Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Za Jańciem Muzykantem powim \"o matulu, matulu\" pod stwierdzeniem Cichej to się podpisuję obiema lapkami przednimi i tylnymi, teraz mam sesję aaaaaaa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mi się nie chce:(:(:(😭, może zna ktoś doskonaly i najlepszy na świecie sposób na lenia, jak go pokonać i siebie zmobilizować. Obawiam się, że to nasza okropna wada to lenistwo z jednej strony i przyplywy energii z drugiej, ale w końcu jak to wodniki popadamy w skrajnośći czyli od totalnego lenistwa do szlonego tempa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha -----> o tóż jo mom tak samo jak mam zacząć się uczyć a w pobliżu jest poduszka i wygodne lóżko, a znana jest powszechnie metoda nauki na lóżku to jak otieram swe piękne notatki z teorii filmu to od razu mnie się ślepka zamykają ot co ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich🌼 w piekny,sloneczny poranek. Akara🌼moc usciskow z okazji urodzin.samych slonecznych dni, :D usmiechow i wszystkiego naj...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! ❤️ 🌻 Akara 🌻 wszystkiego , co najlepsze z okazji urodzinek Ci życzę! 🌻 Emkakafe -------> również mam skłonności do depresji, ale ta przypadłość dotyczy raczej ogólnie ludzi wrażliwych - myślę, że nie głównie Wodników..., a może Nas szczególnie? cicha ---------> mam tak samo - śpię \"na zawołanie\" nawet na nowym miejscu. Wodnik Szuwarek --------> nie nazwałabym tego lenistwem. Ja nie lubię się do czegokolwiek zmuszać i jak nie czuję ochoty do wykonania jakiejś czynności, to jej nie wykonuję (lub odwalę bez sensu)... Za to jak mam \"kopa\", to wpadam w niesamowity trans i nadrabiam zaległości wyprzedzając tzw. regularnych. :D Czy o Was też mówią, że jesteście skomplikowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha🌼---->podobnie jak ty jak juz zaczne cos robic to musze to zrobic do konca.potem leze wypompowana ale zadowolona :D Emkakafe🌼---->zdaza mi sie popasc w depresje,chociaz bardzo zadko,gdyz jestem urodzona optymistka a moje motto \"nigdy nie jest tak zle,zeby nie moglo byc gorzej\"czesto pomagalo mi wyjsc z dolka.:D ogolnie jestem wielkim spiochem,niemam problemow z zasypianiem,a jak chce obejrzec kino nocne to musze siedziec!...i to w niezbyt wygodnej pozycji ;pbo inaczej to nic z tego. natomiast jesli cos mnie interesuje,lub bardzo cos lubie to moge zarwac cala noc.:) pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Alkazelcer! Ucieklam i to szybko i nawet nie zdawalam sobie sprawy, ze ktos mnie typuje na matke;)... Myosotis silvatica, tudziez Hepatica nobilis jeszcze zniose, ale jak ktos mi mowi ze \'jestem szalenie zabawna\', to paw... Za wysokie progi, na moje zgrabne nogi i tyle. ps. Nie lubim dzieci, bo widziala zem topik: \'Pochwa po porodzie\'. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu Klozetowa ty naprawde masz wielki problem. Zastanów się czy ty w końcu lubisz kwiaty czy nie. Zastanawia mnie jedna rzecz: jeśli nie lubisz 🌻ów to dlaczego zadajesz sobie tyle trudu i wrzucasz ich łacińskie nazwy? A co do porodu to przecież można cesarke zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszej solenizantce składam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia w tych zimnych miesiącach i spełnienia wszystkich marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE WODNIKI !!!!!! POZDRAWIAM WAS BARDZO SERDECZNIE, ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ TYM, KTÓRZY JUŻ OBCHODZILI SWOJE ŚWIĘTO I TYM KTÓRZY JE OBCHODZIĆ BĘDĄ. ALE NAJCIEPLEJSZE ŻYCZENIA ŚLĘ DO : Cojatutajrobię, Ewcik i Wodnika elik BO ONI RAZEM ZE MNĄ BĘDĄ OBCHODZIĆ URODZINKI JUTRO CZYLI 02.02 !!!! TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO, Jasmine02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE WODNIKI !!!!!! POZDRAWIAM WAS BARDZO SERDECZNIE, ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ TYM, KTÓRZY JUŻ OBCHODZILI SWOJE ŚWIĘTO I TYM KTÓRZY JE OBCHODZIĆ BĘDĄ. ALE NAJCIEPLEJSZE ŻYCZENIA ŚLĘ DO : Cojatutajrobię, Ewcik i Wodnika elik BO ONI RAZEM ZE MNĄ BĘDĄ OBCHODZIĆ URODZINKI JUTRO CZYLI 02.02 !!!! TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO, Jasmine02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE WODNIKI !!!!!! POZDRAWIAM WAS BARDZO SERDECZNIE, ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ TYM, KTÓRZY JUŻ OBCHODZILI SWOJE ŚWIĘTO I TYM KTÓRZY JE OBCHODZIĆ BĘDĄ. ALE NAJCIEPLEJSZE ŻYCZENIA ŚLĘ DO : Cojatutajrobię, Ewcik i Wodnika elik BO ONI RAZEM ZE MNĄ BĘDĄ OBCHODZIĆ URODZINKI JUTRO CZYLI 02.02 !!!! TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO, Jasmine02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od cesarki sie psuje brzuch, to jest dokladniej, jego szacowny wyglad, slodka myszeczko (ew. misiuniu). Nie zadaje sobie trudu, niemniej doceniam troske. Klaniam sie w pas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch od cesarki psuje się jedynie gdy jest się grubym i to nie od ciązy, tylko z natury. Tak się składa, ze miałam operacje robioną i cieli mi brzuch i wcale brzydko nie wygląda, to jest kwestia zadbania o siebie. A blizna może przeszkadzać jedynie kiedy zarabie się ciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoly dzien nam nastal bo Alan Kofan nam pojechal... w pizdu... no, od razu lepiej sie czlowiek poczuje po takich wiadomosciach.. i nawet rzygac juz sie nie chce niestety, wypowiedzi alana chociaz optymistyczne (o braku dostepu do internetu w stanach) moga byc troszke na wyrost. ja slyszalem, ze tam kazdy rolnik na wsi z tymi swoimi marnymi paroma tysiacami hektarow ma stale lacze. wnioski nasuwaja sie same, albo alan kofan nie wie, dokad jedzie, albo nie chce, zeby sie ludzie na forum dowiedzieli, nie nie do stanow wyjezdza, tylko mu sie przepustka skonczyla i do kicia trzawracac (to zart, oczywiscie nasz swiatly kolega nie mogl byc w wiezieniu, chyba, ze na etacie pierwszej cioty). W sumie jeszcze jedna mysl mi sie nasuwa, moze robic gdzies w gorach skalistych, albo na pustyni nevada, albo na florydzie z aligatorami walczyc, bo to chyba ostatnie tereny USA, ktore sieci nie maja :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak coś cię tu ciągnie ---- Alkazelcer... miło, że tak usilnie poprawiasz frekfencje :D 🌻 🌻 🌻 dla ciebie i 👄 do podziwiania! Zazdrościsz Alanowi? :P I wyobraź sobie, że on nie pojechał do Stanów - nie potrafisz czytać? Pewnie masz doła, że nawet takie niekobiece Lavatory G... cię odrzuciło :P Boli cię ❤️ ? Szczerze mi ciebie żal :( i nie wypisuj już takich głupot, bo jeszcze bardziej zbrzydniesz i całkiem się załamiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och! Zrobiłam błąd! ------- miało być frekwencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) dzisiaj życzenia spełnienia najskrytszych marzeń przesyłam do Amsterdamu :) Akara.... wszystkiego naj ;) Wodnik Szuwarek---> witaj, ja mam strasznie nudne te moje gzaminy :( też zachciało sie babie uczyć;) racunkowość zarządcza, ewidencja papierów wartościowych itakie tam, sama widzisz że nic ciekawego dla nie wtajemniczonych. tak jak i Ty mam strasznego lenia :( może wspólnie zapędzimy i zmobilizujemy sie do nauki ?? ;) Kigana---> do końca lutego będę sie co tydzień męczyć nad tymi egzaminami. czasem zastanawiam sie na co mi to było, ale jak mam \"power\" to zastanawiam sie nad następnym fakultetem bo nudno będzie mi bez szkoły :) nietoperku :) ----> ja wstaję tak wcześnie (no może przesadzam, o 4.30 rzadko