosni przeca;))🌼 Alanq Alanq--- Toz to normalnie Twój Fanklub:D:D Ale i jam Ci TALENTEM TWYM zafascynowana-----Dawac mi Tego Pana!!!❤️;) A ja wczoraj Motyla miala:D:D:D Taaa PRAWDZIWEGO Motyla(choc ja myslala ze mola-ale zy mnie Glupola:P;):D)-Dwuskrzydlowego i to wcale a wcale nie zdechnietego, a najbardziej z zywych Zywego:D:D:D : Babcia ma Terrorystka;) wczora z rana na Motyla sie ze sciera rzucyla Alem Ci ja Go obronyla Bo Babunia za okno wyrzucic Go chciala ( taki odruch Pawlowa ma;)) Alem na to nie pozwolyla bom Dzielna Dziewczyna:classic_cool: I w swym pokoju wypuscilam Motyla Alen On dal mi dyla!!!!!:D:D:( Aaaaaaa a co bedzie jak mi JEDNAK jaki sweterek wpier.... Ulala Upss...Przepraszam...To nie ja!:D wtracilam. To Cham Sam:D:P:P Papapa;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Habanerka 🌻 Bombaprawdziwa 🌻 Magdab 🌻 Olinea dużo kwiatków i buziaczków 😘 i usmiechów :D i serduszek 😍 dla Was z okazji urodzin. Zdrówka, radości i wiele szczęścia :D Gofra, Wodnik Szuwarek ---> ja też nie lubię zimy, chociaż jak się urodziłam, to był straszny mróz i napadało dużo śniegu. Pewnie dlatego. Alkazetzer ---> jak taki misjonarz z Ciebie, to może do Afryki się wybierz i tam nawracaj. Tu chyba ci się nie uda. I wcale nie musisz tu zagladać, skoro tak źle się czujesz po przeczytaniu postów. Po co masz się tak męczyć potem w tym kącie, nie? Pozdrawiam wszystkich Szuwarków, do zobaczenia wieczorem - mam taką nadzieję przynajmniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się!! Ale gdyby nie mój kochany wodnik to bym się cały czas męczyła z tym farbowaniem. Nie wiem czy wszystkie wodniki są takie roztrzepane czy to tylko ja. Miło być czarną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie troche ponarzucam na tym forum. powodem mojego powrotu jest pewne niedopatrzenie, ktorego sie dopuscilem. a mianowicie zapomialem wymienic SERDUSZEK I USTECZEK, od ktorych tu jest rozowo niczym na blacharskiej dyskotece w Pcimiu Dolnym. BLEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo Wodniczko kochana imienniczko podajmy sobie rąsie bardzo się cieszę, że jesteś w gronie brunetek i brunetów, o jezuśku tylko czarną porą nie chodź tera :D:D:D;);) Alanisssss Ty moja idolko kochana jedyna na zlecenie wokól sami kryminaliści (oprócz wodników tu naszych kochaniutkich) mordo moja 👄👄👄👄👄👄👄 co żem się uśmiala z twego posta to samiutki bóg wiem HEJ Kigana aleś mu przygadala ;) :D :D :D :D ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazelcer - nic dziwnego ze ci sie u nas nie podoba, skoro bywasz na dyskotekach w pcimiu dolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze byc glupcem, mozna ignorować rzeczywistosc, a rzeczywistosc jest taka, ze maj to dobry miesiac na bzykanko (tak mysle ja i tak mysleli pewnie wasi rodzice) i tylko dlatego jestescie wodnikami. a zaistnialem na tym forum, gdyz, wbrez pozorom, takze w lutym sie urodzilem. poczulem sie wiec w obowiazku sprawdzic, czy ludzie urodzeni w tym samym czasie sa podobni. stwierdzilem 2 rzeczy: 1. NIESTETY TAK, SA PODOBNI 2. NA SZCZESCIE sa wyjatki, do ktorych takze ja sie zaliczam mam tylko nadzieje, ze zdajecie sobie sprawe, iz za jakis miesiac to forum umrze smiercia naturalna, bo nie bedzie nikomu zyczen urodzinowych skladac :->. i skonczy sie ta parada zdrobnien, od ktorych przecietnemu czlowiekowi noz sie w kieszeni otwiera (BLEE). moze odwiedze was jeszcze zeby troche poszydzic z motlochu :-> bylbym zapomial o BLEEE :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja mam zaległości z wczoraj, więc wczorajszym i