Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wytam na Szuwarzastym Posterunq🖐️ Dzis postanowilam se:p a co:P ze a niech tam! zaszaleje!I...jestem:P:D Nadrabiam skruszona;)- guru Mistrzuniu(hmm...ciekawe co jeszcze:P;)a tytul Szlachecki,bo Wodniczy nie starcza jush e? :> Karierowicz jedyn a fe!:P;):P) Rozo🌼Beniu🌼Wodniczko 26 styczen🌼Amelio18🌼----hm....toc to zaczyna przypominac pewna gre w zapamietywania:P;)Zycze Wam z okazji Waszego(czasem spoznionego;)) Swieta, by Wasza gebunia byla zawsze do siebie i do ludziskow wselakich lokrutnie usmiechnieta---i to nie tylko od Swieta:D:D:D I zeby zrowko i szczescie z Wami Najwspanialszymi ze znakow Wodnikami zawsze chodzilo pod rece- a nigdy PRZENIGDY nie mialo Was w poniewierce;);):) A przede wszystkim byscie dla Wszystkich mialy zawsze DUUUUUUZE SERCE❤️ Ono wroci-zawsze wraca - w podziece:D Takie to juz test- te Durne Serce❤️❤️ Habanerko>Tak . A i owszem;) uwielbiam plesc- a raczej platac watek:P;):D:D:D A za mna nadazaja, nadazaja -ale tylko Wodniki- tylko one wciaz tak BARRRDZO do ludziskow gnaja, oj, gnaja❤️❤️❤️ Alanie, cos Pan tak wczesnie jadasz sniadanie???!!!!:D:P:P:P Bo mnie sie marzy jeszcze spanie😴 A kawa o tej porze :pTo mi chiba kolkiem w gardle stanie- nie daj Boze!!!!:P:P:P;);) A ten Uroczysty Zlot Szuwarzastych-to proponuje zrobic w WASZMOSCIOWYCH:P Prezydenckich :P:P:P:);););) Rodzinnych Lasach-sosnowych, nie lisciastych, ale zato jak najbardziej KANIASTYCH:D;)🌼🌼🌼:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane i dobre wodniczki obu płci! 🌻 Amelia18 i 🌻 i wodniczka26 styczeń - wszystkiego najlepszego, radości i miłości oraz zdrówka z okazji uroczin Wam życzę! 🌻 Benia i 🌻 róża -spóźnione, ale szczere, bo od wodnika w końcu życzenia, szczęścia, pogody ducha i spełnienia marzeń! Matylda71 ----------> zgadzam się z Tobą, Alan_Pol to taki nasz Anioł-stróż topikowy :D Alan_Pol ---------> wodniackie stowarzyszenie to wspaniały pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto gram sto buziaków :) 🌻 dla amelki oczywiscie. rany...rzeczywiscie te wodniki jakies rozgadane....ja tam se wole pomilczeć. z resztą niesmiała taka jestem :) więc gadatliwa robie się wśród osób które troszeczke juz znam :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
Cześć wszystkim. Załuję, że dopiero teraz trafiam na ten temat. Jestem z 13 lutego 1982 i cieszę się bardzo, że mam tyle rodzeństwa. A mój facet jest o 9 dni starszy ode mnie :) (z 4 lutego). Większośc znajomych też jest wodnikami więc nie mam problemu żeby się z nimi dogadać i myślę, że z wami też bedzię super. Wszystkim dzisiejszym solenizantom życzę wszystkiego najlepszego i duuużo szczęścia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witey🖐️ paulo blizniaczko wodniczko:D! A z kotórej godzinki jestes?;) Bo ja o 2:40 w srodq nocki- tak niegrzecznie:P troszq- na swiatek sie wypchalam:D:D Znaczy siem - nie, nie wypchalam sie nan wcale , a wcale;);):P Tylko mówie tu o takim ... no .. tym ... z pomoca Mamci Niezmordowanej Mej❤️ wypchaniu;){kwiatek] A za te Jej Szanowna Pomoc wdzieczna jestem niezmiernie🌼❤️- bo choc z ogromniastymi problemami:(- Walczyla o mnie i ze mna;):P:P Nadzwyczaj DZIELNIE🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam wszelkie mokre stworki :) ;) i dołączam się do życzeń dla dzisiejszych solenizantów : 🌼 Dziś są Wasze urodziny 🌼 🌼 pamiętamy o nich też 🌼 🌼lat wam liczyć nie będziemy :) 🌼 🌼 choć liczenie ważna rzecz🌼 🌼Co Wam życzyć moi dordzy,🌼 🌼Wy najlepiej o tym wiecie,🌼 🌼wiele szczęścia i radości🌼 🌼bo to w życiu ważne rzeczy🌼 🌼Oprócz tego także zdrowia🌼 🌼bo bez niego nie ma nic🌼 🌼a poza ty żeby wszyscy🌼 🌼Was lubiki tak jak my :)🌼 a co do propozycji Szefa Alana to jestem za spotkaniem juz się zgłaszam !!!!! :) strasznie