mnie można z łóżka wyciągnąć, ale o 6.00 jestem na nogach) bez względu na top czy muszę czy też nie. moje szczęście stwierdziło że nie zestarzeję sie szybko bo regeneracja u mnie jest natychmiastowa ;) Socha---> nie przejmuj się, ja też nie zawsze mogę siedzieć na topiku i mam zaległości :) a co do efektów nie przespanych nocy to mam jedynie chwiilowo podkrążone oczka ;) Sarkana----> z energią u mnie też jest podobnie. popadam ze skrajności w skrajność :) w jednym dniu lenistwo a nastepnego.... szaleństwo :) Alkazelcer---> jednak podoba Ci się nasze towarzystwo :) no chyba że z nudów tu wchodzisz, ale jak to powiadają.... inteligentny człowiek sie nie nudzi, więc.... ;) mam pytanie, a w sumie propozycję dyskusji (Alkazelcer-- jako jedyny facet w naszym gronie proszę o zabranie głosu w tej sprawie również). Otóż.... CO SĄDZICIE O PRZYJAŹNI MIĘDZY KOBIETĄ A MĘŻCZYZNĄ? CZY TO MA SENS? pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani zlociutcy Naj naj naj wszystkiego i jeszcze więcej dla Akary 🌻👄❤️, która już sobie w Amsterdamie siedzi pywnie ploce za nomi, no tu juz se ni ploc tyko zyconka od nos pzecytoj kochaniutko❤️❤️👄👄 Habanerka------>😭musimy coś zrobić z tymi leniami, bo mnie mój to nie dlugo pożre na calego a nie chcę się męczyć jeszcze w marcu, wiesz o co chodzi ; o rany piszesz, że tak wcześnie wstajesz tak ci zazdroszczę, jak to robisz, bo ostatnio to w samo poludnie wstaję, zdradż receptę plizzzzzzz, ale żeś dogadala Alkazelcerowi brawo brawo :D:D:D:D:D:D Alakazelcer-------> ty chomie ni obrozoj nom tu nosego Alanka, a tak wogóle to wyobraź sobie, że mimo żę Ameryka to informuję cię nieuświadomiony, żę nie wszyscy tam mają internet, wiem bo moja kumpela miala z tym pewne problemy będąc tam miechy, więc się nie mądruj bubku ty jeden Lavatory Girl---->to co wypisujesz pustaku jeden to aż szkoda slów, idź ty lepij sie lec, bo ty chybo z garkiem cóś mos A dla wszystkich śle pikne pozdrowionka, u mni pogoda colkim pikno je i solńce tyz świci, oby dlo wos tyz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebanerka ------> z przykrością muszę stwierdzić, że na dłuższą metę (w moim przypadku dwie takie kilkuletnie przyjaźnie) nie sprawdziły się... niestety. Naturalnie z winy facetów - w którymś momencie dopada ich zauroczenie i zaczynają pragnąć czegoś więcej, jak porozumienie intelektualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Jezzynka - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Żabulka - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Akara - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 wszystkiego najlepszego.... Alkazelcer - słoneczko Ty moje, nie to żebym się czepiała Ciebie , wodniku - wbrew pozorom wodniku ;) - ale Ty mój drogi ;) nie zrozumiałeś tego co Alan_Pol napisał :P. Przeczytaj jeszcze raz uważnie jego wpis i postaraj się zrozumieć, a potem zweryfikuj swoje spostrzeżenia :D Nie to, że ja tu staję w obronie Alana_Pol, nie, to nie tak, ale nie lubię jak ludzie czytają teksty bez zrozumienia i na dodatek jeszcze silą się na komentarz :P Alkazelcer - skoro jesteś wodnikiem to Urodziny też jakieś kiedyś obchodzisz, więc ode mnie dla Ciebie dzisiaj cały bukiecik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i tyleż samo 👄👄👄👄👄👄👄 ;) - wiem , że to lubisz - wbrew pozorom lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie bez bicia, ze nieczytuje tego forum zbyt dokladnie, a jako ze zebrane wypowiedzi alana kofana moglyby robic za lenina dziela zebrane, to pomijam wiekszosc jego postow (zwlaszcza, ze ma sie wrazenie, ze gdyby tylko mogl, to by jeszcze czcionke zmienil na rozowa... i to podobno facet byl... jaaaasne... chyba na terapi estogenem... :-> ) Habanerka (jaka nerka?) -> takie