dzisiejszym solenizantom 🌻 wszystkiego🌻 najlepszego🌻 najskryciej🌻 wymarzonego🌻dzionka🌻 każdego 🌻 słonecznego🌻 i 🌻 wesołego 🌻 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄 Ten szlaczek to dla Was :D Hihi..... i przy okazji dla Alkazelcera, co by mu się lepiej w kąciku....no tego......;) A teraz co mi się przypomni to będę meldować :) Czytać bardzo lubię, najbardziej Chmielewską :) ale w ogóle kryminałki też. No, zdarza mi się coś poważnego czasem ;) S.F. nie trawię w żadnej postaci. Ostatnio mam hopla na temat pozytywnego myślenia, więc czytam na ten temat i na temat leczenia za pomoca diety. Filmy to komedie, obyczajowe, psychologiczne i kryminałki oczywista ;) tylko nie takie co po mordzie się leją i strzelają cały czas i ciągle żywi chodzą ;) Nie żebym miała coś przeciwko że są żywi ;) Ale to durnota jakaś dla mnie. Ze sportu to lubię siedzenie przed komputerkiem :P A jeśli chodzi o sporty walki, to służę czasem swojemu małżonkowi za manekin ćwiczebny w aikido :) Znaczy ja robię za napastnika a on na mnie trenuje obronne chwyty :) Jednego się nauczyłam :P Tak za wszelki wypadek ;) Robótki....... hmm...... krawcowa jestem......... czasem korzystam z tych umiejętności. Bardzo lubię malować.............. ściany :) i przemeblowywać mieszkanie........... uwielbiam wprost. W ogóle urządzanie domu to mój konik. Mogłabym na okrągło się urządzać :) Muzyka.......... słucham w zależności od nastroju. Różnej. Wolę zdecydowanie lato niż inne pory roku. Chyba że są ciepłe i suche to mogą być :) No to chyba by było na tyle :) A, zapomniałabym :) na imię mam Lucyna :) znaczy, nie zapomniałam jak mam na imię ;) zapomniałam że miałam złożyć zeznanie w tym temacie ;) Imieniny mam 30 czerwca ale u nas się nie obchodzi imienin. Chyba że się przerzucić ??? Żeby sobie wieku nie wypominać :P Alkazelcer :D specjalnie dla Ciebie :D❤️ 👄 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazelcer Poświęcam ten pościk specjalnie dla ciebie 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ I jeszce raz 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ zemdlilo????????????????????????????????????????? Jeśli tak to fajno ;):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Wodniku Szuwarku :D Hihihi.......... teraz to nam chyba Alkazelcer prędko z kącika nie wyjdzie :D A jak wyjdzie to na pewno kolorek mu się zmieni :P na zielony :P No widzisz, Alkazelcer jak tu dbamy o Twoje samopoczucie ??? 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No, tylko się nie wściekaj :D to z miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczny topic. Niestety z braku czasu chwilowo nie moge przeczytać wszystkich wpisów. Ale poprawię się przy najbliższej okazji. Ja jestem z 8 lutego. Póki co składam życzenia wszystkim co urodziny juz obchodzili. I jeszcze takie pytanie (może już wcześniej było- jeśli tak to sorki). A co myslicie o związku Wodnik-Wodnik?? Pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne towarzystwo! ...tyle piszecie, że zanim zdążę wszystko przeczytać, to już mi się kończy czas komputerowy???... Cholibka,.. muszę się chyba nauczyć szybciej czytać, bo nie ma innego wyjścia!!! Ale nie martwcie się nie zaprzestanę pisania, ha ha ha.....bo jeszcze byście o mnie zapomnieli???!!! Nie liczcie na to!!! Na początek tradycyjnie życzenia dla dzisiejszych solenizantów: 🌻 Hebanerko 🌻 Magdoby 🌻 Bomboprawdziwa 🌻 Olineo.... a ja Wam życzę samego szczęścia i powodzenia w miłości! A w dalszej części postaram się dzisiaj jak cicha, rzeczowo i na tamat!... - baaaardzo lubię czytać! ale problem w tym, że w