chiałabym was wszystkich poznać a teraz uciekam na śniadanko miłego dzionka i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam braciszkowie i siostrzyce bagniste ;) Amelia, Wodniczka26🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek] spełnienia marzeń, uśmiechu i odbierania zawsze pozytywnych wibracji 👄 Alan_Pol 🌼 guru nasz jedyny ;) ten nasz topik zaczyna przypominać harem :) :) :) pozdrawiam wszystkich cieplutko, ba jak zaczęłabym wymieniać po kolei wszystkich to nie starczyłoby mi czasu dzisiaj. Trzymajcie sie wiatru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko cale wodnikowe bractwo 🖐️ naszym dzisiejszym solenizantom przesylam gorace 👄i moc 🌼 oraz serdeczne zyczenia!!!!!!!!!! wszystkich nowo przybylych szuwarkow witam i zapewniam ze trafily na topik gdzie sa tylko :D :classic_cool:ludkowie!!!!!! pomysl z mianowaniem Alana🌼na naszego prezydenta bardzo mi sie podoba:)uwazam jednak ze dyrektorem naczelnym stowazyszenia musi zostac SARKANA bo dzieki niej wszyscy sie poznalismy!co o tym myslicie? pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko🌼------>witaj!dzis mi sie z lekka przysnelo hihi:)wiec niebylo mnie na posterunku skoro swit!!!!!😴pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusku! Plusq!:P;) Panie Alanq-propozycyje niedoodrzucenna posiadam;) Na tymze Wodniastym Zlocie proponuje uroczystego koronowania Wac Pana dokonac, co by Alanus Polus Pierwszus Nam panowac po Wsze Czasy raczyl👄.A czy takowa korona przypasc Wac Pana Szanownej Glowce raczy- tego jeno jeden Neptun wiedziec raczy. Ja czuje sie Wielce zobligowana- w Naszego Wszechwladnego;) Krainie przebywajac tego lata-zapytac, a jak przyjdzie i prosic z unizeniem❤️👄🌼 A Szacowna Kigane🌼 proponuje Osobistym Sekretarzem(eee, nie wiem jak tam z dawien , dawna z tym stanowiskiem bywalo;):P) Jego Waszmosci Alanusa Polusa Pierwszusa mianowac❤️ Alanq(jeszcze;):P)Chiba powinnam raczej mówic Tatq:P;):D[smarka se wlasnie wytarlam:P;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabulka73
Wita wodniczka z 31 stycznia. Pozdrawiam Wszystkich i dzisiejszym solenizantom wszystkiego naj.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana ❤️, a co do Twojego nicka, który przybrałaś za moja skromną sugestią, napiszę tak by ten temat wyczerpać: Kiedy Szewczyk Dratewka wybrał się na grzbiecie Smoka Wawelskiego na partyjkę szachów z lekko wiecznie zamroczonym ginem z lampy Aladyna, to właśnie księżniczka Sarkana miała być sędzią tego arcyciekawego pojedynku bajkowego o tytuł hipermistrza bajkowego w szachach. A potem mieli się udać do Lodowej Krainy, a stamtąd do ciepłego Singapuru. Niestety los – jak to w bajkowych opowieściach bywa – pokrzyżował plany naszym bohaterom i do pojedynku nie doszło, bo raz, że gin za dużo napił się ginu i nijak nie można go było można w lampie obudzić, to dwa, przyszła wielka fala tsunami i nasi bohaterowie musieli salwować się ucieczką. Na szczęście Sarkana była nie tylko piękną i mądrą księżniczką, ale też latała wynajętym, latającym dywanem, tak że spokojnie cała trójka (wliczając w to przerażonego smoka, któremu ze strachu przed wielka falą tylko dym z pyska leciał, smutnym Aladynem z pijanym ginem) – ewakuowała się do zamku Królowej Śniegu, serdecznej przyjaciółki Sarkany. Niestety Królowa Śniegu akurat była w wizycie u Świętego Mikołaja w Laponii, ponieważ jego renifery zamarzły na kość i ten wezwał swoją przyjaciółkę na pomoć, no i nasi bohaterowie, przemarznięci do szpiku kości zrezygnowali więc z odwiedzin w krainach śnieżnych i polecieli odwiedzić w Singapurze Sindbada Żeglarza, po drodze spotykając Królewnę Śnieżkę, która wraz z sześcioma krasnoludkami (jeden struł się muchomorami i jęcząc niemiłosiernie na cały las został pilnując dobytku) na pokładzie