pytania to robia furore w Bravo Girl czy Filipince czy jeszcze moze w czyms tam innym, wiec tam wal smialo, a ode mnie sie odwal (taka gra slow to byla, no wiecie, zart-dowcip taki). posluchaj sobie do tego Dzast Fajf czy BakstritBojs i poczuj sie jak w niebie :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze ja niekobieca? no coz... Jak mowi znajomy: \'typowa gadka projekcyjna\'... Jestescie jacys drazliwi, dziewczeta, chlopcy, dziewczyneczki i rozowe pokemony... Jakies sugestie & insynuacje. Ale dzieki, przy Was sie uczy dlugich i zawilych slow prosta osoba ludzka taka jak ja.. Dla Alkazelcera kielbasa, browary i inne towary! I calkiem prywatne pozdrowienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavatory Girl------> hihihihihihhihihhihihihhihihihhi strasnie sie jo uśmiolo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pozdro jo ciebio i Alkazelcyro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz pojęcia o kobiecości, Lavatory G... - wystarczy spojrzeć na twoje dresiarskie \"wypowiedzi\" :D :D :D i zero poczucia humoru. Najprawdopodobniej jesteś zgorzkniałą, otyłą, nielubianą, z miną zabójcy dziewuchą lub facetem :D :D :D :D Wyluzuj! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavatorko bąć mom muzo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D temperaturka sie podnosi i humorki tyz i buźko mo rozyśminta je :D:D:D:D:D:D:D:D ciesy sie jo badzo bo pise tero badzo nudno prace zaliceniowo wic od casu do casu tu jo zajze i uśmim sie jo chocio dzienki wielkie fenx :D:D:D:D:D:D jest :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Lavatory Girl - pani już podziękujemy :P :P :P Możesz iść zbawiać świat gdzie indziej 👄👄👄 nam w naszych o'parach dobrze jest :P gość jest dobrym gościem tylko wtedy, kiedy nie zajmuje nam zbyt wiele cennego czasu i miejsca ;), później staje się zwyczajnym , pospolitym intruzem :P, tak więc póki dumna jesteś jeszcze z własnej roli na tym topiku, opuść go w chwale( własnej :P) abyś za dni parę nie musiała umykać cichaczem z podkulonym ogonem :P pomomo wszystko powodzenia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 na drogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas nie trzeba przed niczym ratować 🌻 i powinnaś się zastanowić czy ty lubisz zyczenia i tym podobne pierdoły czy nie, bo już mi się nie dobrze robi od twoich nastrojów. A może masz rozdwojenie jaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> zdrówka, radości w dniu urodzin 🌻 🌻 🌻 Jasmine ---> zaglądaj tu częściej :) Czy Wam wczoraj też kafeteria się zablokowała?? Bo mi tak i nie mogłam odczytać Waszych nowych wpisów, ale dziś już to nadrobiłam:D Gofra ---> ja nie polonistka jestem:D Nietoperzu ---> z goryczką masz rację, byleby jej za dużo nie było. Mam bardzo podobny system pracy - totalnie się obijam przez długi czas a potem nadrabiam to z prędkością światła;) Chociaż ostatnio staram się rozłożyć sobie pracę by się nie denerwować,że nie zdążę, czy po łebkach zrobię;) Benia ---> nazwa \"krem przeciwzmarszczkowy\" mnie z lekka przeraża, więc narazie daję sobie z nim spokój. Tak źle jeszcze z moją skórą nie jest. Pomyslę o tym później;) Habanerka ---> oj, to sobie studia zadałaś;) miałam kiedyś na moich studiach zajęcia z jakiejś ekonomii, rachunkowości - paskudztwo:P A w przyjaźń miedzy kobietą, a mężczyzną nie wierzę. Narazie kończę, bo na obiad idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Wodnik Szuwarek - dobrze dzisiaj się czujesz dziewczynko? mierzyłaś temperaturkę ? nie zesiusiałaś się jeszcze, ani nie nie zesrałaś :P w majty ? a może trochę wazelinki, albo oliwki potrzebujesz :P a co ja mówię, przecież i bez tego potrafisz do dupy wchodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×