ciągu roku mało czytam ( nie licząc \"Małego Księcia\", \"Hary Pottera\", \"Wiewiórki Klary\", \" Mojej mamy czarodziejki\"... ha ha ha i wiele innych!) ....w roku szkolnym czytam jakieś 3-4 książki i są to na ogół powieści obyczajowe, często biograficzne... no i nie będę kłamać, że nie zdarza mi się \"wciągnąć\" jakiejś książki z wątkiem miłosnym ( choć absolutnie nie trawię wszelkiego rodzaju \"Harlekinów\"!!!). ...ale za to w wakacje oddaję się czytaniu w pełni, prawie dosłownie, bo jak czytam, to właściwie jakby mnie nie było. Nienawidzę przerywać czytania!... Przy czytaniu odpoczywam... Co do filmów, to bardzo lubię wszelkiego rodzaju \"trillery\", choć tu wiele zależy od nastroju, podobnie jak z muzyką... Ale preferuję stary rock ... Roling Stones, ZZ TOP, Budgie, Free, Pink Floid.... ale to tylko maleńka część, nie ma co wymieniać! A sport... chodzę z synem na treningi piłki nożnej, w prawdzie to on lata za pilką, ale za to ja bardzo mu kibicuję!!!??? ...Też się liczy!!! Latem dużo jeżdzimy na rowerach. ( ...nienawidzę zimy!...) A zapomniałabym jak nasza Lucyna- cicha się przedstawić... mam na imię Monika, a im. obchodzę 4 maja. Ufffffff, chyba wszystko!? A!!! Oczywiście pozdrawiam naszego zbuntowanego Alkazecerka, choć przyznam, że podobnie jak jego mdli mnie Rysio, jak i cały jego \"Klan\"... bleeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwan
o jak tu miło i przyjemnie :D Prawdziwie kobiecy topik :) tylko kobiety potrafią stworzyć taki nastrój. pozdrawiam wszystkie miłe panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mimo, ze urodzilam sie trzeciego lutego, w piatek okolo 18.30, serduszka, kwiatki i caluski robia mi bardzo zle na watrobe, nie mowiac juz o mozgu. Wiec rozczarowana, i to bardzo, nie wiem z kim mialabym sie laczyc w ramach przyjetej konwencji serduszkowo-rozowo-tegoiowego. Serdeczne pozdrowienia dla osoby ludzkiej znanej jako Alkazelcer. A, no i najlepsze zyczenia na urodziny dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mimo, ze urodzilam sie trzeciego lutego, w piatek okolo 18.30, serduszka, kwiatki i caluski robia mi bardzo zle na watrobe, nie mowiac juz o mozgu. Wiec rozczarowana, i to bardzo, nie wiem z kim mialabym sie laczyc w ramach przyjetej konwencji serduszkowo-rozowo-tegoiowego. Serdeczne pozdrowienia dla osoby ludzkiej znanej jako Alkazelcer. A, no i najlepsze zyczenia na urodziny dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazelcer i Lavatory Girl --------> witajcie wśród swoich :P! Sarkazm, który przez Was przemawia jest szalenie zabawny! Zapraszam więc częściej, a nie spełnią się czarne proroctwa Alkazelcera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje i diolch yn fawr (ucze sie walijskiego dla sportu). Jakby ktos chcial kwiatuszka, to ja naturalnie moge, i polecam sie z calego serca.. czy tez serduszka.. Tymczasem zwijam sie z pracy, glod tak jakby puka w szybke, a w lodowce tylko zdechly ogorek na mnie czeka (nie, nie da sie go juz wykorzystac w zadnym wesolym celu). Milego weekendu i prosze, nie zesr..lodzcie sie beze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutowy wodnik
Witam wszystkie panie.Niewiem na czym to polega ale wodnik chyba jest nie taki jaki powinien być.Ja nie mam partnerki a mam 27 lat.Jestem zakompleksiony i przestałem już na to patrzeć.Tylko jedno mnie zastanawia,czy ja jestem taki bo jestem wodnikiem.To głupio zabrzmi ale sprawdzają mi się choroskopy,choć jeżeli o miłość?Niestety nie.Czy to nie dziwne??Dzięki za wysłuchanie.PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×