Nemo płynęła w powietrzu wraz Myszką Micky i Kaczorem Donaldem też do Singapuru. Na miejscu spotkali wiele, wiele innych postaci z różnych bajek. Nawet Alicja z Krainy Czarów przytargała różne stwory. A okazało się, że rozgrywał się finałowy mecz Ligi Mistrzów w Małej Piłce Nożnej, gdzie naprzeciw siebie stanęły drużyny pokemonów i teletubisiów. Najbiedniejsza to była dziewczynka bez zapałek, bo na meczu sami bajkowi abstynenci byli…a ona swoje trzy zapałki przecież w baśni Andersena spaliła…Dostawili się teżpod koniec turnieju też Królowa Śniegu, która przyleciała ze Świętym Mikołajem jego zaprzęgiem z odmrożonymi renami, którym ciepło azjatyckiego słońca jako kurację zaleciła… Sarkana w tłumie bajkowych postaci wypatrzyła Harry’ego Potera i uzyskawszy u czarodzieja posłuchanie opowiedziała o problemie z ginem Aladyna. Poter wymienił myśli z Gandalfem Białym i królem Salomonem…I trójca ustawodawcza Świata Baśni i Bajki zdyskwalifikowała dożywotnie i donieśmiertelnie huncwota gina, a do finału dopuściła Piotrusia Pana, z którym Dratewka już od lat kilkuset toczy pojedynek szachowy, przerywany ciągle przez tego ostatniego, bo ciągle gdzieś go nosi do dzieci…a księżniczka Sarkana dzielnie dogląda by wszystko było chociaż trochę fair…:D Tak więc, moja droga, Twoja imienniczka, to znana bajkowa księżniczka :D Ten kto nosi takie imię może już w życiu i po życiu mieć tylko lepiej i lepiej, a radością swoją dzielić się z innymi… I oczywiście jestem cały za (dwie ręce w górze) – naszym dyrektorem generalnym, prezesem zarządu i numerem 1 (a może by tak nawet wystawić ją do wyborów prezydenckich w tym roku?:) Jako kandydat Wszystkich Wodników mielibyśmy jakieś szanse, żeby wygrała, co?) może być tylko i wyłącznie nasza droga Sarkana vel wodniczka lutowa!!!:classic_cool: Mało zabiera głos, a o wszystkim wie. Jak już się wypowie to reszta szuwarków godzinami trawi jej słowa. :D No i ilu skompsnęła ludzi różnej maści na jednym topiku!:D Tak, tak – Sarkana - Ty bądź naszą mamą, naszym szefem i naszą siostrą. My za Tobą w dym wszyscy pójdziemy! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim szuwarkom bul bul Kurcze blaszka, ale te moje siostry i bracia są ranne ptaszki, a ja dopiero wstalam, bo ze mnie to taki maly Muszę bardzo gorąco powitać nową siostrę , i jeszcze nie dość, że jest z 13 lutego to jeszcze z 82\' czyli urodzilyśmy się w sobotę i dlatego ja taki leniuszek jestem i mój facio tez jest wodnik, ale zbieg okoliczności co? ;) ;) no to mam dla kwiatek ciebie siostro sister 🌼 Anaq ależ my na prawdę nie przesadzamy a z tym zjazdem to wyobraź sobie że wczoraj myślalm o tym samym, ale by bylo jakby tak wszystkie wodniki z tego stawu sie spotkaly ;) ;) ,aleś mnie ubiegl, jednak wodniki sa do siebie podobne czasem mniej czasem więcej ,ale jednak są :classic_cool: :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netoperq :p;) A chetnie, chetnie, czemushby nie?;):D:D:D:D W koncu to Najinteligentniejsze Dworskie Stworki:P;);D:D:D🖐️ A ze w dodatq Jam Trefnis Wodniacki sie tu trafil- toz to Normalnie Prze(Alanq;) pamietasz?;):P))Geniusz jakis:p;):D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
zagapilam sie troszku, jestem z grudziądza nad wisła, woj. kujawsko - pomorskie. a urodzilam sie okolo 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik Szuwarek😘, nie dość, że podobnie myslimy - jak nie tak samo jak to pomiędzy Wodnikami nierzadko bywa - to nawet w jednej minucie juz posty zaczynamy wysyłać;) habanerka:) 🌻; nietoperz:) 🌻 Matylda71:) 🌻 i ALANISSSSS:) 🌻 - jesteście niesamowite!!! jak jedna i jak każda z osobna...Uwielbiam Was!:) (Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, choć czy słyszał ktoś by Wodnik był z natury rozsądny:) - tak bez rozsądku to uwielbiam oczywiście tylko i wyłącznie moją Nikii❤️:) !) paula wodniczka!🌻 Witaj wśród swoich!:D I...lepiej późno niż wcale, nieprawdaż?:) ma-dzik! 🌻 z nami sie rozgadasz wcześniej lub prędzej;) Lepiej pedzej? Czy lepiej wcześniej? :D Żabulka73!🌻 A może tak żabko maleńka coś więcej naskrobiesz tatarakiem w szuwarach tych o sobie:), byśmy Cie przyjmując do grona naszego mogli lepiej poznać:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizus klaniam sie nisko Alanissss, ależ ty masz gadane pokrewna duszka:) :D, a humorek pierwsza klasa :classic_cool: no i wogóle to jesteś jak moja taka 100% bliźniaczka, boś pod szczęśliwą trzynachą urodzona piąteczka i czaszeczka kolo Do Alana Łubu dubu lubu dubu niech żyje prezes naszego klubu :D :D :D :D :classic_cool: :classic_cool: A twoja Niki teraz może śmialo powiedzieć i niech duma z tego powodu rozpiera cytuję: \"Mój mąż?--------mój mąż z zawodu jest dyrektorem.\" :D :D ;) :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan_Pol🌼----witam serdecznie pana Prezesa!!!!:D milo z rana albo i w poludnie hihi:)pozartowa ze swojakami.:)👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Alanie przemiły od razu Cię polubiłam i nie pomyliłam się - wspaniały z Ciebie Wodnik nad Wodniki. Tak milutko mi się zrobiło - zawsze chciałam być księżniczką...:D A co do szefowania, to naprawdę szczerze i z radością głosuję na Ciebie drogi Alanie, choć nie lubie wszelkiego rodzaju nierówności i wyborów... oddaję Ci pałeczkę (skromna jestem przecież... :P) i dziękuję... Wodniku Szuwarku --------> ja też wczoraj myślałam o tym zjeździe - zanim Alan to napisał... - może łączy nas jakaś telepatia wodnicza? :D Właściwie, to w to wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szuwarki :) Przybywa nas, to fajnie, za chwilę pouzupełniam co trzeba :) Faktycznie rozgadane z nas towarzystwo. Wyobrażam sobie przy czytaniu postów, staw obrośnięty trzciną dookoła, po stawie pływają sobie liście grążeli żółtych, a my siedzimy sobie i każdy z każdym rozmawia :D słychać jeden wielki świergot, plusk, śmiechy... Wczoraj napisałam posta, ale mi nie przyjęto, serwer stwierdził chyba,że swoją dzienną normę wyczerpałam i muszę poczekać do następnego dnia;) Matyldo, Micha, Alanie ---> dzieki za docenienie moich wysiłków :D, mogę być sekretarzem, obsadzenie reszty stanowisk też mi odpowiada :D, głosuję na TAK :) Faktycznie nigdy się nie widzielismy, a chyba bardzo trafnie te stanowiska zostały \"obsadzone\" :No i jestem za spotkaniem. Alanie ---> nie sądziłam,że się jeszcze na studia wybiorę,ale tak się mi to wszystko ułożyło,że poszłam. Ale za pół roku kończę:D i wystarczy, chociaż lubię się uczyć. Może niekoniecznie program szkolny mi odpowiadał, ale jest tyle ciekawych i niesamowitych rzeczy na tym świecie, że nie trzeba swoich horyzontów zawężać do wiedzy ze szkoły, nie ?? :) 🌻roza... 🌻Benia 🌻Amelia18 🌻Wodniczka 26 styczeń usmiechu, optymizmu, radości z okazji Waszych urodzin :) i 😘 😘 😘 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
mam takie małe pytanko, jak można zarezerwowac pseudonim, wiem ze gdzies to już było napisane, ale nie wiem gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie :classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: Roza ........................... 23 stycznia:classic_cool: Benia .......................... 25 stycznia:classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 26 lat:classic_cool: Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa Monny .......................... 27 stycznia Wonik...........................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 28 lat Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata Pani wodnik ....................29 stycznia Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Żabulka ........................ 31 stycznia Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Paula Wodniczka .............. 13 lutego, 24 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Wodniczka lutowa ............ 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula wodniczka
ja mam jeszcze 22 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja przeżyje piątek w pracy jak nie będę mogła tu co troche zaglądać? buu........ :( jesteście niesamowici, ja Alanku też Cie bardzo lubie i wszelkie wodniki, a co do haremu to raczej się nie rozpędzajmy ale spotkanie wkrótce nadejdzie czas ustalać, bo zanim sie każdy błotny wypowie to ... czasu troche minie mam jeszcze jedna propozycje.... nie do odrzucenia, ;) mamy swoje niki, składamy zyczenia z okazji przecudnych urodzin to jak już tak to bawmy sie cały rok , a nie tylko w styczniu i lutym, podajemy swoje imionka i inf. kiedy kto ma imieninki . Licze na to ze nasz Sekretarz Kingunia to wszystko zanotuje i ....... tak sobie właśnie wymysliłam :) i co wy na to? ja mam na imię Ania i obchodze imieninki 26 lipca oczywiście imieninki Matyldy też mogę obchodzić, ale musze sprawdzic kiedy hihihhih mam jeszcze pytanie , bo się zastanawiam czy to cecha wodników, że kocham zwierzaczki? kto ma zwierzaka? wiem że nietoperz na seniora, ja też mam seniora i dwie rozwrzeszczane papug :), kto następny?, może opowiecie jakieś śmieszne historyjki o waszych zwierzakach?, wszyscy się pośmiejiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana!❤️ Ja zgadzam się być pod Tobą;):D, moja droga jako Twój zastępca, a nawet następca kiedyś...Ale prezesem kobieta być musi, no bo przecież \"gdzie diabeł nie może, tam kobietę pośle...\"A poza tym ja będę musiał Was opuścić w najblizszy poniedziałek:( Nie wiem na jak długo...na kilka tygodni czy miesięcy (jest to podyktowane sytuacją rodzinną - mówiąc i pisząc bez ogródek muszę zarobić parę tysięcy peelenów, zeby wynając z Nikii z Nadią samodzielne mieszkanko...zwolniłem się pod koniec tamtego roku z pracy (bo z bandytami pracowałem jak się okazało, którzy na dobroci mojej, naiwności i ufności w ludzi, chcieli zbić majątek)nie będzie mnie więc stale...Będę zawsze zaglądał i pisał tu, ile razy uda mi się dorwać do kmpa z netem, ale na stałe nie będę...Chyba, że znajdę jakąś stałą pracę, a takie nadzieje są. Rozmawiam z ludźmi, którzy chcą na Ziemi Lubuskiej nowy zakład z chłodnią postawić ze śrdoków unijnych - miałbym tam być dyrektorem biura - ale to się ciągnie i ciągnie, a pieniądze choć szczęścia nie dają - są do życia potrzebne i dlatego awaryjnie szukam po całym kraju i zagranicą jakiejś dorywczej roboty...A więc i prezesem nie mogę zostać stowarzyszenia ( Internetowe Stowarzyszenie Wodniczek i Wodników \"NET\" - co myślicie o tej nazwie?:) Na czele stowarzyszenia stoi zawsze zarząd, w skład którego wchodzą np.; prezes, 3 viceprezesów, sekretarz,3 członków zarządu. Następnie trzyosobowy przynajmniej Sąd koleżeński i trzyosobowa rada nadzorująca pracę zarządu zwana Komisją Rewizyjną . Mamy więc wiele, wiele osób do zaangażowania i jestem całym sobą za powołaniem tego Stowarzyszenia podczas Zjazdu Wodniackiego latem w umówionym miejscu, a do tego czasu na forum możemy uzgodnić wszystkie szczegóły, podzielić funkcje i role i jak się spotkamy, zlożymy podpisy pod aktem założycielskim, który trzeba będzie w Sądzie złożyć - a co za tym idzie trzeba też będzie siedzibę obrać Stowarzyszenia, najlepiej jak to by był ktoś z nas kto ma na własność domek i wchodzi w skład zarządu, potem jak Stowarzyszenie zarobi, będzie można wybudowac jakiś pałacyk i zaczniemy działać na całego, w całej sieci:D, a nawet poza nią:classic_cool:!!!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×